Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 4946
Reģ: 20.09.2022
amoreamore @ 07.04.2024 14:08
Tā Sandra kaut kāda dīvaina sieviete. Sākumā likās, ka forši, aizgāja no NL un cenšas būt godīga, sekot saviem principiem un tā. Taču tagad - ik pa laikam random ceļ augšā visu NL iekšējo virtuvi, kaut ko dirš, ķipa baigi smieklīgi joko. Ja jau esi tik spēcīga, tad vnk aizmirsti, palaid un miers mājās, nevis baksti to sūdu, lai Tev pievērstu uzmanību. ??‍♀️
Tirgo savu čoganu, turpini uzskatīt, ka smaržu kopijas ir labākas par oriģināliem un beidz pati līst skandālos. ??‍♀️

Viņa vairs neko netirgo, tas tā starp citu.
07.04.2024 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 4084
Reģ: 02.01.2011
Šis īstenībā ir totāls nekaunības kalngals- ČETRUS RĪTUS NEGRIBU DZIRDĒT SAVUS BĒRNUS.
Muļķis būs tas, kurš viņu paņems dzīvot pie sevis. Varēs vākt sīkos rītos, vakaros un brīvdienās.
Un pēc šiem tekstiem var pilnībā saprast noplaukušo kniebēju (un citus apkārtējos arī)- nu nafig kādam uz ko tādu parakstīties? Viņa izmantos jebkuru kā bezmaksas aukli, kas viņas mājai kaut nedaudz tuvumā piegājis... To, kāds izvērtās draudzenes atvaļinājums lv, bez lamuvārdiem pat grūti noraksturot.
Te iepriekš bija runa par mašīnas pārdošanu kā daļēju problēmas atrisinājumu- tas nenotiks vēl ilgi vismaz 2 iemeslu dēļ- pirmkārt: kas viņu pirks, otrkārt: viņu nopērkot tika iebļauts viss instagrams, kā nl dod bonusus un piepilda sapņus, "'parastie darbi'' nekad jums neiedos tādu naudu, lai pirktu savas sapņu mašīnas. No tādiem vārdiem grūti atkāpties un savus sapņus parasti nepārdod.
Tā mašīna kā enkurs vilks viņu jūras dibenā, bet viņa viņu neatlaidīs, jo zīmēšanās ir obligāts nl nosacījums.
07.04.2024 14:41 |
 
Reitings 421
Reģ: 17.12.2023
Ekhoo @ 07.04.2024 11:23

Bet patiesībā briesmīgs ķirurga darbs, jo izskatās, ka tie nipeļi uzšūti pa virsu ādai, ja tik ļoti tas redzas rētas caur kokvilnas t-kreklam, bail domāt kā bez… diez viņa vispār jūt krūtsgalus?

Tās krūtis ir briesmīgas, tie nipeļi, fujjjj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mati apgriezti?
07.04.2024 14:48 |
 
Reitings 421
Reģ: 17.12.2023
Katrīne runājot par to shake: " Šeit ir 200 kalorijas, ogļhidrāti, vitamīni. Es zinu, ka mati nekritīs ārā! "
bitch please, paskaties uz saviem matiem
07.04.2024 14:51 |
 
Reitings 4946
Reģ: 20.09.2022
amoreamore @ 07.04.2024 14:08
Tā Sandra kaut kāda dīvaina sieviete. Sākumā likās, ka forši, aizgāja no NL un cenšas būt godīga, sekot saviem principiem un tā. Taču tagad - ik pa laikam random ceļ augšā visu NL iekšējo virtuvi, kaut ko dirš, ķipa baigi smieklīgi joko. Ja jau esi tik spēcīga, tad vnk aizmirsti, palaid un miers mājās, nevis baksti to sūdu, lai Tev pievērstu uzmanību. ??‍♀️
Tirgo savu čoganu, turpini uzskatīt, ka smaržu kopijas ir labākas par oriģināliem un beidz pati līst skandālos. ??‍♀️

Žēl, ka Tu tajā stāstā nesadzirdēji galveno - produkti, kurus cenšas katru rītu dzert un reklamēt, lai tikai būtu regulāri pircēji, nemaz nav jālieto katru dienu. Un aizmirst jau arī atgādināt, ka drainu lietojot ir jāievēro pauze, nedrīkst non stop visu cauru gadu dzert. Ko mēs arī šeit dažas šad tad esam rakstījušas. Tas drains, tāpat kā patči ir glābējs šad tad un nevis ikdienas lietošanai.. un šoreiz tas bija tas, ko viņa centās pateikt, ar domu, varbūt kāds sadzirdēs. Bet nu, laikam jau tā ir, ka katrs sadzird tikai to ko grib dzirdēt. Vai arī vienkārši ir vajadzība gūt savu pieredzi, lai saprastu ko un kā dara vai nedara.
07.04.2024 14:58 |
 
Reitings 23201
Reģ: 18.08.2022
amoreamore @ 07.04.2024 14:08
Tā Sandra kaut kāda dīvaina sieviete. Sākumā likās, ka forši, aizgāja no NL un cenšas būt godīga, sekot saviem principiem un tā. Taču tagad - ik pa laikam random ceļ augšā visu NL iekšējo virtuvi, kaut ko dirš, ķipa baigi smieklīgi joko. Ja jau esi tik spēcīga, tad vnk aizmirsti, palaid un miers mājās, nevis baksti to sūdu, lai Tev pievērstu uzmanību. ??‍♀️
Tirgo savu čoganu, turpini uzskatīt, ka smaržu kopijas ir labākas par oriģināliem un beidz pati līst skandālos. ??‍♀️

Man liekas,tā bija kårtējå atbilde Kačinai.
Vina taisoties uz pasākumu smaržojās un teica,ka duty free zonā var nopirkt originalās smaržas par labu cenu vienmēr un nav jāpērk fake-kas protams bija gan jau uzbrauciens chogan virzienā.
Tikai Kačina pati neierubĩ,ka vinai agrak bija pilna komanda ar meićām ,kas vispār nevar atlauties celot-kur nu vel pirkt tas duty free zonas smaržas.
07.04.2024 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 1985
Reģ: 31.01.2012
Man ir ļoti žēl Ingas, tiešām. Pazaudēt mīļoto vīrieti, finansiālo balstu noteikti ir ļoti grūti. Bet šis maksas saturs izskatās pēc “ko lai dara, lai nav pašai jāstrādā parastais darbs?”. Nu, tiešām. Es saprotu ģimenes, kas pelna izdzīvošanai, un paliek, piemēram, bez mājas - tā nodeg. Tad lūdz atbalstu un ziedojumus, jo tiešām paši nespēj tik ātri nostāties uz kājām. Te es nesaprotu, kāpēc ir “jāziedo” cilvēkam, kam ir vairāki īpašumi, kas dzīvo fancy lifestyle? Nedomāju, ka viņai tagad uzreiz ir jādomā par finansēm, droši vien kādam laikam noteikti pietiek ar to, kas ir. Un ziniet, kuri ir tie cilvēki, kas viņai “ziedos” (atvainojos, abonēs viņas saturu)? Cilvēki, kas strādā to briesmīgo 8-17 darbu, dzīvo īrētos dzīvokļos, veikalā izvēlas atlaižu produktus un labākajā gadījumā aizbrauc kādos 1-2 ceļojumos gadā - respektīvi cilvēki, kas nedzīvo tik šiki kā viņa. Un šis man liekas neētiski. Bet, nu, protams, katrs ar savu naudu var darīt, ko grib. Gribi savu darbā nopelnīto naudu atdot kādam, lai viņš turpina nodarboties tikai ar hobijiem? Nē, nu, ok.
Zinu, ka pēc tādas traģēdijas pēdējais par ko gribas domāt, ir darbs un nauda. Bet pēc tā, kā tika pasniegta viņas dzīve, manuprāt, viņai vēl līdz tam ir pietiekami daudz laika.
07.04.2024 15:13 |
 
Reitings 421
Reģ: 17.12.2023
cupcake2 @ 07.04.2024 15:13
Man ir ļoti žēl Ingas, tiešām. Pazaudēt mīļoto vīrieti, finansiālo balstu noteikti ir ļoti grūti. Bet šis maksas saturs izskatās pēc “ko lai dara, lai nav pašai jāstrādā parastais darbs?”. Nu, tiešām. Es saprotu ģimenes, kas pelna izdzīvošanai, un paliek, piemēram, bez mājas - tā nodeg. Tad lūdz atbalstu un ziedojumus, jo tiešām paši nespēj tik ātri nostāties uz kājām. Te es nesaprotu, kāpēc ir “jāziedo” cilvēkam, kam ir vairāki īpašumi, kas dzīvo fancy lifestyle? Nedomāju, ka viņai tagad uzreiz ir jādomā par finansēm, droši vien kādam laikam noteikti pietiek ar to, kas ir. Un ziniet, kuri ir tie cilvēki, kas viņai “ziedos” (atvainojos, abonēs viņas saturu)? Cilvēki, kas strādā to briesmīgo 8-17 darbu, dzīvo īrētos dzīvokļos, veikalā izvēlas atlaižu produktus un labākajā gadījumā aizbrauc kādos 1-2 ceļojumos gadā - respektīvi cilvēki, kas nedzīvo tik šiki kā viņa. Un šis man liekas neētiski. Bet, nu, protams, katrs ar savu naudu var darīt, ko grib. Gribi savu darbā nopelnīto naudu atdot kādam, lai viņš turpina nodarboties tikai ar hobijiem? Nē, nu, ok.
Zinu, ka pēc tādas traģēdijas pēdējais par ko gribas domāt, ir darbs un nauda. Bet pēc tā, kā tika pasniegta viņas dzīve, manuprāt, viņai vēl līdz tam ir pietiekami daudz laika.

Es par viņu neko daudz nezinu, tik cik, ka vīrs nomira. Bet, lasot šos Jūsu komentus, tā naudas prasīšana par savu kontentu man šķiet pavisam absurda. Piedod, tik daudzi tam iet cauri, kad nomirst ģimenes maizes nesējs, bet kas tev liedz iet strādāt? Vai tie pārejie nabaga cilvēki arī pēc tam lūdz naudu? Kā jau tu pati tikko rakstīji, kāpēc jāsponsorē kāds? Tā ir klaja necieņa pret pārējiem. No mana skatījuma, viņa grib "uzpelnīties"uz nelaimes rēķina un lai cilvēki viņu žēlo. Vīrs nomirst, bet šī jau uzreiz močī pilnu IG, lai saņemtu apkārtējo līdzjūtību. Man nekad šādi cilvēki nav likušies adekvāti, kas posto pilnus soc tīklus pēc sava tuvinieka nāves. Es jau lasīju, ka citas šeit to atbalsta, bet Jūs tad esat duras, citu vārdu man nav. Tieši skatītāji iespējo un ļauj šitām bezdarbniecēm turpināt dzīvo savā burbulī!
07.04.2024 15:22 |
 
Reitings 62
Reģ: 26.03.2024
Maška - Paliks siltāks, izlikšu ārā telti, lai Īlons dzīvo tur.
Joks tad joks, bet katrā jokā savā patiesībā.
Viņai tie bērni šobrīd ir tāda nasta.
07.04.2024 15:31 |
 
Reitings 458
Reģ: 02.08.2022
cupcake2 @ 07.04.2024 15:13
Man ir ļoti žēl Ingas, tiešām. Pazaudēt mīļoto vīrieti, finansiālo balstu noteikti ir ļoti grūti. Bet šis maksas saturs izskatās pēc “ko lai dara, lai nav pašai jāstrādā parastais darbs?”. Nu, tiešām. Es saprotu ģimenes, kas pelna izdzīvošanai, un paliek, piemēram, bez mājas - tā nodeg. Tad lūdz atbalstu un ziedojumus, jo tiešām paši nespēj tik ātri nostāties uz kājām. Te es nesaprotu, kāpēc ir “jāziedo” cilvēkam, kam ir vairāki īpašumi, kas dzīvo fancy lifestyle? Nedomāju, ka viņai tagad uzreiz ir jādomā par finansēm, droši vien kādam laikam noteikti pietiek ar to, kas ir. Un ziniet, kuri ir tie cilvēki, kas viņai “ziedos” (atvainojos, abonēs viņas saturu)? Cilvēki, kas strādā to briesmīgo 8-17 darbu, dzīvo īrētos dzīvokļos, veikalā izvēlas atlaižu produktus un labākajā gadījumā aizbrauc kādos 1-2 ceļojumos gadā - respektīvi cilvēki, kas nedzīvo tik šiki kā viņa. Un šis man liekas neētiski. Bet, nu, protams, katrs ar savu naudu var darīt, ko grib. Gribi savu darbā nopelnīto naudu atdot kādam, lai viņš turpina nodarboties tikai ar hobijiem? Nē, nu, ok.
Zinu, ka pēc tādas traģēdijas pēdējais par ko gribas domāt, ir darbs un nauda. Bet pēc tā, kā tika pasniegta viņas dzīve, manuprāt, viņai vēl līdz tam ir pietiekami daudz laika.
Precīzi! Kādēļ, lai tās sievietes, kuras strādā un pašas sevi un bērnus uztur, tagad ziedotu Ingai, kura gadiem ir radījusi, kā viņa “pelna” skaistu naudu ar NL neizejot no mājas.
Un tagad pēkšņi - ziedojiet man. Jo tā ir vēlme turpināt sēdēt mājās un nestrādāt.
Bezkaunīgi.
07.04.2024 16:24 |
 
Reitings 1516
Reģ: 13.09.2021
Vivian10 @ 07.04.2024 16:24
Precīzi! Kādēļ, lai tās sievietes, kuras strādā un pašas sevi un bērnus uztur, tagad ziedotu Ingai, kura gadiem ir radījusi, kā viņa “pelna” skaistu naudu ar NL neizejot no mājas.
Un tagad pēkšņi - ziedojiet man. Jo tā ir vēlme turpināt sēdēt mājās un nestrādāt.
Bezkaunīgi.

Ziniet, ja viņa godīgi pateikt , ka viss ir slikti un vajag ziedot -nav problēmu. Bet par naudu stāstīt par vīra nāvi un kā viņa ar to tiek galā?
Un cik ilgi tas būs interesanti cilvēkiem, lai par to maksātu naudu? Manuprāt ir daudz iespējas nopelnīt vairāk , ja šīs solis ir finanšu spiests , ja nē tad naturālākā popularitātes celšana uz nelaimes rēķina.
07.04.2024 16:38 |
 
Reitings 7569
Reģ: 13.04.2022
amnēzija @ 07.04.2024 14:58

Žēl, ka Tu tajā stāstā nesadzirdēji galveno - produkti, kurus cenšas katru rītu dzert un reklamēt, lai tikai būtu regulāri pircēji, nemaz nav jālieto katru dienu. Un aizmirst jau arī atgādināt, ka drainu lietojot ir jāievēro pauze, nedrīkst non stop visu cauru gadu dzert. Ko mēs arī šeit dažas šad tad esam rakstījušas. Tas drains, tāpat kā patči ir glābējs šad tad un nevis ikdienas lietošanai.. un šoreiz tas bija tas, ko viņa centās pateikt, ar domu, varbūt kāds sadzirdēs. Bet nu, laikam jau tā ir, ka katrs sadzird tikai to ko grib dzirdēt. Vai arī vienkārši ir vajadzība gūt savu pieredzi, lai saprastu ko un kā dara vai nedara.

Visu es sadzirdēju :D
Es vienkārši saku, ka viņa klusē, klusē, un atkal random sāk cilāt šo tēmu ko simtiem reižu jau ir apspriedusi, jo zina, ka tēma “karsta” vienmēr.
07.04.2024 17:24 |
 
Reitings 1772
Reģ: 06.07.2021
Paga, Neitam bija ballīte par 400€? Jo tajā tabulā bija taču tāda summa atvēlēta Neita dz.dienām. Palabojiet,ja kļūdījos ar cipariem😄
07.04.2024 17:28 |
 
Reitings 769
Reģ: 29.05.2023
Eliba @ 07.04.2024 17:28
Paga, Neitam bija ballīte par 400€? Jo tajā tabulā bija taču tāda summa atvēlēta Neita dz.dienām. Palabojiet,ja kļūdījos ar cipariem?

Tur viss briesmīgi - aizvilka pielaikot ķēdīti, kuru nenopirka. Tas ir bērns, pieaugušais var paciesties un saprast, bet te ir bērns. Kā var vispār neko neuzdāvināt, kūku nopirkt pēdējā brīdī, tāda bomzene ir Marija - savā domāšanā. Es svešus bērnus(ne savus) varu apdāvināt ikdienā ar visādiem sīkumiem, bet te savam bērnam svētkos nekā.
07.04.2024 17:48 |
 
Reitings 421
Reģ: 17.12.2023
Par Neita kūku vēl runājot, galvenais, ka Marija pat nav pacentusies ne kripatiņas. Nopirkusi lētāko kūku kādu var veikala dabūt. Te nav uzbrauciens LM; visas kūkas ir labas un foršas dzimenei, bet varēja tak ko atbilstošāku dzimšanas dienai. Kādu interesantāku kūku par ko bērnam būtu prieks. Tacu 400 eiro atvēlēti un Marija ir NL biznesa haizivs, jo tas uzņēmums tak ir super 😂😂😂😂😂😂😂😂
07.04.2024 18:03 |
 
Reitings 1516
Reģ: 13.09.2021
huitzitzilin @ 07.04.2024 18:03
Par Neita kūku vēl runājot, galvenais, ka Marija pat nav pacentusies ne kripatiņas. Nopirkusi lētāko kūku kādu var veikala dabūt. Te nav uzbrauciens LM; visas kūkas ir labas un foršas dzimenei, bet varēja tak ko atbilstošāku dzimšanas dienai. Kādu interesantāku kūku par ko bērnam būtu prieks. Tacu 400 eiro atvēlēti un Marija ir NL biznesa haizivs, jo tas uzņēmums tak ir super ????????

Nu pieņemsim , ka tiešām tieši šī ir Neita mīļākā kūka un viņš nevēlas nekādu citu, kapēc viņu nevarēja izdekorēt nekā? Nezinu , piemeram, ar izkausētu šokolādi apliet un ogas salikt virsū, vai kā citādi. Uzreiz būtu īpašāk priekš puikas.
07.04.2024 18:09 |
 
Reitings 4946
Reģ: 20.09.2022
Zebradivi @ 07.04.2024 18:09

Nu pieņemsim , ka tiešām tieši šī ir Neita mīļākā kūka un viņš nevēlas nekādu citu, kapēc viņu nevarēja izdekorēt nekā? Nezinu , piemeram, ar izkausētu šokolādi apliet un ogas salikt virsū, vai kā citādi. Uzreiz būtu īpašāk priekš puikas.

Nu, neiesprings viņa uz tādām lietām. Viss viņai notiek pēdējā brīdī. Kā viņas gatavojas saviem pasākumiem. Visu pērk pēdējās dienās. Uz pēdējo Beauty pasākumu viņas ziedus meklēja pēdējā vakarā pirms paša pasākuma. Prezentācijas gandrīz vai pēdējā vakarā gatavo. Uz Jaungada pasākumu, (ja nemaldos) pāris stundas pirms pasākuma, Egita viņai savu kleitu iedeva pamērīt, varbūt derēs un var doties tajā.
Cita mamma mājās uzklās galdu, pati uzceps kūku, sarīkos svētkus ģimenes lokā. Marija nebūs no tām, kas to kādreiz darīs.
07.04.2024 18:21 |
 
Reitings 84
Reģ: 12.09.2019
Neaizstāvu Kaču, bet Sandra ir tik toxic. Dzīvotu savu dzīvi un miers, tak nē - visu laiku ķer haipu un pašai liekas, ka tie visi joki ir smieklīgi. Nē, Sandra, jau SEN vairs nav smieklīgi. Bija, bet nu vairs nav.
07.04.2024 18:30 |
 
Reitings 177
Reģ: 01.11.2023
Vai Inga padalījās ar to kas tieši notika vīram?
07.04.2024 19:56 |
 
Reitings 177
Reģ: 01.11.2023
nebija jau plānā apspriest krūtis, bet tā kā tēma aktualizējusies - vai redzējāt saulietes storijus un krūtsgalus - šd mājās gaiši brūnajā krekliņā? 😀 tur kkas izskatās nepareizi
07.04.2024 20:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits