Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2340
Reģ: 03.06.2023
Mashka Kakashka @ 10.07.2024 11:26

..ko es ar šo gribu teikt, Marija un viņas ģimene ir ļoti piemēroti kandidāti Ģimenei burkā. Ģimene burkā pie sevis aicina šādas ģimenes, kurām ir spiedīgi naudas apstākļi, jo kāpēc gan nesaņemt papildus naudu, īsti neko nedarot. Es negribētu teikt, ka Ģimenei burkā piedalās sabiedrības padibenes, bet kaut kas uz to pusi. Ģimenei burkā nekad nav bijusi laimīga un iedvesmojoša ģimene uz kuru būtu prieks skatīties. Vienmēr ir šāda tipa ģimenes, ar skandāliem, alimentu nemaksātājiem, utt. Marijai kārtīgi jāapdomā, vai tiešām to vajag. Visas ģimenes pēc šī šova ir ar vēl sliktāku slavu, kaut vai tā pati Bindru ģimene un stāsts par pamesto suni. Tam šovam būs nospļauties uz bērniem un viņu jūtām, viņiem vajag skandālus, lai būtu vairāk skatījumu. Es tiešām nespēju iedomāties sev apkārt nevienu normālu ģimeni, kura piekristu tam mēslu šovam filmēties. Vai Marija tiešām ir gatava komentāriem Facebook zem Ģimenes burkā raidījumiem? Ļoti šaubos. Tur nebūs iespējas nobloķēt, būs samazgas pār viņas un bērnu galvām.

Manuprāt,ka tikai viena ģimene bijusi adekvāta-Poļiško ģimene (cerams,ka pareizi uzrakstīju uzvārdu).
10.07.2024 11:33 |
 
Reitings 310
Reģ: 01.05.2022
Nu beidz! Katrīne izskatās patiešām lieliski savam vecumam! Pieļauju, ka Tu tikai vari sapņot par tādu izskatu! Hi!🤌😅

Jā, pēc visām Vacumm un intensīvām treniņu nodarbībām kaut kas nogludinājies, bet acīmredzami viņa pieņemas svarā :D
Ievilkt vēderu pēc visām Pirms un Pēc kokteiļu fotosesijām varam mēs visi :D
10.07.2024 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 129
Reģ: 13.02.2013
Ditto @ 10.07.2024 10:50
You're welcome

Ak Dievs!!!!😅 Tu tak neesi normāla pati arī nemaz! Būtu labāk pievērsusies ģimenei!🤌🙏
Šito ņemšanos, ak🤌😅
10.07.2024 11:39 |
 
Reitings 741
Reģ: 15.09.2023
Ditto @ 10.07.2024 10:50
You're welcome

Marija: Kristaps strādā ārzemēs, neliekas ne zinis par Neitu. Nelietis tēvs.
Arī Marija: Kristaps atgriežas dzīvot Latvijā un grib uzlabot attiecības ar Mariju un Neitu, atkal viss slikti. Kristaps atļaujas Neitu pavadīt līdz dzīvoklim, mēsla gabals, kā viņš uzdrošinās. Kristaps Latvijā vienu mēnesi, saticis Neitu trīs reizes, nelietis, tas ir paz maz. Tikmēr Marija aizsūta Neitu uz nometni ar vecomāti, uz trim nedēļām. Un kliedz, ka tēvs esot saticis Neitu tikai trīs reizes.
Hallo! Marija, tev ar galvu viss labi?
Visa problēma ir finansēs, Marija baidās, ka tiesa var samazināt piespriestos alimentus, jo tēvs grib ar bērnu pavadīt vairāk laika, līdz ar to var piespriest mazākus alimentus, jo daļu izdevumus uzņemsies uz sevi. Kristaps grib uzlabot attiecības, Marija tik bļaustās par naudu.
10.07.2024 11:49 |
 
Reitings 17171
Reģ: 30.05.2022
Mmaija @ 10.07.2024 11:27

Saglabāju nr.lai piezūmētu Kristapa bildi(neesmu viņu redzējusi), taču šim nr. nemaz nav Whatsapp.
Gan jau Telegram tad.
10.07.2024 11:50 |
 
Reitings 233
Reģ: 09.02.2024
1000%, ka Marija burkā dzenātu tēvus. Tad jau būtu normāls ekšens-kā izsisr paternitāti un alimentus no ārzemnieka-nu kaut kas jauns, nebijis!
Nekā cita viņai nav ar ko paņemt publiku.
10.07.2024 11:51 |
 
Reitings 810
Reģ: 21.11.2023
amnēzija @ 10.07.2024 09:33
Jautā sekotājiem vai viņiem būtu interesanti viņus redzēt "Ģimene burkā"? Un ja sekotāji 100% atbildēs, ka jā, tad piedalīsies? ? ok, pieņemsim, ka piekritīs un kas tālāk? Viņai nav hobiju, bērniem nav pulciņu. Ko tieši viņa parādīs no savas ģimenes dzīves? Kā strīdās ar bijušo vīru, to visu vēl televīzijā iztirzās? Atkal būs bērna puņķi un asaras pie mājasdarbu pildīšanas un pieminēšana, ka viņam ir disleksija? Kā ar mazāko bērnu pusi dienas pavada dīvanā? ?
Diezgan smieklīgi skatīties sižetus par ģimenēm, kuras uz katru sēriju mēģina kaut ko izdomāt ko darīt, jo ikdiena ir gaužām vienveidīga un garlaicīga, jo ikdienā nav nekādu hobiju un nodarbošanos ko varētu parādīt.

Tas pats kad Kiviči bija Slavenības bez filtra. Rādīs sižetus,ka iepērkas maximā vai kā iet nodot pudeles :D
10.07.2024 11:52 |
 
Reitings 5515
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 10.07.2024 11:49

Marija: Kristaps strādā ārzemēs, neliekas ne zinis par Neitu. Nelietis tēvs.
Arī Marija: Kristaps atgriežas dzīvot Latvijā un grib uzlabot attiecības ar Mariju un Neitu, atkal viss slikti. Kristaps atļaujas Neitu pavadīt līdz dzīvoklim, mēsla gabals, kā viņš uzdrošinās. Kristaps Latvijā vienu mēnesi, saticis Neitu trīs reizes, nelietis, tas ir paz maz. Tikmēr Marija aizsūta Neitu uz nometni ar vecomāti, uz trim nedēļām. Un kliedz, ka tēvs esot saticis Neitu tikai trīs reizes.
Hallo! Marija, tev ar galvu viss labi?
Visa problēma ir finansēs, Marija baidās, ka tiesa var samazināt piespriestos alimentus, jo tēvs grib ar bērnu pavadīt vairāk laika, līdz ar to var piespriest mazākus alimentus, jo daļu izdevumus uzņemsies uz sevi. Kristaps grib uzlabot attiecības, Marija tik bļaustās par naudu.

Visvairāk viņa dreb par to parādu, kurš Kristapam ir jānomaksā, uz kuru viņai ir plāns, iespējams, lai ar to naudu nosegtu kaut kādu daļu pašas parādus. Pati vienā storijā tā ļoti interesanti izteicās, kas lika tā noprast.
10.07.2024 11:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5050
Reģ: 03.11.2012
Sezam @ 10.07.2024 11:51
1000%, ka Marija burkā dzenātu tēvus. Tad jau būtu normāls ekšens-kā izsisr paternitāti un alimentus no ārzemnieka-nu kaut kas jauns, nebijis!
Nekā cita viņai nav ar ko paņemt publiku.

Es arī par to iedomājos, ka mēģinās nokārtot paternitāti, panākt ka spānis atzīst savu bērnu, noteikti atkal brauks uz citu valsti taisīt dns testu, tad būs visādi zvani, sarakstes, varbūt tikšanās utt.
Vārdu sakot, būs labs ģimene burkā - meksikāņu seriāls, jo būsim reāli, kuram interesē kā bērnus vadā pa nodarbībām un nodarbojas ar hobijiem? Es, piemēram, to visu daru ikdienā un lai gan es ļoti reti skatos ģimene burkā, es noteikti nesāktu skatīties to raidījumu vairāk, ja tur atrādītu visu to, ko es daru ikdienā.
10.07.2024 11:57 |
 
Reitings 5515
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 10.07.2024 11:57

Es arī par to iedomājos, ka mēģinās nokārtot paternitāti, panākt ka spānis atzīst savu bērnu, noteikti atkal brauks uz citu valsti taisīt dns testu, tad būs visādi zvani, sarakstes, varbūt tikšanās utt.
Vārdu sakot, būs labs ģimene burkā - meksikāņu seriāls, jo būsim reāli, kuram interesē kā bērnus vadā pa nodarbībām un nodarbojas ar hobijiem? Es, piemēram, to visu daru ikdienā un lai gan es ļoti reti skatos ģimene burkā, es noteikti nesāktu skatīties to raidījumu vairāk, ja tur atrādītu visu to, ko es daru ikdienā.

Viņai un bērniem arī nekā no tā pieminētā nav ko parādīt, ka ar kaut ko vispār nodarbotos. NL priekšā - pakaļā. Un tas arī viss.
10.07.2024 12:07 |
 
Reitings 3885
Reģ: 08.09.2015
Es domāju, ka plāns ir piedzīt alimentus no Rafas, vienkārši viņai nav pašai tādu līdzekļu, lai tiesātos ar Rafu, pieļauju, ka tas ir jādara caur Spānijas tiesu, tikai tāpēc, līdz šim viņa ir likusi Rafu mierā, ja būtu varējusi to finansiāli pavilkt, tad sen jau mēģinātu dabūt naudu no Rafas tā pat kā no Kristapa. Tagad noteikti cer uz šova finansiālo atbalstu šim procesam, viņa pretīm dos it kā kontentu kā ir tiesāties par uzturlīdzekļiem ar ārzemnieku. Marijai ir reāli bēdīga situācija ar naudu, un acīmredzot bērnu tēvi ir viņai vienīgā iespēja uz bezrūpīgu dzīvi, bērni kaut kur eksistēs background viņa tikmēr dzers vīniņu, skries uz austeru vakariem, un pamps uz dīvānu caurām dienām, ok šad tad uzjauks kokteili. Tagad jau cer, ka viens būs skolā, mazie visu dienu bērnudārzā, gan jau vēl brīvdienā vēl omīte sīčus pieskatīs, Marija varēs meklēt nākamo baby daddy.
Šorīt tā aizpampusī seja, trīcošām rokas, Marija reāli izskatās, ka viņai ir problēmas ar alkaholu!
10.07.2024 12:14 |
 
Reitings 741
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 10.07.2024 11:53

Visvairāk viņa dreb par to parādu, kurš Kristapam ir jānomaksā, uz kuru viņai ir plāns, iespējams, lai ar to naudu nosegtu kaut kādu daļu pašas parādus. Pati vienā storijā tā ļoti interesanti izteicās, kas lika tā noprast.

Toreiz, kad tiesa piesprieda tos 500 eiro mēnesī no Kristapa, viņa pati tak teica, ka Kristapam tagad uzreiz jāmaksā par tekošo mēnesi 500 eiro un parāds par iepriekšējiem mēnešiem un ar to parāda summu viņa grib nomaksāt savus VID un PTAC sodus un parādus.
10.07.2024 12:27 |
 
Reitings 233
Reģ: 09.02.2024
Šovs noteikti tad arī advokātu piemeklētu, pirku biļetes uz Spāniju, ja nepieciešams ierasties, nu viss nahaļavu, tieši kā Marijai patīk. Pašai nebūs baigi galva jālauza par visu un varēs tēlot gada māti cietējiņu.
10.07.2024 12:34 |
 
Reitings 3885
Reģ: 08.09.2015
Tieši tā, iedomājaties, ka šovs šai visu nosponsorē, lai dabūtu no Rafas naudu, pie tam šovs vēl papildus maksā katru mēnesi kaut ko. Ideāli Marijai. Bērnu intereses, kādas vēl bērnu intereses, viņa tak jau bērnus ir atrādījusi savā IG no visiem iespējamiem rakursiem. Pašai jau viņai neuztrauc, ka citu acīs ir zemu kritusi sievieti, to arī pēc viņas IG satura var saprast, gan atrāda sevi apakšveļā no viesnīcas ar piegulētāju, gan sevi uz poda, pliku pakaļu sniegā, gan pālī utt. Uhh, es, ja godīgi gribu redzēt visu to teātri, un vēl, man tomēr intuīcija saka, ja Rafam viņa ies virsū ar alimentiem, tad viņš tiešām varētu pacīnīties par to, ka bērni ir arī pie viņa, bet naudas izteiksmē Marijai nemaksāt neko. Man viņš izskatās tēva materiāls noteikti vairāk kā Marija māte, ne velti viņš aprūpēja Neitu labāk kā Marija to jebkad ir spējusi, tā pat Vitu. Jā nav attaisnojums, ka pazuda viņš tagad, bet cik saprotu Marija viņam tā pietaisīja sirdi, ka tajā brīdī viņš uzskatija, ka tā ir labāk, un cik saprotu Marija viņu lepni pasūtīja prom no savas un bērnu dzīves ar tekstu, ka viņai neko no viņa nevajag, un, ka bērni ir priekš viņas pašas, vismaz tā viņa pompozi paziņoja IG, kad bija stāvoklī ar Īlonu. Tikai tad viņa finansiāli nebija galīgi pakaļā kā ir tagad, tagad ir jāiet un jāklauvē pie visām durvīm kuras pirms tam varonīgi aizcirta.
10.07.2024 12:56 |
 
Reitings 25904
Reģ: 21.08.2023
Kā viņa domā dabūt bioloģisko materiālu no Rafas DNS testa noteikšanai?
10.07.2024 13:01 |
 
Reitings 21591
Reģ: 16.04.2023
Biezlape @ 10.07.2024 13:01
Kā viņa domā dabūt bioloģisko materiālu no Rafas DNS testa noteikšanai?

Caur tiesu ar pieteikumu par paternitātes noteikšanu. Ja izvairīsies, var noteikt arī piespiedu kārtā.
10.07.2024 13:08 |
 
Patīk
Reitings 39075
Reģ: 12.10.2022
Hyrte @ 10.07.2024 06:45
Atkal sadzērusies un nodirš bijušo vīru storijos. Reti pretīga sieviete,kā ar tādu var komunicēt? Tā augstprātība,ņirgāšanās,visa atstāstīšana interneta vidē par Kristapu,kauns klausīties,bet jāsaka,ka Kristaps arī,godīgi sakot,muļķis pēdējais,ja neapstrīd alimentu summu.
Tagad arī čīkst,ka trīs dienas tikai saticis bērnu. Nu,bet Neits taču ir prom! ?
Kāpēc Rafu neaiztiek? Tas vispār alimentus nemaksā un neliekas,ne zinis par bērniem.
Divkosīgā čūska!
Vai kāda seko Kristapam? Šeit, kā arī no kaimiņiem viņš varētu uzzināt interesantas lietas par un ap bērnu.
10.07.2024 14:05 |
 
Reitings 803
Reģ: 29.05.2023
CallMeAnnika @ 10.07.2024 14:05
Vai kāda seko Kristapam? Šeit, kā arī no kaimiņiem viņš varētu uzzināt interesantas lietas par un ap bērnu.

Viņam neinteresē bērns. Sorry, normāli tēvi pavada laiku kopā ar bērniem, interesējas, maksā uzturlīdzekļus un iesaistās audzināšanā, velta laiku saviem bērniem. Kristaps nav bērna dzīvē klātesošs, bet uzpeld periodiski. Wooow, cik gadu laikā ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas reizes pavadījis laiku ar bērnu kopā - pilnīgi tēvs varonis.
10.07.2024 14:17 |
 
Reitings 805
Reģ: 16.09.2021
Merilda @ 10.07.2024 14:17

Viņam neinteresē bērns. Sorry, normāli tēvi pavada laiku kopā ar bērniem, interesējas, maksā uzturlīdzekļus un iesaistās audzināšanā, velta laiku saviem bērniem. Kristaps nav bērna dzīvē klātesošs, bet uzpeld periodiski. Wooow, cik gadu laikā ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas reizes pavadījis laiku ar bērnu kopā - pilnīgi tēvs varonis.

Dzīvojot ārzemēs tomēr menedžēt kopā pavadīšanas laiku ir grūtāk kā uzvietas. Rudenī arī saprganizēja braucienu pie sevis, kad mačka taisīja histēriju. Ja bērnam nav telefona, jo māte uzskata, ka viņam nevajag, kā sazināties. Minimālos uzturlīdzekļus viņš gan maksāja, kā mačka sagribēja vairāk, tā sākās nemaksāšana. Tā ka nav gluži tur vienos vārtos.
10.07.2024 14:49 |
 
Reitings 805
Reģ: 16.09.2021
Sezam @ 10.07.2024 12:34
Šovs noteikti tad arī advokātu piemeklētu, pirku biļetes uz Spāniju, ja nepieciešams ierasties, nu viss nahaļavu, tieši kā Marijai patīk. Pašai nebūs baigi galva jālauza par visu un varēs tēlot gada māti cietējiņu.

To, ka Rafa bija gatavs paņemt bērnus pie sevis uz 100%, visticamāk nepateiks. Jo tas toč viņai nebūtu izdevīgi, jo mačka jau gribētu līdzi. Un tas nebūtu nekas nenormāls, ka tēvs ņemtu uz pilnu apgādību bērnus.
10.07.2024 14:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits