Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Noskaņošanās

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Labvakar!
Sakiet ,lūdzu, kas jums palīdz noskaņoties vai vismaz nedomāt par jauno darba cēlienu?
Man pirmdien beidzas nedēļu īsais atvaļinājums un sākas studijas maģistros. Dzīve atkal uzņems jaunus apgriezienus, jo būs darbs, vakarā studijas un godīgi sakot man ir bail. Vasarā biju pieradusi, ka ir tikai darbs, bet tagad atkal paralēli studijas.
Es visas šīs diens esmu kā uz adatām, nevaru vispār izbaudīt to, ka tagad brīvs, jo jau domās dzīvoju nākotnē, kā nu būs, vai neieslīgšu rutīnā(jo ciest nevaru garlaicīgu ikdienu, rutīnu, taa atņem dzuvesprieku)
Šaja nedēļas nogale ar draugu brauksim uz Siguldu, es ceru, ka taa palīzēt atpūsties nedaudz un nedomāt, jo kamer pa mājām, tikmer šķiet, ka jūku prātā no domām
Vien...
02.09.2021 20:34 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Nu, man šķiet, ka tas ir normāli. Pēc lielāka pārtraukuma ir vienmēr grūti atgriezties “uz trases”, tāpēc tev domas tādas svaidās pa galvu.
Ieteiku pamēģināt sevi nodarbināt, caur visām domām un negribu, vismaz man, ja kaut ko aktīvi daru, tad neapzināti mazāk sanak kaut ko domāt un satraukties.
Viss ieies sliedēs un viss reiz beigsies. Es vismaz sevi tā mierinu :D galvenais ir IESĀKT!
02.09.2021 20:39 |
 
Reitings 165
Reģ: 31.08.2021
Tā gribas kādam iekost. Nevaru. Ko man darīt?
02.09.2021 21:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!