Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spranda-galva

 
10 gadi
Reitings 620
Reģ: 21.01.2010
Sveikas,man pieraksts pie fizioterapeita
Junija taisīts kompjuteris galvai,tur viss ok...bet man sāp spranda,dulla galva,spiedoša sajūta un nelaba duša brīžam,tas viss varētu but no sprandas???
Un vai vērts atkal pēc 2 men taisīt atkārtotu kompi galvai?
30.08.2021 16:07 |
 
Reitings 87
Reģ: 18.06.2020
Iespējams, spiež kāds nervs,kā rezultātā rodas šādi simptomi. Sagaidi fizioterapeitu, tad arī ieteiks ko vajag taisīt,ko ne.
30.08.2021 16:32 |
 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 12.07.2011
Tad visticamak,ka no savilltiem kakla,plecu muskuliem. Kompis sāda gadijuma neko neuzrādīs. Izej fizioteeapiju un skaties ka pēc tam. Bet vispār šada gadīja regulāli pareizi javingto,jāsamazina stress utt. Papēti vai gadijuma nestaiga ar uzrautiem pleciem,ka turi telefonu,cik daudz sedi,vai datbs pie datora utt.
30.08.2021 16:37 |
 
Reitings 58
Reģ: 21.03.2019
Hellokitty @ 30.08.2021 16:07
Sveikas,man pieraksts pie fizioterapeita
Junija taisīts kompjuteris galvai,tur viss ok...bet man sāp spranda,dulla galva,spiedoša sajūta un nelaba duša brīžam,tas viss varētu but no sprandas???
Un vai vērts atkal pēc 2 men taisīt atkārtotu kompi galvai?
tas var būt no sprandas, kakla daļa ir ļoti jutīga. Man pašai ir liels dullums katru dienu, plānoju pierakstīties pie fizio. Man uzrauti pleci un grūti atslābināties, jo esmu pieradusi. Sēžot ir labi kad sāku kustēties, grozīt galvu sāk nākt reibonis + dullums
30.08.2021 17:56 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.03.2013
Ļoti labi Tevi saprotu :( ārstnieciskā vingrošana, masāžas, fizioterapija. Iespējams pat jāskatās mugurkauls rentgenā. Man, kad taisīja plaušām, ieraudzīja mugurkaulu un atklāja skoleozi,tas ir, kad S formā mugurkauls, nu tā vienkārši izsakoties. Viss no stresa, Attālinātā darba, nepareizas sēdēšanas utml.
30.08.2021 20:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits