Viedokļi, kurus neviens nejautā

 
Reitings 974
Reģ: 25.03.2014
Pēdējā laikā, teikšu godīgi, aiz piespiedu bezdarbības sanāk ļoti bieži ienākt šeit un palasīt diskusijas, trīs galvenās lielākoties - ietekmeļus, kivičus un, protams, butterfly.
Davai atbildiet man bez - "tad nenāc un nelasi", bet man interesē, jums dažbrīd nesāp galva jau no tik daudz komentāriem, tik daudz sūdiem visapkārt, kkādām stulbām drāmām, kas tiek taisītas tikai, lai celtu sev popularitāti (mēs to palīdzam darīt)? Es lasu, saprotu, ka vairs pat neiedziļinos domā, vnk pa diagonāli pārskrienu pāri tekstam un viss. Bet šis jau ir kā pieradums, katru dienu ienākt un palasīt kas tad šodien jauns, un nekā jauna jau pa lielam nav :D NL čikses ar saviem drainu video, kur viss pulveris vienmēr pārbērts pāri glāzei, Vucēna story ar tenisu,ēdienu,bērniem, Kačiņa, Kiviču drāma ar 174.pantu un mūsu komentāri par to visu. Ā,nu piemirsu, tagad mums vēl ir politoloģe Elīna Didrihsone :D Es ļoti labi saprotu, ka varu šo visu nelasīt, bet es drīzāk lasu nevis lai tenkotu, bet lai redzētu kā visi influenceri ar saviem video IG ietekmē sabiedrību. Neticu, ka Elīnas IG platforma, kur vienmēr ir bijuši tikai drēbju story, fondanta recepte un kafijas dzeršana ir tagad nopelnītajai auditorijai jāatrāda video savas domas par politiku, piketu, kopumā savu nostāju par Latvijas valdību. Nu nav. Viņas sekotāji nav nobriedoši domāt par tādām tēmām. Līdzīgi kā Artuss Kaimiņš ar Suņu būdu "paķēra" jauniešus un līdz ar to tika Saeimā. Tā brīža viņa atbalstītāji (arī es tajā skaitā, tagad gan liekas smieklīgi :D ) pavilkās uz viņa runas stilu, solījumiem iet un filmēt Saeimas sēdes (lai gan to visu tāpat var redzēt online), atmaskot tos lielos meļus utt. Tas bija kas jauns, jo neviens kandidējošs deputāts pirms tam sevi tā nebija pozicionējis un solījis tādus darbus!
Bet, šajā piemērā Didrihsone, ja tavas platformas tēma ir mode un drēbes, tad super, pieturies pie tā.
Viss ko es vēlos pateikt ir, lūdzu, mīļās foruma dāmas, domājam savas domas, izsakam savus viedokļus, neietekmējamies no mūsu mazās Latvijas influenceriem tēmās, kurās viņi nav izglītoti, cenšamies dzīvot savu dzīvi, uzsitam nelielu veselīgu klaču par citiem, bet nedaram to ļauni, atceramies, ka katram mums ir sava dzīve un savi uzskati par pareizo un nepareizo! :) Jauku jums visām dienu un atlikušo vasaras daļiņu!
18.08.2021 13:26 |
 
Patīk
Reitings 12123
Reģ: 27.01.2021
LieneKat @ 19.08.2021 12:17

Mani neuztrauc citu cilvēku labie auto, dzīvokļi u.tml, bet šī gan ir viena no retajām lietām, par ko man skauž :) Elastīgi grafiks, nepilna laika darbs ir viena lieta, bet tieši tas fakts, ka cilvēki saņem naudu arī par tām stundām, kurās dara kaut ko citu. Bet nu man tāda dziļa sāpīte, jau daudzus gadus studēju vairākās vietās, bet starp kursabiedriem vienmēr tādi cilvēki, kas ''es lekcijas noskatos/izpildu uzdevumus darbā'', bet man tas jādara ārpus apmaksātajām stundām ??
nu jā, tajos brīvajos brīžos, kas man ir, ja tādi vispār ir, tad forši izdarīt kādu papildus darbiņu, lai nav jādara mājās. Bet ņemot vērā, ka darbs ir gan fiziski, gan emocionāli ļoti smags, tad tajos brīvajos brīžos arī vai nu gribas nedarīt neko un atslēgt smadzeni - bet arī, atnākot mājās, esmu tik beigta, ka saprotu, ka labāk darīt darbā, ja var, tāpēc tāda kā dubulta slodze bezmaz vai sanāk :D kopumā diez kas nav, bet saprotu, ko domā, tādu easy darbu man arī gribētos
19.08.2021 12:34 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Ok, viena lieta ir sekot tai pašai Didrihsonei, painteresēties, bet kašķēties, aprunāt vairāku simtu lappušu apmērā, meklēt attēlus, taisīt screenshotus, iegaumēt visus sīkumus, lasīt pārējos komentārus diskusijā, domāt atbildi liekas pārāk dīvaini. Es godīgi nesaprotu, kā pieaugušas sievietes var ar to visu tik ļoti aizrauties, interesēties par svešām dzīvēm. Pat ja Didrihsone vai kas tur vēl ir izteicies ne tā, kāda atšķirība? Man ir tiešām interesanti, kā kas tāds var tik ļoti aizraut.
19.08.2021 16:43 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
TimeToDream2 @ 19.08.2021 16:43
Ok, viena lieta ir sekot tai pašai Didrihsonei, painteresēties, bet kašķēties, aprunāt vairāku simtu lappušu apmērā, meklēt attēlus, taisīt screenshotus, iegaumēt visus sīkumus, lasīt pārējos komentārus diskusijā, domāt atbildi liekas pārāk dīvaini. Es godīgi nesaprotu, kā pieaugušas sievietes var ar to visu tik ļoti aizrauties, interesēties par svešām dzīvēm. Pat ja Didrihsone vai kas tur vēl ir izteicies ne tā, kāda atšķirība? Man ir tiešām interesanti, kā kas tāds var tik ļoti aizraut.

+
Es par šo pašu
19.08.2021 16:56 |
 
Patīk
Reitings 12123
Reģ: 27.01.2021
TimeToDream2 @ 19.08.2021 16:43
Ok, viena lieta ir sekot tai pašai Didrihsonei, painteresēties, bet kašķēties, aprunāt vairāku simtu lappušu apmērā, meklēt attēlus, taisīt screenshotus, iegaumēt visus sīkumus, lasīt pārējos komentārus diskusijā, domāt atbildi liekas pārāk dīvaini. Es godīgi nesaprotu, kā pieaugušas sievietes var ar to visu tik ļoti aizrauties, interesēties par svešām dzīvēm. Pat ja Didrihsone vai kas tur vēl ir izteicies ne tā, kāda atšķirība? Man ir tiešām interesanti, kā kas tāds var tik ļoti aizraut.
jā, Tev taisnība, bet paskaties, cik daudz cilvēku ir piedalījušies to diskusiju veidošanā - simtiem. No kuriem daudzi jau sen vairs neinteresējas par Didru. Kopumā paskata šausmīgs, 1000 pāri lapu sarakstīts, bet ne jau trīs četras apsēstas čiepas to visu paspēja :D ja pareizi atceros, te bija tikai viena kārtīgi apsēsta ar Didru, un pat viņas jau te vairs nav.
Turklāt cilvēki vienmēr interesēsies par publiskām personībām. Es nesaprotu, kā šis forums un viņu apspriešana atšķiras no ziņu portālu un dzeltenās preses lasīšanas :D Ja cilvēkiem neinteresētu citu cilvēku dzīves, tad delfi, apollo, kas jauns sen neeksistētu. Jā, sekli, bet mums katram reizēm "prasās" atslēgt smadzeni, neesam te visas apgarotās aliseswild.
Personīgi es Didrai nesekoju, storijus neskatos, postus nelasu, tāpat Kivīšiem utt. Sekoju kaut kādām paziņām, kas nodarbojas ar NL, jo pazīstu jau sen. Šeit pārsvarā ar acīm skrienu pāri, ja redzu, ka runā par kaut kādu konkrētu storiju vai kādu "feilu", tad arī ieeju tā cilvēka profilā paskatīties, ja nav slinkums. Bet sekot kādam, katru storiju apskatīt, taisīt skrīnus, analizēt katru teikumu.... nu tas gan būtu too much. Domāju, ka te reti kura tik lielu effortu ieliek :D
19.08.2021 17:13 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
C00L Dzipsy @ 18.08.2021 22:38

Nekad neesmu ietekmējusies ne no viena influencera. Man personīgi, dažs labs influenceris ir kā antireklāma dažādiem produktiem un pakalpojumiem, par mūsu politiķi Didhisoni vispār neizteikšos. ?
Te ir ļoti daudz foršu lietotāju, ar humoru un sarkasmu, tā kā man patīk. Ir, protams, dažas kuras ienāk, uzd** visiem, aiziet. Dažas ir ļoti rupjas savos izteikumos. Bet man netraucē, lai jau plosās.

Iedomājies, kādas galvassāpes tagad ir gan man, gan Kariņam, tāpēc ka tādi antivakseri(-es) kā tu sarīkoja protestu. Viņš taktā rūpējās par to, lai cilvēkiem nebūtu izvēles brīvības un LGBTQ cilvēkiem būtu visa vara pasaulē. Kā tev nav kauna?
19.08.2021 18:39 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
TimeToDream2 @ 19.08.2021 16:43
Ok, viena lieta ir sekot tai pašai Didrihsonei, painteresēties, bet kašķēties, aprunāt vairāku simtu lappušu apmērā, meklēt attēlus, taisīt screenshotus, iegaumēt visus sīkumus, lasīt pārējos komentārus diskusijā, domāt atbildi liekas pārāk dīvaini. Es godīgi nesaprotu, kā pieaugušas sievietes var ar to visu tik ļoti aizrauties, interesēties par svešām dzīvēm. Pat ja Didrihsone vai kas tur vēl ir izteicies ne tā, kāda atšķirība? Man ir tiešām interesanti, kā kas tāds var tik ļoti aizraut.

+++
Sajūta, ka lielai daļai ir interesantāk čekot un dzīvot vairāk citu dzīvēs, kā savējo...
19.08.2021 18:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits