Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 23127
Reģ: 18.08.2022
začeits @ 11.04.2024 13:32

Šajā situācijā tā viņas tāme zaudē jebkādu pamatojumu. Viņa boksa treneri, siltos graudus un logopēdu arī stūķēs mustangā?
Mani ļoti pārsteidz, ka visi draugi šito ideju it kā atbalstot.
Salīdzinot, kā tiek plānoti tādi tripi (piemēram, Virsnīši, Freimane), nu nav viņa spējīga ne saplānot, ne fiziski šito paveikt.
Cik reizes ir filmējusi, ka ar pēdējo litru brauc līdz DUS. Lai pamēģina šitādus pigorus uz autobāņa...

Gan jau draugi vienkārši izvēlas paklusēt,jo zin ka Marija nespēj pienemt kritiku,galu galā ne jau tie lēmumi ietekmē draugu dzĩves .
Tam Kristapam diez šĩ liekas normāla ideja,varbūt vinš to Neitu var pie sevis nemt ,pašlaik Maša nespēj bērnam nodrošinåt pat pamatvajadzĩvas ,kā piem drošĩbu-jo jau pēc pāris nedēlām bērnam pat nebus vieta ko saukt par mājām,tāpat berns tik izrauts no skolas liedzot bernam iespēju apgut mācĩbu vielu-man liekas te patiesĩbā ir darba soc dienestam.
11.04.2024 14:04 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
magdalena333 @ 11.04.2024 13:28
Tā jau arī būs, ka dzīvos no Neita uzturlīdzekļiem, bērnu pabalsta un kaut kas no NL. Tik jautājums par, ko tieši tam Kristapam jāmaksā tagad ir 500€ mēnesī, ja bērns neapmeklē skolu, neko no terapijām, treniņiem, bērns mētāsies pa pasauli pie kaut kādiem Vucēnas draugiem. Tas vispār ir kaut kāda trakums, kā var braukt kaut kur prom maija sākumā? Man jau liekas, ka viņas plāns ir, ka darīs visu iespējamo, lai tiktu pie Rafas ( tāpēc nenoliedz iespēju, ka pabeigs šo ceļojumu Spānijā), un, tad jau paliks Spānijā, un sīkums, ka sīkais ies otro gadu 2. klasē. Izskatās, ka viņa ir reāli noskaņojusies prom no Latvijas, gan jau vai nu UK, tur cer varbūt uz sadalīto maksājumu par dzīves vietu ar Diānas ģimeni, plus viņai blakus palīdzīgas rokas, vai Spānija. Njā, man trūkst vārdu.

Dieānai nav bail no tā, ka Marija "ir tā sieviete, kuru sievas saviem vīriem, ņeļauj skatīties IG pat"? Azivilks Diānas vīru...
11.04.2024 14:05 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
Hubabuba @ 11.04.2024 13:41
Nu Marijai tiešam izskatās ka būs interesants kontents tuvākajā laikā. Izklausās ka būs traki.

Intersansti mums dīvānā pirdējiem..... bet bērnus man tiešām ir žēl.
11.04.2024 14:08 |
 
Patīk
Reitings 34425
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 11.04.2024 08:25

Mēs varam negribēt. Viņa grib ? drēbes lielāko daļu nopārdod, ne velti arī tās, kuras valkātas ikdienā. Arī bērnu drēbes, lai pēc iespējas mazāk jākrāmē kaut kas līdzi. Un kur tad mašīnu atstās, ja pircēja nav? ? protams, lidmašīnas biļetes viņai izmaksātu lētāk, bet nu, katrs dzīvo pēc savām iespējām, kā saka un laikam degvielu ieliet bākā un ja nu kas, labot mašīnu ārvalstīs laikam būs lētāk (dzelži ir neprognozējami, tas nav aizbraukt uz veikalu pēc pieniņa vai kafijiņas) ??‍♀️
Un spriežot pēc tās "draugu" reakcijas, es pieļauju, ka viņa tiešām domā atkal saieties ar Rafaelu. Jo līdzīgu stāstu par draugu reakciju viņa stāstīja arī par Robertu. Tā ka, pilnīgi iespējams, sāku jau šim variantam ticēt ?
Ja jau galamērķis varbūūūt būs Spānija (kas to lai zin), tad jau cer satikt un salabt ar Rafu, iežēlinot ar bērniem.
Tagad laiks Neita tēvam rīkoties, piegriežot Marijai alimentus. Vairs nav 2000 eiro par māju (no Neita 500 eiro mēnesī), pārtikā arī nevajadzēs 800 eiro, jo bērns dzīvos mašīnā uz fast food, boksa nodabības, silto graudu terapijas, logopēdi arī nebūs.
Puikam pietiks ar minimālajiem alimentiem, jo Marija visu naudu tērē sev, nerēķinoties ar bērniem.
11.04.2024 14:09 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
CallMeAnnika @ 11.04.2024 13:51
Kas tad Ingai, ka vairs neturpinās BeYou? Neviens nepērk no name poļu lupatas par augstām cenām? Lai bizness attīstītos, nevar pasūtīt poļu no name brendu un pārdot par kosmiskām cenām. Biznesā tomēr ar galvu jāstrādā.

Varbūt, ka bija tā - kad vīrs dzina auto no Vācijas, pa ceļam "paķēra" poļu drēbes. Tagad tas nozīmētu pašai braukt pakaļ vai sūtīt. Tas, noteikti, sadārdzina visu procesu.
Bet, domāju, ka neviens tās drēbes nepērk. Apģērbu tirgū taču ir tādu prototipu pārprodukcija.
11.04.2024 14:10 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
SantaBarbara @ 11.04.2024 14:04

Gan jau draugi vienkārši izvēlas paklusēt,jo zin ka Marija nespēj pienemt kritiku,galu galā ne jau tie lēmumi ietekmē draugu dzĩves .
Tam Kristapam diez šĩ liekas normāla ideja,varbūt vinš to Neitu var pie sevis nemt ,pašlaik Maša nespēj bērnam nodrošinåt pat pamatvajadzĩvas ,kā piem drošĩbu-jo jau pēc pāris nedēlām bērnam pat nebus vieta ko saukt par mājām,tāpat berns tik izrauts no skolas liedzot bernam iespēju apgut mācĩbu vielu-man liekas te patiesĩbā ir darba soc dienestam.

Bet, komentējiet, ja kāda ko saprot no šī visa - vai MV var tā izvest bērnu uz ārzemēm? Ja nu Kristaps nepiekrīt?
11.04.2024 14:12 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.01.2024
Ja Marijai būtu kaut mazliet smadzenes, viņa nevis turpinātu melot un pazemot sevi savā instagramā, bet attietu no soc tīkliem līdz nokārtotu dzīvi, sakārtotu galvu... Šis jau ir pilnīgs purvs kur viņa iebridusi, man liekas viņai ir pamatīgi mentāli traucējumi, un es pat saredzu viņā pataloģisku meli. Reāli kāds viņai no "blogošanas " pienesums? Izdiņģēts autobeņķis? Tiešām autobeņķis un tās pāris lupatas ko viņa saņēmusi sadarbībās ir tā vērts lai pataisītu sevi par bublisku klaunu + izreklamētu visai Latvijai , ka ir vieglas uzvedības vientuļā māmuliņa? Tiešām domāju prātīgākais būtu atstāt pāris normālas vildes ig, veigt taisīt kontentu, un lai brauc kur brauktdama, nerādīties ar visu ši sviestu kamēr atkal nebūs tikusi uz zaļa zara vai vismaz galvu savedusi kārtībā.
Atdzīsti cilvēkiem ka NL aizgājis pa burbuli, nu gadās, šodien parunās , rīt parunās , parīt aizmirzīs , un dzīvo kā visi normāli cilvēki, pievērsies bērniem nevis meklē nākamo pinci kam pievērsties, protams man Marija besī un liekas drausmīga, bet šis viss ko viņa nodara tagat bērniem dēļ izmisuma... tas ir tik traki ka man pat viņas paliek žēl....
11.04.2024 14:19 |
 
Patīk
Reitings 34425
Reģ: 12.10.2022
SantaBarbara @ 11.04.2024 09:58
Un Egita vakar rakstĩja komentāru zen kačas live” ka tagad tikai viss sāksies “???
Ok gaidam,gaidam -šĩ jau kurā reize,kad bizness “sākas”???
Kaut kā jāmēģina tas kuģis noturēt virs ūdens. @signe_rappa ir kārtējā nozombētā. :D 101 storijs ar fanošanu par NL.
11.04.2024 14:22 |
 
Reitings 1488
Reģ: 27.04.2023
CallMeAnnika @ 11.04.2024 11:10
Noklausoties Marijas šī rīta storijus, pārņem šausmas.
Ar Mustangu pa Eiropu ar 3 bērniem un mantām? Vai otram bērnam ir autokrēsliņš? Kā viņa domā satilpināt 4 cilvēkus un mantas Mustangā?
Te tev nu bija līdere - vairs pat jumts virs galvas nebūs, Mustangs būs pārvērties par mājām.
Ja Marija būtu viena, viņa varētu doties avantūrās un dzīvot auto, bet viņai ir 3 bērni, kuru mājas drīz būs auto un gulta - auto sēdeklis.
Vai Marija ir padomājusi, kas notiks, ja Mustangs noplīsīs? Paliks ceļa vidū ar 3 bērniem. Ļoti, ļoti žēl bērnu.

