Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 200
Reģ: 04.09.2023
ZANZEZAN @ 23.05.2024 11:50
nu labi, pieņemsim deguns ir saistīts ar grūtniecību. Bet te tak uz to noraksta visu. Uzacis ar pazūd, ja paliek stāvoklī? Atmiņas traucējumi kā saistās ar grūtniecību? Stila izjūtu ar tas maina? Var kleitu uz kakla uztivēt, jo tā ir grūtniecības blakne? Tukša muldēšana ar grūtniecības dēļ? Lūpas ar fillereiem sapičkātas ar grūtniecības dēļ? Nu nevajag. Var jau pamatot ar pāris rakstiem visu, bet tas nav visām un visiem un tā nav norma!

Nemanīju nekur par apģērbiem un grūtniecību vai citām ķermeņa daļām. Grūtnieces var diezgan stilīgi saģērbties, pasūti no tā pasha SHEIN, aizej uz HM, ir taču kaudze citu veikalu.. Sakopties arī nevajadzētu būt problēmām, protams tetovēt uzacis vai likt fillerus taču gaidību laikā neies likt. Atmiņas traucējumi arī var būt no progesterona, tas nav nekas jauns.
23.05.2024 12:12 |
 
Reitings 1373
Reģ: 25.01.2023
ZANZEZAN @ 23.05.2024 11:50
nu labi, pieņemsim deguns ir saistīts ar grūtniecību. Bet te tak uz to noraksta visu. Uzacis ar pazūd, ja paliek stāvoklī? Atmiņas traucējumi kā saistās ar grūtniecību? Stila izjūtu ar tas maina? Var kleitu uz kakla uztivēt, jo tā ir grūtniecības blakne? Tukša muldēšana ar grūtniecības dēļ? Lūpas ar fillereiem sapičkātas ar grūtniecības dēļ? Nu nevajag. Var jau pamatot ar pāris rakstiem visu, bet tas nav visām un visiem un tā nav norma!
uzacis tas gan smieklīgi,tas gan nav pazudušas😂Par atmiņu varētu vēl padiskutēt,jo tā man arī mistiski sašķobijusies,Ar katru bērnu,savādāka palikusi.Nu ne gluži tā ,ka neatceros,kas es esmu,bet var būut tā, ka neatceros,kas bija pirms stundas,kautkādi sīkumi,vai atcereties dienu, kur svarigs kautkas,bet aizmirst laiku vai otrādi😁
23.05.2024 12:12 |
 
Reitings 489
Reģ: 29.04.2024
Man vienai liekas, ka marija no sevis zīmē baigi pareizo?
Neticu, ka viņa izkāpa no mašīnas un atvainojas otrai, par to ka tā iebrauca viņai mašīnā. Nu neticu. Nu neticu, ka marija diskutē un runā par problēmām, mierīgi. Nevajag dir**. Un ja tā būtu, kāpēc visur kur viņa iet ir problēmas? Bd, benzintanka, stāvvieta, veikalā, ar draudzenēm, kolēģēm, vidu, slimnīcu utt.. nu nav visur citur vaina. Problēma ir Marija
23.05.2024 12:47 |
 
Reitings 17656
Reģ: 16.04.2023
Egitai tas deguns kāds bija tāds ir. Vienkārši tagad vēl vairāk aizpampusi.
Fotosesijas bildēs gan nav liels deguns. 😁
23.05.2024 13:06 |
 
Reitings 7632
Reģ: 16.02.2021
Marijas mašīnas salons pēc tīrīšanas joprojām izskatās diez gan netīra, varbūt tikai man tā šķiet.
23.05.2024 13:09 |
 
Patīk
Reitings 10715
Reģ: 18.09.2021
ZANZEZAN @ 22.05.2024 23:06
tas penuārs protams labāks par iepriekšējo pidžamu, bet nu kas tā par tizlu modi, izpūrušas, aizpampušas pusplikas dzer biodronu. Un tad sataisās un tādām, cik labi strādā biodrons.. pateikšu sikretu-visi cilvēki pamostas vienādi, uzpampuši, ar aizkritušu balsi, saņurcīti un pēc pusstundas organisms pamostas. Nevajag nekādu dronu

Nekad neesmu lietojusi NL un nepamostos aizpampusi. Pie tam reizēm pat dzeru daudz ūdens uz vakaru/naktī.
Domāju, ka tas ir par uzturu parasto. Nav izgudrots nekas labāks par vienkārši veselīgu ēšanu
23.05.2024 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 836
Reģ: 11.04.2010
Pirmo reizi redzu, ka Marija nofilmē sava mustanga pakaļējo sēdekli un esmu šokā. Tur ir tikai divas sēdvietas, nav pat tā trešā "pussēdvieta", kas visām mašīnām ir pa vidu. Nuuu jā, tad laikam nav jābrīnās, ka Vitai nav sēdekļa, jo fiziski nav kur ielikt. Kā ar trim bērniem var turpināt braukāt ar šādu auto? Un visas tās n reizes, kad viņa papildus saviem bērniem vadājusi arī kādu dēla draugu/-s. Wtf. KUR?
23.05.2024 13:31 |
 
Patīk
Reitings 33910
Reģ: 12.10.2022
Nitaris @ 23.05.2024 09:01
Visur ir laicīgi un bez iespringšanas un tas ļoti dabīgi sanāk! https://failiem.lv/u/ms8pkkd2yd#/view/expupqvhs7
Ļoti reti notiek kā šodien - tā notika visu laiku, kamēr meita gāja uz bērnudārzu. Cik ilgi tas bija? Pusgads, kad Maša gulēja līdz 10 un pēc aizgāja vēl pagulēt?
23.05.2024 13:33 |
 
Patīk
Reitings 33910
Reģ: 12.10.2022
Elife @ 23.05.2024 09:36

Man Kača nemaz tik interesanta arī neliekas. Pilnīgi pietiek ar to, ko par viņu var izlasīt un viņas pašas storijos.
Vairāk domāju par to, ka Katrīnes ikdienas dzīve ir darbīgāka, piesātinātāka un būtu saturs, ko rādīt - vai patīk un interesē, tas ir cits jautājums. Egita ikdienā neko nedara un tur vienkārši NAV KO rādīt.
23.05.2024 13:34 |
 
Reitings 4819
Reģ: 20.09.2022
Vucēnai kārtējais cepiens ne par ko 😂 skolotāja nelūdza rakstīt referātu par kultūrvēsturisku objektu. Visdrīzākais, tas ir darbiņš 2.klases skolēna līmenī. Nav jāraksta palagi. Pāris svarīgākie teikumi.
Un neko nosodošu es šajā nesaskatu, jo ir daļa bērnu, kuri, izņemot tiktok, instagram un youtube, neko citu nezina, kur un kā var sameklēt informāciju. Skumji, bet fakts.
23.05.2024 13:47 |
 
Reitings 4819
Reģ: 20.09.2022
Un kāpēc viņa domā, ka sieva palūdza vīram aiziet atvainoties viņas vietā? 😂 varbūt tā ir vīra iniciatīva, noklausoties viņas stāstītajā? Ja viņa uzskatītu, ka viņai būtu jāatvainojas, viņa pati to būtu izdarījusi. Visdrīzākais.
23.05.2024 13:53 |
 
Reitings 489
Reģ: 29.04.2024
amnēzija @ 23.05.2024 13:53
Un kāpēc viņa domā, ka sieva palūdza vīram aiziet atvainoties viņas vietā? ? varbūt tā ir vīra iniciatīva, noklausoties viņas stāstītajā? Ja viņa uzskatītu, ka viņai būtu jāatvainojas, viņa pati to būtu izdarījusi. Visdrīzākais.
un kāpēc viņa domā, ja viņas dēļ tā sieviete tagad mašīnu parko savādāk? Kāpēc viņai šķiet ka viss griežas ap māšu?
Nu un mašīna viņai ir vājprātīgi šausmīga. Redzot kā tiek uzturēta, kas tur darās viņa to pat uzdāvināt nevarēs nevienam. Tur taču nav nevienas plastmasas kas jau nav sašvikata, saskrāpēts, sabuktets. Kādi sēdekļi, paklāji.. vienkārši šausmas. Viņas vietā es ēst mašīna vispār neatļautu. Nedotu neko bērniem, ja tāda miskaste paliek.. jau vienreiz Vita ar flomisiem visu bija sakrasojusi. Nu omg, sausmas
23.05.2024 14:02 |
 
Reitings 489
Reģ: 29.04.2024
Maša-visur kašķi, visur problēmas, visi slikti-bet es esmu mierīga.
Visur kavē-bet es esmu ļoti punktuāla
Mašīna miskaste-bet es ciest nevaru nekārtību.
Mājas drēbju kaudzes, pati visu laiku sr kaut ko notašķījusies-es katru dienu mazgāju drēbes.
Un tā varētu sarakstu turpināt. Aļo? Paskaties uz sevi no malas
23.05.2024 14:06 |
 
Reitings 631
Reģ: 15.09.2023
Mercury6 @ 23.05.2024 13:09
Marijas mašīnas salons pēc tīrīšanas joprojām izskatās diez gan netīra, varbūt tikai man tā šķiet.

To pašu nodomāju, cik netīra bija, tik netīra arī palika. 😬 Slikts serviss. Kā var ar tādu netīrību braukt? Tur viss salons izskatās lipīgs.
23.05.2024 14:56 |
 
Reitings 165
Reģ: 14.05.2013
nodzītais mustangs vnk tā aiz***irsts, ka pat washcar netiek galā 😁
23.05.2024 15:21 |
 
Reitings 4819
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 23.05.2024 14:56

To pašu nodomāju, cik netīra bija, tik netīra arī palika. ? Slikts serviss. Kā var ar tādu netīrību braukt? Tur viss salons izskatās lipīgs.

Nu, tik netīra cik bija pirms, nu gan nepalika. Kārtīgāka. Šur tur gan manāmas nolietojuma pazīmes.
23.05.2024 15:23 |
 
Patīk
Reitings 33910
Reģ: 12.10.2022
Kādas ir jūsu domas par bijušā apsveikumiem dzimšanas dienā?
Foxa raksta, "paraudāju no aizvainojuma. Vot kā tā var - zinot manu attieksmi pret savu dzimšanas dienu - neapsveikt mani".
Bērns kopīgs, bet vai bijušajam ir pienākums apsveikt? Par bērnu rūpējas, pilda vecāka pienākumus.
23.05.2024 16:11 |
 
Reitings 296
Reģ: 27.03.2024
Jelenahussain pēdējie story vienkārši šausmīgi. Kura tur uz viņu pelna, un vienalga, ka cilvēks ir garīgi atpalicis, vai kas tur par problēmu, šādi var cilvēku izmantot..🤦‍♀️
Šī pasaule lēnām jūk prātā ar visiem šiem pulveriem, tīklu mārketingu, cilvēku čakarēšanu, uzbāšanos, maratoniem utt
Ēdiet veselīgi, dzeriet daudz ūdens un lietojiet vienu kremu sejiņai ko mitrināt. Visi tie pači, tādi kolagēni, šādi kolagēni, pulveri, tāds krēms, šāds krēms, acu krēms ir lieka naudas izšķērdēšana.
23.05.2024 16:23 |
 
Patīk
Reitings 33910
Reģ: 12.10.2022
Kenty @ 23.05.2024 12:12
uzacis tas gan smieklīgi,tas gan nav pazudušas?Par atmiņu varētu vēl padiskutēt,jo tā man arī mistiski sašķobijusies,Ar katru bērnu,savādāka palikusi.Nu ne gluži tā ,ka neatceros,kas es esmu,bet var būut tā, ka neatceros,kas bija pirms stundas,kautkādi sīkumi,vai atcereties dienu, kur svarigs kautkas,bet aizmirst laiku vai otrādi?
Vai vēl jūs nesaprotat, ka mēs šeit nerunājam par to, ka grūtniecības iespaidā var aizmirsties kaut kas, bet par to, ka tas bija jau pirms grūtniecības, bet tagad to izmanto kā attaisnojumu.
Tāpat arī pirms grūtniecības Egita nebija aktīva, aizgāja pāris reizes sadarbības ietvaros uz sporta zāli un pārējo laiku sēdējā mājās Zoomiņos. Bet tagad saka, ka grūtniecības dēļ nav aktīva.
Tie, kuri seko līdzi nesen, tie arī notic, bet vērojot ilgāku laiku, tagad visus savus mīnusus noraksta uz grūtniecību. Cilvēki ir dažādi, ja patīk sēdēt mājās un Zoomos, dienā atbildēt uz pāris ziņām par pasūtījumiem, un regulāri aizmirsti par ikdienas lietām, tad nevajag stāstīt, cik darbība, aktīva un produktīva diena ir bijusi. Kaut kā wanna be influenceri šo piekopj, melo sev, pieņemot to kā patiesību, un ļoti degradējas, pašiem vairs to neredzot. Sekotāji ir acīgāki un nav muļķi.
23.05.2024 16:27 |
 
Reitings 1373
Reģ: 25.01.2023
CallMeAnnika @ 23.05.2024 16:27
Vai vēl jūs nesaprotat, ka mēs šeit nerunājam par to, ka grūtniecības iespaidā var aizmirsties kaut kas, bet par to, ka tas bija jau pirms grūtniecības, bet tagad to izmanto kā attaisnojumu.
Tāpat arī pirms grūtniecības Egita nebija aktīva, aizgāja pāris reizes sadarbības ietvaros uz sporta zāli un pārējo laiku sēdējā mājās Zoomiņos. Bet tagad saka, ka grūtniecības dēļ nav aktīva.
Tie, kuri seko līdzi nesen, tie arī notic, bet vērojot ilgāku laiku, tagad visus savus mīnusus noraksta uz grūtniecību. Cilvēki ir dažādi, ja patīk sēdēt mājās un Zoomos, dienā atbildēt uz pāris ziņām par pasūtījumiem, un regulāri aizmirsti par ikdienas lietām, tad nevajag stāstīt, cik darbība, aktīva un produktīva diena ir bijusi. Kaut kā wanna be influenceri šo piekopj, melo sev, pieņemot to kā patiesību, un ļoti degradējas, pašiem vairs to neredzot. Sekotāji ir acīgāki un nav muļķi.
Es tik atbildēju ,ka mēdz būt tā grūtniecībā vispārīgi.Egitai nesekoju.
23.05.2024 16:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!