KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 575
Reģ: 17.07.2024
Lueņukam birums insta storijos, vaig piķi grāmatai🤩😃
08.10.2024 21:25 |
 
Reitings 22295
Reģ: 16.04.2023
Padauzai neuzticēja runājano daļu mēbeļu reklāmā. 🤣 Hihii
08.10.2024 22:22 |
 
Reitings 392
Reģ: 06.08.2024
vellavecennn @ 08.10.2024 15:54
Atcerējos vienu fragmentu, kur varēja redzēt lienītes šoferēšanas izgājienus.
Tas moments sākas no 1:05 , pasaku priekšā lai nav jāskatās viss video ?
https://m.youtube.com/watch?v=-pTh3gbHBCs&t=265s&pp=ygUQbmV0aWtsYWJpIGtpdmljcw%3D%3D

Paldies par video. Šitie džeki baigi krutie. Nezināju tadus. Smejos skaļā balsī.
Britnija Kiviča 😁
08.10.2024 22:55 |
 
Reitings 349
Reģ: 13.06.2024
Miai mugurā ir zēnu drebes. Un es arī neesmu pret atdotām drēbēm, bet es domāju, ka mēs te par to mazāk ceptos, ja Miai būtu kaut kas, kas tiešām ir ticis nopirkts viņai pirmajai, vecumam, izmēram atbilstošs, pat ne gaumīgs, bet kaut vai Lienes gaumē. Ja būtu kāds pavediens, ka Liene ar mīlestību pucē savu meitiņu, tad nebūtu te šādu komentāru.

Piekrītu! Esmu dzimusi 1991.gadā. Bijām parasta ģimene, nekādi bagātnieki, bieži vien dzīvojām no algas līdz algai. Taču skatos savas bērnības bildes un tajās redzu sevi interesantos kostīmiņos, vienmēr matos bija tajā laikā populāras taurenīšu sprādzītes, kurās taurenīši bija uz tādām kā atsperītēm un, kad kustējos, tie "lēkāja" līdzi. Gan jau mana vecuma meitenes varbūt atceras tādas sprādzes. Lai vai kā manai ģimenei gāja, mamma vienmēr bija mani apģērbusi smuki un interesanti, mati vienmēr bija ieveidoti - vai nu sapītas bizes vai matos ieliktas sprādzītes. Līdz ar to nav svarīgi tas, cik plāns ir maciņš. Domāju, ka mūsdienās izvēle bērnu apģērbiem un aksesuāriem un daudz lielāka kā 90.gados un kaut vai lietoto apģērbu veikalos var iegādāties smukas, gaumīgas drēbītes Mias vecuma meitēnam. Protams, galvenais jau ir tas, ka bērns vispār ir apģērbts, taču ir skumji skatīties uz to kā māte lielās ar savu dārgo kleitu ar APAKŠSVĀRKIEM, kamēr meitiņa staigā apkārt zēnu drēbēs un ar nošļukušu cepuri galvā.
08.10.2024 23:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits