Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Siguldas vai Valmieras dzemdību nodaļa?

 
Reitings 1
Reģ: 14.08.2021
Sveikas meitenes!
Vēlējos painteresēties vai kadai no Jums ir bijušas individuālās dzemdības (līgums ar ārstu vai vecmāti) kādā no minētajam dzemdību nodaļām?
Īsti nevaru izlemts. Cik noprotu pēc informācijas, kas dotas mājaslapā. Vidzemes slimnīcā mazliet lētāk ir slēdzot līgumu, taču tur praktiski neesot iespējams tikt pie ģimenes privātās palātas. Kas man ir ļoti svarīgi..
bet Siguldas dzemdību nodaļā neesot tik liels pieplūdums un rindas uz ģimenes palātām.
Lūdzu padalieties ar pieredzi! :)
Paldies.
14.08.2021 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 1346
Reģ: 13.02.2009
Anile17 @ 14.08.2021 19:27
Sveikas meitenes!
Vēlējos painteresēties vai kadai no Jums ir bijušas individuālās dzemdības (līgums ar ārstu vai vecmāti) kādā no minētajam dzemdību nodaļām?
Īsti nevaru izlemts. Cik noprotu pēc informācijas, kas dotas mājaslapā. Vidzemes slimnīcā mazliet lētāk ir slēdzot līgumu, taču tur praktiski neesot iespējams tikt pie ģimenes privātās palātas. Kas man ir ļoti svarīgi..
bet Siguldas dzemdību nodaļā neesot tik liels pieplūdums un rindas uz ģimenes palātām.
Lūdzu padalieties ar pieredzi! :)
Paldies.

Par Siguldas slimnīcas dzemdību nodaļu tikai vislabākās atsauksmes. Varu gan salīdzināt tikai ar Rīgas DzN, bet ja būtu trešais mazulis, tad nedomājot tikai uz Siguldu! Fantastiska attieksme no personāla, iejūtīgi un zinoši ārsti,ģimenes palātas mājīgas un ērtas, sajūta vairāk kā viesnīcā, ne slimnīcā. Par palātu pieejamību nemācēšu teikt, kad pati tur biju, tad tieši 1 tikai arī bija brīva tikai.
Par līgumu - man bija līgums ar vecmāti no Stārķa ligzdas, kas pieņem dzemdības Siguldas slimnīcā.
14.08.2021 21:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits