Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jaunas receptes

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Sveiki !
Man patīk gatavot! Uz doto brīdi gribu pamēģināt viskaut ko jaunu, tāpēc vēlos, lai jūs padalītos ar savām mīļākajām receptēm 😁
Man pašai patīk shakshuka-īsumā olas tomātu mērcē (dīvains salikums, bet garšo labi)
Bieži vien izmantoju kokosriekstu pienu, piemēram, cepot šampinjonus ieleju kokosriekstu pienu- sanāk kā saldā krējuma aizstājējs,
Vēl viens dīvains salikuma salāts varētu būt svaigais kāposts ar čipsiem un majonēzi. Savādi, bet interesanti!
Kādas varētu būt jūsu iecienītās un savādās receptes ?
🌷
16.08.2021 20:19 |
 
Reitings 58
Reģ: 18.03.2015
Nesen atklāju, ka ir garšīgi, kad uz olas pannā izkausē kūpināto sieru. Pēdējā laikā ļoti maz gatavoju, pasekošu līdzi sarunai, varbūt pasmelšos iedvesmu. 😊
16.08.2021 21:49 |
 
Reitings 49
Reģ: 11.03.2021
Man pēdējā laika atklājums (tuvojoties drēgnajam laikam šī recepte būs īpaši aktuāla): https://midwestfoodieblog.com/vegan-white-chickpea-chili/
Tā kā Tev patīk kokosriektu piens receptēs, noteikti iesaku šo pamēģināt un nenobīties no šķietami daudzajām sastāvdaļām un to griešanas, patiesībā viss griešanas+gatavošanas process patiešām kopā aizņem kādu pus stundu.
Ja apnikuši ierastie sautējumi, šī būs superīga alternatīva. Gatavoju jau n-to reizi un mājinieki ir sajūsmā. 🤠
* salsa verde gatavoju pati: 1) sagrieztus uz pusēm uz pannas apcepu svaigus tomātus, 2) tikmēr smalki sagriežu lielo saldo sīpolu, pētersīļus un izspiežu svaigu laima sulu (1-2gab), 3) kad tomāti apcepušies, nolobu mizu un visas sastāvdaļas lieku blenderī (sāls un piparus pēc garšas un patikas)
17.08.2021 17:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)