Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Juvelierizstrādājumi

 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Jautājums vienkāršs - vai mēdzat sev pašas pirkt dārglietas? Tādas nopietnas, no zelta un dimantiem/citiem dārgakmeņiem.
Šodien nopirku pati sev zelta auskarus, pirmo reizi mūžā, gribēju apsveikt sevi ar jauna darba iegūšanu, plus man ir alerģija uz lielāko daļu bižutērijas, arī dažiem sudraba izstrādājumiem. Bet jūtos daļēji vainīga, jo pa to naudu tak varēja nopirkt kaut ko praktisku/iekrāt/atlikt atvaļinājumam/nopirkt akcijas utml.
Mans vīrietis man dāvina dārgas mantas, bet ne zeltu, jo neredz jēgu tik daudz tērēt par kaut kādu mazu bleķi. Jūsu viedokļi par dārglietu pirkšanu? Ir aktuāli/nav/ nav vērts tērēties/nekad nav gribējies?
18.08.2021 21:09 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Pati sev nopirku zelta gredzenu. Nezinu kas man tas par akmeni virsū vel šodien, bet nu TĀ iepatikās. Gāju ar ideju sev iegādāt gredzenu, bet šis bija tieši pēdējais un tieši manā izmērā. Liekas, ka pilnīgi gaidija. Nēsāju visur un vienmēr, izņemot darbu, tur gan nevar. Un nē, nenožēloju ne mirkli. Sevi lutināt vajag. Ne bieži, bet kad lutini, tad tieši tā, kā pati vēlies. Tas 100+ euro tev dzīvē vel atnāks atpakaļ.
18.08.2021 21:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Rotaslietas lielākoties pērku sev tikai pati, jo neviens manu gaumi tik labi nepazīst kā es. Skaists juvelierizstrādājums nav nekāds bleķis un bižutēriju nēsāt pieklātos tikai pusaudžu vecuma meitenēm. Pieaugušām sievietēm vajag vai nu rotas no īstiem materiāliem vai vispār nekādas.
18.08.2021 21:23 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Ir zelta izstrādājumi, kuri ir dāvināti no vecāku puses, radinieku un otrās pusītes, bet stāv plauktiņā. Viss ko šobrīd nēsāju ir pašas pirkts, izņemot saderināšanās gredzenu. Bieži vien uz svētkiem tiek sadavināta nauda, tad pieliku klāt, kas pietrūkst un pērku rotas, kuras uzrunā.
18.08.2021 21:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Bižutēriju nenēsāju.
Zeltu nenēsāju, vienkārši nekad nav paticis un nekad neesmu nēsājusi. Ir ļoti daudz zeltlietu sadāvinātu, kaut cilvēkiem saku, ka NEVAJAG, jo man nepatīk, stāv lādītēs un noput.
Briljantos arī nesaskatu jēgu, vienkārši nav mans un man nepatīk.
Rotaslietas pērku reti, man patīk minimālisms. Izvēlos sudrabu vai balto zeltu. Rotaslietas nepērku nekādos Grenardi, Jahonts, utt.
Pērku oriģināldarbus no meistariem. Ir dažas lietas kuras uz pasūtījumu man ir izgatavotas, patīk oriģināldarbi, tādi kuri nav masu produkcijas ražoti.
18.08.2021 22:28 |
 
Reitings 39
Reģ: 12.05.2020
Rotaslietas pērku sev pati. Nēsāju zeltu, bet pēdējā laikā iepatikās arī sudraba juvelierizstrādājumi, tāpēc ar lielu prieku nēsāju arī sudrabu. Bižutēriju nenēsāju.
21.08.2021 20:38 |
 
Patīk
Reitings 11577
Reģ: 27.01.2021
Motherofdragons @ 18.08.2021 21:09
Jautājums vienkāršs - vai mēdzat sev pašas pirkt dārglietas? Tādas nopietnas, no zelta un dimantiem/citiem dārgakmeņiem.
Šodien nopirku pati sev zelta auskarus, pirmo reizi mūžā, gribēju apsveikt sevi ar jauna darba iegūšanu, plus man ir alerģija uz lielāko daļu bižutērijas, arī dažiem sudraba izstrādājumiem. Bet jūtos daļēji vainīga, jo pa to naudu tak varēja nopirkt kaut ko praktisku/iekrāt/atlikt atvaļinājumam/nopirkt akcijas utml.
Mans vīrietis man dāvina dārgas mantas, bet ne zeltu, jo neredz jēgu tik daudz tērēt par kaut kādu mazu bleķi. Jūsu viedokļi par dārglietu pirkšanu? Ir aktuāli/nav/ nav vērts tērēties/nekad nav gribējies?
apsveicu ar jauno darbiņu! :) un apsveicu arī ar to, ka palutināji sevi ar ko skaistu! tas ir ļoti, ļoti svarīgi - nauda būs un gan tērēt, gan ieguldīt paspēsi, bet izdarīt kaut ko savā labā, kaut ko, kas sagādā prieku, liek justies skaistai un pašpārliecinātai - tas ir daudz, daudz svarīgāk
21.08.2021 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 1354
Reģ: 13.02.2009
Esmu minimāliste šajā ziņā, ikdienā man ir tikai gredzens un mazi zelta auskari, jo no citiem metāliem ir alerģija. Esmu arī pirkusi pati vienus auskarus, pārējie sadāvināti. Bet man tiešām pietiek ar tiem vieniem auskariem, ko ikdienā lietoju, pārējie stāv un krāj putekļus. Sevi vajag cienīt, mīlēt un lutināt, tad arī citi Tevi tā uztvers. Un šāds apbalvojums par jauniegūtu darbu ir ļoti labs! Neaizejot galējībās, kādēļ gan nesagādāt sev prieku? :) īpaši, ja zini, ka vīrietis šādus neuzdāvinās, bet tos tomēr ļoti gribas.
21.08.2021 23:24 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
es arī uzskatu, ka pēc 30 sievietēm jānēsā dārglietas, es nezinu no kurienes man tāds uzskats.
Es parasti pačukstu, kas tieši man patīk un pārsvarā saņemu dāvanā, bet laikam būtu gatava arī pirkt pati. izvēlos visu krāsu dārgmetālus, bet ieturu minimālu stilu un nekad nedomāju par cenu, ja mani uzrunā -- man vajag.
21.08.2021 23:33 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Lielāko daļu rotu esmu pirkusi pati, jo neredzu jēgu gaidīt, kad kāds uzdāvinās to ko vēlos ikdienā nēsāt. Rotas nepērku, lai kādam "acīs iebāztu" cenu vai izcelsmi, tāpēc metālam vai akmenim īpašu uzmanību nepievēršu.
Neatbalstu arī uzskatus "labāk atlikt atvaļinājumam vai iekrāt" - ja atvaļinājums būtu tik svarīgs, tad nebūtu jautājums par rotām. Par rotu tu iespējams priecāsies katru dienu vairāku gadu garumā, bet atvaļinājums, lai cik skaists tas arī nebūs paliks tikai kā atmiņa, no kuras tāpat atcerēsies tikai spilgtākos brīžus.
22.08.2021 03:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!