Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 11.04.2024 09:04

Davinat jau davina- tikai cik ilgi ta sanemsana jagaida?‍♀️ pie Egitas viss ir jagaida- davanas, atbildes- viss ir bezmazvai jaizludzas. - nu par atbildem pasas zinat- Sandra pajautaja- sho izlidinaja? jo Egita ir lidzasesosha un izpalidziga ganjau?
Ipashi ja aizdod kadu produktu klientam- klients jau samaksajis, jaizsuta, a Egitai muzhdien kautka nesanaca kautka aizmirsas?
Drausmigs lideris.

Izklausās "labi", bet storijos iztaisās par tik ideālu mentoru, ka strādā ar komandu, ar meitenēm, kuras grib augt un attīstīties. Visu laiku sazvani, palīdzība no malas, konsultēšana un tā tālāk 😂
Nu tik gadīga, tik gādīga. Tagad arī nopirkusi komplektu, lai tiktu iekšā maratonā, lai būtu blakus saviem cilvēkiem, lai klientēm palīdzēt un atbildētu uz jautājumiem.. 😂 tikai priekš kam tad tur ir vajadzīgi pieaicinātie kuratori, ja Egita taisās tur kaut ko konsultēt? 😂
11.04.2024 09:21 |
 
Reitings 1488
Reģ: 27.04.2023
amnēzija @ 11.04.2024 09:21

Izklausās "labi", bet storijos iztaisās par tik ideālu mentoru, ka strādā ar komandu, ar meitenēm, kuras grib augt un attīstīties. Visu laiku sazvani, palīdzība no malas, konsultēšana un tā tālāk ?
Nu tik gadīga, tik gādīga. Tagad arī nopirkusi komplektu, lai tiktu iekšā maratonā, lai būtu blakus saviem cilvēkiem, lai klientēm palīdzēt un atbildētu uz jautājumiem.. ? tikai priekš kam tad tur ir vajadzīgi pieaicinātie kuratori, ja Egita taisās tur kaut ko konsultēt? ?

Tur nav neviena normala mentora. Vismaz ne tie, kas tur skali platas ar to cik labi pie viniem ir. Egita ir gadiga- menesa pedeja diena, kad jasledz kvalifikacijas- tad gan. Pat gatava kautko ar cita ID nopirkt, lai tikai vinai sanaktu iedomata kvalifikacija. Tas ari ir viss ko vina prot- sabidit kvalifikacijas, ka puzli. Tas bizness nestrada pec marketinga plana un noteikumiem- tur viss strada no serijas- pats saliec ka vajag. Nu ka pie Krieviem🤷‍♀️
11.04.2024 09:33 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 11.04.2024 09:18

Egita ir ka mazs berns,iedomajas kautko un viss, atkaptoes nevar. Bet dzive nekas nenotiek ta ka mes esam iedomajusies. Par to maju es ari nesaprotu- pec platibas ta maja, man skiet, ir mazaka par dzivokli, kura vini dzivoja. Ta maja ir miniatura. Dzivoklis plasaks, saulains, jaunaja maja- un tas ir Oskara dzivoklis- kada jega bija vispar jaire ta maja, kas ir mazaka, jamaksa ires nauda un komunalie, un tagad izradas, viniem nederot ta maja pat?‍♀️
Iedodiet Egitai naudu un vina visu nolaidis pa burbuli??
Loti stulbs gajiens. Un tagad naudes un cikstes par to ka tad vispar izvakties un kramet mantas- vina tak grutniece? izdauc parvaksanas servisu un darits. Ko var njaudet? Kastes drebes nevar salikt? Neviens vinai neliks neko celt vai nest. Bet ak vai- vinai jau kurpes griti uzvilkt. Riebj man shitadas vecenes. Tik nevarigas. Vina tak nak no laukiem, mamma vel tagad strada ar darza un siltumnicas darbiem - Egita ka lupata.

Un jā, aprunāt mājas saimniekus par to, ka izlēmuši mājai citu likteni un palūguši izvākties, ir ļoti nesmuki. Redziet, ielaiduši savā dzīvē, uzticējušies cilvēkiem un tagad tik nesmuki izrīkojušies. 🤦‍♀️ Tā māja jau no sākta gala ir celta priekš izīrēšanas vai pārdošanas. Un ja ir atradies pircējs mājai, loģiski, ka viņam ir izdevīgāk, ka ir kas to māju nopērk un apdzīvo, un saimniekam nav atkal kārtējo reizi jāmeklē jauni īrnieki, kad jau Egita izdomātu pārcelties uz citu dzīvesvietu. Pārmest saimniekam, ka, redziet bizness, nekādas cilvēcības. Bet māja biznesa nolūkos arī celta! 😂 un agri vai vēlu to kāds tāpat nopirktu. Un, ja viņiem nebija plānos to māju pirkt, tad ko var cepties 😂 lai pārvācas uz tādu, kuru būtu gatavi pirkt. Ir iespēja..
11.04.2024 09:34 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 11.04.2024 09:33

Tur nav neviena normala mentora. Vismaz ne tie, kas tur skali platas ar to cik labi pie viniem ir. Egita ir gadiga- menesa pedeja diena, kad jasledz kvalifikacijas- tad gan. Pat gatava kautko ar cita ID nopirkt, lai tikai vinai sanaktu iedomata kvalifikacija. Tas ari ir viss ko vina prot- sabidit kvalifikacijas, ka puzli. Tas bizness nestrada pec marketinga plana un noteikumiem- tur viss strada no serijas- pats saliec ka vajag. Nu ka pie Krieviem?‍♀️

Nu sk. Tāpec arī Vucēna ar Foxu salika tā kā viņām izdevīgi un Taņai ienākumi saruka. "Draudzīgs" kolektīviņš, nekādas konkurences 😂
Ui, palasot komentārus, krievu menedžeri pat kredītus ņēmuši, lai varētu vajadzīgās kvalifilācijas noslēgt.
11.04.2024 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 3879
Reģ: 29.01.2009
reina @ 11.04.2024 08:33
Kā tad tā, pie Rafas (iespējams)?! ? Viņš taču esot bijis vardarbīgs..
Ja toč pie viņa, tad viss par šo pērkamo m.. būs skaidrs.
Nu ja var nestrādāt, tad vardarbība ir ok. Kamēr atradīs nākamo uzturētāju.
11.04.2024 09:43 |
 
Reitings 23127
Reģ: 18.08.2022
amnēzija @ 11.04.2024 09:37

Nu sk. Tāpec arī Vucēna ar Foxu salika tā kā viņām izdevīgi un Taņai ienākumi saruka. "Draudzīgs" kolektīviņš, nekādas konkurences ?
Ui, palasot komentārus, krievu menedžeri pat kredītus ņēmuši, lai varētu vajadzīgās kvalifilācijas noslēgt.

Ne jau tikai krievu,tak bija arĩ śeit sen meitenes dalijušās,ka lielās bites ir ieteikušas nemt kredǐtus,lai “astĩtes pievilktu”mēneša beigås.
Tos produktus jau pērk tikai mazăs bites,jo lielajām bitēm produkti ir otrškirigi,vinas redz strādā uz “biznesu”-velk iekšā max daudz cilvēku,lai bũtu lielas komandas ar daudz kvalifikācijām,pači un draini ir priekš naivām saulessvecēm un jaunajām māminām,kas notriec visu naudu produktos-taisot noliktavu,lai viss uz vietas butu,jo lielās bites tā ir ieteikušas darĩt.
Vakar noklausĩjos kačas live un man vispār radās jautåjumi,kas tur vispār grib stradåt pie tāda pasĩvi agresĩva lĩdera,pat ar jaunajiem potencialajiem biznesa partneriem vina runā,tā itkā vina būtu kāda dieva vietā,pff nabaga meitenes kas šitām malipuācijām cauri neredz un uzskata,ka kačina iedot baigo motivaciju-es tur no motivacijas neko neredzu,tikai toksisku,manipulejošu un pasĩvi agresĩvu padzĩvojošu sievieški ,kas gatava melot par jebko,lai tikai vairāk mulkjus ievilktu biznesā un varētu atkal pirkt savas MK šmotkas un ēst austeres.
11.04.2024 09:55 |
 
Reitings 23127
Reģ: 18.08.2022
Un Egita vakar rakstĩja komentāru zen kačas live” ka tagad tikai viss sāksies “😂😂😂
Ok gaidam,gaidam -šĩ jau kurā reize,kad bizness “sākas”😂😂😂
11.04.2024 09:58 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
SantaBarbara @ 11.04.2024 09:55

Ne jau tikai krievu,tak bija arĩ śeit sen meitenes dalijušās,ka lielās bites ir ieteikušas nemt kredǐtus,lai “astĩtes pievilktu”mēneša beigås.
Tos produktus jau pērk tikai mazăs bites,jo lielajām bitēm produkti ir otrškirigi,vinas redz strādā uz “biznesu”-velk iekšā max daudz cilvēku,lai bũtu lielas komandas ar daudz kvalifikācijām,pači un draini ir priekš naivām saulessvecēm un jaunajām māminām,kas notriec visu naudu produktos-taisot noliktavu,lai viss uz vietas butu,jo lielās bites tā ir ieteikušas darĩt.
Vakar noklausĩjos kačas live un man vispār radās jautåjumi,kas tur vispār grib stradåt pie tāda pasĩvi agresĩva lĩdera,pat ar jaunajiem potencialajiem biznesa partneriem vina runā,tā itkā vina būtu kāda dieva vietā,pff nabaga meitenes kas šitām malipuācijām cauri neredz un uzskata,ka kačina iedot baigo motivaciju-es tur no motivacijas neko neredzu,tikai toksisku,manipulejošu un pasĩvi agresĩvu padzĩvojošu sievieški ,kas gatava melot par jebko,lai tikai vairāk mulkjus ievilktu biznesā un varētu atkal pirkt savas MK šmotkas un ēst austeres.

Par tām noliktavām runājot. Ir vairākas menedžeres teikušas, ka noliktavas nav jāveido. Sava nauda nav jātērē. Bet tad kādu dienu seko teksts: "Man beidzās drainefekts, cik labi, ka es varu pieiet pie plaukta un paņemt, ka man viss ir uz vietas" 😂😂😂
11.04.2024 10:00 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
SantaBarbara @ 11.04.2024 09:58
Un Egita vakar rakstĩja komentāru zen kačas live” ka tagad tikai viss sāksies “???
Ok gaidam,gaidam -šĩ jau kurā reize,kad bizness “sākas”???

Pagājušo gadu vien kādas 3x viss tikai sākās..
11.04.2024 10:01 |
 
Reitings 1488
Reģ: 27.04.2023
SantaBarbara @ 11.04.2024 09:58
Un Egita vakar rakstĩja komentāru zen kačas live” ka tagad tikai viss sāksies “???
Ok gaidam,gaidam -šĩ jau kurā reize,kad bizness “sākas”???

Gadiem jau vinai viss sakas🤣 nevar vien iesakties
Eiropas kompanija- ari jau tulit tulit bus🤣
11.04.2024 10:23 |
 
Reitings 4911
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 11.04.2024 10:23

Gadiem jau vinai viss sakas? nevar vien iesakties
Eiropas kompanija- ari jau tulit tulit bus?

Viņas rakstīja, ka NL kaput jau 2021.gada jūnijā, kad bija NL21 jubileja. Tad viņas svinēja it kā Eiropas kompānijas sākumu.
11.04.2024 10:35 |
 
Reitings 62
Reģ: 26.03.2024
Maška nebraukšot pie Rafas 😁, bet arī nevarot pateikt, ka Spānijā beigās nebūs. Ha! Tad pie Diānas tomēr ?
11.04.2024 10:44 |
 
Reitings 649
Reģ: 24.01.2022
Ogabuga @ 11.04.2024 10:44
Maška nebraukšot pie Rafas ?, bet arī nevarot pateikt, ka Spānijā beigās nebūs. Ha! Tad pie Diānas tomēr ?

Nu pašlaik vairāk izklausās pēc ceļojoša čigānu tabora
11.04.2024 10:54 |
 
Reitings 750
Reģ: 16.09.2021
Murka39 @ 11.04.2024 10:54

Nu pašlaik vairāk izklausās pēc ceļojoša čigānu tabora

Nauda tupai braukāšanai ir, bet noīrēt dzīvesvietu, lai bērns var mācību gadu pabeigt-nav.
11.04.2024 11:03 |
 
Patīk
Reitings 34425
Reģ: 12.10.2022
Esaizgaju @ 10.04.2024 22:12

Es ceru, ka Marija saprot, ka braucot tālākos ceļojumos vienmēr pastāv tehnisku problēmu risks mašīnai un priekš tā jābūt atliktai naudai. Kā arī pirms došanās ceļā jāsaved auto kārtībā (eļļas maiņa, ja kādu laiku nav tas darīts, kā minimums) . Iedomājoties par degvielas patēriņu vien mati ceļās stāvus. Diez cik viņai līdz galamērķim? Hm.
Domāju, ka viņai grūti ies tajā tripā , jo viņa nav mērojusi garas distances + vēl ar visiem sīkajiem.
Nu, lai veicas!
Noklausoties Marijas šī rīta storijus, pārņem šausmas.
Ar Mustangu pa Eiropu ar 3 bērniem un mantām? Vai otram bērnam ir autokrēsliņš? Kā viņa domā satilpināt 4 cilvēkus un mantas Mustangā?
Te tev nu bija līdere - vairs pat jumts virs galvas nebūs, Mustangs būs pārvērties par mājām.
Ja Marija būtu viena, viņa varētu doties avantūrās un dzīvot auto, bet viņai ir 3 bērni, kuru mājas drīz būs auto un gulta - auto sēdeklis.
Vai Marija ir padomājusi, kas notiks, ja Mustangs noplīsīs? Paliks ceļa vidū ar 3 bērniem. Ļoti, ļoti žēl bērnu.
11.04.2024 11:10 |
 
Reitings 417
Reģ: 03.08.2022
No viņām visām nāk riktīgs fake it till you make it. Ar ko tas beigsies? Rīgā var par 500 eur padomju projektā bez problēmām pieņemamu 3istabu dzīvokli atrast, kur viņai jāskrien? Man ļoti žēl bērnu, tā ir reāla kaitniecība.
11.04.2024 11:15 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
Zebradivi @ 10.04.2024 17:10

Man interesē kā var pabeigt mācību gadu, ja netiek nokārtoti visi pārbaudes darbi? Maijā taču vēl ir kāds…Vai viņš nepabeigs 2.klasi?

Varbūt viņa brauc ar domu nekad vairs neatgriezties LV? Ja tā, tad jau nav svarīgi, kura klase un VAI vispār atgriezīsies Latvijas skolā. Man tas liekas pilnīgi apsurds gājiens, bet nu, jā.
11.04.2024 11:42 |
 
Reitings 23127
Reģ: 18.08.2022
Murka39 @ 11.04.2024 10:54

Nu pašlaik vairāk izklausās pēc ceļojoša čigānu tabora

Izklausås pēc riktĩga white trash ,single mamma ar 3 berniem,nevienam no tiem nav normāla klātesoša tēva, Mašai nav ne stabila darba ne attalgojuma,nav arĩ konkrētas dzĩvesvietas ,kaut kur brauks ar 3 berniem-man liekas nakošais solis bus krĩzes centrs berniem un Mašai kada atpūta mentālajā klĩnikā.
11.04.2024 11:43 |
 
Reitings 1860
Reģ: 31.08.2022
SantaBarbara @ 10.04.2024 21:32

Man tā liekas,ka beigās aizies atpakal uz to savu veco dzĩvokli,lai gan saka ,ka šodienÅ neko nezin,ko darĩt kur iet ,izskatās ka vēl nevar atzĩt ,ka ies atpakal uz veco dzivokli,ok saprotu,ka tas bija itkā sapna piepildĩjums,bet beigu beigās vini tomēr tikai ĩrēja,man liekas dĩvaini raudāt par to ,ka liek izvākties,ja reiz ĩrē svešu ĩpašumu ar to ir jārēkinās ,ka var notikt agrāk vai vēlāk.

Nu man jau liekas, ka iešana atpakaļ uz savu dzīvokli, SAVU! ir labākais varinats. Pat labāk kā iet atkal īrēt.
11.04.2024 12:07 |
 
Reitings 417
Reģ: 03.08.2022
No kurienes Egitai tas dzīvoklis? Pati tak nepirka. No meitas tēva?
11.04.2024 12:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits