Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības un veselība

 
Reitings 144
Reģ: 02.02.2019
Sveikas!
Gremdējos savās skaistajās ,īsā laika attiecību atmiņās.
Nejauši uzgāju internetā puiša ieliktos video ar skaistām jaunām attiecībām,gadi pagājuši,bet (domās es)”Tā varēju būt es”.
Ko jūs domātu par puisi,kas pamet jūs dēļ garīgās veselības problēmām? Ar zālēm viss ir kontrolējams un normāli dzīvot var.
Īsumā
viss bija skaisti,burtiski kā pasakā,radīti viens otram,bet tad uzliesmo slimība, dēļ kuras nonākat psihiatriskajā slimnīcā.
Iznākot ārā, puisis ir pilnīgi mainījies,nevēlas neko,kontakts zūd un viss skaistais ir palicis tik atmiņas.
24.08.2021 22:59 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.10.2013
Skumji. Latvijas sabiedrība nav gatavi pieņemt indivīdus ar atšķirīgu veselības stāvokli.
24.08.2021 23:05 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Varbūt izklausīsies ļauni, bet es neuzskatu, ka kādām būtu jānes tāds upuris un jāsadzīvo ar ko tādu. Dzīve mums tomēr ir dota tikai viena un nav garantijas, ka šie "mentālie uzliesmojumi" neatkārtosies. Ja jau ir bijis tā, ka līdz psihiatriskajai slimnīcai, tad jau lieta ir nopietina. Es laikam arī negribētu draudzeni ar mentālām novrizēm, depresījām utt. Bet hey, gan jau ir cilvēki, kuri tādas lietas varētu pieņemt, viss kaut kas dzīvē ir redzēts.
24.08.2021 23:28 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Ko jūs domātu par puisi,kas pamet jūs dēļ garīgās veselības problēmām?

Tas ir normāli. Kā fiziskas, tā mentālas problēmas bieži tiek nodotas nākamajām paaudzēm. Ne vienmēr, bet risks ir augsts. Bet arī neņemot to vērā, ne visi grib būt šādās attiecībās. Es arī negribētu. Tas ir pārāk sarežģīti un var beigties neprognozējami.
24.08.2021 23:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Ko jūs domātu par puisi,kas pamet jūs dēļ garīgās veselības problēmām?

Saprotami. Nav vienkārši veidot dzīvi ar kādu, kurš ir psihiski slims. Turklāt, ja reiz uzliesmojums tāds, ka pilnīgi slimnīcā jāliekas, tad jau nemaz tik labi ar zālēm to kontrolēt nevar.
No otras puses, kaut nu mums, veselajiem, izdotos to garīgo veselību vienmēr saglabāt. Nojūgties patiesībā nav nemaz tik grūti, faktoru mūsdienās tam ir vairāk kā pietiekami. Noklikšķ kaut kas smadzenēs un vairs neesi tāds, kā biji.
25.08.2021 00:10 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Kaut arī ir bijuši skaisti brīži, ir jāsaprot tas, ka cilvēkam var pilnīgi mainīties uztvere par to, kas bijis/ir/būs. Tev šķiet, ka viss bija skaisti, viņam var šķist otrādāk. Ir grūti to iztēloties, bet cilvēkam var pilnīgi mainīties smadzeņu darbība. Tā vienkārši ir un neko tur nepadarīsi.
25.08.2021 00:27 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Sarmīte A @ 24.08.2021 22:59
Sveikas!
Gremdējos savās skaistajās ,īsā laika attiecību atmiņās.
Nejauši uzgāju internetā puiša ieliktos video ar skaistām jaunām attiecībām,gadi pagājuši,bet (domās es)”Tā varēju būt es”.
Ko jūs domātu par puisi,kas pamet jūs dēļ garīgās veselības problēmām? Ar zālēm viss ir kontrolējams un normāli dzīvot var.
Īsumā
viss bija skaisti,burtiski kā pasakā,radīti viens otram,bet tad uzliesmo slimība, dēļ kuras nonākat psihiatriskajā slimnīcā.
Iznākot ārā, puisis ir pilnīgi mainījies,nevēlas neko,kontakts zūd un viss skaistais ir palicis tik atmiņas.

Kāpēc tev ir jādomā par viņu, kāpēc viņš tā utt.?
Tev šobrīd būtu jādomā par savu veselību, jācenšās mainīt kas dzīvē, lai veselība uzlabotos.
Ir jāpieņem un jāsaprot, ka katram ir lietas, kas ir pieņemamas un kas nav.
Uzturi draudzību un kontaktus ar cilvēkiem, kas tevi pieņem tādu, kāda tu esi un atbalsta tevi.
25.08.2021 07:53 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Attiecībās svarīgi nepazaudēt sevi. Cilvēks pats sev ir vissvarīgākais un ja puisim tajā brīdī,kad bijāt kopā, bija garīgās veselības problēmas tad tas ir pavisam normali, ka jūs pārtraucāt attircības un es pat teiktu ka diezgan apsveicami ka viņš bija iniciators (cik noprotu no rakstītā ka pameta tevi) jo pats saprata ka jātiek ar savu problemu galā un iespējams rēķinājās ka tu vari ciest. Vienmēr jau car pastāvet arī citi iemesli.
Par to, ka puisis mainījās pēs ārstēšanās, piekritīšu Alishaaa teiktajam. Jāņem vērā arī tas kāda vispār ir diagnoze. Cilvēki bieži mainās arī pat pie visparastākajām un vienkāršākajām saslimšanām.
25.08.2021 10:09 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Viņš tevi nemīlēja, that's it. Viņš tev parādīja savu īsto seju, un viņa tagadējā mīla nemaz nenojauš, kāds viņš ir cilvēks patiesībā. Dzīve ir kāpumi un kritumi, un labāk tikt pamestai tagad, nekā pēc 20 gadu laulības, kad sieva paliek nesmuka un/vai slima. Nospļaujies un aizmirsti. Tu atradīsi savu cilvēku.
25.08.2021 10:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Motherofdragons @ 25.08.2021 10:28
Viņš tevi nemīlēja, that's it. Viņš tev parādīja savu īsto seju, un viņa tagadējā mīla nemaz nenojauš, kāds viņš ir cilvēks patiesībā. Dzīve ir kāpumi un kritumi, un labāk tikt pamestai tagad, nekā pēc 20 gadu laulības, kad sieva paliek nesmuka un/vai slima. Nospļaujies un aizmirsti. Tu atradīsi savu cilvēku.
arī domāju, ka ''īstais'' nepamestu, nenobītos un atbalstītu.
Pati rakstīji, ka īsa laika attiecības tikai piedzīvojāt.
25.08.2021 11:10 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
mollia @ 25.08.2021 10:09
Attiecībās svarīgi nepazaudēt sevi. Cilvēks pats sev ir vissvarīgākais un ja puisim tajā brīdī,kad bijāt kopā, bija garīgās veselības problēmas tad tas ir pavisam normali, ka jūs pārtraucāt attircības un es pat teiktu ka diezgan apsveicami ka viņš bija iniciators (cik noprotu no rakstītā ka pameta tevi) jo pats saprata ka jātiek ar savu problemu galā un iespējams rēķinājās ka tu vari ciest. Vienmēr jau car pastāvet arī citi iemesli.
Par to, ka puisis mainījās pēs ārstēšanās, piekritīšu Alishaaa teiktajam. Jāņem vērā arī tas kāda vispār ir diagnoze. Cilvēki bieži mainās arī pat pie visparastākajām un vienkāršākajām saslimšanām.

Autorei ir problēmas, nevis tam puisim.
25.08.2021 11:30 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Viņš tevi nemīlēja, that's it. Viņš tev parādīja savu īsto seju, un viņa tagadējā mīla nemaz nenojauš, kāds viņš ir cilvēks patiesībā. Dzīve ir kāpumi un kritumi, un labāk tikt pamestai tagad, nekā pēc 20 gadu laulības, kad sieva paliek nesmuka un/vai slima. Nospļaujies un aizmirsti. Tu atradīsi savu cilvēku.

No ko var runāt tādu huiņu! Kā tu zini, ka nemīlēja? Kas tu uzskati, ka mīlestība ir kā "akmenī iekalta"? Jābeidz ir dzīvot pasaku pasaulē un jāskatās uz lietām reāli. Mīlestība mēdz izgaist, jūtas mainās + pieslēdzas klāt vesalais saprāts (kas, visticamāk notika sajā gadījumā) un čušš viss pagaist un cilvēku redz pilnīgi savādākā gaismā. Un tas piemērs par 20g laulību ir pilnīgi nevietā. Te nav stāsts par to, ka pēc 20g laulības kāds tiek pamests pie kaut kādām grūtībām. Un vēl tā pasīvā kaunināšana "viņš parādīja savu īsto seju" HA :D Zini, draudzene arī parādīja savu "īsto seju", ka ir ķerta.
25.08.2021 12:48 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
GhostGG @ 25.08.2021 12:48

No ko var runāt tādu huiņu! Kā tu zini, ka nemīlēja? Kas tu uzskati, ka mīlestība ir kā "akmenī iekalta"? Jābeidz ir dzīvot pasaku pasaulē un jāskatās uz lietām reāli. Mīlestība mēdz izgaist, jūtas mainās + pieslēdzas klāt vesalais saprāts (kas, visticamāk notika sajā gadījumā) un čušš viss pagaist un cilvēku redz pilnīgi savādākā gaismā. Un tas piemērs par 20g laulību ir pilnīgi nevietā. Te nav stāsts par to, ka pēc 20g laulības kāds tiek pamests pie kaut kādām grūtībām. Un vēl tā pasīvā kaunināšana "viņš parādīja savu īsto seju" HA :D Zini, draudzene arī parādīja savu "īsto seju", ka ir ķerta.

Tieši tā, mīlestība un jūtas ne vienmēr būs tāda, kā sākumā yn var mainīties.
"Rozā briļļu" periodā liekas, ka tā būs vienmēr, bet vajag paskatīties uz cilvēku ar skaidrām acīm.
25.08.2021 13:08 |
 
Reitings 144
Reģ: 02.02.2019
Paldies par jūsu komentāriem.
rozā brilles šeit gan nebija,
lai vai kā bijis,bijis.
25.08.2021 14:09 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Ghost, lai tev mūžam skaidrs prāts un stipri nervi 🙏
25.08.2021 14:20 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
Man ir vīrietis ar mentālu saslimšanu. Mentāla slimība nav rakstura īpašība un es pazīstu viņu gadus 20. Viņš man nozīmē pietiekami daudz lai es pieņemtu viņu ar visām viņa slimībām. Bet, ja attiecības ir jaunas, cilvēki var negribēt ar to krāmēties un saikne nav tik dziļa.
25.08.2021 14:26 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Skatoties kas šī ir par slimību- viena lieta ir depresīvās epizodes vai bipolārie traucējumi, un otra lieta ir šizofrēnija vai tamlīdzīgas lietas, kad cilvēks zaudē saikni ar realitāti un ir bīstams. Otrajā variantā var saprast, kāpēc pamet - negrib riskēt.
Ļoti žēl ka Tev tā sanāca, taču diemžēl vīrieši vairāk ir tendēti uz novēršanos tādos gadījumos (spilgts piemērs - ģimenēs, kur aug īpašie bērni, tēvi praktiski vienmēr aiziet) , tāpēc silti iesaku nelolot ilūzijas arī turpmāk.
Lai veicas!
25.08.2021 14:51 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
GhostGG @ 24.08.2021 23:28
Varbūt izklausīsies ļauni, bet es neuzskatu, ka kādām būtu jānes tāds upuris un jāsadzīvo ar ko tādu. Dzīve mums tomēr ir dota tikai viena un nav garantijas, ka šie "mentālie uzliesmojumi" neatkārtosies. Ja jau ir bijis tā, ka līdz psihiatriskajai slimnīcai, tad jau lieta ir nopietina. Es laikam arī negribētu draudzeni ar mentālām novrizēm, depresījām utt. Bet hey, gan jau ir cilvēki, kuri tādas lietas varētu pieņemt, viss kaut kas dzīvē ir redzēts.

Un ja pēksnji atklātu vēzi arī bēgtu prom?
Jo Tacu nafig jaziedojas tam otram,bet ja ir īsta milestiba cilveki iet cauri visam kopa!
Nevis pie pirmajam problemam muk prom!
25.08.2021 15:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Bet, ja attiecības ir jaunas, cilvēki var negribēt ar to krāmēties un saikne nav tik dziļa

Nu bet par to te arī ir stāsts a citām te tas neiziet. Nav tak runa par gadiem ilgām attiecībam, bet gan pašu pirmsākumu.
Un ja pēksnji atklātu vēzi arī bēgtu prom?
Jo Tacu nafig jaziedojas tam otram,bet ja ir īsta milestiba cilveki iet cauri visam kopa!
Nevis pie pirmajam problemam muk prom!

Ak vai cik tu pareiza. Ja tu iepazītos ar vīrieti un neilgi pēc tam uzinātu, ka viņam atkarība no nerkotikām vai azartspēlu atkarība, kas būtībā arī nav rakstura iezīme, bet slimība, gribētu redzēt kādu dziesmu tu dziedātu un cik ļoti tu gribētu iziet "atveseļošanās" procesu kopā ar viņu svaigās attiecībās.
25.08.2021 15:42 |
 
Reitings 144
Reģ: 02.02.2019
Ļoti liels trieciens bija tas,kā cilvēks var mainīties.
Es saprastu ja tas būtu ,tik tā ,kādā pāris reižu dēkā
,bet saskatīšanās bija pat skolas laikos.
Puisis spēra pirmais soli,uzrakstīdams vēstuli.
Tai laikā biju kautrīga ar zemu pašvērtējumu,atbildēju,bet ar ieturētu distanci,jo sevi nenovērtēju (domādama ,ko tad es ,ko tāds puisis var manī saskatīt…)
Pagāja gadi un tad es spēru soli uzrakstīdama vēstuli ar vienkāršu (Čau) un tā viss skaistais sākās un dzīvošana kopā,neilgi,bet skaists laiks.
Dažreiz aizdomājos un ienīstu sevi,savu slimību,kas uzliesmoja un visu šo izjauca.
Saprotu gadi iet un jadzīvo uz priekšu ,jāskatās nākotnē ne pagātnē,bet grūti visu aizmirst kas bijis ,kas varēja būt …
25.08.2021 15:52 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Wonder woman @ 25.08.2021 15:02

Un ja pēksnji atklātu vēzi arī bēgtu prom?
Jo Tacu nafig jaziedojas tam otram,bet ja ir īsta milestiba cilveki iet cauri visam kopa!
Nevis pie pirmajam problemam muk prom!

Kādā rozā pasaulītē tu dzīvo. Vienradžus diez arī uz ielām redzi?
25.08.2021 17:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits