Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Humpalas

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vai jums ir izdevies nopirkt pērles humpalās Rīgā/Latvijā? Un ar to es domāju, nevis parastus lētos brendus, bet dizainera lietas. Kā dizaineru piemērus varu minēt Dior, Chanel u.c., lai saprastu, kādas klases dizainerus es domāju.
Ja jā, kurās tieši humpalās, kurā pilsētā? Kādas pērles ir jūsu īpašumā? Cik maksāja?
23.07.2021 18:18 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Pirms pāris gadiem, kad bija laiks staigāt pa tādām vietām, tad tika iegādāts Chanel lakats, LV somiņa, Gucci zābaki, lacostes maiciņas, polo džemperi, atslēgas vārds ir nevis vieta, bet regulāra iešana uz tādām vietām😁 esmu iegādājusies gan Rīgā, gan mazpilsētā.
23.07.2021 18:28 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Kaut kad ļoti sen humpalās atradu chanel somu, bet tas bija diezgan novecojis modelis.
Draudzene pagājušajā vasarā piestrādaja humpalās Rīgā un stāstija, kā darbinieces pašas no sākuma pārlasa atvestās drēbju kaudzes tapec nedomāju ka kaut kas labs tiek izlikts pārdošanā. Vismaz tajās humpalās kurās strādā cilvēki kuri saprot kaut ko no brendiem.
23.07.2021 18:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Humana Latvija Vintage veikalos. Jāiet dienā, kad ir pievedums, var atrast labas dizaina pērles.
23.07.2021 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Man arī liekas, ka vienkārši regulāri ir jāapmeklē secondhand veikali un tad izdodas atrast arī brendus, pati pāris gadus atpakaļ pavisam necilos humpīšos atradu PRADA rokassomu, un godam izmantoju vairākus gadus, jo bija ļoti klasiska dizaina un gaumīga. Esmu arī atradusi GUCCI maiciņu, Calvin Klein džinsas un džemperi, un draugam HUGO BOSS t-kreklu. Galvenais ir meklēt .
Nezinu vai vēl eksistē, bet pāris gadus atpakaļ, ja nemaldos pa TV redzēja, ka rādīja Rīgā kaut kādu fancy humpalu veikalu, kurā tikai brendi , bet vai tāds vēl eksistē, nemācēšu teikt
23.07.2021 23:35 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
BekiLu @ 23.07.2021 23:35
Man arī liekas, ka vienkārši regulāri ir jāapmeklē secondhand veikali un tad izdodas atrast arī brendus, pati pāris gadus atpakaļ pavisam necilos humpīšos atradu PRADA rokassomu, un godam izmantoju vairākus gadus, jo bija ļoti klasiska dizaina un gaumīga. Esmu arī atradusi GUCCI maiciņu, Calvin Klein džinsas un džemperi, un draugam HUGO BOSS t-kreklu. Galvenais ir meklēt .
Nezinu vai vēl eksistē, bet pāris gadus atpakaļ, ja nemaldos pa TV redzēja, ka rādīja Rīgā kaut kādu fancy humpalu veikalu, kurā tikai brendi , bet vai tāds vēl eksistē, nemācēšu teikt

Centrā ir viens Fancy brendu humpalu veikals (esmu tur bijusi dažas reizes), tur tiešām ir brendu paradīze. Publiski neviens šo vietu nemin, jo bails no lielām masām kuras izpirks visu. 😁 Mūsu pašu ietekmeļu arī tur bieži viesi, neviens nereklamē, lai neatņem viņiem Fancy mantas.
23.07.2021 23:44 |
 
Reitings 6
Reģ: 24.05.2020
C00L Dzipsy @ 23.07.2021 23:44

Centrā ir viens Fancy brendu humpalu veikals (esmu tur bijusi dažas reizes), tur tiešām ir brendu paradīze. Publiski neviens šo vietu nemin, jo bails no lielām masām kuras izpirks visu. ? Mūsu pašu ietekmeļu arī tur bieži viesi, neviens nereklamē, lai neatņem viņiem Fancy mantas.

Uzramstīsi kur tieši atrodas tas fancy humpalu veikaliņš? 😁 var privāti, baigi gribas aiziet ko ieķert 😁😊
24.07.2021 00:38 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Ir viena maza bodīte, neatceros kā saucas. Aptuvenā adrese - Lāčplēša iela 41- tieši iepretim pāri ielai. Tas drīzāk ir komisijas veikals. Cenas nav no tām lētākajām, bet šad tad var arī par sakarīgu naudu atrast dizaineru apavus un apģērbus.
24.07.2021 08:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!