Vakcinācija

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Vai jūs iesiet vakcinēties? Varbūt esiet bijuši?
Man oktobrī jāiet uz operāciju un pie ķirurga man teica tā, vai nu jānes negatīvu kovid testu vai jāiet vakcinēties un pat ieteica ar Jansen vakcīnu . Nepārprotiet, neesmu antiwakser taču līdz galam šai kovid vakcīnai neuzticos. Es teicu ka esmu izslimojusi kovid aprīlī, uz to man atbildēja ka derīgs ir tikai pusgadu un īsti nepasargā. Antivielas man bija ļoti maz. 1 vienība tikai
Redzu tomēr daudz visādas lietas internetā un nezinu vairs kam ticēt. Visādas sazvērestības teorijas, ka tā ir mikročipošana un inde
Man ir divējādas domas. Vakcinējos kopš bērnības, gan pret ērču encefalītu, utt
Bet nevieš uzticību tomēr šī 'uz ātro' izgudrotā vakcīna un dzīvot tomēr vēl gribas
28.07.2021 15:54 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Naktsputns @ 30.07.2021 14:16

No vakcīnas koplikācijām mirst ievērojami retāk kā no covida, nu vai arī pēc sabiedribas domām - visas valstis sarunājušas un slēpj patiesos datus par nāvēm, kas iestājās no vakcīnas.
Kaut kā toreiz, kad kovids parādijās, slimnīcas bija pārbāztas un trūka gultas vietu, kas parāds covid sekas, bet tagad jau pusgadu vakcinē un es kaut kā neradu pārbāztas slimnīcas ar viena tipa simptomiem, cilvēkiem pēc vakcinācijas

Izskatās, ka nesaprati vai arī negribēji saprast manu komentāru. Kurā vietā es rakstīju par sarunāšanu un pārbāztām slimnīcām?
No personīgās pieredzes - ģimenes ārsts vienkārši nevēlas sevi apgrūtināt ar ziņojumiem par komplikācijām, savukārt pašam cilvēkam tā vispārējās statistikas veidošana tajā brīdī nešķiet pūļu vērta. Un pamēģini vēl 100% noteikt cēloņsakarību visiem gadījumiem. Domā, ka medicīna un ārsti šobrīd ir visuvareni un pilnīgi visu var pareizi noteikt?
30.07.2021 14:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Godfather @ 30.07.2021 14:05

Kāpēc inficēšanās samazinājās vasaras sākumā ? Tas notiek pats no sevis ?
Kā tikt galā ar Covid pandēmiju - neko nevajag darīt, cilvēki kļūs imūni paši no sevis un viss būs labi. Nez ko visa pasaule ņemas un mocās.
Laba ideja. Domāju ka Nobela prēmiju veselībā tu jau esi nopelnījusi

Vai tad pagājušajā vasarā nesamazinājās saslimstība līdz nullei, bez potēm? 😁
30.07.2021 14:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
TimeToDream2 @ 30.07.2021 14:15

Diemžēl tie paši sazvērestības teoriju un dažādu citu murgu autori paši ir sagrābstījuši informāciju no "viena tante teica" avotiem.
Ne gluži par tēmu, bet man vienīgajai ir tāds uzskats, ka daļā diskusiju, piemēram, šī, kur iesaistās Cool Dzipsy, putns un tamlīdzīgi dalībnieki, citiem vairs nav jēgas iesaistīties, jo iepriekš minētie cilvēki visur "bāžas par korķi"? Cilvēki, kuri savu viedokli uzskata par vislabāko, sakopē sazin kur sagrābstītu informāciju, tādējādi padarot šīs diskusijas praktiski nelasāmas. No sākuma Cool Dzipsy likās saprātīgs cilvēks, bet ar laiku šis viedoklis mainījās uz sliktāko pusi.

Viena tante teica? Vai manis publicētā statistika no ZVA ir sagrābstīta informācija? Šis gan ir interesants apgalvojums, tad jau pēc tevis teiktā, mūsu Valsts iestādes publicē "sagrābstītu" informāciju.
Nevajag jaukt veselīgu diskusiju ar sazvērestības teoriju izplatītājiem. Kur es esmu publicējusi šeit kādu sagrābstītu informāciju?
30.07.2021 14:36 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Daži tv raidījumi, daži ārsti.
Viena tante teica. Ja jau gribi oponēt savu viedokli, tad uzraksti mums pārējiem raidījuma nosaukumus, ārsta vārdus, uzvārdus. Savādāk nezinam par ko ir runa.

Es gandrīz katru vakaru skatos Dr. Campbell 15-30 minūšu youtube video, kur viņš ar datiem izklāsta attiecīgās dienas situāciju skaitļos un bieži vien iepazīstina ar jaunākajiem pētījumiem (vienmēr norādot atsauces). Pēc tam ar lielāku vai mazāku laika nobīdi tādu pašu informāciju dzirdu no ārstiem un zinātniekiem raidījumos ''Uz līnijas'', ''Preses klubs'', ''Kur tas suns aprakts''.
Es uzskatu, ka ja jau esat pret oficiālo viedokli, kaut vai no tās pašas televīzijas jums būtu jāiepazīstas, kas tad vispār tā oficiālā, it kā melu, versija ir. Diezgan daudzas atbildes ''melu televīzijā'' ir pārrunātas n-tās reizes, bet te vakcīnas pretinieki uzvedas tā, it kā teju ne pret ko nav sniegtas atbildes, lai gan patiesībā teju viss ir izskaidrots.
30.07.2021 14:43 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Vai tad pagājušajā vasarā nesamazinājās saslimstība līdz nullei, bez potēm?

Kāds inficēšanās līmenis bija 2020 pavasarī ? Minimāls. Tika ātri uzlikti ierobežojumi, slēgtas robežas utt
Kāda bija vai ir jābūt pareizai rīcībai ? Nedarīt neko? Dzīvot tālāk un ja saslimstība pieaug, iet lokdaunā ? Sāk atkal visu attālināto procesu ar ierobežojumiem ?
Es saprotu ka tev nav ko atbildēt un šo konkrēto jautājumu. 😜😜😜
30.07.2021 14:43 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Es uzskatu, ka ja jau esat pret oficiālo viedokli, kaut vai no tās pašas televīzijas jums būtu jāiepazīstas, kas tad vispār tā oficiālā, it kā melu, versija ir.

Es arī Kempbelam sekoju, un jebkurā gadījumā 'antivakseriem' ir daudz labāks priekšstats par oficiālo versiju (kas starp citu nav gluži Kempbela pārstāvēta - ja tiešām klausies viņu, noteikti zini, cik vēstules viņš pats savai valdībai ir rakstījis, prasot sniegt dažādus paskaidrojumus, un cik bieži pats kritizē 'oficiālo versiju' un valdības rīcību), nekā vakcīnu fanātiem, kuriem vienīgais zināmais iemesls, kāpēc cilvēki negrib vakcinēties, ir čipi, depopulācija un 5G.
30.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
KAUTIŅŠ! KAUTIŅŠ! KAUTIŅŠ!
30.07.2021 14:50 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
kas starp citu nav gluži Kempbela pārstāvēta - ja tiešām klausies viņu, noteikti zini, cik vēstules viņš pats savai valdībai ir rakstījis, prasot sniegt dažādus paskaidrojumus, un cik bieži pats kritizē 'oficiālo versiju' un valdības rīcību

Jā, bet viņš nav PRET vakcīnām. Un kā jau teicu, ar lielāku vai mazāku laika nobīdi tas, ko viņš saka, parādās arī citur. No viņa pirmā uzzināju par sirdsslimību risku (bet statistiski niecīgo) no attiecīgajām vakcīnām, bet pēc laika par to runāja arī TV, nav tā, ka par to tika noklusēts.
30.07.2021 14:56 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Jā, bet viņš nav PRET vakcīnām.

Ir diezgan maz cilvēku, kas ir pret vakcīnām. Pārsvarā tie, kas ir pret, ir pret to cilvēku spiešanu vakcinēties, kuri vispār nav riska grupā, un arī ikdienā nestrādā ar tiem, kas ir.
Un kā jau teicu, ar lielāku vai mazāku laika nobīdi tas, ko viņš saka, parādās arī citur.

Viņš jau lielu tiesu balstās uz valdību datiem, kas, protams, parādīsies arī visur citur, kur balstās uz valdību datiem, tostarp Latvijas TV (arī pirmās ziņas par sirds slimībām nāca no Izraēlas valdības). Vai tiešām ir tā, kā Tu apgalvo, ka arī visi viņa minētie ar valdībām nesaistītie pētījumi (par D vitamīnu, ivermectin u.tml.) visur nonāk - ļoti šaubos, neesmu redzējusi, un meklējot neesmu atradusi. Un tā arī ir viena lieta, par ko viņš pats ir asi kritizējis savu valdību, ka tiek apzināti (arī pēc Kembela uzskatiem, tieši apzināti) ignorēti pilnīgi visi mehānismi, kas cilvēkus var no kovida daļēji vai pilnīgi pasargāt, un vakcīnas tiek pasniegtas kā vienīgā izeja.
30.07.2021 15:30 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
C00L Dzipsy @ 30.07.2021 09:13

Report piespied!

Ja kas, es prasīju padomu cien. Radler nevis tev. Mani neinteresē antivaxeru viedoklis. It īpaši, ja viņi to pamato ar statistiku un datiem. Turklāt tas "Report" neko nedara, jo grupa joprojām pastāv.
31.07.2021 14:05 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Glābiet, meitenes! Tā šausmīgā dezinformācijas un melu grupa turpina plaukt un zelt! Jau gandrīz 20k sekotāju! Vajag ar steigu visām spiest uz "Report", lai tāda informācija "neizietu masās".
01.08.2021 11:54 |
 
Reitings 22
Reģ: 22.08.2015
Ar tiem vīrusiem ir tā, ka vīruss pats par sevi ir nekaitīgs. Imūnsistēmas agresija pret vīrusu. Ja es iepriekš kaitinājis imūnsistēmu ar hroniskām slimībām, tad pret vīrusu tā reaģē pavisam agresīvi un nogalina visu kas ceļā, arī veselās sūnas. Ja esi jauns un vesels cilvēks, tad nevajadzētu vakcinēties. Veselais tikai kaitē savam organismam šādi rīkojoties. Iedomājieties, kā mūsu imūnsistēma var attīstīties, ja mēs par katru iesnu grūžam iekšā vakcīnu un mākslīgi to sākam "audzināt". Jā, bakas uc nemutējās. Varbūt vakcīnas bija iedarbigakas. ielaida vienu un viss. Bet šis covids satiekot vakcinētu organismu "uzlauž" esošās vakcīnas barjeru, rodās jauni paveidi, agresīvāki. Atkal būs jālaiž jaunizdomāto vakcīnu iekšā. Cik tad daudz laidīsi iekšā ? Kas notiks ar imūnsistēmu pēc 5 dažādām vakcīnām ? - kas ir reāls scenārijs tuvāko gadu laikā. Es saprastu, ja vēl būtu viena veida vakcīna, bet jauniem paveidiem jaunas vakcīnas, kurš tad to miksli ir izpētījis ? Tas ir savā ziņā eksperiments.
Varbūt vajadZēja ļaut izslimot pirmo paveidu, nevis ļaut vīrusam mutēties, nez, bet šitais farmācijas un valdības karš pret vīrusu, iZmantojot mūsu organismus nešķiet īsti godprātīgi. Arī fakts, ka neviens neuzņemās atbildību par vakcīnas iespējamām blaknēm, nevieš tīru skatu uz šo vakcinācijas aicinājumu. Cilvēki ar vāju imūnsistēmu uc hroniskām kaitēm smagi saslimst arī no gripas. Lai tie vakcinëjās, arī pret gripu viņiem javakcinejas būtu katru gadu, bet jaunam veselam cilvēkam vakcinēties, tikai tāpēc, ka to darījuši citi, vai lai tiktu uz restorānu? Nu nez nez. Cik jums zināmi jauni veseli cilvēki, kuri nomiruši no covid vai izslimojuši ar paliekošām blaknēm ?
04.08.2021 15:34 |
 
Reitings 22
Reģ: 22.08.2015
Vēlviena lieta, par kuri ir vērts aizdomāties : Zinātnieki ir aprēķinājuši, ka maksimālais cilvēku skaits uz planētas ir 9 miljardi. Tas ir tik daudz, cik planēta mūs var uzturēt ar saviem resursiem, tā lai mēs varētu normāli eksistēt. Šobrīd esam 7 miljardi, paredZēts, ka līdz 2050 būs 9 miljardi. Tas ir tepat - 30 gadi. 10 miljardi, kas ir pats maksimums lai cilvēce nenomirtu badā un būtu vēl ko padzerties, ir paredzami uz 2100 gadu. 30 gadu laikā tas ir jāatrisina. Par to mums ziņās nestāsta, jo kam gan vajadzīgs mūs lieki uztraukt. Kā jums šķiet, kā varētu samazināt cilvēku skaitu uz planētas ? Vai vīruss būtu labs veids ? Tas ir neredzams, to nejūt, to nevar notiesāt, sodīt, un vakcīnas ir peļņa + tās palīdz vīrusam mutēties un kļūt agresīvākam. Šajā gadījumā neviens nav vainīgs, un cilvēku skaits iespējams jau sāk sarukt. Varbūt, ka tā ir tikai sagadīšanās, bet varbūt, ka Pasaules apdzīvotākajā valstī vīrusa izplatīšanās nav nejaušība ?
04.08.2021 16:13 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Ar tiem vīrusiem ir tā, ka vīruss pats par sevi ir nekaitīgs. Imūnsistēmas agresija pret vīrusu. Ja es iepriekš kaitinājis imūnsistēmu ar hroniskām slimībām, tad pret vīrusu tā reaģē pavisam agresīvi un nogalina visu kas ceļā, arī veselās sūnas. Ja esi jauns un vesels cilvēks, tad nevajadzētu vakcinēties. Veselais tikai kaitē savam organismam šādi rīkojoties. Iedomājieties, kā mūsu imūnsistēma var attīstīties, ja mēs par katru iesnu grūžam iekšā vakcīnu un mākslīgi to sākam "audzināt". Jā, bakas uc nemutējās. Varbūt vakcīnas bija iedarbigakas. ielaida vienu un viss. Bet šis covids satiekot vakcinētu organismu "uzlauž" esošās vakcīnas barjeru, rodās jauni paveidi, agresīvāki. Atkal būs jālaiž jaunizdomāto vakcīnu iekšā. Cik tad daudz laidīsi iekšā ? Kas notiks ar imūnsistēmu pēc 5 dažādām vakcīnām ? - kas ir reāls scenārijs tuvāko gadu laikā. Es saprastu, ja vēl būtu viena veida vakcīna, bet jauniem paveidiem jaunas vakcīnas, kurš tad to miksli ir izpētījis ? Tas ir savā ziņā eksperiments.

Tagad ir populārs uzskats, ka dzīve bez vakcīnām ir dabiskāka un labāka. Protams, var jau neskatīties vēsturē, kad miljoni cilvēku izmira no vīrusu slimībām, kuras tika likvidētas tikai ar vakcinācijas palīdzību.
Pasaulē patstāvīgi un regulāri plosījās epidēmijas -bakas, spāņu gripa, tīfs, mēris u.c slimības kura dēļ izmira miljoni cilvēku. Lai gan bija kas pārslimoja un ieguva imunitāti, tas daudz nelīdzēja, jo pēc laika epidēmijas atkal atkārtojās, aiznesot daudz dzīvību.
Tikai sākot vakcinēties šīs slimības tika “likvidētas”. Jau 18 gadsimtā ar primitīvām vakcinācijas metodēm un risku reāli saslimt, tika panākti labi rezultāti. Tad cilvēki bija gatavi riskēt un vakcinēties jo izvēle – nomirt epidēmijā vai vakcinēties ar novājinātu vīrusu - cita varianta nebija.
04.08.2021 16:32 |
 
Reitings 22
Reģ: 22.08.2015
Godfather @ 04.08.2021 16:32

Tagad ir populārs uzskats, ka dzīve bez vakcīnām ir dabiskāka un labāka. Protams, var jau neskatīties vēsturē, kad miljoni cilvēku izmira no vīrusu slimībām, kuras tika likvidētas tikai ar vakcinācijas palīdzību.
Pasaulē patstāvīgi un regulāri plosījās epidēmijas -bakas, spāņu gripa, tīfs, mēris u.c slimības kura dēļ izmira miljoni cilvēku. Lai gan bija kas pārslimoja un ieguva imunitāti, tas daudz nelīdzēja, jo pēc laika epidēmijas atkal atkārtojās, aiznesot daudz dzīvību.
Tikai sākot vakcinēties šīs slimības tika “likvidētas”. Jau 18 gadsimtā ar primitīvām vakcinācijas metodēm un risku reāli saslimt, tika panākti labi rezultāti. Tad cilvēki bija gatavi riskēt un vakcinēties jo izvēle – nomirt epidēmijā vai vakcinēties ar novājinātu vīrusu - cita varianta nebija.

Spāņu gripa nogalināja vairāk gados jaunus, veselus, ar spēcīgu imunitāti, tie smagi saslima no pārāk spēcīgas imūnsistemas pretreakcijas rezultāta. Riska grupā bija visi, arī mazi bērni.
04.08.2021 17:43 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
apes @ 04.08.2021 16:13
Vēlviena lieta, par kuri ir vērts aizdomāties : Zinātnieki ir aprēķinājuši, ka maksimālais cilvēku skaits uz planētas ir 9 miljardi. Tas ir tik daudz, cik planēta mūs var uzturēt ar saviem resursiem, tā lai mēs varētu normāli eksistēt. Šobrīd esam 7 miljardi, paredZēts, ka līdz 2050 būs 9 miljardi. Tas ir tepat - 30 gadi. 10 miljardi, kas ir pats maksimums lai cilvēce nenomirtu badā un būtu vēl ko padzerties, ir paredzami uz 2100 gadu. 30 gadu laikā tas ir jāatrisina. Par to mums ziņās nestāsta, jo kam gan vajadzīgs mūs lieki uztraukt. Kā jums šķiet, kā varētu samazināt cilvēku skaitu uz planētas ? Vai vīruss būtu labs veids ? Tas ir neredzams, to nejūt, to nevar notiesāt, sodīt, un vakcīnas ir peļņa + tās palīdz vīrusam mutēties un kļūt agresīvākam. Šajā gadījumā neviens nav vainīgs, un cilvēku skaits iespējams jau sāk sarukt. Varbūt, ka tā ir tikai sagadīšanās, bet varbūt, ka Pasaules apdzīvotākajā valstī vīrusa izplatīšanās nav nejaušība ?
šobrīd no vakcīnām pusgada laikā ir nomiruši vairāk cilvēku kā 12 gados iepriekš ņemot, līdz ar to atbildību jāuzņemas tiem, kas to uzspiež, dezinformē un vakcinē. Pūļa imunitāte ir jau iegūta un šobrīd ir pēdējais izmisums, jo ja nesavakcinēs, tad šoziem vairs tāds vilnis nav gaidāms. Vīruss nepaliek agresīvāks! Agresīvi ir pīķa proteīni vakcīnā. Tie ir cietāki kā cov2 proteīni.
https://rumble.com/vknnsr-about-half-the-cases-are-vaccine-failures.html
04.08.2021 23:17 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
šobrīd no vakcīnām pusgada laikā ir nomiruši vairāk cilvēku kā 12 gados iepriekš,

Kādas šausmas. Un cik vēl nomirs 😁😁😁
Vakcīnās iestrādātā inde darbojas 😮
05.08.2021 07:42 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Pazīstu nu jau 4 cilvēkus(noteikti ir vēl,kuri to paši vēl nezin,vai nav stāstījuši) kuriem pēc vakcinācijas ir sākusies autoimūnā saslimšana 👍
05.08.2021 08:21 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Vēlviena lieta, par kuri ir vērts aizdomāties : Zinātnieki ir aprēķinājuši, ka maksimālais cilvēku skaits uz planētas ir 9 miljardi. Tas ir tik daudz, cik planēta mūs var uzturēt ar saviem resursiem, tā lai mēs varētu normāli eksistēt. Šobrīd esam 7 miljardi, paredZēts, ka līdz 2050 būs 9 miljardi. Tas ir tepat - 30 gadi. 10 miljardi, kas ir pats maksimums lai cilvēce nenomirtu badā un būtu vēl ko padzerties, ir paredzami uz 2100 gadu. 30 gadu laikā tas ir jāatrisina. Par to mums ziņās nestāsta, jo kam gan vajadzīgs mūs lieki uztraukt. Kā jums šķiet, kā varētu samazināt cilvēku skaitu uz planētas ? Vai vīruss būtu labs veids ? Tas ir neredzams, to nejūt, to nevar notiesāt, sodīt, un vakcīnas ir peļņa + tās palīdz vīrusam mutēties un kļūt agresīvākam. Šajā gadījumā neviens nav vainīgs, un cilvēku skaits iespējams jau sāk sarukt. Varbūt, ka tā ir tikai sagadīšanās, bet varbūt, ka Pasaules apdzīvotākajā valstī vīrusa izplatīšanās nav nejaušība ?

Vakcinācija ir plāns samazināt cilvēku skaitu uz pasaules. Kaut kam jau ir jāsāk risināt pārapdzīvotību.
Pazīstu nu jau 4 cilvēkus(noteikti ir vēl,kuri to paši vēl nezin,vai nav stāstījuši) kuriem pēc vakcinācijas ir sākusies autoimūnā saslimšana

Tas ir masveida cilvēces izmiršanas sākums.
Izdzīvos tikai tie kuri nav vakcinēti
05.08.2021 08:46 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Godfather @ 05.08.2021 08:46

Vakcinācija ir plāns samazināt cilvēku skaitu uz pasaules. Kaut kam jau ir jāsāk risināt pārapdzīvotību.
Tas ir masveida cilvēces izmiršanas sākums.
Izdzīvos tikai tie kuri nav vakcinēti

Latvija nav pārapdzīvota. Patiesībā, tā ir tik tāda pussabrukusi valstele, kas neatīstās un nesaglabā pat to kas jau ir (tilti)
Lai arī vakcīnas nav gluži vitamīni nebūtu pareizi teikt, ka izdzīvos tikai nevakcinētie, jo ir triki un medikamenti kā izvairītoes no blaknēm. Ivermectin/Quercetin+zinc, NAC, D vitamīns
05.08.2021 09:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits