Vakcinācija

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Vai jūs iesiet vakcinēties? Varbūt esiet bijuši?
Man oktobrī jāiet uz operāciju un pie ķirurga man teica tā, vai nu jānes negatīvu kovid testu vai jāiet vakcinēties un pat ieteica ar Jansen vakcīnu . Nepārprotiet, neesmu antiwakser taču līdz galam šai kovid vakcīnai neuzticos. Es teicu ka esmu izslimojusi kovid aprīlī, uz to man atbildēja ka derīgs ir tikai pusgadu un īsti nepasargā. Antivielas man bija ļoti maz. 1 vienība tikai
Redzu tomēr daudz visādas lietas internetā un nezinu vairs kam ticēt. Visādas sazvērestības teorijas, ka tā ir mikročipošana un inde
Man ir divējādas domas. Vakcinējos kopš bērnības, gan pret ērču encefalītu, utt
Bet nevieš uzticību tomēr šī 'uz ātro' izgudrotā vakcīna un dzīvot tomēr vēl gribas
28.07.2021 15:54 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.12.2020
.Putns. @ 28.07.2021 20:40
novavax vakcīna jau arī nav nekāda jaunā. Kāda tur izpēte UK, ja Novavax bāzējas US?

Novavax veic vakcīnas pētījumus arī UK:
Results of UK phase 3 clinical trial for Novavax Covid-19 vaccine published
Novavax have announced the publication of results from the final analysis of its Phase 3 clinical trial of its Covid-19 vaccine (NVX-CoV2373), conducted in the UK and led by researchers at the Vaccine Institute at St George’s.

https://www.sgul.ac.uk/news/results-of-uk-phase-3-clinical-trial-for-novavax-covid-19-vaccine-published
+ Noskaties savu video vēl 1 reizi, tur Novavax tiek pieminēts konkrēti pēc nosaukuma (0:25) - Baltā roze laikam to palaida garām?
28.07.2021 20:55 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
pie ķirurga man teica tā, vai nu jānes negatīvu kovid testu vai jāiet vakcinēties un pat ieteica ar Jansen vakcīnu

Interesanti kāpēc Janssen vakcīnu ieteica, ja šai potei ir vieni no zemākajiem rādītājiem efektivitātes ziņā.
28.07.2021 20:59 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Pats labākais ir ja Tu vakcinējies piem.UK tad tā vakcīna Latvijai neder, sanāk ja Tu dzivo Uk, tur novakcinējies, velies atgriezties uz dzīvi Lv, tad ko darīt? Vakcinēties atkal dubultā tikai lai šīs vakcīnas derētu? Absurds. Kā viena un tā pati vakcīna var derēt dažam valstīm, bet citam ne? Ok tur citam valstīm QR kodus nevar nolasīt, bet citàm reāli vakcīna neder.
28.07.2021 21:03 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Myxer @ 28.07.2021 20:55

Novavax veic vakcīnas pētījumus arī UK:
https://www.sgul.ac.uk/news/results-of-uk-phase-3-clinical-trial-for-novavax-covid-19-vaccine-published
+ Noskaties savu video vēl 1 reizi, tur Novavax tiek pieminēts konkrēti pēc nosaukuma (0:25) - Baltā roze laikam to palaida garām?
Es ļoti labi dzirdēju, ka piemin Novavax un šī šķiet visdrošākā vakcīna, jo proteīna vakcīna tiešām paliek muskulī, nevis asinsritē, sirdī, smadzenēs un sazin kur.
28.07.2021 21:07 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Myxer @ 28.07.2021 20:55

Novavax veic vakcīnas pētījumus arī UK:
https://www.sgul.ac.uk/news/results-of-uk-phase-3-clinical-trial-for-novavax-covid-19-vaccine-published
+ Noskaties savu video vēl 1 reizi, tur Novavax tiek pieminēts konkrēti pēc nosaukuma (0:25) - Baltā roze laikam to palaida garām?

Te arī pilnāks konteksts, proti, jautājums, uz kuru tiek sniegta atbilde. Acīmredzami runa iet par pētījumos iesaistītajiem subjektiem.
I must thank the Minister for our Friday mornings together. It is not just me; every Member of this House is grateful for that weekly fixture—the highlight Zoom-fest. Is he aware that there are already glitches in the shiny new NHS covid passport that he mentioned? Two of my constituents, Konnie and Charlie, have been going for a year for Novavax trials and now they are being treated as if they are vax deniers, with the texts they get from the NHS, and they are grounded. Another guy, Karl, returned to his native US to have his two jabs because he is not eligible for NHS treatment. He says that it is xenophobia that he cannot access events that Brits can. I am sure it is unintentional. People think that they are being punished for doing the right thing. Will the Minister rectify that?

https://www.zahawi.com/parliament/ministerial-statement-covid-19-update-0
28.07.2021 21:08 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
RedBull @ 28.07.2021 17:25

Piekrītu.
Arī esmu vakcinējusies un aicinu šaubīgos, la beidzot normāli varētu dzīvot, nevis atkal uz rudeni visu klapēt ciet
piedod, bet lockdown būs kā tas jau ir citās valstīs ar lielāku vakcinācijas aptveri.
Mērķis ir kontrolēt un vakcinācijas vai c19 ir pakārtotas lietas.
Mērķis ir nonivelēt cilvēku morāli un nāvi uzdot kā normālu parādību aiz tā noslēpjot vakcīnu upurus.
Tāpat katram noteikti vakcinācijas pasi, jo kā tad bez tās. Iepriekš dzīvojām labi bez, bet tagad vajag un personas datu izpaušana par veselību 3. personām vairs nav nekas. Pēc tam sāks anulēt pases un lockdownot, ka neviens negrib boosteri un cilvēki itkā mirs no baisā c19(kā tas notiek katru dienu...).
Kā vēsta sen latviešu ticējums: "cerība muļķa mierinājums!"
Dienas pozitīvs franču zemnieki aplej makarona rezidenci ar vircu: https://www.roxytube.com/watch/french-farmers-spray-excrement-over-macrons-residence_zCWbfxc3lNQmCh4.html
28.07.2021 21:19 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.12.2020
.Putns. @ 28.07.2021 21:19
piedod, bet lockdown būs kā tas jau ir citās valstīs ar lielāku vakcinācijas aptveri.
Mērķis ir kontrolēt un vakcinācijas vai c19 ir pakārtotas lietas.
Mērķis ir nonivelēt cilvēku morāli un nāvi uzdot kā normālu parādību aiz tā noslēpjot vakcīnu upurus.
Tāpat katram noteikti vakcinācijas pasi, jo kā tad bez tās. Iepriekš dzīvojām labi bez, bet tagad vajag un personas datu izpaušana par veselību 3. personām vairs nav nekas. Pēc tam sāks anulēt pases un lockdownot, ka neviens negrib boosteri un cilvēki itkā mirs no baisā c19(kā tas notiek katru dienu...).
Kā vēsta sen latviešu ticējums: "cerība muļķa mierinājums!"
Dienas pozitīvs franču zemnieki aplej makarona rezidenci ar vircu: https://www.roxytube.com/watch/french-farmers-spray-excrement-over-macrons-residence_zCWbfxc3lNQmCh4.html

Klau... man vienkārši interesanti, no kurienas tu izrauj visus šitos feikus? Tu speciāli izplati melus vai arī tevi regulāri apčakarē ar dezinformācju? Video par *Makrona rezidenci* ir no 2014.gada novembra un ar Makronu vai viņa "rezidenci" nav nekāda sakara.
Lūk precīzi šis video no 2014.gada novembra:
https://www.dailymotion.com/video/x29h50r
Video vēl no zemnieku protestiem 2014.gada novembrī...
https://www.youtube.com/watch?v=Rw-_SWcsLYw
Par protesta iemesliem vari palasīt (neapmierinātība ar cenām, utt.):
https://www.theatlantic.com/photo/2014/11/french-farmers-grow-angry/100847/
28.07.2021 22:24 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Myxer @ 28.07.2021 22:24

Klau... man vienkārši interesanti, no kurienas tu izrauj visus šitos feikus? Tu speciāli izplati melus vai arī tevi regulāri apčakarē ar dezinformācju? Video par *Makrona rezidenci* ir no 2014.gada novembra un ar Makronu vai viņa "rezidenci" nav nekāda sakara.
Lūk precīzi šis video no 2014.gada novembra:
https://www.dailymotion.com/video/x29h50r
Video vēl no zemnieku protestiem 2014.gada novembrī...
https://www.youtube.com/watch?v=Rw-_SWcsLYw
Par protesta iemesliem vari palasīt (neapmierinātība ar cenām, utt.):
https://www.theatlantic.com/photo/2014/11/french-farmers-grow-angry/100847/
vispār tas video pa twitter cirkulēja. Par autentiskumu pārliecināties grūti. Tu man sagrāvi dienas prieku. 😦
28.07.2021 23:55 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
.Putns. @ 28.07.2021 23:55
vispār tas video pa twitter cirkulēja. Par autentiskumu pārliecināties grūti. Tu man sagrāvi dienas prieku. ?

Kāpēc tad publicē 2014.gada video, ja nepārliecinies par autentiskumu? Paļaujies tikai uz sevis izvēlētajiem saitiem: Roxytube, Bitchute? Nosaukumi jau vien diez ko neliecina par uzticamību.
29.07.2021 00:37 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Daudzi cilvēki, ar putām pie mutes, cenšas ieskaidrot, ka es pēc pāris gadiem nomiršu, ka man būs trombi, bet tajā pašā laikā - pie TV ēd treknāko burgeri uzdzerot 2L kolu. Problēma tāda, ka es labrāt dzirdētu speciālistu viedokļus, nevis to viedokļus, kuru argumenti ir Facebook vai jauns.lv raksti. P.S Ārsti nav kompetenti šajā jautājumā. Viņi nav mācīti izgudrot vakcīnas un tajās kaut ko saprast. Jo īpaši vietējās poliklīnikas ģimenes ārsts, kas beidza uneversitāti 20 gadus atpakaļ.
Pati esmu vakcinējusies ar Pfizer. Šobrīd viss kārtībā. Pēc vakcinācijas arī tikai roka sāpēja.
29.07.2021 03:02 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
C00L Dzipsy @ 29.07.2021 00:37

Kāpēc tad publicē 2014.gada video, ja nepārliecinies par autentiskumu? Paļaujies tikai uz sevis izvēlētajiem saitiem: Roxytube, Bitchute? Nosaukumi jau vien diez ko neliecina par uzticamību.
tpc, ka dzīves ritms tāds un uz maza telefona ekrāna ir grūtāk aptvert visu kā pie laptopa. Bitchute, jo youtube vairs nav tas kas bija. Tur nevar publicēt neko kas ir pret vakcināciju, līdz ar to tas ar nav diezko objektīvi.
29.07.2021 07:25 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Alishaaa @ 29.07.2021 03:02
Daudzi cilvēki, ar putām pie mutes, cenšas ieskaidrot, ka es pēc pāris gadiem nomiršu, ka man būs trombi, bet tajā pašā laikā - pie TV ēd treknāko burgeri uzdzerot 2L kolu. Problēma tāda, ka es labrāt dzirdētu speciālistu viedokļus, nevis to viedokļus, kuru argumenti ir Facebook vai jauns.lv raksti. P.S Ārsti nav kompetenti šajā jautājumā. Viņi nav mācīti izgudrot vakcīnas un tajās kaut ko saprast. Jo īpaši vietējās poliklīnikas ģimenes ārsts, kas beidza uneversitāti 20 gadus atpakaļ.
Pati esmu vakcinējusies ar Pfizer. Šobrīd viss kārtībā. Pēc vakcinācijas arī tikai roka sāpēja.

Lūk speciālists: https://www.bitchute.com/video/oGcskM3PAQLI/
Lūk analizētājs, kas nonāk pie tā paša secinājuma:
https://www.bitchute.com/video/nCWK5aRwVwOr/
29.07.2021 07:30 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Daudzi cilvēki, ar putām pie mutes, cenšas ieskaidrot, ka es pēc pāris gadiem nomiršu, ka man būs trombi, bet tajā pašā laikā - pie TV ēd treknāko burgeri uzdzerot 2L kolu. Problēma tāda, ka es labrāt dzirdētu speciālistu viedokļus, nevis to viedokļus, kuru argumenti ir Facebook vai jauns.lv raksti.

Ir pietiekami daudz Latvijas speciālistu viedokļi, bet tie nevienam neinteresē.
labāk izrakt internetā kaut ko pretēju un akli tam ticēt.
29.07.2021 08:04 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Godfather @ 29.07.2021 08:04

Ir pietiekami daudz Latvijas speciālistu viedokļi, bet tie nevienam neinteresē.
labāk izrakt internetā kaut ko pretēju un akli tam ticēt.
jā, ir neatkarīga televīzija Brīvvalsts TV, kas taisa visai interesantus raidījumus
https://www.brivvalsts.tv/raidijumi/
Vienīgais tas, ka neesmu pamanījis, ka tie vietējie speci norāda avotus...
29.07.2021 08:17 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
.Putns. @ 29.07.2021 08:17
jā, ir neatkarīga televīzija Brīvvalsts TV, kas taisa visai interesantus raidījumus
https://www.brivvalsts.tv/raidijumi/
Vienīgais tas, ka neesmu pamanījis, ka tie vietējie speci norāda avotus...

Nu brīvvalsts TV nebūtu gluži viens no tiem avotiem uz ko 100% vajadzētu paļauties...
Manuprāt, ja to skatās/klausās ir visam saturam jāpieiet ar ļoti lielu kritiskās domāšanas devi, jo nenoliedzu esmu šo to no tā skatījusies un tiešām reizēm atrodas jautājumi, kas rosina aizdomāties par to kas ir kas, bet tas nenozīmē, ka tam visam 100% ir jātic.
Ir vērts paskatīties vairākus arī pilnīgi pretējus viedokļus un avotus, šinī gadījumā gan tos kas ir par vakcināciju, gan tos kas ir pret, gan tos kas apskata dažāda veida saturu, bet ir jāanalizē kopīgais informācijas saturs unn nevar akli ticēt vienam avotam,bet informācija ir jāanalizē, jāatrod piemēram info par pašu cilvēku kas par kaut ko izteicies, atrast organizāciju kas aizstāv konkrēto mediju (piemēram, kas ir brīvvalsts TV autors? Kāds ir viņa mērķis? Vai mērķis ir saistīts ar cilvēku veselību vai ar politiku un uzmanības iegūšanu vai kā...?).
Tāpat ir jāapdomā kāda ir tava paša motivācija meklēt informāciju - lai pierādītu, kad tev ir taisnība vai "tam otram nav taisnība" (šādā gadījumā pats apzināti vai neapzināti izvēlas tiikai to informāciju kas atbilst paša paustajiem uzskatiem visu pārējo sistemātiski "neredzot" vai noliedzot); lai izveidotu savu nostāju kādā jautājumā; lai ozvērtētu no esošās informācijjas kā rīkoties; lai apskatītu visu situāciju kopumā (šajos gadījumos parasti tiks ievākts vairāk informācijas un dažādāka informācija)... Bet var būt vēl citas motivācijas kāpēc kaut ko lasīt un kādam ticēt vai neticēt...
Bet labi šis gluži nav par diskusijas tēmu. Tikai viedoklis par informācijas ievākšanu/izvērtēšanu attiecībā pret info apjomu.
Pati vairāk piederu pie tiem, kuriem interesē abu pušu viedokļi un saprotu ka ir mīnusi un plusi par vakcinēšanos vai nevakcinēšanos jebkurā gadījumā.
Pati sistemātiski izvairos atbildēt par savu vakcinācijas vai nevakcinācijas faktu, jo neuzskatu, ka pašlaik man būtu jādalās ar saviem veselības datiem ar trešajām personām, kas nav ārsti. Tā kā pašlaik dzīvoju bez vajadzības pēc to vietu apmeklēšanas, kur prasītu sertifikātu, es atļaujos dzīvot pelēkajā zonā uz jautājumiem "vai tu esi vakcinējies" vienkārši neatbildot, jo tas ir interesējis līdz šim tikai draugiem vai paziņām nevis kaut kam kam man būtu vajadzība to teikt...
29.07.2021 08:56 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Ja aprīlī oficiāli izslimojis tad šobrīd vakcinējoties ir nepieciešama tikai 1 pote un sertifikāts ir jau pēc 2 nedēļām.
29.07.2021 09:07 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Satelle @ 29.07.2021 08:56

Nu brīvvalsts TV nebūtu gluži viens no tiem avotiem uz ko 100% vajadzētu paļauties...
Manuprāt, ja to skatās/klausās ir visam saturam jāpieiet ar ļoti lielu kritiskās domāšanas devi, jo nenoliedzu esmu šo to no tā skatījusies un tiešām reizēm atrodas jautājumi, kas rosina aizdomāties par to kas ir kas, bet tas nenozīmē, ka tam visam 100% ir jātic.
Ir vērts paskatīties vairākus arī pilnīgi pretējus viedokļus un avotus, šinī gadījumā gan tos kas ir par vakcināciju, gan tos kas ir pret, gan tos kas apskata dažāda veida saturu, bet ir jāanalizē kopīgais informācijas saturs unn nevar akli ticēt vienam avotam,bet informācija ir jāanalizē, jāatrod piemēram info par pašu cilvēku kas par kaut ko izteicies, atrast organizāciju kas aizstāv konkrēto mediju (piemēram, kas ir brīvvalsts TV autors? Kāds ir viņa mērķis? Vai mērķis ir saistīts ar cilvēku veselību vai ar politiku un uzmanības iegūšanu vai kā...?).
Tāpat ir jāapdomā kāda ir tava paša motivācija meklēt informāciju - lai pierādītu, kad tev ir taisnība vai "tam otram nav taisnība" (šādā gadījumā pats apzināti vai neapzināti izvēlas tiikai to informāciju kas atbilst paša paustajiem uzskatiem visu pārējo sistemātiski "neredzot" vai noliedzot); lai izveidotu savu nostāju kādā jautājumā; lai ozvērtētu no esošās informācijjas kā rīkoties; lai apskatītu visu situāciju kopumā (šajos gadījumos parasti tiks ievākts vairāk informācijas un dažādāka informācija)... Bet var būt vēl citas motivācijas kāpēc kaut ko lasīt un kādam ticēt vai neticēt...
Bet labi šis gluži nav par diskusijas tēmu. Tikai viedoklis par informācijas ievākšanu/izvērtēšanu attiecībā pret info apjomu.
Pati vairāk piederu pie tiem, kuriem interesē abu pušu viedokļi un saprotu ka ir mīnusi un plusi par vakcinēšanos vai nevakcinēšanos jebkurā gadījumā.
Pati sistemātiski izvairos atbildēt par savu vakcinācijas vai nevakcinācijas faktu, jo neuzskatu, ka pašlaik man būtu jādalās ar saviem veselības datiem ar trešajām personām, kas nav ārsti. Tā kā pašlaik dzīvoju bez vajadzības pēc to vietu apmeklēšanas, kur prasītu sertifikātu, es atļaujos dzīvot pelēkajā zonā uz jautājumiem "vai tu esi vakcinējies" vienkārši neatbildot, jo tas ir interesējis līdz šim tikai draugiem vai paziņām nevis kaut kam kam man būtu vajadzība to teikt...
skaidrs, ka uz visu jāskatās kritiski, taču sanāk viņiem labi un svaigi. Ja nacionālās TV neļauj dažādus viedokļus, tad šeit rodas iespaids, ka visi var brīvi izteikties. Katrā ziņā, es viņus atbalstu.
Un mērķi jau var būt dažādi. Praktizēties žurnālistikā, hobijs, video montāža utt.
Var pievienoties telegram čatā un pajautāt pašiem:
https://t.me/brivvalststv
29.07.2021 09:12 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
jā, ir neatkarīga televīzija Brīvvalsts TV, kas taisa visai interesantus raidījumus

Skaists nosaukums, bet arī tā atkarīga no kāda finansējuma, jo ar godīgiem ziedojumiem vien nesavākt līdzekļus normālai TV apraidei.
Latvijā ir pietiekami daudz speciālistu, kuri viedokļi un domas par vakcināciju sakrīt.
Visi uzpirkti ?
29.07.2021 09:46 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Ja nacionālās TV neļauj dažādus viedokļus, tad šeit rodas iespaids, ka visi var brīvi izteikties. Katrā ziņā, es viņus atbalstu.

Varbūt tik tiešām visi var izteikties, bet vismaz praksē izsakās tikai noteikta daļa un noteikti viedokļi, kas ir par labu viņu naratīvai un ideoloģijai. Tas pats arī Bitchute. Teorētiski jau ir labi, ka eksistē šādi alternatīvi avoti. Bet praksē sākas problēmas, kad cilvēki jau defaultā iet pret visu, kas ir mainstream. Vai tieši otrādi, iet tikai pa to.
29.07.2021 09:53 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
trombiem vispār ir vairāki desmiti iemeslu, visparastākais varikozās kāju vēnas, no kurām karstā laikā pie mazkustīga dzīvesveida un zema uzņemtā šķidruma daudzuma var atdalītie trombu gabali un aizceļot uz plaušām. Bet tagad trombiem ka vienīgo iemeslu antivaxeri piesauks vakcīnas. Protams, vieglāk visā vainot vakcīnu nevis savu veselības stāvokli un dzīvesveidu. Tā kā tas tagad notiek ar to skolotāju, kura mira 40 dienas pēc vakcīnas un vakcīna vispār pat zeneks nebija,kuram ir tas minimalais trombu risks. ekspertīzes rezultāti nav publicēti, bet visi paši izdomājuši, ka vakcīna vainīga un nu tik iet vaļā feisbukā.
palasiet vēsturi, kad pret bakām potēja, tad ari tas pats gāja vaļā, tikai tolaik nebija interneta, arī pašpasludinātie zinātnieki solīja visiem nāvi un elli pēc nāves. un ciema iedzīvotaji krūmos bēga. Pa gadsimtu tā kā vajadzēja palikt gudrakiem, bet, nē, sacep feikās lapas un kladzina par nonāvēšanu ar vakcīnām. tiešām? lai likvidētu daļu sabiedrības, nekādas vakcīnas nevajag, pietiek modificēt jebkuru bīstamo vīrusu un izlaist ārā, bioloģiskie ieroči jau gadu desmitiem zināmi. bet, nē tak, antivaxeriem liekas, ka šie tādi īpaši, ka sos dēļ vakcīnu radīja, miljardus tērēja, lai tā ar glanci nogalinatu, ha ha.
29.07.2021 10:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits