Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 6
Reģ: 21.04.2024
Vilciņš @ 20.04.2024 23:08

Iespējams, ka kļūdos, bet pec sarakstes, un komunikācijas izklausas, eu tā esi Tu Ev * * a?
Vēl dienu pirms atvadīšanās no A. iezveidoji profilu? ?❌
Tikai naids pret Ingu, viņas burvīgo ģimenes dzīvi, un kopējo NL, un citu personu labo dzīvi, naids varētu nākt no Tevis, “mūžīgi apbižotā”, nemīlētā, nepieņemtā, dzīvojot “miskastē” ?
Ar trešo garlaicīgs dekrēts?
Pieskati savu vīru, Vācijā ļoti “slikti” uzvedas.
Ja klūdos, no sirds atvainojos. ??????

Paldies par šo “godu” tikt minētai šajā forumā.
Ja esi tik ļoti informēta par manu personīgo dzīvi, tad apbēdināšu Tevi, jo mēs ar Ingu jau sen esam izlīgušas un mūsu attiecības ir ļoti labas.
Paldies par uzmanību un tagad gaidu atvainošanos!
21.04.2024 10:11 |
 
Reitings 61
Reģ: 09.02.2024
Mashka Kakashka @ 21.04.2024 00:06

Tā tas nenotiek. Vienā dienā visa dzīve nesabrūk. Beidziet, lūdzu, domāt, ka Inga ir palikusi bez iztikas līdzekļiem.
- Bēres apmaksā pašvaldība, lielākoties pat paliek nauda pāri, kuru ieskaita laulātā/brāļa/māsas kontā (kurš rakstījis pieteikumu);
- Bērni saņem apgādnieka zaudējuma pensiju;
- Ingai ir savi vecāki, mirušā vīra ģimene, savi draugi;
- Ingai ir liela māja, ja apstākļi tik ļoti spiestu, var pārdot un dzīvot citur;
- Ingai ir īres dzīvokļi (patī rādījusi kā iekārto un izīrēs);
- Viņa sevi sludina kā veiksmīgu NL pārdevēju;
- Pasniedz sevi kā veiksmīgu interjera speciālisti;
- Tirgoja apģērbu (savs bizness);
- Utt.

Tev, par laimi, nav nācies nevienu apglabāt, ja vari uzrakstīt, ka bēres apmaksā pašvaldība un nauda vēl paliek pāri.
Vai arī vari pačukstēt kura ir tā sapņu pasvaldība, aši pārdeklarēšos pati un arī savus vecākus. Black joke.
21.04.2024 10:15 |
 
Reitings 61
Reģ: 09.02.2024
Bernadīne NAV Sandra, beidziet murgot. Es 100% varu to apliecināt, tā nav Sandra, viņa nav tik stulba, beidziet te ņemties.
21.04.2024 10:18 |
 
10 gadi
Reitings 607
Reģ: 29.01.2009
Sezam @ 21.04.2024 10:15

Tev, par laimi, nav nācies nevienu apglabāt, ja vari uzrakstīt, ka bēres apmaksā pašvaldība un nauda vēl paliek pāri.
Vai arī vari pačukstēt kura ir tā sapņu pasvaldība, aši pārdeklarēšos pati un arī savus vecākus. Black joke.

Kādēļ nomira Ings vīrs?
21.04.2024 10:20 |
 
Reitings 537
Reģ: 16.01.2024
Es nesaprotu cepienu par Ingu, nu un ka prasa naidu par savu saturu, un kāda starpība kādu saturu piedāvā? Nav pienākums nevienam ko pirkt, gribas izložņāt bet nav liekas kapeikas? Nu tad ejat strādāt! Ko dzenat sievieti sēru periodā strādāt? Ko jums vajag no viņas, lai tagat 12 vasaras staigā melnās sēru drēbēs dienas gaismu neredzot ? Es priecājos , ka Ingai apkārt ir labi cilvēki kas viņu šajā periodā atbalsta, tā nav viņas griba vai izvēle, kā pieņemsim Viceenai palikt bez bērnu tēva, viņai bija ģimene, bērniem bija tētis un viņi visi kopā pie tā strādāja, un tas viss izjuka vienā nelaimīgā dienā, kā var tāds ļaunums cilvēkā būt, lai lietu žulti un dzītu strādāt sievieti, kura vēl līdz galam nav atvadijusies no sava vīra... Es ceru ka par spīti juks visām, Ingas dzīve nokārtosies tā, lai ne dienu nav jāstrādā bet naudiņa nāk un visam sanāk un pāri paliek.
21.04.2024 10:32 |
 
Reitings 2528
Reģ: 03.08.2023
Ļoti gaidu, kā Vucēna samenedžēs Neitam attaisnotos kavējumus par maiju... Turklāt maijā ir vairāki pārbaudes darbi, kurus ir obligāti jānokārto. Kā var tik bezatbildīgi pret vissu attiekties.
Tagad vēl forši, ka Vita un Īlons ir maziņi. Iedomājaties, kad visi sāks skolas gaitas... Tur būs riktīgs haoss
21.04.2024 10:35 |
 
Reitings 4780
Reģ: 20.09.2022
Tamāra69 @ 21.04.2024 10:01
Nu to ka Sandra ir pilnīga slimniece , likās tas nav nevienam vairs noslēpums, viss ko nesaprotu, kā vispār tas resnais , riebīgais mūlis paveras vēl kādu nolikt ? Jā es neatbalstu NL , bet ir tur tomēr meitenes kas parāda, ka ar stingru raksturu un gribasspēku var sakārtot savu svaru, tās bundžas ir otršķirīgas, mēs esam redzējušas , ka tievēšana tāpat notiek vairāk uz sporta un maltīšu rēķina... Un tad ir resnais krokodils Sandra kura aprija divas mega porcijas ar neveselīgu ēdienu un uzdzēra tam pa virsu kokteili ar treknāko iespējamo pienu... Sandra NLam bija antireklāma, tāpat kā Vucena dārziņam. Un šī ir patiesība, Sandra ir ļoti pavirša, sevi nemīl necik, tāpēc arī ļaunums spraucas laukā no visām maliņām, nu beidzot operācija iztaisīta, svars sācis krist, bet cilvēka iekšējo pasauli tas nemaina, tāpat ir dziļi nelaimīga, nav pārvērtusies par slaidu skaistuli, sekotāji nenāk pat ar visām intrigām, nu Sandra nevar visas būt bārbijas, veidz sevi apkaunot un tinies no šejienes , pārstāj nolikt par sevi veiksmīgākas meitenes, tas tikai parāda cik skaudīga un riebīga un neapmierināta esi...

Kurai tur tievēšana vairāk notiek uz maltīšu un sporta rēķina, un bundžas ir otršķirīgas? Bundžas tieši ir priekšā, pakaļā - piesakies maratonam un tievē 😂 un tad bildes "Tā es to izdarīju pirms sešiem gadiem", "Tā es notievēju pēc otrā bērna" un viss pateicoties NL funkcionālajam ēdienam 😂
Un jā, man arī liekas tik stulbi rakstīt par cilvēku tik drausmīgas lietas, 100% nezinot,ka tos komentārus tiešām ir rakstījusi pieminētā persona. Manuprāt, viena te pametusi kauliņu plosīšanai un nu, davai, aiziet visas metamies virsū.. es izlasīju to publikāciju gan tur, gan komentāru šeit. Es nesavilku tam Threads nekādu saistību ar Ingu. Tik daudzi jau liek to maksas saturu, ka tur Sandra varēja izteikties tiešām par jebkuru no "ikdienas blogeriem", no kuriem neko jēdzīgu nevar paņemt kā tikai paklausīties, piem., kā šodien pusdienojis kur tur un cik ļoti kartupeļi bija pārsālīti un gaļa sausa, kur nav nekāda pienesuma..
21.04.2024 10:36 |
 
Reitings 4780
Reģ: 20.09.2022
Kas Tik Nebūs @ 21.04.2024 10:35
Ļoti gaidu, kā Vucēna samenedžēs Neitam attaisnotos kavējumus par maiju... Turklāt maijā ir vairāki pārbaudes darbi, kurus ir obligāti jānokārto. Kā var tik bezatbildīgi pret vissu attiekties.
Tagad vēl forši, ka Vita un Īlons ir maziņi. Iedomājaties, kad visi sāks skolas gaitas... Tur būs riktīgs haoss

Nu, ņemot vērā, ka viņas plāns ir galamērķī nokļūt siltākā zemē, tad pilnīgi iespējams, ka tie bērni Latvijas skolās nemācīsies. Ja galamērķis Spānija, tur tā ar izdomātiem iemesliem skolu nevarēs kavēt. Tur ļoti stingri uzrauga skolas apmeklējumus un var sanākt pamatīgas nepatikšanas.
21.04.2024 10:43 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Sezam @ 21.04.2024 10:15

Tev, par laimi, nav nācies nevienu apglabāt, ja vari uzrakstīt, ka bēres apmaksā pašvaldība un nauda vēl paliek pāri.
Vai arī vari pačukstēt kura ir tā sapņu pasvaldība, aši pārdeklarēšos pati un arī savus vecākus. Black joke.
1500 eiro ,lai pa vienkāršo apglabātu cilvēku.Tāda summa bija,kad glabāja vecmāmiņu draugs.Un tas bija pa vienkāršo bez liekiem "vipendrosiem"
21.04.2024 10:49 |
 
Reitings 200
Reģ: 04.09.2023
Arī nedomāju, ka Sandra te plosijās, domājiet, ka NLšikiem nav citu, kuri izteiktu tā viedokli? Subscription opcija tagad izplatīta, protams, ka visiem krīt acīs, jautājums, cik ētiski vispār tādas tēmas likt zem samaksas.
21.04.2024 10:50 |
 
Reitings 537
Reģ: 16.01.2024
amnēzija @ 21.04.2024 10:36

Kurai tur tievēšana vairāk notiek uz maltīšu un sporta rēķina, un bundžas ir otršķirīgas? Bundžas tieši ir priekšā, pakaļā - piesakies maratonam un tievē ? un tad bildes "Tā es to izdarīju pirms sešiem gadiem", "Tā es notievēju pēc otrā bērna" un viss pateicoties NL funkcionālajam ēdienam ?
Un jā, man arī liekas tik stulbi rakstīt par cilvēku tik drausmīgas lietas, 100% nezinot,ka tos komentārus tiešām ir rakstījusi pieminētā persona. Manuprāt, viena te pametusi kauliņu plosīšanai un nu, davai, aiziet visas metamies virsū.. es izlasīju to publikāciju gan tur, gan komentāru šeit. Es nesavilku tam Threads nekādu saistību ar Ingu. Tik daudzi jau liek to maksas saturu, ka tur Sandra varēja izteikties tiešām par jebkuru no "ikdienas blogeriem", no kuriem neko jēdzīgu nevar paņemt kā tikai paklausīties, piem., kā šodien pusdienojis kur tur un cik ļoti kartupeļi bija pārsālīti un gaļa sausa, kur nav nekāda pienesuma..
amnēzija @ 21.04.2024 10:36

Kurai tur tievēšana vairāk notiek uz maltīšu un sporta rēķina, un bundžas ir otršķirīgas? Bundžas tieši ir priekšā, pakaļā - piesakies maratonam un tievē ? un tad bildes "Tā es to izdarīju pirms sešiem gadiem", "Tā es notievēju pēc otrā bērna" un viss pateicoties NL funkcionālajam ēdienam ?
Un jā, man arī liekas tik stulbi rakstīt par cilvēku tik drausmīgas lietas, 100% nezinot,ka tos komentārus tiešām ir rakstījusi pieminētā persona. Manuprāt, viena te pametusi kauliņu plosīšanai un nu, davai, aiziet visas metamies virsū.. es izlasīju to publikāciju gan tur, gan komentāru šeit. Es nesavilku tam Threads nekādu saistību ar Ingu. Tik daudzi jau liek to maksas saturu, ka tur Sandra varēja izteikties tiešām par jebkuru no "ikdienas blogeriem", no kuriem neko jēdzīgu nevar paņemt kā tikai paklausīties, piem., kā šodien pusdienojis kur tur un cik ļoti kartupeļi bija pārsālīti un gaļa sausa, kur nav nekāda pienesuma..
amnēzija @ 21.04.2024 10:36

Kurai tur tievēšana vairāk notiek uz maltīšu un sporta rēķina, un bundžas ir otršķirīgas? Bundžas tieši ir priekšā, pakaļā - piesakies maratonam un tievē ? un tad bildes "Tā es to izdarīju pirms sešiem gadiem", "Tā es notievēju pēc otrā bērna" un viss pateicoties NL funkcionālajam ēdienam ?
Un jā, man arī liekas tik stulbi rakstīt par cilvēku tik drausmīgas lietas, 100% nezinot,ka tos komentārus tiešām ir rakstījusi pieminētā persona. Manuprāt, viena te pametusi kauliņu plosīšanai un nu, davai, aiziet visas metamies virsū.. es izlasīju to publikāciju gan tur, gan komentāru šeit. Es nesavilku tam Threads nekādu saistību ar Ingu. Tik daudzi jau liek to maksas saturu, ka tur Sandra varēja izteikties tiešām par jebkuru no "ikdienas blogeriem", no kuriem neko jēdzīgu nevar paņemt kā tikai paklausīties, piem., kā šodien pusdienojis kur tur un cik ļoti kartupeļi bija pārsālīti un gaļa sausa, kur nav nekāda pienesuma..

Nekas pat nav jāsavelk, Sandra savā profilā pietiekami ir nolikusi un izņirgājusies par citām meitenēm, bet to viņas sāpi man nesaprast, jo ne pret pašu NL viņai tas naids, bet tieši pret meitenēm kuras ar vai bez NL dzīvo labāk, ir populārākas, utt... Tā ir skaudība kura Sandrā iekšā ir kopš bērnības, te noteikti būs meitenes kas vairāk zinās, bet pati Sandra nekad nav bijusi jauks bērns/ jauka meitene/ sieviete... tikai ar žulti pildīta nodirsēja kura cenšas visu laiku uzdoties kādai dāmītei par čomeni. Un tai pat laikā kā pagriež muguru tā Sandras mute vaļā un kakas birst griezdamās, jo neaprunāt kādu šī dāmīte neprot. Un šis info man ir no meitenes kura pati bija NLā pati apdedzinājās , bet tieši par Sandru un Agritu pat dzirdēt negrib, divas tik ļaunīgas būtnes nekur citur nav sastaptas.
21.04.2024 10:55 |
 
Reitings 4780
Reģ: 20.09.2022
Tamāra69 @ 21.04.2024 10:32
Es nesaprotu cepienu par Ingu, nu un ka prasa naidu par savu saturu, un kāda starpība kādu saturu piedāvā? Nav pienākums nevienam ko pirkt, gribas izložņāt bet nav liekas kapeikas? Nu tad ejat strādāt! Ko dzenat sievieti sēru periodā strādāt? Ko jums vajag no viņas, lai tagat 12 vasaras staigā melnās sēru drēbēs dienas gaismu neredzot ? Es priecājos , ka Ingai apkārt ir labi cilvēki kas viņu šajā periodā atbalsta, tā nav viņas griba vai izvēle, kā pieņemsim Viceenai palikt bez bērnu tēva, viņai bija ģimene, bērniem bija tētis un viņi visi kopā pie tā strādāja, un tas viss izjuka vienā nelaimīgā dienā, kā var tāds ļaunums cilvēkā būt, lai lietu žulti un dzītu strādāt sievieti, kura vēl līdz galam nav atvadijusies no sava vīra... Es ceru ka par spīti juks visām, Ingas dzīve nokārtosies tā, lai ne dienu nav jāstrādā bet naudiņa nāk un visam sanāk un pāri paliek.

Ko Tu te jauc iekšā visas? Visas te neko nekomentē. Pāris gan, kuras tik ceļ un ceļ to tēmu augšā. Un tad vēl pa kādai ziņkārīgajai ieraksta - kas notika ar vīru? - tā vietā lai pašķirtu cik tur lapas atpakaļ un izlasītu, jo iemesls jau tika minēts.
Man personīgi ir pilnīgi vienalga vai kāda par saturu prasa naudu, vai nē. Un ko tur stāsta. Ja man interesēs, nopirkšu un nekomentējot. Dažām te ļoti sāp, ka prasa naudu par saturu. Un tā ir tikai viņu pašu problēma. Tāpat kā Tev ir nepatika pret konkrētu cilvēku, kurai lej samazgas virsū, nefiltrējot ko un pēc iespējas riebīgāk..
21.04.2024 11:02 |
 
Reitings 61
Reģ: 09.02.2024
Kenty @ 21.04.2024 10:49
1500 eiro ,lai pa vienkāršo apglabātu cilvēku.Tāda summa bija,kad glabāja vecmāmiņu draugs.Un tas bija pa vienkāršo bez liekiem "vipendrosiem"

1500€ apmaksāja pašvaldība?
Pensionāriem ir savādāk, tuviniekiem izmaksā pensiju par (laikam) 2 mēnešiem.
Neviena pašvaldība neapmaksā bēres, par to pabalstu pat zārku nenopirkt.
Kapu bizness Latvijā ir kosmisks
21.04.2024 11:13 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Sezam @ 21.04.2024 11:13

1500€ apmaksāja pašvaldība?
Pensionāriem ir savādāk, tuviniekiem izmaksā pensiju par (laikam) 2 mēnešiem.
Neviena pašvaldība neapmaksā bēres, par to pabalstu pat zārku nenopirkt.
Kapu bizness Latvijā ir kosmisks
nē nē paši.Tas 2 nabaga pensijas pēc tam ieskaita.kad nokārto vsaa.Viņa nebija vientuļa pensionāre.lai pašvaldība atmaksātu.Ta ir vidējā cena, lai cilvēki normāli apglabātu.
21.04.2024 11:17 |
 
Reitings 1147
Reģ: 14.01.2022
Kādam te pamatīgi aizbiris pirms pilnmēness. 😁
21.04.2024 11:22 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
1. Gosspi Girl bija populārs 2007- 2015 gadā. Es nezinu nevienu, kas šodien sevi asociē ar “ xo xo” ko Bernedīne liek komentāru beigās un kas Sandrai ir profilā zem bio. 10 gadus vecs jaunu meiteņu seriāls!!!
2. Sandra Threads ielika cepienu par abonentiem 5 stundas pēc Bernedīnes komentāra šeit.
3. Izlasīju visus Sandras Threads un atbildes uz citu komentāriem un neatradu nevienu “.” teikumu beigās, tāpat, kā Bernedīnes. ( savienojumā ar “??” “!!!!” un caps lock un daudz, dažādi emogy. Šis ir pārāk specifisks rokraksts, lai to nofeikotu. Punkts var pazust, bet ne visos teikumos.)
4. Sandra turpina diskutēt par NL, MLM un nodirst influencerus visur kur var. Katra trešā atbilde Thread ir par šo. Sandra ir apsēsta ar NL stakošanu.
Pamēģiniet tagad uzrakstīt tekstu, neliekot beigās punktus, bet emogy. Visu tekstu bez neviena punkta! Tas ir neiespējami un tā neviens neraksta!
Man tā Sandras naida kurināšana visur jau ir apriebusies!
xo xo - KURŠ TĀ RAKSTA?
21.04.2024 11:26 |
 
Reitings 4780
Reģ: 20.09.2022
Atkal @ 21.04.2024 11:26
1. Gosspi Girl bija populārs 2007- 2015 gadā. Es nezinu nevienu, kas šodien sevi asociē ar “ xo xo” ko Bernedīne liek komentāru beigās un kas Sandrai ir profilā zem bio. 10 gadus vecs jaunu meiteņu seriāls!!!
2. Sandra Threads ielika cepienu par abonentiem 5 stundas pēc Bernedīnes komentāra šeit.
3. Izlasīju visus Sandras Threads un atbildes uz citu komentāriem un neatradu nevienu “.” teikumu beigās, tāpat, kā Bernedīnes. ( savienojumā ar “??” “!!!!” un caps lock un daudz, dažādi emogy. Šis ir pārāk specifisks rokraksts, lai to nofeikotu. Punkts var pazust, bet ne visos teikumos.)
4. Sandra turpina diskutēt par NL, MLM un nodirst influencerus visur kur var. Katra trešā atbilde Thread ir par šo. Sandra ir apsēsta ar NL stakošanu.
Pamēģiniet tagad uzrakstīt tekstu, neliekot beigās punktus, bet emogy. Visu tekstu bez neviena punkta! Tas ir neiespējami un tā neviens neraksta!
Man tā Sandras naida kurināšana visur jau ir apriebusies!
xo xo - KURŠ TĀ RAKSTA?

Tad jau varbūt es arī esmu Sandra? Ko Tu mani neplosi? 😂 es arī mēdzu teikuma beigās nelikt punktu, bet ielikt emocijzīmi 😂
21.04.2024 11:36 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Amnēzija, xo xo - nu nopietni? KURŠ???? 2024 gadā!!! 12 gadus pēc Gossip Girl ēras.
21.04.2024 11:39 |
 
Reitings 1649
Reģ: 06.10.2022
Krizdole @ 19.04.2024 15:48

Kā tad vēl nav izlielījusies un pateikusi paldies NL-am?

Tāpēc ka Pēteris jau nestrādā NL.
21.04.2024 11:49 |
 
Reitings 4780
Reģ: 20.09.2022
Atkal @ 21.04.2024 11:39
Amnēzija, xo xo - nu nopietni? KURŠ???? 2024 gadā!!! 12 gadus pēc Gossip Girl ēras.

Un kāpēc gan kāda jauniete nevar fanot par šo seriālu arī 12 gadus pēc tā ēras? Vai nedrīkst skatīties vecās filmas un vecos seriālus kas ir bijuši topā kādreiz, un par tiem būt sajūsmā? 🙄😂 nu, kāda "paķēra" šo, un? tāda samērā šaura domāšana..
21.04.2024 11:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits