Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
BellaCiao @ 07.04.2024 09:43
“Es ļoti ceru, ka tuvākajā laikā daži, konkrēti draugi no maniem draugiem, uzņemsies VISMAZ,nu, nevis dažas dienas ar maniem bērniem, bet dažus rītus, lai es, vot, varētu vispār nedzirdēt ne Īlonu, ne Vitu…”
Drausmīga bezkauņa tā Marija! Kā viņai vispār vēl ir kādi “draugi” palikuši. Izklausās, ka tie draugi viņai kaut ko ir parādā un vispār ir atbildīgi par to, ka šī bērnus sadzemdējusi.

Es arī tikko šo noskatījos un nodomāju wtf? Ko tādu varētu teikt bērnu tēviem. Bet te caur tādu kā piespiedu-brīvprātīgi variantu. Dievs nedod, tādu “draugu” kā Marija….
07.04.2024 09:51 |
 
Reitings 1516
Reģ: 13.09.2021
Ekhoo @ 07.04.2024 09:51

Es arī tikko šo noskatījos un nodomāju wtf? Ko tādu varētu teikt bērnu tēviem. Bet te caur tādu kā piespiedu-brīvprātīgi variantu. Dievs nedod, tādu “draugu” kā Marija….

Nē , man patīk, to saka rīta cilvēks Marija, kas bērnus dzemdēja priekš sevis!😅
07.04.2024 09:56 |
 
Reitings 769
Reģ: 29.05.2023
Ekhoo @ 07.04.2024 09:51

Es arī tikko šo noskatījos un nodomāju wtf? Ko tādu varētu teikt bērnu tēviem. Bet te caur tādu kā piespiedu-brīvprātīgi variantu. Dievs nedod, tādu “draugu” kā Marija….

Es tā sapratu, ka viņa jau ir sarunājusi kkādus draugus, kas to darīs 😄
07.04.2024 10:08 |
 
Reitings 354
Reģ: 02.11.2019
Es kkā sapratu, ka Marija pošas uz ārzemēm, pieļauju, ka pie Dianas
Jo mantas vai nu izpārdod vai vedīs pie mammas
Ne vārda par savu nākamo īres vietu
07.04.2024 10:31 |
 
Reitings 1499
Reģ: 27.04.2023
Zebradivi @ 07.04.2024 09:02

Nē, man nav žēl maksāt kā arī zināt nav īpašas vajadzības. Ir tūkstošiem sieviešu ,kam, diemžēl, ir skaudri dzīvesstāsti, bet vai tapēc taisa maksas saturu? Tieši pretēji , stiprina citas dalās ar savu dzīvesstāstu , lai iedrošinātu vai arī klusē un vispār par to nerunā.
Lai jau cīnās , redz ir tādas kā tu kas maksās , jo interese ir tik milzīga, man tādas nav tapēc nemaksāšu. Man arī ir no sirds žēl Ingu, viņas ģimeni un vīra ģimeni, bet nu visam
ir kādas robežas .

Nu shis tiesham no Ingas izskatas max jocigi. Gandriz vai sanakt uzhaipot uz nelaimes? Es apzinos, ka tas ta nebija domats, bet izskatas diezgan nesmuki.
Sanak shadi: “man nomira virs, ja gribat zinat manas pardomas- abonejiet manu saturu”😱
Es tad laikam vairak gribetu atbalstit? Ja vienkarsi pateiktu, ka vajag palidzibu, un iedod kontu- parakaitishu. Vai nezinu- drainu vai ko tur nopirktu🤣 bet nu var ari shadi ja. Soctikli tagad laikam shadi darbojas- maksa man par visu ko es saku.
07.04.2024 10:43 |
 
Reitings 122
Reģ: 02.11.2023
Man šķiet, ka Marija vienkārši ir nostresojusies un nogurusi no visa.
Līdzīgi viņa uzvedās, kad Vita bija piedzimusi. Palika viena ar priekšlaikus dzimušu mazuli, Rafa bija notinies. Viņa bija nelaimīga un nespēja savākties.
Lai kā viņa stāstītu, ka pēc cilvēkdizaina nav emocionāla, emocijas viņu neietekmē, nu nav tā, un kā vēl ietekmē. Tagad tas arī ir redzams. Viena ar 3 bērniem (sakiet, ko gribat, bet tas ir grūti un jā, pienāk brīdis, kad ir grūti savākties un saņemties ko darīt), bizness brūk, naudas nav, īri par māju vairs nevar atļauties.
07.04.2024 10:50 |
 
Reitings 9042
Reģ: 11.11.2022
Bac! Nu tā Kača šī rīta storijos… Varēja tad uzreiz savus plikos pupus uz galda uzstutēt! 😆 fantāzijai tur tāpat vairs vietas nepaliek.
07.04.2024 10:54 |
 
Reitings 4948
Reģ: 20.09.2022
Cranberry20 @ 07.04.2024 10:50
Man šķiet, ka Marija vienkārši ir nostresojusies un nogurusi no visa.
Līdzīgi viņa uzvedās, kad Vita bija piedzimusi. Palika viena ar priekšlaikus dzimušu mazuli, Rafa bija notinies. Viņa bija nelaimīga un nespēja savākties.
Lai kā viņa stāstītu, ka pēc cilvēkdizaina nav emocionāla, emocijas viņu neietekmē, nu nav tā, un kā vēl ietekmē. Tagad tas arī ir redzams. Viena ar 3 bērniem (sakiet, ko gribat, bet tas ir grūti un jā, pienāk brīdis, kad ir grūti savākties un saņemties ko darīt), bizness brūk, naudas nav, īri par māju vairs nevar atļauties.

Visas mammas kādreiz nogurst un ir vēl bēdīgākās situācijās , bet līdz šim ne no vienas neesmu dzirdējusi tādu tekstu, ka pāris dienas draugi varētu uzņemties rūpes par viņas bērniem no rītiem, lai viņa savus bērnus no rītiem nedzirdētu, bet varētu pamosties pati.. šis nebija dzirdēts.. 🙄 "es esmu rīta cilvēks".. 😂
07.04.2024 10:58 |
 
Reitings 11044
Reģ: 05.03.2020
...un Marija pat nevar atklāti pateikt savas nodarbošanās dēļ, ka naudas nav un kā tas ietekmē viņas psihemocionālo stāvokli, jo viņa ir izteikta materiāliste. viņa bija patiesi laimīga tikai tad, kad bija nauda. daudz naudas un iespēju. bērni viņai tādu laimi nespēj sniegt, tas ir acīmredzami.
viņai tiešām paliktu vieglāk, ja viņa spētu atzīt savu sakāvi NL, pateikt kā ir, ka šobrīd ir grūti laiki, ka izvācas, jo nevar atļauties īri, ka pārdot mantas, jo nepieciešama nauda, ka nevar atļauties frizieri...and so on. jā, tas būtu grūti, bet sekotāji saprastu un varbūt pat atbalstītu ar pirkumiem. bet nē, turpina tēlot, izdomāt atmazkas un dzīt sevi vēl lielākā depresijas bedrē, no kuras vēlāk pati vairs nespēs izrauties bez speciālistu palīdzības. šobrīd alko ir kā glābiņš, jo tikai iedzerot viņa var kaut mazliet atslābt, bet tas nav risinājums, tas ir tikai īslaicīgs atslābums, kurš nemaina realitāti.
07.04.2024 11:02 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
pieneneee @ 07.04.2024 10:54
Bac! Nu tā Kača šī rīta storijos… Varēja tad uzreiz savus plikos pupus uz galda uzstutēt! ? fantāzijai tur tāpat vairs vietas nepaliek.

Bet patiesībā briesmīgs ķirurga darbs, jo izskatās, ka tie nipeļi uzšūti pa virsu ādai, ja tik ļoti tas redzas rētas caur kokvilnas t-kreklam, bail domāt kā bez… diez viņa vispār jūt krūtsgalus?
07.04.2024 11:23 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Cocoth @ 07.04.2024 10:31
Es kkā sapratu, ka Marija pošas uz ārzemēm, pieļauju, ka pie Dianas
Jo mantas vai nu izpārdod vai vedīs pie mammas
Ne vārda par savu nākamo īres vietu

Nu noteikti, ka nē. Ko viņa tur darīs? Tur par tādiem storijiem ar prosecco rokā un kājām plati var visai ātri bez bērniem arī palikt, plus tur nevarēs nevest uz skolu kad ienāk prātā utt.
Viņa ir atradusi kādu muļķīti, pardon, draugu pie kā dzīvos vai arī kādu kas vienkārši ielaidīs savā dzīvoklī, kas visdrīzāk ir vecās hrusčovkas tipa mājā par ko viņa teica vēl janvārī, ka NEKAD tādā nedzīvos. Tāpēc ir galīgā neģīmī un nerunā neko par pārvākšanos.
Gaidam… pavisam nedaudz un uzzināsim.
07.04.2024 11:28 |
 
Reitings 4948
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 07.04.2024 11:28

Nu noteikti, ka nē. Ko viņa tur darīs? Tur par tādiem storijiem ar prosecco rokā un kājām plati var visai ātri bez bērniem arī palikt, plus tur nevarēs nevest uz skolu kad ienāk prātā utt.
Viņa ir atradusi kādu muļķīti, pardon, draugu pie kā dzīvos vai arī kādu kas vienkārši ielaidīs savā dzīvoklī, kas visdrīzāk ir vecās hrusčovkas tipa mājā par ko viņa teica vēl janvārī, ka NEKAD tādā nedzīvos. Tāpēc ir galīgā neģīmī un nerunā neko par pārvākšanos.
Gaidam… pavisam nedaudz un uzzināsim.

Un, ja bērni tiek atstāti kaut uz 5.min., vieni paši mājās, tur arī ātri visi reaģē. Trīsbērnu māte tur ar saviem gājieniem ātri paliks ne tikai bez vīrieša, bet bez bērniem.
07.04.2024 12:02 |
 
Patīk
Reitings 34782
Reģ: 12.10.2022
marfina @ 06.04.2024 23:40
nopietni pieej šai lietai! ??? kā var uzlikt storijam 0.5 atrumu? ?
Reizi divās nedēļās veltīt 2 minūtes guilty pleasure. :D
Instagram nevar. Caur View Instagram stories anonymously.
07.04.2024 12:13 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
iiieviiite @ 07.04.2024 11:02
...un Marija pat nevar atklāti pateikt savas nodarbošanās dēļ, ka naudas nav un kā tas ietekmē viņas psihemocionālo stāvokli, jo viņa ir izteikta materiāliste. viņa bija patiesi laimīga tikai tad, kad bija nauda. daudz naudas un iespēju. bērni viņai tādu laimi nespēj sniegt, tas ir acīmredzami.
viņai tiešām paliktu vieglāk, ja viņa spētu atzīt savu sakāvi NL, pateikt kā ir, ka šobrīd ir grūti laiki, ka izvācas, jo nevar atļauties īri, ka pārdot mantas, jo nepieciešama nauda, ka nevar atļauties frizieri...and so on. jā, tas būtu grūti, bet sekotāji saprastu un varbūt pat atbalstītu ar pirkumiem. bet nē, turpina tēlot, izdomāt atmazkas un dzīt sevi vēl lielākā depresijas bedrē, no kuras vēlāk pati vairs nespēs izrauties bez speciālistu palīdzības. šobrīd alko ir kā glābiņš, jo tikai iedzerot viņa var kaut mazliet atslābt, bet tas nav risinājums, tas ir tikai īslaicīgs atslābums, kurš nemaina realitāti.

Un tad kad bija daudz naudas, bija arī mamma blakus kam bērni bija uzkrauti. Un Marija varēja tik čilot, un sapņot par 5 bērniem, jo nevajadzēja ar viņiem ņemties, ne ēst taisīt, ne māju tīrīt..... Tagad no tā visa nav ne smakas un tapēc ir pārgurusi, bet latiņa tak jātur.....
Viņa nav vienīgā vietuļā mamma ar 3 bērniem, bet lec augstāk par savu dirsu....
07.04.2024 12:34 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Sanita123 @ 07.04.2024 12:34

Un tad kad bija daudz naudas, bija arī mamma blakus kam bērni bija uzkrauti. Un Marija varēja tik čilot, un sapņot par 5 bērniem, jo nevajadzēja ar viņiem ņemties, ne ēst taisīt, ne māju tīrīt..... Tagad no tā visa nav ne smakas un tapēc ir pārgurusi, bet latiņa tak jātur.....
Viņa nav vienīgā vietuļā mamma ar 3 bērniem, bet lec augstāk par savu dirsu....

Tas ir tāpat kā Didra sapņo par 5 gab., kamēr nav pašai īsti nekas jādara, izņemot dzemdēšanu, tad gribas, tiklīdz pašai viss jādara, tā čiks viens sanāk
07.04.2024 13:07 |
 
Reitings 4948
Reģ: 20.09.2022
Runājot par to ko Foxa šodien stāsta. Es ne par vardarbību, bet par apģērbu. Jā, skolotāja nepareizi darīja, ka visas klases priekšā aizrādīja par to kā viņa ir apģērbusies. Šajā situācijā arī muļķīgi salīdzināt to, ka viņa ar savu 4to izmēru ir apģērbusi tieši tāda paša stila topiņu kā meitenes, kurām ir nullīte vai 1ais izmērs.. 4tā izmēra īpašniecei tas topiņš izskatīsies savādāk un nenosegs visu tik ļoti kā nulles vai pirmā izmēra gadījumā..😆
Un jā, uz skolu arī jāģērbjas kā uz skolu. Un kāda vēl no sekotājām ir sašutusi, ka skolotāja aizliegusi uz skolu vilkt īsos topiņus. Es nesaprotu par ko īsti sašutums. Uz skolu jāģērbjas kā uz skolu nevis kā uz tusiņu. Katram apģērba gabalam attiecīgā vieta, kurp ejot to vilkt. Bet nu, laikam katram savs skatījums uz lietām..
07.04.2024 13:35 |
 
Reitings 23201
Reģ: 18.08.2022
Dainuviete @ 06.04.2024 21:41

Marija šokē un šokē. Tagad grib vismaz četrus rītus pamosties pati nevis no bērnu radītā trokša!!! Tas ir ko?!
Trīs bērni bija viņas izvēle - tie nav poda bērni vai baseinā nejauši apaugļojusies!
Protams,vienam audzināt bērnus nav viegli - bet tā galu galā ir viņas vēlme. Bērnus dzemdēja sev - tad nu lai tiek galā ar to….
Un kāda velna pēc,viņas draugiem būtu jāņem viņas bērni lai nedēļu princese varētu izgulēties :D

Maša vienkārši tā pieradusi,vinai nav nekādas kauna sajūtas-agrāk sǐkos mamma auklẽja,tad Agnese palǐdzēja ,kad Vita bija tikko piedzimusi,tad Diana auklēja jau visus 3 ,ǐsāk sakot vina tā pieradusi,ka vienmēr kāds pieskatĩs,kamer Maša biznesu bĩda vai izgulas,jo ir taču nogurusi.
07.04.2024 13:38 |
 
Reitings 769
Reģ: 29.05.2023
SantaBarbara @ 07.04.2024 13:38

Maša vienkārši tā pieradusi,vinai nav nekādas kauna sajūtas-agrāk sǐkos mamma auklẽja,tad Agnese palǐdzēja ,kad Vita bija tikko piedzimusi,tad Diana auklēja jau visus 3 ,ǐsāk sakot vina tā pieradusi,ka vienmēr kāds pieskatĩs,kamer Maša biznesu bĩda vai izgulas,jo ir taču nogurusi.

Izguļas, dzer prosecco, jākārdina svešus vīrus(viņasprāt) - tak nav laiks bērniem 😄
07.04.2024 13:45 |
 
Reitings 23201
Reģ: 18.08.2022
Ekhoo @ 07.04.2024 11:23

Bet patiesībā briesmīgs ķirurga darbs, jo izskatās, ka tie nipeļi uzšūti pa virsu ādai, ja tik ļoti tas redzas rētas caur kokvilnas t-kreklam, bail domāt kā bez… diez viņa vispār jūt krūtsgalus?

Piekrǐtu,tik ilgs laiks jau pagājis kopš operåcijas,bet tie nipeli izskatās drausmĩgi,bez krūštura izskatās loti neglaimojośi.
07.04.2024 13:53 |
 
Reitings 7569
Reģ: 13.04.2022
Tā Sandra kaut kāda dīvaina sieviete. Sākumā likās, ka forši, aizgāja no NL un cenšas būt godīga, sekot saviem principiem un tā. Taču tagad - ik pa laikam random ceļ augšā visu NL iekšējo virtuvi, kaut ko dirš, ķipa baigi smieklīgi joko. Ja jau esi tik spēcīga, tad vnk aizmirsti, palaid un miers mājās, nevis baksti to sūdu, lai Tev pievērstu uzmanību. 🤦🏼‍♀️
Tirgo savu čoganu, turpini uzskatīt, ka smaržu kopijas ir labākas par oriģināliem un beidz pati līst skandālos. 🤦🏼‍♀️
07.04.2024 14:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits