Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pievèrst sev vīrieša uzmanību?

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Hey!
Saprotu, ka neesmu tik tuva viņam, lai sarakstē izplūst, bet tomēr sagaidu plašākas atbildes un laicīgāk, jo vairākkārt diena online ienāk, izlasa, bet bieži vien jāgaida atbildi pat diennakti, kuru pat par atbildi nenosauksi
Aizdomājos, varbūt kaut kā tiešāk jādod mājieni, ka interesē? Es jau ta izradu interesi par viņa dzīvi, cenšos uzturēt sarunu, bet viņš ir tik vēss un atturīgs. Cik zinu, tad viņam meitene nav bijusi ieprieks un tagad nav...Drīz priekšā vēl viens pasākums, kur būts iespēja parunāt, bet nezinu ko īsti runāt, kad cilvēks tik noslēgts...

Kā jūs liekat vīrietim saprast, ka viņs interesē? Gan dzīvē, gan virtuāli? Nezinu, kādas flirtēšana a tehnikas?
(esmu dzirdējusi par matu virpināšanu, piemēram, bet es pati tā nekad nedaru, nezinu, liekas bišķi cacīgi visu laiku aiztikt savus matus, kd runā ar kādu?
22.08.2021 15:38 |
 
Reitings 324
Reģ: 25.01.2021
Viņš visu saprot. Tagad tava kārta saprast, ka neesi tik skaista, lai radītu viņā interesi, plus, piebremzē ar uzbāzību.
22.08.2021 15:41 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Nez kāpēc pirmā teksta daļa pazuda, bet tur bija par to, ka man patīk kāds vīrietis, interesē. Mums ir kopīgi draugi, tostarp viena draudzene man par viņu ir stāstījusi. Esmu šo vīrieti vienreiz satikusi pasākumā, pārmijām dažus vārdus, bet viņš bija nerunīgs un kautrīgs. Esmu mēģinājusi piesardzīgi, bet izrādīt interesi, piemēram, uzrakstot saistībs ar kādu viņa postu, bildi utml, bet parasti atbildi saņēmu pēc vairākām stundām vai pat diennakts, lai gan redzu, ka viņš vairākkārt pa dienu ir online. Un tās atbildes ir teiksim tā - tadas nekādas. Vienmēr atbild ar 1-2 īsiem teikumiem un ir sajūta, ka negrib runāt
22.08.2021 15:42 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Derisa @ 22.08.2021 15:41
Viņš visu saprot. Tagad tava kārta saprast, ka neesi tik skaista, lai radītu viņā interesi, plus, piebremzē ar uzbāzību.

Tur jau tā lieta, ka es neuzbāžos. Nerakstu katru dienu, neprasu kā iet un ko dara, neprasu satikties, tikai painteresējos tikai par viņa hobijiem, aktivitātēm, ja kaut ko ir ielicis.
22.08.2021 15:45 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Domāju, ka nemaz nav jēgas to darīt, jo redzams, ka tu viņam nepatīc. Viņš noteikti redz, ka tev viņš patīk vairāk kā draugs vai paziņa. Pretējā gadījumā viņš jau noteikti būtu spēris soli un iesaistītos sarakstēs aktīvāk. Ja cilvēks tiešām patīk, kautrību var pārvarēt.
22.08.2021 15:55 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Kam tev kautrīgs puisis? Visapkārt tak pietiekami daudz bravūrīgu gara auguma vīriešu, kuri gatavi tevi apbērnot kaut šodien!
22.08.2021 16:31 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Es arī domāju, ka viņam par tevi nav intereses un nekādu tiešākus mājienus nevajag. Samierinies. Nu vai arī puisim ir bailes no atbildības attiecībās(ja jau viņsm tādas nekd nav bijušas)un cenšas tevi atšūt vienkarsi neizrādot interesi.
22.08.2021 16:47 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Var man kāds lūdzu apskaidrot, mana acīmredzami mazā IQ dēļ, nahujam vispār ir jātērē savs laiks, nervi, jādomā kā no kāda izfiltrēt kaut kādu patikšanu, ja patiesībā redzi, ka tam vīrietim ir tieši nekāda interese?
22.08.2021 16:54 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Derisa @ 22.08.2021 15:41
Viņš visu saprot. Tagad tava kārta saprast, ka neesi tik skaista, lai radītu viņā interesi, plus, piebremzē ar uzbāzību.

Nevajag to skaistumu tā uzsvērt. Ir vel faktori, kas nosaka to patikšanu.
22.08.2021 16:55 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Kam tev kautrīgs puisis? Visapkārt tak pietiekami daudz bravūrīgu gara auguma vīriešu, kuri gatavi tevi apbērnot kaut šodien!

Nellija izklausās pēc diezgan īsa, daudzu sieviešu atraidīta vīrieša, tādēļ šitās Red pill filozofijas runas :D
22.08.2021 16:58 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
LieneKat @ 22.08.2021 16:58

Nellija izklausās pēc diezgan īsa, daudzu sieviešu atraidīta vīrieša, tādēļ šitās Red pill filozofijas runas :D

Tavam minējumam nav nekāda loģiska pamatojuma. Ja es būtu tevis aprakstītais vīrietis, tad man būtu izdevīgāk tieši reklamēt īsus, sieviešu atraidītus, vīriešus nevis ieteikt meitenēm, lai viņas tādus pasūta pie pirmās iespējas. Ieslēdz uz sekundi smadzenes, trolli!
22.08.2021 17:10 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tas ko Nellija raksta ir taisnība - par hypergamy utml.
22.08.2021 17:57 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tas ir pilnīgi normāli - sieviešu instinkti - nevajag par to satraukties.
Galvenais netaisīt sīko un viss būs ok.
22.08.2021 17:59 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Es arī domāju, ka tu viņam neinteresē un negrib atšūt, jo draugu kompānijā būs vēl jāpārmijas, bez tam pēc tava apraksta, tu jau nekaries viņam kaklā, lai būtu pamats pateikt tieši, ka neinteresē.
Bet runājot par tēmu. Es nekad neesmu tā meģnājusi pievērst vīrieša uzmanību, manuprāt, tas, ka sieviete izrāda interesi par hobijiem, nodarbošanos, personību ir labākais veids kā pakāpeniski “koļīties” un tad jau skaidrs laika gaitā vai kas veidosies. Kā tava gadījumā, kad skaidrs, ka nekas nebūs.
Nezinu, man nepatīk visas tās flirtēšanas kā skatieni, matu virpināšana uc., liekas tik bērnišķīgi un uzspēlēti. Labāk uzsākt sarunu, nodibināt kontaktus un tad redzēs.
22.08.2021 21:37 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
RedBull @ 22.08.2021 15:42
Nez kāpēc pirmā teksta daļa pazuda, bet tur bija par to, ka man patīk kāds vīrietis, interesē. Mums ir kopīgi draugi, tostarp viena draudzene man par viņu ir stāstījusi. Esmu šo vīrieti vienreiz satikusi pasākumā, pārmijām dažus vārdus, bet viņš bija nerunīgs un kautrīgs. Esmu mēģinājusi piesardzīgi, bet izrādīt interesi, piemēram, uzrakstot saistībs ar kādu viņa postu, bildi utml, bet parasti atbildi saņēmu pēc vairākām stundām vai pat diennakts, lai gan redzu, ka viņš vairākkārt pa dienu ir online. Un tās atbildes ir teiksim tā - tadas nekādas. Vienmēr atbild ar 1-2 īsiem teikumiem un ir sajūta, ka negrib runāt

Nu nepiesaistīsi tu viņu ar kaut kādām īpašām tehnikām.
Ja no vīrieša nenāk nekāda iniciatīva, tad arī nav patikšanas un punkts.
22.08.2021 21:47 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Meitenex @ 22.08.2021 21:37
Es arī domāju, ka tu viņam neinteresē un negrib atšūt, jo draugu kompānijā būs vēl jāpārmijas, bez tam pēc tava apraksta, tu jau nekaries viņam kaklā, lai būtu pamats pateikt tieši, ka neinteresē.
Bet runājot par tēmu. Es nekad neesmu tā meģnājusi pievērst vīrieša uzmanību, manuprāt, tas, ka sieviete izrāda interesi par hobijiem, nodarbošanos, personību ir labākais veids kā pakāpeniski “koļīties” un tad jau skaidrs laika gaitā vai kas veidosies. Kā tava gadījumā, kad skaidrs, ka nekas nebūs.
Nezinu, man nepatīk visas tās flirtēšanas kā skatieni, matu virpināšana uc., liekas tik bērnišķīgi un uzspēlēti. Labāk uzsākt sarunu, nodibināt kontaktus un tad redzēs.

To, vai mēs gribam pārgulēt ar vīrieti, mēs izsecinām dažu sekunžu laikā pēc pirmās vīrieša ieraudzīšanas. Jebkāda "kontaktu nodibināšana un tad redzēšana" ir tukša abu cilvēku laika tērēšana. Cita lieta, protams, ja meitenei trūkst vīriešu uzmanības un viņa grib izmantot vīrieti savtīgos nolūkos. Tā teikt, izrādīt pietiekami daudz intereses, lai, lieki neiespringstot, saņemtu uzmanību, bezmaksas pusdienas, komplimentus. Vārdu sakot, izmantotu idiotu pēc pilnas programmas.:D
22.08.2021 21:53 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Tu viņam neinteresē
23.08.2021 09:55 |
 
Reitings 31
Reģ: 27.01.2021
Es gan tā uzreiz negribētu teikt, ka tā ilgā atbildēšana un 2 teikumu garās atbildes noteikti nozīmē, ka nav intereses. Es arī nemēdzu atbildēt uzreiz - citreiz izlasu, uz pāris h aizmirstu, tad atceros, bet nav laika rakstīt, un tā tās stundas paiet. Varbūt, ja jau puisis kautrīgs, viņš tās stundas vienkārši domā, ko atbildēt.. ja pats nekad neko nejautā, tad gan teiktu, ka neinteresē un nav ko lieki par viņu domāt.
23.08.2021 10:57 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Avozeta @ 23.08.2021 10:57
Es gan tā uzreiz negribētu teikt, ka tā ilgā atbildēšana un 2 teikumu garās atbildes noteikti nozīmē, ka nav intereses. Es arī nemēdzu atbildēt uzreiz - citreiz izlasu, uz pāris h aizmirstu, tad atceros, bet nav laika rakstīt, un tā tās stundas paiet. Varbūt, ja jau puisis kautrīgs, viņš tās stundas vienkārši domā, ko atbildēt.. ja pats nekad neko nejautā, tad gan teiktu, ka neinteresē un nav ko lieki par viņu domāt.

Ja cilvēks tevi tiešām interesēs, tad tu centīsies uzturēt sarunu un diez vai būs tik viegli aizmirst atbildēt, jo tomēr domā par otru cilvēku. Vismaz man parasti tā ir, ka, ja esmu ieinteresēta cilvēkā, tad par viņu būs grūti aizmirst, kā arī centīsies uzturēt pietiekami kvalitatīvu sarunu, ne atbildēt 2 teikumos. Cilvēkam, kurš mani neinteresē, gan varu atbildēt tikai pēc vairākām stundām vai pat diennakts.
23.08.2021 11:56 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Avozeta @ 23.08.2021 10:57
Es gan tā uzreiz negribētu teikt, ka tā ilgā atbildēšana un 2 teikumu garās atbildes noteikti nozīmē, ka nav intereses. Es arī nemēdzu atbildēt uzreiz - citreiz izlasu, uz pāris h aizmirstu, tad atceros, bet nav laika rakstīt, un tā tās stundas paiet. Varbūt, ja jau puisis kautrīgs, viņš tās stundas vienkārši domā, ko atbildēt.. ja pats nekad neko nejautā, tad gan teiktu, ka neinteresē un nav ko lieki par viņu domāt.

Ir jautājis, tiesa vienreiz.... Pāris dienas atpakaļ zvanīja(lai gan es nezinu no kurienes ir mans numurs, jo es neesmu devusi, vismaz cik pati atceros un man viņa numura nebija). Zvanīja un prasīja, ko var apskatīt manā dzimtajā pilsētā, teica, ka tagad ar draugiem ir mazā tripiņa un varbūt es kā vietējā varu ieteikt. Ieteicu. Pēc tā sāku interesēties kā patika, ko redzēja, bet bija tāds vēss un likās, ka negrib runāt, jo atbildēja super īsi un uz daļu vispār neatbildēja. Nu jā, atbildi bija jāgaida vairākas stundas.
Saprotu, ka laikam nav ko kā mazai meitenītei safanoties un zvans man bija vienkārši tāpēc, ka gribēja zināt ko apskatīt, nevis izrādīt interesi par mani.... Nu vai arī viņš vienkārši āzē mani un skatās uz manu reakciju, vai skriešu pakaļ utml, katrā ziņā es nesaprotu vīriešu loģiku un tagad vairs nerakstu, jo sarunas kaut kā nevedas. Ja gribēs pats uzrakstīs :)
23.08.2021 13:30 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
RedBull @ 23.08.2021 13:30

Ir jautājis, tiesa vienreiz.... Pāris dienas atpakaļ zvanīja(lai gan es nezinu no kurienes ir mans numurs, jo es neesmu devusi, vismaz cik pati atceros un man viņa numura nebija). Zvanīja un prasīja, ko var apskatīt manā dzimtajā pilsētā, teica, ka tagad ar draugiem ir mazā tripiņa un varbūt es kā vietējā varu ieteikt. Ieteicu. Pēc tā sāku interesēties kā patika, ko redzēja, bet bija tāds vēss un likās, ka negrib runāt, jo atbildēja super īsi un uz daļu vispār neatbildēja. Nu jā, atbildi bija jāgaida vairākas stundas.
Saprotu, ka laikam nav ko kā mazai meitenītei safanoties un zvans man bija vienkārši tāpēc, ka gribēja zināt ko apskatīt, nevis izrādīt interesi par mani.... Nu vai arī viņš vienkārši āzē mani un skatās uz manu reakciju, vai skriešu pakaļ utml, katrā ziņā es nesaprotu vīriešu loģiku un tagad vairs nerakstu, jo sarunas kaut kā nevedas. Ja gribēs pats uzrakstīs :)

Nu, tad tā ir cita lieta, manuprāt. Ja viņam ir tavs numurs, tad kaut kāda mērķa vadīts jau saglabāja un kāds iedeva, ne? Nu, man tas liekas super dīvaini un neticu, ka viņš prasīja tavu numuru kādam no kopīgajiem draugiem, lai tikai pajautātu par ''apskates vietām''. Cmon to var iegooglēt un var arī uzrakstīt cilvēkam Facebook, Instagram un citur pajautāt, pat piezvanīt var caur Messenger aplikāciju, kur nav jāzin mobilais. Tā nav pasaules pirmā problēma, lai piepūlētos meklējot kāda telefona numuru.
Iespējams viņs gribēja paflirtēt, bet redzot, ka tu izrādi pretī interesi sabijās, jo saprata, ka iespējams koļī, lai gan šis maz ticami. Domāju, ka visdrīzāk viņam NAV LAIKA sarakstēm, iespējams bija čomu kompānijā un nerakstīs tev garās vētules, atbildēja pa fikso, aizmirsa tad un tā palika. Pēc pieredzes džeki nav tendēti uz sarakstēm....
Es laikam tavā vietā izdomātu ko viņam pajautāt un piezvanītu pati. :) Nu, tad redzētu vai atbildētu, kāda būtu attieksme utml., tad, kad esi viens pret viens ar cilvēku, grūti noignorēt. Nu, protams, ir varbūtība, ka nepacels klausuli, bet nu - kas neriskē, tas nevinnē!
23.08.2021 13:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits