Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Produktu izplatīšanas kompānijas - ATSAUKSMES?

 
Reitings 1
Reģ: 19.09.2021
Vai kāda nodarbojas ar produktu izplatīšanu? Vai varat pastāstīt plašāk par to, kā tas viss notiek? Cik liela ir peļņa mēnesī? Vai jāiegulda sava nauda, vai arī ne?
19.09.2021 07:57 |
 
Reitings 4
Reģ: 19.09.2021
Avca @ 19.09.2021 08:02
Klau sifilistiskā, nu tad varbūt sāc ar sava sifilisa izārstēšanu kuce, ko? Izjātā sūdzambībele.

Jūs neesat normāla. Izrādās visiem šitā rakstāt. Šodien pat nosūtīšu iesniegumu policijai par jums! Veiksmi!
19.09.2021 08:11 |
 
Reitings 165
Reģ: 31.08.2021
Aigar. Paldies par daraugu izteikšanu. Paldies par iebiedēšanas taktiku. Bet konkrēti kādu krimināllikuma pantu esmu pārkāpusi- lamājusies. Nu tad tiekamies ar tevi un vēl 1,9 miljoniem LV iedzīvotāju cietumā. Būs jautri. Bet tā iebiedēšanas taktika gan mani ļoti sadusmo. Kāpēc tev vajag mani nobaidīt?
19.09.2021 08:29 |
 
Reitings 165
Reģ: 31.08.2021
19.09.2021 10:20 |
 
Reitings 38
Reģ: 25.02.2021
Prasīja atsauksmes, bet dabūja samazgas. ŠEIT LAIKAM VAIRS NEKO NEDRĪKST PAJAUTĀT ,UZREIZ DABŪ DZIRDĒT APVAINOJUMUS! ŠO FORUMU VAJADZĒTU DZĒST!!!!!!!!
19.09.2021 10:41 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Pēdējā laikā ļooooti ir aktivizējušies tādi lietotāji, kam sagādā baudu apliet ar samazgām un jēlībām...
19.09.2021 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Darbojos ar Oriflame. Jā, te nopelnīt var, ja ar to nodarbojas nopietni. Es parasti pērku savus mīļākos produktus, tā pat draugi un paziņas pasūta pie manis viņu favorītpreces. Sava nauda nav jāiegulda, ja spēj katru mēnesi nopārdot konkrētu apjomu - peļņa rodas tajā, cik lielu atlaidi sev tu nopelni konkurētā mēnesī.
19.09.2021 11:19 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Pēdējā laikā ļooooti ir aktivizējušies tādi lietotāji, kam sagādā baudu apliet ar samazgām un jēlībām...

- ne tikai šeit un ne tikai pēdējā laikā...
19.09.2021 12:14 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Nesaprotu, kur tik daudz neadekvātu komentāru uz cilvēka jautājumu par preču izplatīšanu.
19.09.2021 23:22 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Sveika Roze. Tikai jāiegulda sava nauda. Tāda peļņa pa lielam nepastāv. Ja vēlies nopirkt to produkciju kvantumā, tad vari dabūt ar atlaidi.
Reāli esmu bijusi orfiflame izplatītāja. Tradicionāli Tevi savervē, vēl esot skolēnam. Jo tad esi pamuļķis. Tev arī vispār savas naudas nav un kabatasnauda un pusdienu nauda ir domāta citam.
Tradicionāli tavi vecāki pērk tos sūdus no tevis, verbūt vēl daži radinietki. Tā tas bija piemēram 18 gadus atpakaļ. Beigās tos krēmus, kas tam laikam ienākumu līmenim tomēr vel skaitījās dārgais gals, met ārā, jo tie neder. Un ar to viss tad arī beidzās.
Vēlāk piereģistrējos atkal oriflame, jau kā gandrīz pieaugušā, lietojot dārgāku kosmētiku utt. Jau zinot, ka tas man būs tīri priekš sevis. Reģistrācija ir 1 eiro. Jāveic priekšapmaksa pasūtot. Katra pasūtījuma noformēšana 1 eiro + sūtīšanas izdevumi, vai brauc izņemt uz Rīgas biroju. Atlaide kosmētikai 20% (agrāk bija tikai 17%). Ja reāli patīk preces (daudzas man patīk no dārgākā gala, un daudzas ir pērcenots totāls mēsls no lētākā gala) un cena apmierina vari sūtīties. Es tā darīju, pasūtot sev kosmētiku ar 17-20% atlaidi. Lietoju daudz kosmētikas. Strādāju darbā kur bija jākrasojas- tāpēc arī daudz sūtīju un man noteikti atkamsājās. Kompānijas + ir ka ir visādas uzņemšanas akcijas kur tu izpildi 75 PP krogrammu - apmēram 80-100 eiro atšķirībā ko sūti un tad dabū daau par 1 eiro,... to arī izmantoju. un ja 3 mēnešus pēc kārtas pa to 100 tad katru mēnesi vērtīgāka dāvana. 100 uz viējo kosmētiku mēnesī nav tik daudz. Darīju tā ka skatījos kad tam kas man patīk ir atlaiedes katalogā un sapirkos kvantumā. Piem roku krēmi super pa 5,99 50 ml .. kad bija uz atlaidēm ņēmu uzreiz 10, jo zinu ka izmantoju un ir labs. Bet tā visa ir tava nauda. Vienkārsi iepirkšanās internetā.
Biju itkā arī kaut ko izplatījusi. Bet realitātē, ja cilveks no tevis paņem ko uz 10 eiro ... tu par to debū tikai 2 un vairumam neinteresē, kur nu vēl patstāvīgi. Darba kolēģes kaut ko ņēma uz Z-svētkiem. bet vispār neizplatīju. jo bieži paņem kādu sīkumu... tur uz 3 eiro.... mans ieguvums 60 centi a man vēl ņemties. Ja ir kas pērk kvantumā un patstāvīgi, tad būtu vērts- bet tad šis cilvēks varētu pats registrēties un pirkt ar atlaidi. Tas jā izplatīju, darba kolēģēm, piemēram, uz ziemassvētkiem ņēma,,,, bet piemēram ja paņem uz 30 eiro mans ieguvums tikai 6. Lai pirktu darīju tā, ka pārdevu par konsultanta cenām. Un daŗīju to, kad vēlējos savākt tos 75 PP, lai var dabūt dāvau pa lēto.
Padomā. Ja tu gribētu piemēram pelnīt 500 eiro uz rokām tev vajadzētu pārdot produkciju uz 2500 eiro. Tu varētu pārdot uz šādu summu saviem radiniekiem. Ja nē. tad zini, ka neivens no tevis to nepirks, kur nu vēl patstāvīgi (tas ir tas, kas tev ir vajadzīgs lai pelnītu).
Bet jā iznākums ir sekojošs, kad pirms aizģāju no darba kur krāsojos sapikos kaudzi kosmētikas uz atlaidēm darbam. Ikdienā nekrāsojos. Tagad tas viss vairaku simtu vērtība stāv un bojājas. Dažam varbūt jau ir beidzies derīguma termiņš. Veidojas situācija, ka tu pie sevis izveido šo produktu krajumus.
Un jā, kosmētika ir ok (ne kopjošā pa lielam, bet dekoratīvā), cenas ir ok, ieejas maksa tiaki 1 eiro, apkalpošanas 1 eiro + sūrīšana, un tos punktus nav obligāti jāpilda, tikai ja vēlies dāvanas, ko viņi sola. Tāpēc oriflame ir ok priekš manis.
Bet tāpat ir smitnieki, kas tiks izmesti iskastē.
nemaz nerunājot par krēmiem, kurus lietoju jo vajadzeja to PP punktus, nevis to, kas tieši manai ādai būtu labākais.
Un nerunājot par kosmētiku ko esmu atdāvinājusi, lai nebeidzas termiņs un nav jāmet ārā.
Tāpat, ja sāksi runāt par ''vai Jums būtu laiks'' un būsi mēģinājusi ko pārdot, cilveks uzreiz teiks ka nav laika un ko vēl ne. Lai gan īsti tigojusies pat neesmu. Nevaru iedomāties kā tas varētu sabojāt attiecības ar apkārejiem ja tiešām aktīvi ko gribetu notirgot.
06.10.2021 15:04 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Nezinu. Par Avon noteikti tikai tās labākās atsauksmes. Nav ne jausmas kā ir citos, bet Avon tomer var kaut nelielu summu mēnesī klāt nopelnīt.
07.10.2021 12:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits