Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 282
Reģ: 04.09.2020
cupcake2 @ 26.07.2024 12:51

Tas, ka stipra lietus laikā nevajadzētu gāzēt un mēģināt apdzīt, ir saprātīgs lēmums. Bet piekrītu, ka viņa varēja nebraukt pa to joslu, ja brauca vienā ātrumā ar blakus esošu mašīnu. Un tur pat nevajadzēja bremzēt, nedaudz atlaistu, palaistu blakusesošo garām un pārkārtotos. Arī tā apļa situācija bija dir*ana. Nez kāpēc ieliktajā video no mācībnieka sākumu bija nogriezusi. Tur noteikti varēja redzēt, ka nekur tas otrs auto nelidoja un neiebrauca ar viņu vienlaicīgi vidējā joslā. Bet es tieši par to, ka te bļāva, ka nezin CSN, nedrīkst tajā kreisajā joslā braukt utt. Nu, tajā situācijā, ja viņa kārtējo reizi nedir*, drīkst. Tā gan brauc tikai lohi. ?
zin kā, par to gāzēšanu jau arī.. nu kaut kā jau līdz tiem 90km/h (gan jau vairāk) tiek. Tādēļ tas ar nav tā, vienos vārtos. Bet jā, Tavu domu sapratu. Piekrītu, ka te daźreiz jau ir too much un ļoti daudz ko izsaka bez pamatojuma. Tas pats ir Didras diskusijā un ietekmeles IG. Diemžēl nemainīsies ne influenceres, ne lielākās fantazētājas.
26.07.2024 13:18 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
cupcake2 @ 26.07.2024 11:53
Man besij Mashka, bet tas, kā jūs sagriežat viņas teikto un te pašas cepaties, ir apbrīnojami ? Piemēram, par to kolagēnu viena te rakstīja, ka, redz, tad saka, ka NL kolagēns nagiem palīdz, bet tad, k matiem. Nu, nē. ? Jā, tas, ka viņa vienmēr pirms manikīra ir to mistiski 3 nedēļas dzērusi, lai gan nevienā storijā nebija, un tagad super nagi, tas ir bullshits, piekrītu. Bet par matiem gan iepriekš, gan tagad pirms pāris dienām viņa minēja par to kolagēnu, ko organisms pats ražo, ka tas aiziet viss uz matiem.
Par tām joslām vakar. Vai jūs pašas ziniet noteikumus? Savā stāstījumā viņa norādīja, ka labajā joslā brauca cita mašīna. Un, nē, kreisā josla nav domāta tikai apsteigšanai. To var ieņemt arī tad, ja citas ir aizņemtas. CSN 85.p
Un tagad par tām papika atlikušajām dienām. Pirms laiciņa taču teica, ka brauks prom pēc 20 dienām, un vakar savā pāļa storijā pat pajautāja tam vecim, cik dienas palikušas, un viņš atbildēja 7 vai 8.
Netaisiet šito forumu par kaut kādu - pati izdomāju, pati apvainojos.
stāsts par to, ka viņa vienmēr braucot pa kreiso joslu. Un tas ir garām. Un nav ko līst kreisajā, ja neplāno apsteigt, bet gluži vienkārši uzskati, ka kreisā pieder tev.
26.07.2024 14:52 |
 
Reitings 3925
Reģ: 08.09.2015
Marija tiešām ar katru dienu parāda savu līmeni, nu ok, lai jau skrien uz tiem randiņiem viss jau ir ok, brīva sieviete, bet vai tiešām mātei ar 3 maziem bērniem šis viss ir jāpublicē? Acīmredzot šis viss ir tikai izklaide (vismaz tam džekam), taisās braukt prom, vakardienas komentārs, cik saprotu nepiekrīt, lai rāda viņa seju, bet Marija ir tik ļoti nogribejusies pēc veča, ka jāpiebļauj pilns internets, ka šai ir vecis😀 Tie storiji kur atkal apdzērusies, kaut ko muld, ņirdz (labi, ka pašai ir smieklīgi), es pat varu iedomāties, ko tas vecis par viņu domā, 3 bērnu māte, katru reizi apdzeras, par austeru šķīvja izkūst tur uz vietas, ir gatava uz visu. Pēc tam no rīta tās trīcošām rokas, šo visu saliekot kopā, vai tiem bērniem tiešām ir droši ar Mariju un, kas viņus sagaida vēlāk, jo Marija strauji iet uz leju ar savu dzīvesveidu!
26.07.2024 15:06 |
 
Reitings 373
Reģ: 12.09.2022
Sonic @ 26.07.2024 12:06
viņa arī savā joslu stāstā norādīja, ka neesot varējusi pārkārtoties blakus joslā, jo bail apdzīt, bet piebremzēt arī nevarot, jo aizmugurē mašīna, itkā tajā mašīnā sēdētu cilvēks tikpat stulbs un nevarētu piebremzēt. Nav ko līst otrajā joslā, ja nespēj pie vajadzības mainīt joslas. Un vēl stulbāk ir braukt otrajā joslā, ja brauc tikpat ātri, cik ātri brauc auto pirmajā joslā, vēl tam auto braukt blakus un BLOĶĒT CEĻU!!!!!! Ja aiz viņas lidotu ātrā palīdzība, tad arī pļurkstētu, ka nevar joslu nomainīt??? Tās tiesības bez maksas met pakaļ visiem, kam smadzenes trūkst? Nevajag meklēt attaisnojumu tur, kur to nevar atrast. Nemāk viņa stūrēt, loģiski domāt un uzvesties adekvāti uz ceļa.
Vispār noteikumi paredz, ka pa abu joslu ātrums ir 50km/h, vai cits ātrums, ja ir zīme. Nu beidziet šo mistisko ātro joslu. Nav tāda termina noteikumos, tos šoferi paši izdomāja. Ja blakus josla ir aizņemta, tad vari braukt pa kreiso joslu un aizmugurējam nav ko mirkšķināt ar tālajiem.
26.07.2024 15:09 |
 
Patīk
Reitings 39759
Reģ: 12.10.2022
Vārdotāja @ 26.07.2024 00:01
viņš jau tikko pateica- no sākuma friends with benefits? Maška, ja Tu par to priecājies, tad tocna esi sadzērusies
Sadzērusies un izmisusi. Vīrietis pateica, kā ir, bet lai dabūtu no Mašas nākamo nakti piebilda to, ko viņa grib dzirdēt.
Kad Maša mēģinās uzkraut savam austeru vīram bērnus un savus rēķinus, tad atkal attapsies pie sasistas siles.ī
26.07.2024 15:09 |
 
Patīk
Reitings 39759
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 26.07.2024 10:04

Salīdzinoši nesen rakstīja, ka pēc 20 dienām brauks prom. No kurienes 10? ? vai es nepareizi izlasīju ??
Tev taisnība. Atradu ierakstu, ka 12.07 rakstīja, ka pēc 20 dienām būs prom. Tad jau būs Robis pēc tam, ja viņš izmaksās austeres. :D
26.07.2024 15:19 |
 
Patīk
Reitings 39759
Reģ: 12.10.2022
cupcake2 @ 26.07.2024 11:53
Man besij Mashka, bet tas, kā jūs sagriežat viņas teikto un te pašas cepaties, ir apbrīnojami ? Piemēram, par to kolagēnu viena te rakstīja, ka, redz, tad saka, ka NL kolagēns nagiem palīdz, bet tad, k matiem. Nu, nē. ? Jā, tas, ka viņa vienmēr pirms manikīra ir to mistiski 3 nedēļas dzērusi, lai gan nevienā storijā nebija, un tagad super nagi, tas ir bullshits, piekrītu. Bet par matiem gan iepriekš, gan tagad pirms pāris dienām viņa minēja par to kolagēnu, ko organisms pats ražo, ka tas aiziet viss uz matiem.
Par tām joslām vakar. Vai jūs pašas ziniet noteikumus? Savā stāstījumā viņa norādīja, ka labajā joslā brauca cita mašīna. Un, nē, kreisā josla nav domāta tikai apsteigšanai. To var ieņemt arī tad, ja citas ir aizņemtas. CSN 85.p
Un tagad par tām papika atlikušajām dienām. Pirms laiciņa taču teica, ka brauks prom pēc 20 dienām, un vakar savā pāļa storijā pat pajautāja tam vecim, cik dienas palikušas, un viņš atbildēja 7 vai 8.
Netaisiet šito forumu par kaut kādu - pati izdomāju, pati apvainojos.

Kad vajag matu ampulas reklamēt, tad mati palikuši plānāki. :D Kā viņa vispār zin, no kā viņai tie nagi ''itkā" palikuši stiprāki, ja dzer gan kolagēnu, gan Beauty Elixir. Egitai arī Biodrons palīdzot stiprināt nagus. :D
Jautājot par papika prom braukšanu, tas bija jautājums nevis apgalvojums. Man nav kalendārā atzīmēts, kad Maša rakstīja par 20 dienām.
Kura šeit apvainojas?
26.07.2024 15:32 |
 
Reitings 192
Reģ: 23.07.2020
Egita sadarbībā izņaudēja krutos ratus..tik labi ,tik labi.. bet kāpēc to bērnu vislaik bāž autokrēslā? 🤦🏻‍♀️
26.07.2024 16:54 |
 
Reitings 282
Reģ: 04.09.2020
CallMeAnnika @ 26.07.2024 15:19
Tev taisnība. Atradu ierakstu, ka 12.07 rakstīja, ka pēc 20 dienām būs prom. Tad jau būs Robis pēc tam, ja viņš izmaksās austeres. :D
šķiet bēdīgi, Robčiks ir Latvijā un šī mauc ar turku 😅
26.07.2024 21:23 |
 
Reitings 282
Reģ: 04.09.2020
Lauva1994 @ 26.07.2024 15:09
Vispār noteikumi paredz, ka pa abu joslu ātrums ir 50km/h, vai cits ātrums, ja ir zīme. Nu beidziet šo mistisko ātro joslu. Nav tāda termina noteikumos, tos šoferi paši izdomāja. Ja blakus josla ir aizņemta, tad vari braukt pa kreiso joslu un aizmugurējam nav ko mirkšķināt ar tālajiem.
oi nu nevajag. Tev šķiet, ka Maška ievēroja ātrumu? Hah. Davai, sēdies, divi. Protams, noteikumi utt, bet šoferiem ir arī jāuztur pašiem normāla satiksme un jābeidz būt stūrgalvīgiem lohiem. Nu ja kāds brauc ātrāk, palaid garām nevis esi princese, kas iebetonēta tai joslā. Cieņa, cieņa ir normālas satiksmes atslēga.
26.07.2024 21:29 |
 
Patīk
Reitings 39759
Reģ: 12.10.2022
Dzollie jau laiku atpakaļ aizgāja no apdrošināšanas darba, un šķiet, ka atkal pievērsusies NLam.
Profilā rakstīts: Joyou kompānijas līdere.
Līdere, ar zemāko kvalifikāciju? Jeļena tad arī ir līdere. :D
Un kārtējā NL darbone, kura veido sadarbības un saturu uzņēmumiem. Uzrakstīt garāku aprakstu saviem postiem un uztaisīt kvalitatīvu bildi padara par satura veidotāju uzņēmumiem?
Kur ir Egita ar satura veidošanu uzņēmumiem? :D Tik liels pieprasījums, ka nevar izvēlēties ar ko strādāt? :D :D :D
26.07.2024 21:58 |
 
Reitings 5611
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 26.07.2024 21:58
Dzollie jau laiku atpakaļ aizgāja no apdrošināšanas darba, un šķiet, ka atkal pievērsusies NLam.
Profilā rakstīts: Joyou kompānijas līdere.
Līdere, ar zemāko kvalifikāciju? Jeļena tad arī ir līdere. :D
Un kārtējā NL darbone, kura veido sadarbības un saturu uzņēmumiem. Uzrakstīt garāku aprakstu saviem postiem un uztaisīt kvalitatīvu bildi padara par satura veidotāju uzņēmumiem?
Kur ir Egita ar satura veidošanu uzņēmumiem? :D Tik liels pieprasījums, ka nevar izvēlēties ar ko strādāt? :D :D :D

Komēdija nevis satura veidotājas.
Tur, acīmredzami, visas līderes 😂
26.07.2024 22:57 |
 
Reitings 5611
Reģ: 20.09.2022
Kura no NLšicām ir Gunitai mentore? Tā sieviete jau otro dienu stāsta, ka kolagēns veicina C vitamīna rašanos.. tur tajā kantorī tiešām notiek kaut kādas sakarīgas apmācības, ja cilvēki tādu "sviestu dzen" storijos? 🙄😂
27.07.2024 00:57 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.12.2023
Kur viņa brauc prom? Tā teica storija vakar, ka rit ( tas ir šodien) brauc prom un prioritāte pavadīt laiku ar berniem
27.07.2024 07:47 |
 
Reitings 8076
Reģ: 16.02.2021
Es būtu ļoti nikna, ja tāda Marija ar apšaubāmu un vīriešu koļītājas slavu publicētu, kā mans vīrs spēlē florbolu ar tekstu, cik foršs tētis, kā viņai viņš patīk, pat, ja pati paskaidro, ka ne jau TĀ viņai viņš patīk, bet tomēr, nepatīkami. Manā rajonā gandrīz visi tēti un vispār ģimenes katru vakaru kopā pastaigājas, brauc ar riteņiem, pagalmos spēlē bumbu un spēles visi kopā un brīvdienās visur dodas kopā, tas nav nekas wow. Liekas, ka izdomājusi pielīmēties savam kaimiņam.
27.07.2024 08:31 |
 
Reitings 5611
Reģ: 20.09.2022
Tās menedžeres, pirms kaut ko publicē, labāk pārskatītu un pārlasītu ko sarakstījušas, bet tam jau laikam nav laika. Nu tik aizņemtas "biznesmenes". Jaunajā biomatrix sastāvā esot arī borščs 🤦‍♀️🤣
27.07.2024 08:53 |
 
Reitings 1787
Reģ: 13.09.2021
Mercury6 @ 27.07.2024 08:31
Es būtu ļoti nikna, ja tāda Marija ar apšaubāmu un vīriešu koļītājas slavu publicētu, kā mans vīrs spēlē florbolu ar tekstu, cik foršs tētis, kā viņai viņš patīk, pat, ja pati paskaidro, ka ne jau TĀ viņai viņš patīk, bet tomēr, nepatīkami. Manā rajonā gandrīz visi tēti un vispār ģimenes katru vakaru kopā pastaigājas, brauc ar riteņiem, pagalmos spēlē bumbu un spēles visi kopā un brīvdienās visur dodas kopā, tas nav nekas wow. Liekas, ka izdomājusi pielīmēties savam kaimiņam.

Marijai ar visu piegulētāju vīriešu trūkums organismā. Man likās nepareizi arī tas, ka viņa ar Natālijas vīru to bildi ielika…. Nu kāds sakars. Tad vēl svešus papučus liek instagramā. Un tie storiji kas bija ar to jauno veci - Man bija tāds sveškauns par to palaistuves iedzērušo smīnu, ka nevarēju nemaz līdz galam noskatīties, pārtinu. Vai tiešām
kādam tas liekas ok?
27.07.2024 09:05 |
 
Reitings 5611
Reģ: 20.09.2022
Zebradivi @ 27.07.2024 09:05

Marijai ar visu piegulētāju vīriešu trūkums organismā. Man likās nepareizi arī tas, ka viņa ar Natālijas vīru to bildi ielika…. Nu kāds sakars. Tad vēl svešus papučus liek instagramā. Un tie storiji kas bija ar to jauno veci - Man bija tāds sveškauns par to palaistuves iedzērušo smīnu, ka nevarēju nemaz līdz galam noskatīties, pārtinu. Vai tiešām
kādam tas liekas ok?

Tā bilde ar Natālijas vīru tika publicēta, lai parādītu cik ļoti viņai patīk cilvēki. Cik viņa ir jauka 😂
Nu nepārliecina mani tie sarakstītie teksti. Darbības storijos norāda uz kaut ko citu. Un no labiem cilvēkiem draugi nenovēršas. Sākot jau ar tiem draugiem, kuriem blakus viņa dzīvoja.
27.07.2024 09:17 |
 
Reitings 1787
Reģ: 13.09.2021
amnēzija @ 27.07.2024 09:17

Tā bilde ar Natālijas vīru tika publicēta, lai parādītu cik ļoti viņai patīk cilvēki. Cik viņa ir jauka ?
Nu nepārliecina mani tie sarakstītie teksti. Darbības storijos norāda uz kaut ko citu. Un no labiem cilvēkiem draugi nenovēršas. Sākot jau ar tiem draugiem, kuriem blakus viņa dzīvoja.

Tad varēja bildi ar draudzeni kādu ielikt , kapēc ar svešu vīru?😂 Mani arī nepārliecina , domāju, ka viņa ir jauka tikai tik cik viņai tas ir izdevīgi un viss. Tās bijušās draudzenes vesela čupa viņai.
27.07.2024 09:53 |
 
Reitings 1518
Reģ: 30.07.2023
amnēzija @ 27.07.2024 00:57
Kura no NLšicām ir Gunitai mentore? Tā sieviete jau otro dienu stāsta, ka kolagēns veicina C vitamīna rašanos.. tur tajā kantorī tiešām notiek kaut kādas sakarīgas apmācības, ja cilvēki tādu "sviestu dzen" storijos? ??
Kas tā pa Gunitu?
27.07.2024 10:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)