Mustanga! Ar 3berniem, no kuriem viens ir, ka Marija saka, visu laiku uz rokam. Ar visam mantam. Jo maju vairs nav. Maija menesis- kad bernam jaiet skola vel. Dislektikim. Marijai nevar uzsutit barintiesu? Tur tiesam jau sak kaitet berniem ar katru dienu srvien vairak
Vairs pat nav smiekligi
11.04.2024 14:23 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
začeits @ 11.04.2024 13:32

Šajā situācijā tā viņas tāme zaudē jebkādu pamatojumu. Viņa boksa treneri, siltos graudus un logopēdu arī stūķēs mustangā?
Mani ļoti pārsteidz, ka visi draugi šito ideju it kā atbalstot.
Salīdzinot, kā tiek plānoti tādi tripi (piemēram, Virsnīši, Freimane), nu nav viņa spējīga ne saplānot, ne fiziski šito paveikt.
Cik reizes ir filmējusi, ka ar pēdējo litru brauc līdz DUS. Lai pamēģina šitādus pigorus uz autobāņa...

Bet pamēģini viņai pateikt kaut ko pretēju 😂 tur būs spuras gaisā un seja tāda kā tajā video, kurš tika atrādīts bez skaņas kā viņa kādam pamato savu viedokli 😂 mīļā miera labad visi māj ar galvu, citādi ar biznesa sievieti saies ragos 😂
11.04.2024 14:33 |
 
Reitings 403
Reģ: 17.12.2023
Nee, bet godīgi, no tāda viedokļa, tos bērnus atņemt būtu salīdzinoši viegli. Ne viņai ir darbs, ne pamatalga, ne dzīvesvieta. Tik daudz pierādījumus var atrast no viņas IG, ka bērni mazgājas pasi, Neits pieskata mazos un paliek viens , kamēr Marija vazājas apkārt. Kādai nelaimei ir jānotiek, lai tā mantkārīgā dura saprastu kaut ko??????? Es tiešām Kristapa vieta un Rafas, tos sikos noņemtu nost un ietu uz tiesu
11.04.2024 14:34 |
 
Patīk
Reitings 34425
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 11.04.2024 13:28
Tā jau arī būs, ka dzīvos no Neita uzturlīdzekļiem, bērnu pabalsta un kaut kas no NL. Tik jautājums par, ko tieši tam Kristapam jāmaksā tagad ir 500€ mēnesī, ja bērns neapmeklē skolu, neko no terapijām, treniņiem, bērns mētāsies pa pasauli pie kaut kādiem Vucēnas draugiem. Tas vispār ir kaut kāda trakums, kā var braukt kaut kur prom maija sākumā? Man jau liekas, ka viņas plāns ir, ka darīs visu iespējamo, lai tiktu pie Rafas ( tāpēc nenoliedz iespēju, ka pabeigs šo ceļojumu Spānijā), un, tad jau paliks Spānijā, un sīkums, ka sīkais ies otro gadu 2. klasē. Izskatās, ka viņa ir reāli noskaņojusies prom no Latvijas, gan jau vai nu UK, tur cer varbūt uz sadalīto maksājumu par dzīves vietu ar Diānas ģimeni, plus viņai blakus palīdzīgas rokas, vai Spānija. Njā, man trūkst vārdu.
Pat ja bērns paliks uz otru gadu 2.klasē, ko tas dos, ja ar viņu nestrādās un nemācīsies? Sēdēs 2.klasē līdz pilngadībai? Mentālā veselība puikam ar katru brīdi paliek arvien sliktāka, it īpaši, ja tagad par mājām varēs saukt sarkanu skārda bundžu uz četriem riteņiem.
11.04.2024 14:35 |
 
Reitings 416
Reģ: 03.08.2022
huitzitzilin @ 11.04.2024 14:34
Nee, bet godīgi, no tāda viedokļa, tos bērnus atņemt būtu salīdzinoši viegli. Ne viņai ir darbs, ne pamatalga, ne dzīvesvieta. Tik daudz pierādījumus var atrast no viņas IG, ka bērni mazgājas pasi, Neits pieskata mazos un paliek viens , kamēr Marija vazājas apkārt. Kādai nelaimei ir jānotiek, lai tā mantkārīgā dura saprastu kaut ko??????? Es tiešām Kristapa vieta un Rafas, tos sikos noņemtu nost un ietu uz tiesu

Lielākā bēda ir tā, ka arī papucīšiem tos bērnus nevajag. Pat vecmāmiņai ne.
11.04.2024 14:36 |
 
Reitings 403
Reģ: 17.12.2023
Inna86 @ 11.04.2024 14:36

Lielākā bēda ir tā, ka arī papucīšiem tos bērnus nevajag. Pat vecmāmiņai ne.

Nesmuki jau skan tā teikt, bet, es stipri uzskatu, ka Rafas bērni tika dzemdēti tikai naudas dēļ. Marija bija iedomājusies, ka nu būs luxury dzīve!!! Ja tie bērni bija tiešām plānoti un ļoti gaidīti, tad kāpēc tas mātes rūpes nevar neviena brīdi redzet????? Viņa ir kādreiz aizgājusi uz bērnu laukumiņu, aizvedusi mazos uz kādu bērnu pasākumu????? Aaaaaaa DURAAAAA
11.04.2024 14:38 |
 
Reitings 750
Reģ: 16.09.2021
KrūzīteDūzīte @ 11.04.2024 14:23

Mustanga! Ar 3berniem, no kuriem viens ir, ka Marija saka, visu laiku uz rokam. Ar visam mantam. Jo maju vairs nav. Maija menesis- kad bernam jaiet skola vel. Dislektikim. Marijai nevar uzsutit barintiesu? Tur tiesam jau sak kaitet berniem ar katru dienu srvien vairak
Vairs pat nav smiekligi

Nu kādu bāriņtiesu uzsūtīs, ja mačka rullēs ar savu grabažu pa Poliju? Tagad bērniem ir gan dzīvesvieta, gan skolā iet.
11.04.2024 14:40 |
 
Reitings 171
Reģ: 18.12.2023
Elife @ 11.04.2024 14:05

Dieānai nav bail no tā, ka Marija "ir tā sieviete, kuru sievas saviem vīriem, ņeļauj skatīties IG pat"? Azivilks Diānas vīru...
uzštancēs bēbi nr4 un nr5
11.04.2024 14:42 |
 
Reitings 750
Reģ: 16.09.2021
magdalena333 @ 11.04.2024 13:28
Tā jau arī būs, ka dzīvos no Neita uzturlīdzekļiem, bērnu pabalsta un kaut kas no NL. Tik jautājums par, ko tieši tam Kristapam jāmaksā tagad ir 500€ mēnesī, ja bērns neapmeklē skolu, neko no terapijām, treniņiem, bērns mētāsies pa pasauli pie kaut kādiem Vucēnas draugiem. Tas vispār ir kaut kāda trakums, kā var braukt kaut kur prom maija sākumā? Man jau liekas, ka viņas plāns ir, ka darīs visu iespējamo, lai tiktu pie Rafas ( tāpēc nenoliedz iespēju, ka pabeigs šo ceļojumu Spānijā), un, tad jau paliks Spānijā, un sīkums, ka sīkais ies otro gadu 2. klasē. Izskatās, ka viņa ir reāli noskaņojusies prom no Latvijas, gan jau vai nu UK, tur cer varbūt uz sadalīto maksājumu par dzīves vietu ar Diānas ģimeni, plus viņai blakus palīdzīgas rokas, vai Spānija. Njā, man trūkst vārdu.

Vismaz pusi no šīm dzemdētājām taisa šīs nenormālās tāmes, jo bērns ir prece, kas atnes labumu. Savulaik ciemā bija vecene, kura savu slimo meitu sauca par brīvbiļeti autobusā. Tad nu tādas kā mačkas dzemdē un taisa tāmes, lai tik nav jāstrādā. Viņa nevienu brīdi nav domājusi par bētnu interesēm un vajadzībām. Nevienu.
11.04.2024 14:45 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
Varone1 @ 11.04.2024 14:42
uzštancēs bēbi nr4 un nr5

Cik tad tur tā darba. Nu Diāna jau arī neliekas īpaši gudra, ja ļauj Marijai sevi izmantot pie viņas dzīvojot un ja tagad ļautu pie viņiem dzīvot. Tad tagad, ja tiešām Marija brauks un dzīvos pie Diānas kā liela un laimīga ģimene.
11.04.2024 14:53 |
 
Patīk
Reitings 34425
Reģ: 12.10.2022
Cilveeks @ 11.04.2024 14:40

Nu kādu bāriņtiesu uzsūtīs, ja mačka rullēs ar savu grabažu pa Poliju? Tagad bērniem ir gan dzīvesvieta, gan skolā iet.
Ja Marija mājās esot ir nogurusi no bērniem, šeikojot savus kokteiļus, kamēr sīkos pieskata Neits, ko viņa darīs ar 3 bērniem mašīnā, kad tie kliegs, spiegs un raudās?
Brauks, kamēr aizmigs pie stūres? Vai apstāsies ceļa malā mežā, lai apzog?
11.04.2024 14:54 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.05.2023
Nesaprotu, kāpēc Marija sauc Rafu par bijušo vīru, jo viņš viņai nekad nav bijis vīrs, lai varētu kļūt par bijušo vīru 😄
11.04.2024 14:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits