Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pasākuma organizēšana

 
Reitings 40
Reģ: 24.11.2020
Sveikas!
Rudenī vecvecākiem zelta kāzu jubileja un plānoju noorganizēt svinīgu pasākumu. Nezinu no kura gala sākt😅
Telpas domajams esmu atradusi, galdu klājējus arī.
Domāju par dzīvo mūziku, un pasākuma vadītāju. Vai abus vajag?
Varbūt kādai ir kāds padoms, kā man šo visu noorganizēt pec iespējas superīgāk? ❤
22.08.2021 16:00 |
 
Reitings 4
Reģ: 26.08.2021
Atkarīgs no tā, cik lielu ballīti vēlaties. Es ieteiktu vispirms atrast kādu, kas spēlē dzīvo mūziku, un personu, kas ir atbildīga par pasākumu vadīšanu, lai pasākuma laikā nebūtu jāuztraucas par visu. Ja plānojat pasākumu rīkot ārā, iesaku dažas spuldzes, kas rada ļoti siltu atmosfēru. Piemēram: https://mezagaismas.lv/precu-kategorija/ara-spuldzisu-virtenes/
06.09.2021 13:16 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Par to, vai papildus dzīvajai mūzikai vajag arī pasākuma vadītāju, atkarīgs no tā, cik jestri ir paši vecvecāki un, vai gribas vairāk asaru, jo nu pasākuma vadītājs taču gremdēs visus vēsturē ar vecvecāku kopdzīves notikumiem.
06.09.2021 14:17 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Tīri no personīgās pieredzes - vakara vadītājs nav vajadzīgs, ja vien tas nav korporatīvs pasākums vai lielas kāzas. Cik nav būts jubilejās, ballītēs draugu un radu lokā, vakara vadītājs praktiski visu laiku ir bijis lieks, jo cilvēkiem (īpaši radiem, kas tiekas reti) vairāk gribas parunāties pie galda nevis skraidīt, piedaloties konkursos vai klausīties sveša cilvēka vāvuļošanu. Tāpēc bieži vien vaditaji bija pirmie, kas tika palaisti ātrāk no pasākuma.
06.09.2021 17:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits