Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā ģērbsieties rudenī?

 
Patīk
Reitings 2985
Reģ: 09.08.2016
Un vispār ko velkat tagad, kad no rītiem un vakariem vairs nav silts.
23.08.2021 15:48 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Tā kā rudenī parasti ģērbjos, atbilstoši laikapstākļiem. Vēl ķeru pēdējās dienas, kad var plānās kleitas vilkt, ar žaketi pāri. Iemetu arī lietus plašķi mašīnā, jo lietussargs nepatīk. Saulītē jau vēl silts, ja jāiet pa ielu, tad jāiet pa to pusi, kur saulīte spīd un nebūs auksti. 😁
Tagad ir tas pats interesantais laiks kas pavasarī. Viens vēl vasaras sandalēs, citam jau garie zābaki kājās. 😁 Es no zābakiem cenšos izvairīties pēc iespējas ilgāk.
23.08.2021 15:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Esmu jau zābakos rudnes/pavasara! Zeķubikses + kleita + džinsa jaka. Šķiet, ka ādas jakas vairs nav modē? :D vismaz man pēc tādas neprasās. Esmu pasūtījusi sievišķīgu rudens mēteli un siltu, ērtu sporta tērpu/kostīmu, vairāk kā izejamo pastaigām. (līdzīgs kā esUte).
Tā kā man kleitas vai bikses + arī žaketes. Kad būs aukstāks, tad sāksies bītleņu laiks.
Cepures, šalles, lakatus, cimdus atstāju ziemai.
23.08.2021 16:41 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Sveikas
Ah, jau drēgno rudens piesitienu jūtu šorīt no rīta. Uz autobusu ejot neko gaumīgu nevilku, darba jakai virsū uzmetu vesti.
Meklēju i veikalu kur pasūtīt kādas adītās jaciņas, lai būtu gatava šim vēsajām laikam. Iegādājos gumijniekus.
Šobrīd valda liela panika par rudens sezonu..
23.08.2021 17:49 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Kā kuro reizi. Vēl pāris dienas atpakaļ vilku īsos šortus un topiņu, jo zināju, ka nekur tālu nebūs jāiet un arī nebija auksti. Bet ja vairāk pa āru jāuzturas, tad džinsu bikses vai leggingus ( ne tādus kur cauri apakšveļa spīd) un augšā kādu džemperi vai auduma jaku. Ādas jakai vēl dienā pa siltu, un gribu maksimāli ilgi ģērbties pēc iespējas plānāk 🤭 apavi šobrīd vai nu kedas vai laiviņas.
23.08.2021 18:26 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Es jau tagad staigāju mētelī. :D Labi, šovakar vēl bija diezgan silti, tāpēc nesu rokā, bet no rīta gan ir pavēsi, tāpēc plāno mētelīti var uzmest uz pleciem.
Rudenī kā parasti - kāda blūze, džinsi, puszābaciņi, mētelis, šalle.
23.08.2021 20:02 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Botās, trenuškās un hūdijā. Ja vajag saģērbties pieklājīgāk, tad tās pašas botas, džinsas un džemperis. Drēgnām dienām lietus jaka. Pandēmija ir mainījusi manu stilu.
23.08.2021 20:47 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Forele123 @ 23.08.2021 18:26
Kā kuro reizi. Vēl pāris dienas atpakaļ vilku īsos šortus un topiņu, jo zināju, ka nekur tālu nebūs jāiet un arī nebija auksti. Bet ja vairāk pa āru jāuzturas, tad džinsu bikses vai leggingus ( ne tādus kur cauri apakšveļa spīd) un augšā kādu džemperi vai auduma jaku. Ādas jakai vēl dienā pa siltu, un gribu maksimāli ilgi ģērbties pēc iespējas plānāk ? apavi šobrīd vai nu kedas vai laiviņas.

Jā, es vēl vakar skrēju īsajos džinsu šortiņos, kamēr pretī daži nāca mēteļos. :D
Atbildot uz diskusijas jautājumu, tagad joprojām skrienu apkārt t-kreklā, kedās. Arī rudenī ģērbšos tāpat kā ģērbjos praktiski visu cauru gadu - džinsās, kedās, ādas jakā. Pēdējos pāris gadus arī ziemā staigāju plānajā ādas jakā, apakšā tikai pavelku kādu hūdiju, neatceros kad pēdējoreiz būtu vilkusi cepuri, šalli vai cimdus. Šķiet, pirms gadiem 6-7. Bet, jā, tas apkārtējo cilvēku stils mani nebeidz pārsteigt katru gadu no jauna. Labi, neko nesaku, ja kādam tagad, 23.augustā, ir tik auksti, ka jāvelk jau mugurā rudens drēbes, tad, ko lai saka, žēl cilvēku, bet neticu, ka tā ir visiem, drīzāk šķiet, ka tā ir kaut kāda latviešu īpatnība, ko novēroju gadu no gada. Kā sākas septembris vai iestājas mazliet vēsāks laiks, tā viss - visi apkārt jau staigā garajos zābakos, mēteļos, biezās šallēs ap kaklu utt.. Tad nav brīnums, ka pēc tam daudzi staigā apkārt puņķodamies un katrs mazākais vīruss ķeras klāt, jo organisms nav norūdīts no tā, ka tiklīdz kā iestājas mazliet vēsāks laiks, visi tuntulējas tā it kā dzīvotu kaut kur Sibīrijā.
23.08.2021 21:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!