Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Velelīgi produkti, receptes

 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Hey!
Varbūt varat padalīties ko neveselīgu no ēdiena esat aizstājušas?(jā, jā, zinu, teiks man, ka priekškma aizstāt, ja retu reizi var neveselīgo utml, bet tomēr :D) Piemēram, kartupeļu čipsu vietā kvinojas, veikala sulu vietā mājās svaigi spiesta sula utml?
Varbūt kāda pārbaudīta veselīgā ēdiena recepte? Saprotu, ka katram sava izpratne par veselīgo, bet es pēdējā laikā ēdu tik treknu, krēmīgu un neveselīgu ēdienu, ka gribas kaut ko veselīgāku, ar mazāk taukiem un kalorojām. Cept vienkarsi vistu ar rīsiem, salātiem ir apnicis.
Derēs gan brokastu, gan pusdienu, gan vakariņu idejas un varbūt pat veselīgie saldumi
02.08.2021 14:49 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Neko baigi neaizstāju un needu super veselīgu, bet nu nutellas vietā izmantoju Nutego zemesriekstu krēmu(piemēram, nutellā ir 58g cukura uz 100g produkta, kamēr nutego sviestā 6,6g... tāda neko atškirība), veikala snickers utml. Vietā pērku trufit.eu proteīna batoniņus. Garšo tikpat saldi, bet 10x mazāk cukura.
Draudzene teica, ka bērnu sērijas kečupos mazāk cukurs un sliktie E, nekā tā paša ražotāja “parasto-pieauguši versija”, bet neessmu pārbaudijusi, neēdu kečupus.
Cepju visu olīveļļā, nezinu vai baigi veselīgāk kā saulespuķu utml, bet man patīk labāk tā.
02.08.2021 15:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Dārzeņu čipsi Chazz (gribētos domāt,ka ir kaut pat kripatu labāki nekā parastie kartupeļu čipsi)
Žāvēti augļi, sukādes, rieksti, ogas
Svaigi spiestas sulas/smūtiji
Muslis + grieķu jogurts
Rīsu galates ( virsū var likt kā saldos, tā sāļos smēriņus). Pārdodas arī jau ar virsū melno šokolādi/aveņu gabaliņiem
Parasto makaronu vietā ēdu tikai pilngraudu makaronus ( brūnos)
Vājpiena biezpiens + zaļumi + grieķu jogurts (krējuma vietā)
02.08.2021 15:04 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Būtību aizstāt jau nevar, var ēst veselīgi vai nē. Čipsus nevajadzētu ēst nekādus un sulu vietā ūdeni, sezonas augļus un ogas svaigus saprātīgos daudzumos.
Vistu var aizstāt ar tītaru, skābo krējumu ar Baltais turku jogurtu, saldo krējumu vienkārši ņemt mazāk treknu - mērcēm pilnīgi pietiek ar 10%. Rīsu vietā ņemt griķus vai to pašu kvinoju. Bet kopumā jāaudzina sevi ēst dārzeņi visādos veidos, ne tikai salātos (kaut tagad ir tieši salātu sezona), zaļumus - tie ēdienam piedod garšu. Var pirkt gatavus pesto. Salātiem likt klāt riekstus, sēklas, dīgstus. Pārliet ar labu balsamico, labu eļļu.
Tagad ir kabaču un cukīni sezona. Pildīts kabacis ar malto gaļu (vai ko citu) un sieru, cukīni ar garnelēm.
Man nereāli garšo dārzeņu sautējums - cukīni, baklažāns, saldais pipars, sarkanais sīpols, tomāts, ķiploks, pētersīlis. Ja būtu izvēle ēst frī kartupeļus vai šo, es nedomājot izvēlētos sautējumu.
Recepšu ir jūra.
02.08.2021 15:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits