Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 537
Reģ: 16.01.2024
CallMeAnnika @ 21.04.2024 15:38
Sandra ir runājusi gan par Egitu, gan Mariju, bet nespēju iedomāties, ka abas šīs NL "līderes" kāds apskaustu. Viena ir nevarīga, slinka grūtniece ar atmiņas traucējumiem un 5225 eiro VID parādu, otra ir māte-alkoholiķe, kurai pavisam drīz pat jumts virs galvas nebūs.
Pat ja Sandrai riebj sava dzīve, šaubos, ka viņa apskaustu kādu no viņām. Kaču gan noteikti jā, apskauž.
Es nesauktu NL 'līderes" par populārām, ja tas ir iegūts no drāmām par to, kāds mežonis ir savs bērns, par to publiski stāstot, vai no tā, kā citi apsmej pieaugušu sievieti, kas nespēj salikt kopā teikumu.

Nav jau jāapskauž viss, bet redziet Sandrai ir viens bērns , viņa ir ļoti jauna, bet izplūdusi un pus mūžu nodzīvojusi kā smagsvara tantiņa, jebkura sieviete alkst vīriešu uzmanību, iekāri , plusā ņemot vērā viņas mentālo veselību, par kuru iepriekš ir runājusi, tad saliekas tur kopā tāda bildīte , ka Sandra ir dziļi nelaimīga sieviete. Un protams viņa apskauž visas prosseco dzērājas kuras var norīties lobsterus un tad mēģināt kādu tauku piku priekš storija atrast, kamēr viņa nezin kā tikt vaļā no liekiem 50 kg kā minimums.... Nu visi grib būt skaisti, veseli, un arī labā fiziskā formā, īpaši jau jauna sieviete, un nestāstiet man to body positive bullšitu, lai cik daudz foršus apaļus cilvēkus es pazīstu, tieši tuvāk iepazīstot visi kā viens atdzīst , ka vienīgais iemesls liekajam svaram ir kaut kādas problēmas kas traucē to nomest, kādam mentālas, kādam fiziskas... redziet kā tagat Sandra taisa reelus ar svara zudumu, kaut līdz skaistam augumam vēl tālu , tālu.... protams viņa kā jau šizo iedomājas ko viņa darītu citādāk Marijas vai Saulietes vietā, kā viņa ar tādu augumu un iespējām un auto būtu kur tālāk utt... Sandra var tagat tēlot strausu, bet vienu brīdi pati atklāja savas mentālās kaites, un nekur jau tās nav pazudušas.... Pat skatiens Sandrai ir tāds , nu kā lai pasaka? Traks.
Un ja tiešām tā nav Sandra kas rakstija tos uzdirsienus šeit par Ingas aizgājušo vīru, tad lai kas tā persona arī nebūtu, viņai arī vajag steigus palīdzību, bet es tomēr domāju , ka tā ir neviena cita kà mūsu slimniecīte Sandriņa , kura nu no citiem profiliem rakstīs ka tā nav viņa...
21.04.2024 16:02 |
 
Reitings 131
Reģ: 09.02.2024
Pamaniju, ka resnaa Sandra atkal sheit ietrapijusi. Jaa, un es varu vinu ta saukt, jo vina ir pretiga, riebiga, launa un loti nelaimiga persona. Ne tadus vien sudus ir mana virziena ventilejusi. Diemzel es Sandru visai labi zinu, un vina ir pilniba jukusi. Sieviete ir sevi aizlaidusi, vinai dzive nekad neviens nav pat durvis atveris (ieskaitot vinas "fantastisko" viiru, kursh pret vinu izturas ne parak milosi), jo vina ir ne tikai resns teftelis, bet ari indiga zhurka, ar sapuvusu ieksieni. Tapec vinai ir loti gruti skatities uz to, ka pret citiem cilvekiem izturas ar cienu, laipnibu un milestibu, jo vina to pati nav ipasi sanemusi. Un viena no vinas lielakajam problemam ir samera augstais pasvertejums, vina vienmer megina pozicionet sevi ka pashpietiekamu, laimigu un pozitivu sievieti, bet patiesiba vina ir viena loti milziga (burtiski) sudu cupa. Ej dirst Sandra, butu tev to pateikusi pati, bet tu visus bloke kaa neglauda pa spalvai 😂
21.04.2024 16:22 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Tak Sandra pati Threadā raksta, ka viņai ir depresija, sliktas attiecības ar vīru, slikti ar naudu, viņai gadiem ir katastrofāls svars tik jaunā vecumā un riebīga personība. Ja saka, ka nav par ko apskaust citas, tad par viņas dzīvi var tikai teikt - skumji! Sandra, tu pati vispār atceries, kad biji laimīga ilgāk par dažām dienām? Tiešām nesaproti kāpēc? Ja tu par mirušu cilvēku vari pateikt “ parazitētu, kā mironis guļ zārkā” vai ja Danenbergsonei vīrs nomirtu, viņa pati nomirtu jo nebūtu idilles ko rādīt IG. Lasi ko raksti? Kā minimums 5 gadus tev novēlu netikt no savas bedres ārā. Neatradīsi nevienu teikumu no manis, ka es personīgi kādu aizvainoju bet tev no sirds saku - kaut tev tie tauki pa rīkli sāktu nākt atpakaļ. Nelaimīgā, nemīlētā intrigante.
21.04.2024 16:38 |
 
Reitings 537
Reģ: 16.01.2024
Atkal @ 21.04.2024 16:38
Tak Sandra pati Threadā raksta, ka viņai ir depresija, sliktas attiecības ar vīru, slikti ar naudu, viņai gadiem ir katastrofāls svars tik jaunā vecumā un riebīga personība. Ja saka, ka nav par ko apskaust citas, tad par viņas dzīvi var tikai teikt - skumji! Sandra, tu pati vispār atceries, kad biji laimīga ilgāk par dažām dienām? Tiešām nesaproti kāpēc? Ja tu par mirušu cilvēku vari pateikt “ parazitētu, kā mironis guļ zārkā” vai ja Danenbergsonei vīrs nomirtu, viņa pati nomirtu jo nebūtu idilles ko rādīt IG. Lasi ko raksti? Kā minimums 5 gadus tev novēlu netikt no savas bedres ārā. Neatradīsi nevienu teikumu no manis, ka es personīgi kādu aizvainoju bet tev no sirds saku - kaut tev tie tauki pa rīkli sāktu nākt atpakaļ. Nelaimīgā, nemīlētā intrigante.

Vispār jau ja padomājam, atradām iemeslu par ko viņa apskauž citas sievietes- par iespēju nestrādāt. Sandra kādreiz regulāri stenēja kā viņai riebjas viņas darbs, kā besī , ka jāstrādā, nu lūk, pilna pasaule sievietēm kuras "piedzemdē un tad sēž uz vīra kakla" kā Sandra to teiktu, bet Sandra tā nevar, pašai vien jāmaksā savi rēķini , ar vai bez vīra... Un tāpēc tās kuras var atļauties nestrādāt un braukāt pa kūrortiem visas Sandrasprāt ir slinkas kuņas kuras pelnijušas nosprāgt. Tikai tas resnais sivēns neaizdomājas, ka ir sievietes kuras vīrieti motivē, atbalsta, palīdz savādāk kā naudu mājās stiepjot, un ir vīrieši kuri nemaz nevēlas lai viņu sievietes strādā, bet grib sev blakus skaistu, atpūtušos , sakoptu sieviņu, un arī tas ir OK ! Vienīgais kas nav ok, būt resnai , nelaimīgai kuņai kura visus nodirš savā instagramā un cer ar to kļūt populāra....
21.04.2024 16:53 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 21.04.2024 15:38

Krieviem laikam bija savs maratons. Tur citi speciālisti piedalās.
Un kā ar balvām? Viens balvu fonds? :D Kuratori atšķirīgi, bet vai tad Hohlovs tā tērēsies, ka Austrumiem un Rietumiem atsevišķi balvu fondi? Parasti viņas uzsver, ka balvas būs tikai Eiropai. Šoreiz neko tādu neminēja.
21.04.2024 17:04 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Tamāra69 @ 21.04.2024 16:02

Nav jau jāapskauž viss, bet redziet Sandrai ir viens bērns , viņa ir ļoti jauna, bet izplūdusi un pus mūžu nodzīvojusi kā smagsvara tantiņa, jebkura sieviete alkst vīriešu uzmanību, iekāri , plusā ņemot vērā viņas mentālo veselību, par kuru iepriekš ir runājusi, tad saliekas tur kopā tāda bildīte , ka Sandra ir dziļi nelaimīga sieviete. Un protams viņa apskauž visas prosseco dzērājas kuras var norīties lobsterus un tad mēģināt kādu tauku piku priekš storija atrast, kamēr viņa nezin kā tikt vaļā no liekiem 50 kg kā minimums.... Nu visi grib būt skaisti, veseli, un arī labā fiziskā formā, īpaši jau jauna sieviete, un nestāstiet man to body positive bullšitu, lai cik daudz foršus apaļus cilvēkus es pazīstu, tieši tuvāk iepazīstot visi kā viens atdzīst , ka vienīgais iemesls liekajam svaram ir kaut kādas problēmas kas traucē to nomest, kādam mentālas, kādam fiziskas... redziet kā tagat Sandra taisa reelus ar svara zudumu, kaut līdz skaistam augumam vēl tālu , tālu.... protams viņa kā jau šizo iedomājas ko viņa darītu citādāk Marijas vai Saulietes vietā, kā viņa ar tādu augumu un iespējām un auto būtu kur tālāk utt... Sandra var tagat tēlot strausu, bet vienu brīdi pati atklāja savas mentālās kaites, un nekur jau tās nav pazudušas.... Pat skatiens Sandrai ir tāds , nu kā lai pasaka? Traks.
Un ja tiešām tā nav Sandra kas rakstija tos uzdirsienus šeit par Ingas aizgājušo vīru, tad lai kas tā persona arī nebūtu, viņai arī vajag steigus palīdzību, bet es tomēr domāju , ka tā ir neviena cita kà mūsu slimniecīte Sandriņa , kura nu no citiem profiliem rakstīs ka tā nav viņa...
Pazīstu tikai vienu sievieti, kura ir apmierināta ar 50-70 liekiem kg, bet viņa lieto antidepresantus jau gadiem, iespējams tāpēc. Arī neticu body positivity. Nav jābūt 40kg skalam, bet jājūtas ērti un brīvi savā ķermenī, neizjūtot kaunu, tomēr saglabājot labu veselību.
Man šķiet, ka tu šauj garām par to, ka Sandra ir skaudīga par NL darboņu augumiem. Jā, viņas ir normālā svarā, bet apkārt ir daudz labāku, veselīgāku un trenētāku augumu, neievērojot diētas nedēļu no nedēļas.
Drīzāk neapmierinātība ar sevi un ķermeni + aizvainojums par NL, un šeit ir rezultāts, nevis skaust par NL darboņu mūžīgo diētu ievērošanu, noraušanos, un augumiem, kas ir basic.
21.04.2024 17:23 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Ditto @ 21.04.2024 16:22
Pamaniju, ka resnaa Sandra atkal sheit ietrapijusi. Jaa, un es varu vinu ta saukt, jo vina ir pretiga, riebiga, launa un loti nelaimiga persona. Ne tadus vien sudus ir mana virziena ventilejusi. Diemzel es Sandru visai labi zinu, un vina ir pilniba jukusi. Sieviete ir sevi aizlaidusi, vinai dzive nekad neviens nav pat durvis atveris (ieskaitot vinas "fantastisko" viiru, kursh pret vinu izturas ne parak milosi), jo vina ir ne tikai resns teftelis, bet ari indiga zhurka, ar sapuvusu ieksieni. Tapec vinai ir loti gruti skatities uz to, ka pret citiem cilvekiem izturas ar cienu, laipnibu un milestibu, jo vina to pati nav ipasi sanemusi. Un viena no vinas lielakajam problemam ir samera augstais pasvertejums, vina vienmer megina pozicionet sevi ka pashpietiekamu, laimigu un pozitivu sievieti, bet patiesiba vina ir viena loti milziga (burtiski) sudu cupa. Ej dirst Sandra, butu tev to pateikusi pati, bet tu visus bloke kaa neglauda pa spalvai ?
Ja tā patiešām ir, tad viņa būtu labi iederējusies NL. Egita uzskata sevi par pašpietiekamu, lai gan nespēj teikumu loģiski salikt. Foxa uzskata sevi par pašpietiekamu, lai gan nespēj teoriju nokārtot ar 6.reizi. Marija uzskata sevi par pašpietiekamu, lai gan vīrieši no viņas bēg un tagad viņa dzīvos Mustangā ar 3 bērniem.
Tapec vinai ir loti gruti skatities uz to, ka pret citiem cilvekiem izturas ar cienu, laipnibu un milestibu, jo vina to pati nav ipasi sanemusi.
Ja tu runā par NL darbonēm, tad viņas neizturas ar cieņu, laipnību un mīlestību. Ja par citiem cilvēkiem, tad jā.
21.04.2024 17:29 |
 
Reitings 456
Reģ: 02.08.2022
Candelaria @ 20.04.2024 23:11

Tev jau ari kaut kas personīgs pret Ingu izskatās. Tik ļoti kaitina, ka viņa nestrādā un varbūt arī nemaz viņai nebūs jāstrādā. Katrs pelna kā māk un kā grib.Man pilnīgi neinteresē ko viņa tur stāsta, bet tev izskatās, ka naktsmieru viņas saturs grauj. Tas tev gan nepatiktu, ka Inga bez vīra un bez darba dzīvotu labāk kā tu ?
oi, nē, es paņēmu popkornu un ar interesi skatos, kā Talsu “biznesmene” izdzīvos bez vīra pabalsta. 😁 ir viņa pelnījusi piecelt savu pakaļu un sākt strādāt. Būs inčīgi viņu vērot 😁🍿
21.04.2024 17:46 |
 
Reitings 537
Reģ: 16.01.2024
Vivian10 @ 21.04.2024 17:46
oi, nē, es paņēmu popkornu un ar interesi skatos, kā Talsu “biznesmene” izdzīvos bez vīra pabalsta. ? ir viņa pelnījusi piecelt savu pakaļu un sākt strādāt. Būs inčīgi viņu vērot ??

Nu kā var būt tik pretīgi cilvēki kā tu ? Vienkārši pretīgi iedomāties tādu kolēģi vai paziņu, kura vel paņirgtu , ja pieņemsim mans vīrs nomirtu, tikai tāpēc ka dzīvoju labāk kā tu. Tiešām te tādas skaudīgas kuņas savairojušās, cerams internetam drīz pacels cenas un šitās skaudīgās bomzes nevarēs vairs atļauties samaksāt , nu kāds vēl varbūt iemesls dirst par Ingu, ja ne skaudība ? Būtu labāk aiztaisijušas savus mūļus un novērtējušas sev mīļos cilvēkus riņķī, jo jebkurš var iziet izskriet krosiņu un mājās nepārnākt, arī jūsu vīri, dēli un tēvi...
21.04.2024 18:13 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 21.04.2024 17:04
Un kā ar balvām? Viens balvu fonds? :D Kuratori atšķirīgi, bet vai tad Hohlovs tā tērēsies, ka Austrumiem un Rietumiem atsevišķi balvu fondi? Parasti viņas uzsver, ka balvas būs tikai Eiropai. Šoreiz neko tādu neminēja.

Par balvu fondu nav ne jausmas. Tur telefons arī bija, bet vai tas ir tas pats, kas Eiropai, kas to lai zina 😂
21.04.2024 18:37 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Vivian10 @ 21.04.2024 17:46
oi, nē, es paņēmu popkornu un ar interesi skatos, kā Talsu “biznesmene” izdzīvos bez vīra pabalsta. ? ir viņa pelnījusi piecelt savu pakaļu un sākt strādāt. Būs inčīgi viņu vērot ??

A tu šmara, vari aiziet pateikt tādu acīs? Vai tikai iedirst internetā vari tādu? 🤣🤣 100% varu garantēt, ka esi ubadze bez prāta
Tev to popkornu dirsā vajadzētu iebāzt!
Sorry, pārējām dāmām par leksiku, tādam pidarskām nepieciešams ierādīt vietu
21.04.2024 18:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
Vispār traki ar to Sandru, jau pāris nedēļas viņa aktīvi burbuļo par NL. Ok, viņa no sākuma burbuļoja par Mariju un dēla dzimeni, kur jau es principā nepiekritu viņas viedoklim, lai gan man vienmēr ir paticis viņas viedoklis. Bet nu jau viņai iet pa fāzi ar to NL, cik var 😂es saprastu, ja cepiens būtu tās naudas dēļ, bet viņa beigās to iesaldēto naudu dabuja atpakaļ, šitas izskatās pēc tāda personīga naida pret nlšķicām kā cilvēkiem, ne pret pašu kompāniju.
Un to, ka Sandra lasu forumu ir 100% skaidrs + viņa kādreiz pati teica, ka gan lasa, gan viņai esot te profils.
21.04.2024 19:12 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 21.04.2024 19:12
Vispār traki ar to Sandru, jau pāris nedēļas viņa aktīvi burbuļo par NL. Ok, viņa no sākuma burbuļoja par Mariju un dēla dzimeni, kur jau es principā nepiekritu viņas viedoklim, lai gan man vienmēr ir paticis viņas viedoklis. Bet nu jau viņai iet pa fāzi ar to NL, cik var ?es saprastu, ja cepiens būtu tās naudas dēļ, bet viņa beigās to iesaldēto naudu dabuja atpakaļ, šitas izskatās pēc tāda personīga naida pret nlšķicām kā cilvēkiem, ne pret pašu kompāniju.
Un to, ka Sandra lasu forumu ir 100% skaidrs + viņa kādreiz pati teica, ka gan lasa, gan viņai esot te profils.

Bet tas, ka viņai konflikts bija ar menedžerēm nevis ar kompāniju, viņa to pati taču arī teica. Viņai pretenziju ne pret produktiem, ne pret kompāniju kā tādu nebija. Viss kašķis jau bija savstarpējās komunikācijas dēļ un to kā līderes kārto lietas.
21.04.2024 19:35 |
 
Reitings 456
Reģ: 02.08.2022
Elizabeteeee @ 21.04.2024 18:43

A tu šmara, vari aiziet pateikt tādu acīs? Vai tikai iedirst internetā vari tādu? ?? 100% varu garantēt, ka esi ubadze bez prāta
Tev to popkornu dirsā vajadzētu iebāzt!
Sorry, pārējām dāmām par leksiku, tādam pidarskām nepieciešams ierādīt vietu
Viena no 4nieka? 😁
Zini, ka ļoti daudzas “sekotājas” ar interesi un gandarījumu vēro, kā NL šļuras paliek par bez naudas un pastāvīgiem ienākumiem.
Tā kā Pretice ir izturējusies pret savas komandas meitenēm, uz vīra naudas spēlējusi no sevis viedo biznesmeni, tad, jā, ir gandarījums viņu šobrīd vērot. Ak, nabadzīte. 😁 Jāubago no svešiniekiem pa piečukam vai dešukam. Viņa šo ir pelnījusi. 🍿😎
21.04.2024 19:44 |
 
Reitings 456
Reģ: 02.08.2022
Tamāra69 @ 21.04.2024 18:13

Nu kā var būt tik pretīgi cilvēki kā tu ? Vienkārši pretīgi iedomāties tādu kolēģi vai paziņu, kura vel paņirgtu , ja pieņemsim mans vīrs nomirtu, tikai tāpēc ka dzīvoju labāk kā tu. Tiešām te tādas skaudīgas kuņas savairojušās, cerams internetam drīz pacels cenas un šitās skaudīgās bomzes nevarēs vairs atļauties samaksāt , nu kāds vēl varbūt iemesls dirst par Ingu, ja ne skaudība ? Būtu labāk aiztaisijušas savus mūļus un novērtējušas sev mīļos cilvēkus riņķī, jo jebkurš var iziet izskriet krosiņu un mājās nepārnākt, arī jūsu vīri, dēli un tēvi...
🍿🍿🍿😁😎
21.04.2024 19:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
amnēzija @ 21.04.2024 19:35

Bet tas, ka viņai konflikts bija ar menedžerēm nevis ar kompāniju, viņa to pati taču arī teica. Viņai pretenziju ne pret produktiem, ne pret kompāniju kā tādu nebija. Viss kašķis jau bija savstarpējās komunikācijas dēļ un to kā līderes kārto lietas.

Bija, bija arī pret kompāniju. Viņa vēl sākumā uzsvēra, ka kompānija saindē cilvēkus un pati arī atzina, ka ir bijusi “saindējusies”, jo tieši kompānija liek sludināt menedžerēm savu ideoloģiju. Tad bija cepiens par kompānijas noteikumiem un viņas līguma pārtraukšanu, viņai vēl bija sarakste ar vadību par to iesaldēto naudu utt.
Bet nu tā bija pamatota kritika + toreiz neviena tik atklāti par to nerunāju, bet tagad jau tas ir pārgājis personīgā līmenī.
21.04.2024 19:51 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Elizabeteeee @ 21.04.2024 18:43

A tu šmara, vari aiziet pateikt tādu acīs? Vai tikai iedirst internetā vari tādu? ?? 100% varu garantēt, ka esi ubadze bez prāta
Tev to popkornu dirsā vajadzētu iebāzt!
Sorry, pārējām dāmām par leksiku, tādam pidarskām nepieciešams ierādīt vietu

Vienmēr tevi atceros šeit ar to, ka dažās tēmās sev uzsiti vērtību, bet šie pēdējie komentāri lieliski atspoguļo tavu patieso sapuvušo iekšieni.
21.04.2024 19:52 |
 
Reitings 537
Reģ: 16.01.2024
Tamāra69 @ 21.04.2024 18:13

Nu kā var būt tik pretīgi cilvēki kā tu ? Vienkārši pretīgi iedomāties tādu kolēģi vai paziņu, kura vel paņirgtu , ja pieņemsim mans vīrs nomirtu, tikai tāpēc ka dzīvoju labāk kā tu. Tiešām te tādas skaudīgas kuņas savairojušās, cerams internetam drīz pacels cenas un šitās skaudīgās bomzes nevarēs vairs atļauties samaksāt , nu kāds vēl varbūt iemesls dirst par Ingu, ja ne skaudība ? Būtu labāk aiztaisijušas savus mūļus un novērtējušas sev mīļos cilvēkus riņķī, jo jebkurš var iziet izskriet krosiņu un mājās nepārnākt, arī jūsu vīri, dēli un tēvi...
CallMeAnnika @ 21.04.2024 17:23
Pazīstu tikai vienu sievieti, kura ir apmierināta ar 50-70 liekiem kg, bet viņa lieto antidepresantus jau gadiem, iespējams tāpēc. Arī neticu body positivity. Nav jābūt 40kg skalam, bet jājūtas ērti un brīvi savā ķermenī, neizjūtot kaunu, tomēr saglabājot labu veselību.
Man šķiet, ka tu šauj garām par to, ka Sandra ir skaudīga par NL darboņu augumiem. Jā, viņas ir normālā svarā, bet apkārt ir daudz labāku, veselīgāku un trenētāku augumu, neievērojot diētas nedēļu no nedēļas.
Drīzāk neapmierinātība ar sevi un ķermeni + aizvainojums par NL, un šeit ir rezultāts, nevis skaust par NL darboņu mūžīgo diētu ievērošanu, noraušanos, un augumiem, kas ir basic.

Izbrauc ārā no Latvijas un sapratīsi, ka augstākminētajām NL meitenēm ir ļoti ok augumi, cik zinu Sandra nemaz nedzīvo Latvijā, kur tādas skaistas meitenes nav retums, aizbrauc uz Nīderlandi, Īriju, Angliju, Vāciju, nu nav nemaz tādu meiteņu daudz, iespējams ar to arī LV NL komanda tā aizgāja, nu ir salīdzinoši ar citām valstīm mūsu meitenes glītas, pareizas, ar pareiziem augumiem , nevis kuprainas, milzīgas, bez dibeniem , izplūdušas... un iedomājaties tagat Sandra savā Nīderlandē vai kur viņa tur tagat mitinās satiek cilvēkus kuri zin kur ir Latvija, un zin , ka tā pati mūsu Latvija pazīstama ar skaistām meitenēm, un tur priekšā begomotiņš Sandra, ja aizodmājas, ir ļoti daudz situāciju dzīvē, kurās tādam slimam cilvēciņam var sākties kaut kādas lēkmes, iekšējie konflikti. Nevribu iedziļināties, bet man viss par viņu ir skaidrs, un ne jau nu vaina ir tajā čaulā, protams , ka nē. Viss ir attieksmē, spējā baudīt dzīvi, nelekt piecu dirsu augstumā un priecāties par katru dienu , Sandra to nespēj viņa ir no iekšas sapujis cilvēciņš ar lielām ekspektācijām no ārpasaules. Darbs psihiatriem, ne mums ko ķidāt, nu jau pietiks viņu aiztikt, savu karmu saņēma, vai mācīsies no tās- diez vai... Priekš kam tēlot blogeri, ja viss ir slikti ? Nu tad veido sev saturu par svaru, par mentālo, par jebko, tikai lūdzu nenodors citus cilvēkus, kaut kā jokaini vienā postā gaudot par depresiju un pēc tam nākamajos desmit nodirst visus kas elpo un nu jau arī- kas neelpo...
21.04.2024 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 1325
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc Egita pārceļas?
21.04.2024 20:28 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
SarmaD @ 21.04.2024 19:52

Vienmēr tevi atceros šeit ar to, ka dažās tēmās sev uzsiti vērtību, bet šie pēdējie komentāri lieliski atspoguļo tavu patieso sapuvušo iekšieni.

Neesi kaut ko līdz galam sapratusi
21.04.2024 20:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits