Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Martinika @ 06.04.2024 14:48

Interesanti būs redzēt, ko rādīs story. Vai arī izliksies, ka nekas nav noticis :)
Man būtu kauns, ja viņa būtu mana meita.
Bet, kā saprotu, tur jau mammucis arī līdzīgs :)

Forši, ka kāds man ieliek mīnusu :) acīmredzot, saskata sevi :)
Un, laikam, uzvedības modelis līdzīgs Marijai :)
Man tiešām būtu kauns, ja man būtu tāda meita. Tas norādītu uz to, ka es neesmu iemācījusi meitai elementāras un vienkāršas dzīves vērtības, rūpes par bērniem, kas neaprobežojas tikai ar materiālām lietām, bet ar emocionālo un sajūtu pasauli. To, ka bērniem svarīgākais ir stablitāte un mātes rūpes par viņiem. Ka bieža vīriešu maiņa un uzdzīve viesnīcās neko diži labu par sievietes morāli neliecina. Ka nav "jāzīmējas" pasaulei ar neesošām lietām, bet jādzīvo tā, kā nopelnītās ļauj utt.
Bet, acīmredzot, vecāki man iemācījuši citas vērtības. Katram savs.
Neskatoties uz visu, lai Marijai veiksme!
06.04.2024 15:21 |
 
Reitings 5866
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 06.04.2024 15:01
Egitas storijs:
"Labrīt. Ām, labrīt, tā, man vajag šito sataisīt sā. Tūlītās. Man atkal ir ritīgais tāds pārdomu, āāā mirklis. Visādi notikumi apkārt, nu, nu tā, ka, mjā, tādi izmainoši no notikumi apkārt īstenībā. Ām, bet es vakardien biju bijām vakardien teātrī ar Oskaru un cik interesanti pavērot āā sevi ēē nu, nu kā groitn, kā grūtnieci, ja. Un un un un es saprotu es sēžu un es saprotu, ka man tas vispār viss nav aktuāli, viss tas teātris, ahh, tas abstraktais, nu kas notiekās, ja. Un saproti, a kas man no tā būtu jāsaprot vai kas man no tā būtu jāpaņem. Rekur padi, vot šitā viņi arī izskatās, rekur tādi spilventiņi. Ak Dievs, ļoti labi."
Otrs storijs:
"Nu vot un es sēžu tajā teātrī un es skatos un es saprotu, ka jā, nu protams, tā aktiermāksla, jo tur šo te izrādi āām spēlmaņnaktī ir aktieris ja ir saņēmis balvu vai kā tur bija Oskars teica. Un un es, bet es sēžu un es saprotu, ka man kā grūtniecei šodienā tas nav aktuāli, nu ta kā man neinteresē. Man neinteresē klausīties to mākslu, to atainojumu un visu pārējo. Bet protams zinkā otram cilvēkam tas ir svarīgi un tā. Un un tad loģiski, kad es eju nuu ar Oskaru uz uz šo teātri, bet es saprotu, ka man kā grūtniecei šodienā tas vispār nav aktuāli un nav interesanti. Un es sēžu, es domāju, bāc, trīs stundas, jo tā izrāde trīs man liekas ar pus, jā, un es sēžu un es domāj bāc, es to laiku varēju daudz produktīvāk, es varēju šobrīd pastrādāt, es varēj padarīt, kas man patīk, nu kas man aizrauj un kas man dod kaut kādu jēgu nekā šeit sēžot tagad izrādē un saprot, ko man tas dod - neko."
Ak Dievs, Egita. Labāk ir degradēties, runājot storijus, nekā aiziet paplašināt vārdu krājumu un savu redzējumu?

Ak, šie Egitas apcerējumi par tēmu 😂
Viņai kā grūtniecei teātris nav aktuāli.. pirms pāris mēnešiem arī apmeklēja teātri un nečīkstēja, tagad pēkšņi viņai tas nav aktuāli 😂 man, šķiet, ka viņai, izņemot sporta spēles un NL, nekas nav aktuāli. Pat no sporta spēles aiztinās ar aizbildinājumu, ka negrib sēdēt troksnī un gribas klusumu, mājās. Patiesībā jau tā kaite bija tāda, ka troksnis traucēja NL zoomā sēdēt 😂
ā, tagad vēl Māmiņu klubs un sadarbības aktuālas, vairs jau nekas 🙄😂 tik pie tā matrača nekādi netiek, bet vairs arī nepiemin. Tagad viņa sev gadžetus - mājas palīgus - iegādājoties, lai šai brīvākas rokas esot. To logu tīrāmo aparātu vēl neparādīja, tikai lika noprast, ka tāds esot. Bet vispār, ņemot vērā, cik bieži un pie tam vēl pilnā apjomā tie logi ir jātīra, vai maz atmaksājas tāda aparāta iegāde? 🙄 lai gan, ja dod par reklāmu, kāpēc lai gan Egita nepaņemtu.. tik galvenais lai reklāmā nepasaka - "un tas vēl tīra" vai vēl ko stulbāku.. 😂
Ā, vēl smieklīgi likās, kad viņa vienu dienu pieminēja, ka viņai esot starptautiska komanda, jo ir arī Kanādā menedžeris. Gadījumā, tas starptautiskais menedžeris Kanādā, nav viņas māsa? Nu ļoti jau starptautisks.. 🫣😂
06.04.2024 15:25 |
 
Patīk
Reitings 41184
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 05.04.2024 22:06

Nu, galvenais vēl bija to savu "Milion na mečtu" parādīt ekskluzīvi. Citādi jau nekā. Nevar taču atpalikt no krieviem. Tur ar tādu pompu tos savus mersedesus saņēma un pakoja ārā. Nevarēja taču vienkārši ar trīcošu roku nofilmēt storiju ar mašīnu ?
Egita jau arī mēģināja ar to savu auto nofilmēties, bet viņai tik ekskluzīvi nesanāca ?
Izpakot Mersedesu ir viens, noturēt 3 gadus kvalifikāciju, lai NL apmaksātu līzinga izdevums - pavisam kaut kas cits. :D
Domāju, ka neviens vien menedžeris ar auto bonusu iebrauca lielās problēmās, jo auto tika reģistrēts uz menedžera vārda ar 3 gadu nomaksu. 3 gadus ir jānotur kvalifikācija, esi piesiets NL. Ja kvalifikācija krīt, ienākumi mazinās, tad pašam jāmaksā par auto bonusu. Beigās nav ne centa makā, ne arī auto. :D
06.04.2024 15:27 |
 
Reitings 5866
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 06.04.2024 15:27
Izpakot Mersedesu ir viens, noturēt 3 gadus kvalifikāciju, lai NL apmaksātu līzinga izdevums - pavisam kaut kas cits. :D
Domāju, ka neviens vien menedžeris ar auto bonusu iebrauca lielās problēmās, jo auto tika reģistrēts uz menedžera vārda ar 3 gadu nomaksu. 3 gadus ir jānotur kvalifikācija, esi piesiets NL. Ja kvalifikācija krīt, ienākumi mazinās, tad pašam jāmaksā par auto bonusu. Beigās nav ne centa makā, ne arī auto. :D

Cik saprotu, tur arī bieži tika mainīti nosacījumi saistībā ar tām automašīnām, par labu kompānijai, protams.
06.04.2024 15:29 |
 
Patīk
Reitings 41184
Reģ: 12.10.2022
krmmm @ 05.04.2024 22:16
Vucēna pilnīgi drēbes pārdod... ne jau tikai kaut kādas dažreiz uzvelkamas kleitas, bet arī savas ikdienas žaketes, kuras viņai stiliste sapirka?. Laikam ir vēl trakāk ar naudām nekā likās, ja jau viņai tik liels izmisums, ka publiski humpalas jātirgo.
Nav nekas nosodāms, ja tālāk pārdod apģērbu, ko vairs nevelk. Kas pašam vairs nepatīk, neder, citam būs laikā un varēs iegādāties par zemāku cenu + saudzēs dabu.
Vucēna gadījumā gan tas ir pilnīgs izmisums. Marija neplāno Hobot sadarbības robotu-putekļusūcēju arī pārdot? Par to var ap 400-500 eiro saņemt, jo jauns irobots un uzlādes stacija maksā ap 750-1000 eiro atkarībā no modeļa.
06.04.2024 15:36 |
 
Patīk
Reitings 41184
Reģ: 12.10.2022
Tio Rio @ 05.04.2024 23:51

Pilnīgi piekrītu. Nevienai no viņām nav augstas klases mitekļu ar kvalitatīvu remontu, vai nu īrēts, vai nu kaut kas vecs. Bet pelna taču vairākus tūkstošus mēnesī, pērk visādas nevajadzīgas lietas, bet dzīvo sūdos. Tur visām viennozīmīgi ir problēmas ar galvu. Viņas ir neizglītotas, jo naudu jāmāk ne tikai pelnīt, bet arī tērēt.
Taņas gadījumā, pelnot ap 7-8 tūkstošiem mēnesī, ir neprāts īrēt 2!!! mājas. Lai pati un mamma padzīvo dzīvoklī 6-12 mēnešus, investē nopelnīto naudu un pēc gada jau var nopirkt savu māju. Vismaz pirmā iemaksa būs vairāki desmiti tūkstoši.
06.04.2024 15:45 |
 
Patīk
Reitings 41184
Reģ: 12.10.2022
Merilda @ 06.04.2024 09:21

Bet es šokā par cilvēkiem - kā var gribēt pirkt Pull&Bear nonēsātu džinsa jaku ar plēsumiem, kuri vispār nav aktuāli ?
Es kaut ko palaidu garām. Viņa bija šo ievietojusi savā sale profilā?
06.04.2024 15:48 |
 
Patīk
Reitings 41184
Reģ: 12.10.2022
Martinika @ 06.04.2024 10:24

Kas viņu un kur ārzemēs gaida?
Lai noīrētu dzīvesvietu kādā nopietnā kantorī, prasa uzrādīt darbavietu u.c. legālus ienākumu avotus. Pilsētās Eiropā īre ir dārga, plus elektrība u.c. Kurp viņa vajadzīga ar 3 bērniem; pie tam viens ir skolēns, kuram skola. K
Protams, var jau mācīties mājmācībā, bet tad tas bērns vispār neko nezinās, jo māte jau nu nemācīsies ar viņu.
Ir arī variants, ka kādam "uzsēžas kaklā".
Vispār - "žopa" viņai ir. Es noteikti negribētu būt viņas situācijā.
Bērns taču mākot gan angļu, gan spāņu valodu. :D Par kādām citām valodām var būt runa, ja pat Latvijā dzīvojot un šo valodu dzirdot, ir problēmas, jo ar bērnu nestrādā. Citā valstī ar citu valodu bērns būs norakstāms. Vienīgais variants - Krievzemīte. :D
Vucēna citas Eiropas valstis noteikti nepavilktu ar savu NL algu, ja Latvijas rēķinu nevar apmaksāt. Piekrītu, ka citur dzīvoklis izmaksās tikpat, ja ne vairāk, kā Latvijā mājas īre.
Varbūt pie Diānas uz ārzemēm? Bet ievākties pie citas ģimenes ar 3 bērniem, būtu jocīgi.
06.04.2024 15:56 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
sandrute @ 06.04.2024 12:16
Kapec Inga uzlikusi maksas kontu?

Nu tāpēc, lai tu maksātu, lai redzētu viņas saturu, ko izvieto.
06.04.2024 15:59 |
 
Patīk
Reitings 41184
Reģ: 12.10.2022
Cranberry20 @ 06.04.2024 15:17

Ak jel, kā tu spēj šito pierakstīt? ?
Es pat nespēju saprast, ko viņa tur stāsta, kur nu vēl to visu pierakstīt! ?
Uzlieku uz 0,5 ātrumu un vairākas reizes klausos un pierakstu. :D Pēc tam noklausos uz standarta režīmu. Ir ļoti sarežģīti viņas murgu uzrakstīt vārds vārdā, jo neviens tā nerunā un nesaprotu, kā šādi cilvēks spēj salikt teikumu.
06.04.2024 16:03 |
 
Reitings 1816
Reģ: 13.09.2021
aauuu @ 06.04.2024 15:59

Nu tāpēc, lai tu maksātu, lai redzētu viņas saturu, ko izvieto.

Man tādas divējādas sajūtas uz šo Ingas maksas kontu.
Itkā skaidrs, ka situācija prasa vairāk domāt kā nopelnīt, bet vai uz šo tēmu… 🤷🏼‍♀️
Skaidrs jau viens , katrs dara kā vēlās, arī mēs varam
izvēlēties maksāt vai nē.
06.04.2024 16:05 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
CallMeAnnika @ 06.04.2024 15:56
Bērns taču mākot gan angļu, gan spāņu valodu. :D Par kādām citām valodām var būt runa, ja pat Latvijā dzīvojot un šo valodu dzirdot, ir problēmas, jo ar bērnu nestrādā. Citā valstī ar citu valodu bērns būs norakstāms. Vienīgais variants - Krievzemīte. :D
Vucēna citas Eiropas valstis noteikti nepavilktu ar savu NL algu, ja Latvijas rēķinu nevar apmaksāt. Piekrītu, ka citur dzīvoklis izmaksās tikpat, ja ne vairāk, kā Latvijā mājas īre.
Varbūt pie Diānas uz ārzemēm? Bet ievākties pie citas ģimenes ar 3 bērniem, būtu jocīgi.

Ha...ha..bērns māk angļu valodu un spāņu....tad es māku arī grieķu, itāļu, franču, igauņu, norvēģu un vēl citas...Cik tad Neitam bija gadu, kad viņš bija ar spāni un tajās valodās komunicēja un cik bagāta valoda ir tādā vecumā bērnam. Yes, no, I like it utt....ir ikdienas leksika. LV skolās taču nāk klāt gramatika, lasīšana, rakstīšana, klausīšanās u.c., topiku mācīšanās, dzejoļi utt....
Bērns ir kā novārtā pamests suņuks. It kā mīļš, bet tajā pašā laikā dzīvo savu dzīvi kā māk.
06.04.2024 16:40 |
 
10 gadi
Reitings 137
Reģ: 13.02.2013
CallMeAnnika @ 06.04.2024 16:03
Uzlieku uz 0,5 ātrumu un vairākas reizes klausos un pierakstu. :D Pēc tam noklausos uz standarta režīmu. Ir ļoti sarežģīti viņas murgu uzrakstīt vārds vārdā, jo neviens tā nerunā un nesaprotu, kā šādi cilvēks spēj salikt teikumu.

Apbrīnojami daudz brīvā laika Tev ir! Pārāk daudz, es pat teiktu!🙌😆
06.04.2024 16:55 |
 
Reitings 672
Reģ: 30.10.2022
CallMeAnnika @ 06.04.2024 15:45
Taņas gadījumā, pelnot ap 7-8 tūkstošiem mēnesī, ir neprāts īrēt 2!!! mājas. Lai pati un mamma padzīvo dzīvoklī 6-12 mēnešus, investē nopelnīto naudu un pēc gada jau var nopirkt savu māju. Vismaz pirmā iemaksa būs vairāki desmiti tūkstoši.

Taņa arī nav diez ko gudra, bez izglītības. Jā, varbūt viņa ir laba un gadīga māte, taču diezgan vulgārs viņai tas izskats.
Pieaudzētās skropstas, sašpricētas lūpas, zili nagi. Nav jau brīnums, jo čigānu asinis.
06.04.2024 17:07 |
 
Reitings 12255
Reģ: 06.07.2022
Īstenībā tas šeit atrakstītais Egitas storijs par iešanu uz teātri iezīmē vēl vienu bēdīgu lietu, kas viņai priekšā - tas viņas čalis šo dāmu ir jau pāraudzis. Agrāk vai vēlāk tādi pāri šķiras. Nu nav viens intelektuālais līmenis, ja viens grib uz teātri un ir informēts, ka izrādē aktieris dabūjis Spēlmaņu nakts balvu, bet otram partnerim nekas no tā nav aktuāli un viņa aizvilkusies vnk līdzi. Droši vien tas Oskars jau arī nav nekāds intelekta gigants, bet šāds vakars lieliski uzrāda, ka partneri stāv uz diviem dažādiem pamatiem un plauktiņiem. Agri vai vēlu tam vīrietim gribēsies parunāt par ko vairāk nekā tikai pači, padi un bērni.
06.04.2024 17:17 |
 
Reitings 833
Reģ: 21.11.2023
amnēzija @ 06.04.2024 15:25

Ak, šie Egitas apcerējumi par tēmu ?
Viņai kā grūtniecei teātris nav aktuāli.. pirms pāris mēnešiem arī apmeklēja teātri un nečīkstēja, tagad pēkšņi viņai tas nav aktuāli ? man, šķiet, ka viņai, izņemot sporta spēles un NL, nekas nav aktuāli. Pat no sporta spēles aiztinās ar aizbildinājumu, ka negrib sēdēt troksnī un gribas klusumu, mājās. Patiesībā jau tā kaite bija tāda, ka troksnis traucēja NL zoomā sēdēt ?
ā, tagad vēl Māmiņu klubs un sadarbības aktuālas, vairs jau nekas ?? tik pie tā matrača nekādi netiek, bet vairs arī nepiemin. Tagad viņa sev gadžetus - mājas palīgus - iegādājoties, lai šai brīvākas rokas esot. To logu tīrāmo aparātu vēl neparādīja, tikai lika noprast, ka tāds esot. Bet vispār, ņemot vērā, cik bieži un pie tam vēl pilnā apjomā tie logi ir jātīra, vai maz atmaksājas tāda aparāta iegāde? ? lai gan, ja dod par reklāmu, kāpēc lai gan Egita nepaņemtu.. tik galvenais lai reklāmā nepasaka - "un tas vēl tīra" vai vēl ko stulbāku.. ?
Ā, vēl smieklīgi likās, kad viņa vienu dienu pieminēja, ka viņai esot starptautiska komanda, jo ir arī Kanādā menedžeris. Gadījumā, tas starptautiskais menedžeris Kanādā, nav viņas māsa? Nu ļoti jau starptautisks.. ??

Skolas laikā sporta skolotāja vienmēr tik noteica, ka grūtniecība nav nekāda slimība! Bet redz, Egitai šī grūtniecība ir devusi atklāsmes :D un šis laiks ir devis spilgtas atklāsmes, ka Egita ir tik sekla.. Pat īsti nav ar ko salīdzināt :D Vienkārši katastrofa.
Lai turpina triekt biodronu, likt savus padus un pačus! Kā viņai nav kauns par sevi vai neērti! Pašvērtējums par augstu? Iespējams! Un šķiet Anna aug viņas pēdās.... Ne velti tāpat vien bērnu neizņem no skolas un palaiž privātajā skolā...
06.04.2024 19:53 |
 
Reitings 833
Reģ: 21.11.2023
Egita laikam nesaprot attiecību jēgu :D
Visticamāk, ka Oskars jutās kāzās tāpat kā viņa tai izrādē :D Viņam tas varbūt ar nebija aktuāli un to laiku būtu pavadījis skatoties kāda sporta spēli vai spēlējot beach volley!
A šī izlepusī lauķe, kura tagad ir grūtniece, sadzērusies drosmei biodronu, filozofē par to kas viņai tagad ir vai nav aktuāli - attiecībās ir jāspēj pieņemt otra atšķirīgās vēlmes, mijiedarboties un baudīt laiku kopā.
06.04.2024 20:02 |
 
Reitings 1440
Reģ: 01.08.2021
EmilijaArm @ 06.04.2024 17:17
Īstenībā tas šeit atrakstītais Egitas storijs par iešanu uz teātri iezīmē vēl vienu bēdīgu lietu, kas viņai priekšā - tas viņas čalis šo dāmu ir jau pāraudzis. Agrāk vai vēlāk tādi pāri šķiras. Nu nav viens intelektuālais līmenis, ja viens grib uz teātri un ir informēts, ka izrādē aktieris dabūjis Spēlmaņu nakts balvu, bet otram partnerim nekas no tā nav aktuāli un viņa aizvilkusies vnk līdzi. Droši vien tas Oskars jau arī nav nekāds intelekta gigants, bet šāds vakars lieliski uzrāda, ka partneri stāv uz diviem dažādiem pamatiem un plauktiņiem. Agri vai vēlu tam vīrietim gribēsies parunāt par ko vairāk nekā tikai pači, padi un bērni.

Egita tiešām ir padumja, lai neteiktu vairāk. Nezinu vai viņa vienmēr tāda bijusi vai vnk degradējusies tanī krievu kantorī. Vispār brīnos kā viņa ir savākusi vispār jau esošo auditoriju IG. Egita saņemies, sāc lasīt grāmatas, izglītojies! Teātris nu dien nav sliktākā vieta ko apmeklēt, bet ja intelekts nevelk, tad nu ir kā ir.
06.04.2024 20:19 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
EmilijaArm @ 06.04.2024 17:17
Īstenībā tas šeit atrakstītais Egitas storijs par iešanu uz teātri iezīmē vēl vienu bēdīgu lietu, kas viņai priekšā - tas viņas čalis šo dāmu ir jau pāraudzis. Agrāk vai vēlāk tādi pāri šķiras. Nu nav viens intelektuālais līmenis, ja viens grib uz teātri un ir informēts, ka izrādē aktieris dabūjis Spēlmaņu nakts balvu, bet otram partnerim nekas no tā nav aktuāli un viņa aizvilkusies vnk līdzi. Droši vien tas Oskars jau arī nav nekāds intelekta gigants, bet šāds vakars lieliski uzrāda, ka partneri stāv uz diviem dažādiem pamatiem un plauktiņiem. Agri vai vēlu tam vīrietim gribēsies parunāt par ko vairāk nekā tikai pači, padi un bērni.

Es to pašu iedomājos, jo pārsvarā jau ir tā, ka sievietes ir tās, kas grib doties uz teātri un aicina vīriešus līdzi. Šajā gadījumā tā ir pilnīga degradācija. Bet nu tur nav ko brīnīties, par to liecina vārdu krājums un dzīves laikā no visām grāmatām izlasīta tikai ābece.
06.04.2024 20:51 |
 
Reitings 5866
Reģ: 20.09.2022
Dainuviete @ 06.04.2024 19:53

Skolas laikā sporta skolotāja vienmēr tik noteica, ka grūtniecība nav nekāda slimība! Bet redz, Egitai šī grūtniecība ir devusi atklāsmes :D un šis laiks ir devis spilgtas atklāsmes, ka Egita ir tik sekla.. Pat īsti nav ar ko salīdzināt :D Vienkārši katastrofa.
Lai turpina triekt biodronu, likt savus padus un pačus! Kā viņai nav kauns par sevi vai neērti! Pašvērtējums par augstu? Iespējams! Un šķiet Anna aug viņas pēdās.... Ne velti tāpat vien bērnu neizņem no skolas un palaiž privātajā skolā...

Protams, ka grūtniecība nav nekāda slimība. Un grūtniecības laikā tieši laikā apmeklēt izrādes, koncertus, lasīt grāmatas, tā teikt, piepildīt sevi ar patīkamām, jaukām emocijām. Bet izskatās, ka viņu spēj iepriecināt tikai viss kas saistās ar NL.
Izskatās, ka ar to, ka saraudinājusi ar savu runu, visas zālē esošās NL menedžeres (to viņa pati teica, cik tur patiesībā raudāja, viens Dievs to zina) sajutusies baigi svarīga. Pašapziņa mākoņos. Tikai ikdienā primitīvu teikumu nespēj salikt kopā.
06.04.2024 21:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits