KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1
Reģ: 29.02.2024
Viste en Instagram que Kivičs vuelve a hablar con Don, sobre la canción de Eurovisión, cuyo comienzo es similar a otra canción lanzada hace varios años. descargador de youtube
29.02.2024 17:41 |
 
Reitings 36729
Reģ: 10.11.2022
"Šodien superīgs laiks!" Jā, ļenka, nav vairs -10 un bērnam var uzvilkt pirkstainus cimdiņus, nevis biezos dūraiņus. Nu, kur var būt tāda mātīte un tik ļoti nemīlēt un nerūpēties par savu mīlestības bērniņu? Nemīlētais mīlestības bērns😪
29.02.2024 18:29 |
 
Reitings 2500
Reģ: 07.03.2022
Jā, Miai tikai viens biezais kombis ziemu, pavasari. Tas arī viss. Skumji.
29.02.2024 19:06 |
 
Reitings 425
Reģ: 01.02.2024
ZapeNape @ 29.02.2024 18:29
"Šodien superīgs laiks!" Jā, ļenka, nav vairs -10 un bērnam var uzvilkt pirkstainus cimdiņus, nevis biezos dūraiņus. Nu, kur var būt tāda mātīte un tik ļoti nemīlēt un nerūpēties par savu mīlestības bērniņu? Nemīlētais mīlestības bērns?
tā narcise mīl tikai sevi!
29.02.2024 19:10 |
 
Reitings 2929
Reģ: 14.09.2023
Kā var tik ļoti patikt savs filtrētais ģīmis, ka pat video neredz, ka bērns netiek līdzi. Jā, ar bērnu iet ir drusku garlaicīgi, viņi iet lēni, ne pieaugušo tempā, bet nu nav jau arī tā, ka Pacientei kaut kur jāsteidzas. Nē, velk aiz rokas tā, ka viņai jāskrien ik pa diviem soļiem, lai sarautu. Tas indes pilnais smaids nevienu neapmuļķo, ir labi redzams, ka bērns viņai ir traucēklis, ko maksimāli ātri nogrūst pie ekrāna.
29.02.2024 19:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4314
Reģ: 31.10.2010
Mia tiešām bezmaz klupdama krizdama skrien pie rokas līdzi. Stulbā mātīte!
29.02.2024 20:36 |
 
Reitings 425
Reģ: 01.02.2024
Neuztraucies Liene, Tu neesi crazy, Tu esi pretīga narcistiska dzeguze ar tukšu pauri, ne Tev skaistums, ne Tev daile, ne harizma! Liekule! Man ļoti žēl mazās Mias!
29.02.2024 22:43 |
 
Reitings 390
Reģ: 22.02.2024
Vienā brīdī izskatījās, ka Ļenka dusmīga uz mazo, ka viņa neiziet tik ātri. Plus, smieklīgi, ka viņa šēro par ziedojumu vākšanu bērniņam, kaut pašas bērnam mutē viss ir slikti.
29.02.2024 22:57 |
 
Reitings 333
Reģ: 23.01.2023
Miai šitais kombinezons gan universāls trāpījies - gan pie - 20, gan pie +10. Forši. Varbūt līdz Jāņiem būs ok.
(viss ok, mēdz būt salīgi bērni un nezinam - varbūtība apakšā viena plāna kārta, bet, jei bogu, viss ko švabra dara saistībā ar bērna "audzināšanu" un "aprūpi" liek vienkārši skumji nopūsties...)
29.02.2024 23:08 |
 
Reitings 64
Reģ: 21.06.2023
MeltedCheese @ 29.02.2024 19:06
Jā, Miai tikai viens biezais kombis ziemu, pavasari. Tas arī viss. Skumji.

Nu kāds vēl pavasaris?! Te jūs arī galīgi daudzas esat tik ļoti atrautas no realitātes savā nīšanā, ka nesajēdzat, ka tas, ka spīd saule nenozīmē, ka ir +15 grādi!
Jūs maz saprotat, ka bērniņus ved uz dārziņu agri no rīta, kad ir ap 0 vēl???
Un visbiežāk savāc jau vakarā, kad T arī ne stipri vairāk par 2 grādiem?! Tas, ka uz stundu dienas laikā paliek siltāks, nenozīmē, ka šīs vienas stundas dēļ tagad jāmaina pēkšņi garderobi uz pavasara! Nav nekāds pavasaris vēl!
Normāli ģērbts bērns šim mānīgajam laikam, kad tik tikko sāk uzspīdēt saule, nenozīmē, ka visi velkam nost bērniem cepures un pārejam uz parastiem legingiem.
Lamāt ļudni var par to, ka Mia tur kā šunelis knapi tiek līdzi un pati narcise atkal tīksminās, bet ne jau par to, ka bērns vēl saģērbts ir pavisam normāli PĒDĒJAI februāra dienai! Attopieties, nav nekāds te jums aprīlis, bet tik tikko beidzās ZIEMAS mēnesis!
29.02.2024 23:25 |
 
Reitings 64
Reģ: 21.06.2023
ZapeNape @ 29.02.2024 18:29
"Šodien superīgs laiks!" Jā, ļenka, nav vairs -10 un bērnam var uzvilkt pirkstainus cimdiņus, nevis biezos dūraiņus. Nu, kur var būt tāda mātīte un tik ļoti nemīlēt un nerūpēties par savu mīlestības bērniņu? Nemīlētais mīlestības bērns?

Nepadomāji, ka adītie pirkstainīši ātri paliek dubļaini un slapji esot ārā vēl tādā laikā?! Nav jau +10, lai tā pārmestu! No rīta ir 0 grādi! Vai varbūt jūsu bērni dārziņā ārā tikai rātni pastaigājas un nedod Dievs paņemt rokās kādu pusslapju netīru zaru vai spēlēt ar smiltīm, kuras pašlaik ir totāli mitras un netīras? Vai nedod Dievs paņemt rokās kādu atrastu neizkusušu netīru ledus gabaliņu vai savākt ar rokām palikušo šur tur sniega pļecku? Nu padomā, kas būs ar tiem adītajiem cimdiņiem!? Bērnam tādos pāris stundas pēc tam jāsalst un tad, ja nav maiņas līdzi, tādus pašus pieķēzītus un slapjus vilkt uz pēcpusdienas pastaigu?
Apbrīnojami, veselas 20 dumiķītes nospieda tavam komentāram Like.
Jums 100% nav mazu bērnu!
01.03.2024 00:14 |
 
Reitings 425
Reģ: 01.02.2024
crete @ 01.03.2024 00:14

Nepadomāji, ka adītie pirkstainīši ātri paliek dubļaini un slapji esot ārā vēl tādā laikā?! Nav jau +10, lai tā pārmestu! No rīta ir 0 grādi! Vai varbūt jūsu bērni dārziņā ārā tikai rātni pastaigājas un nedod Dievs paņemt rokās kādu pusslapju netīru zaru vai spēlēt ar smiltīm, kuras pašlaik ir totāli mitras un netīras? Vai nedod Dievs paņemt rokās kādu atrastu neizkusušu netīru ledus gabaliņu vai savākt ar rokām palikušo šur tur sniega pļecku? Nu padomā, kas būs ar tiem adītajiem cimdiņiem!? Bērnam tādos pāris stundas pēc tam jāsalst un tad, ja nav maiņas līdzi, tādus pašus pieķēzītus un slapjus vilkt uz pēcpusdienas pastaigu?
Apbrīnojami, veselas 20 dumiķītes nospieda tavam komentāram Like.
Jums 100% nav mazu bērnu!
šādu komentāru, un 20 dumiķīšu laiku nebūtu, ja Liene, slavenā Kiviča sieva, skaistumkaraliene, mākliniece, sabiedrības dāma, un kas nu vēl , nebūtu, ja pati nebūtu savu bērna audzināšanu un arūpi atrādījusi publikski! Es esmu māte, neesmu perfekta, neviens nav, bet es nesaprotu! Kā var tik publiski atrādīt to, ka nemīli savu bērnu,publiski pazaudēt savas 3 meitas, un lepoties, ka audzē matus un esi Kiviča sieva? Kas tajā salmu galvā notiek?
01.03.2024 00:57 |
 
Reitings 64
Reģ: 21.06.2023
Neiil @ 01.03.2024 00:57
šādu komentāru, un 20 dumiķīšu laiku nebūtu, ja Liene, slavenā Kiviča sieva, skaistumkaraliene, mākliniece, sabiedrības dāma, un kas nu vēl , nebūtu, ja pati nebūtu savu bērna audzināšanu un arūpi atrādījusi publikski! Es esmu māte, neesmu perfekta, neviens nav, bet es nesaprotu! Kā var tik publiski atrādīt to, ka nemīli savu bērnu,publiski pazaudēt savas 3 meitas, un lepoties, ka audzē matus un esi Kiviča sieva? Kas tajā salmu galvā notiek?

Tieši KĀ tavs komentārs ir saistīts ar bērna apģērbšanu? Cik es redzu, mana bērna dārziņā visi bērni vēl ir ģērbti ziemas drēbēs un tam nav nekāda sakara ar to cik mīl vai nemīl savu bērnu. Tāpēc ir izteikti divkosīgi apriet ļauno ļudni, ka nepareizi apģērba bērnu, lai gan ziemas drēbēs staigā vēl gandrīz visi mazi bērni .
Un es tev piekrītu, tikai sakara ar šodien redzamā storija Mias apģērbu, tur nav!
01.03.2024 01:05 |
 
Reitings 425
Reģ: 01.02.2024
crete teksts doma bija tajā, ka Mia nav pārāk glīti un atbilstoši saģērbts bērns! Un Liene ar pufaiku vaļā jūsmo par skaisto laiku! Tātad gana silts, lai tos cimdiņus novilktu! Pieļauju, ka rociņas svīda! Bet never mind, galvenais filtrotā seja, blondie, skaistie dabīgie mati, un neviens mīlošas mātes skatiens veidojot kopējo storiju ar meitiņu! Cimdi šajā visā ir mazākais! Būtu jābūt laimīgai par iespēju uzaudzināt kaut vienu bērnu, bet svarīgāk taču ir spogulīt spogulīt....
01.03.2024 01:54 |
 
Reitings 28009
Reģ: 06.11.2022
crete @ 01.03.2024 00:14

Nepadomāji, ka adītie pirkstainīši ātri paliek dubļaini un slapji esot ārā vēl tādā laikā?! Nav jau +10, lai tā pārmestu! No rīta ir 0 grādi! Vai varbūt jūsu bērni dārziņā ārā tikai rātni pastaigājas un nedod Dievs paņemt rokās kādu pusslapju netīru zaru vai spēlēt ar smiltīm, kuras pašlaik ir totāli mitras un netīras? Vai nedod Dievs paņemt rokās kādu atrastu neizkusušu netīru ledus gabaliņu vai savākt ar rokām palikušo šur tur sniega pļecku? Nu padomā, kas būs ar tiem adītajiem cimdiņiem!? Bērnam tādos pāris stundas pēc tam jāsalst un tad, ja nav maiņas līdzi, tādus pašus pieķēzītus un slapjus vilkt uz pēcpusdienas pastaigu?
Apbrīnojami, veselas 20 dumiķītes nospieda tavam komentāram Like.
Jums 100% nav mazu bērnu!

Pieķēri! Protams, mums nekā nav - ne savu dzīvju, ne vīru, ne bērnu, vispār nekā!
Ps - es saviem neesošajiem bērniem vakarā no mājām nesu plānākas drēbes. Ja strādā no mājām, tā nav nekāda problēma.
01.03.2024 08:34 |
 
Patīk
Reitings 19561
Reģ: 09.12.2015
Neiil @ 01.03.2024 01:54
crete teksts doma bija tajā, ka Mia nav pārāk glīti un atbilstoši saģērbts bērns! Un Liene ar pufaiku vaļā jūsmo par skaisto laiku! Tātad gana silts, lai tos cimdiņus novilktu! Pieļauju, ka rociņas svīda! Bet never mind, galvenais filtrotā seja, blondie, skaistie dabīgie mati, un neviens mīlošas mātes skatiens veidojot kopējo storiju ar meitiņu! Cimdi šajā visā ir mazākais! Būtu jābūt laimīgai par iespēju uzaudzināt kaut vienu bērnu, bet svarīgāk taču ir spogulīt spogulīt....

Tieši tā - pacientes storijā pārsteidza tas kontrasts - pašai plika galva, jaka vaļā, "šodien superīga diena", bet sīks blakus klamzā tik satuntulēts kā no cita gadalaika.
Lai nu kas, bet biezie sniega cimdi vakar točna nebija nepieciešami, taču dzeguze jau nebūs tā māmiņa, kas, ejot uz dārziņu, paņems plānākus cimdiņus atpakaļceļam, ja jau reiz ir tik superīga diena. Šaubos, ka Miai vispār ir plānāki cimdi..
01.03.2024 08:46 |
 
Reitings 5205
Reģ: 06.08.2014
Baigā vilšanās par M.Dukuru. Kad viņš reiz bija ielicis storiju instagramā, kur apbrīno savu ex sievu, kā tiekot galā ar bērnu izvadāšanu no rītiem tik agri uz dārziņu un vispār pa dzīvi kopumā. Uzrakstīju viņam atbildi tam storijam, ka patīkami lasīt, ka visi nenoliek savas ex kā Kivičs. Tas bija tieši tas laiks, kad abi pļēguri gānījas savos storijos. Un Miks man atbildēja, ka “jā, paldies Dievam, nav kā Kivičs.” Kaut kā tādā garā. Kas man lika noprast, ka viņš arī ar max pret to visu, kā viņi tur abi Madaru nolika. Un tagad vnk koncertēs kopā. 🥲🤦🏻‍♀️ es atteiktos ar to rižo gaili par vienā telpā atrasties, kur nu būt vienā reklāmas rullī par 9.marta koncertu. Nav jau Miks nekāds saules stariņš, bet nu, šī riktīga antireklāma viņam 😬
01.03.2024 09:16 |
 
Reitings 36729
Reģ: 10.11.2022
crete @ 01.03.2024 00:14

Nepadomāji, ka adītie pirkstainīši ātri paliek dubļaini un slapji esot ārā vēl tādā laikā?! Nav jau +10, lai tā pārmestu! No rīta ir 0 grādi! Vai varbūt jūsu bērni dārziņā ārā tikai rātni pastaigājas un nedod Dievs paņemt rokās kādu pusslapju netīru zaru vai spēlēt ar smiltīm, kuras pašlaik ir totāli mitras un netīras? Vai nedod Dievs paņemt rokās kādu atrastu neizkusušu netīru ledus gabaliņu vai savākt ar rokām palikušo šur tur sniega pļecku? Nu padomā, kas būs ar tiem adītajiem cimdiņiem!? Bērnam tādos pāris stundas pēc tam jāsalst un tad, ja nav maiņas līdzi, tādus pašus pieķēzītus un slapjus vilkt uz pēcpusdienas pastaigu?
Apbrīnojami, veselas 20 dumiķītes nospieda tavam komentāram Like.
Jums 100% nav mazu bērnu!
Uzminējāt, man tiešām nav mazu bērnu. Kad manējie auga, nebija tāda cimdu izvēle, nācās iztikt ar adītiem. Uz dārziņu tika doti līdz vairāki pāri, lai ir ko mainīt. Taču, vilkt bērnam cimdus, ar kuriem praktisku neko nevar saņemt laikā, kad nav sals, man tiešām liekas dumji. Laikam jau tikai tādas dumiķītes, kā jūs un kiviču liene, nespēj bērnam nopirkt ūdensnecaurlaidīgus pikstainīšus, kuru izvēle ir gana liela, vai vismaz plānākas dūrainīšus. Dumiķītes ir un paliek dumiķītes.
01.03.2024 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 2501
Reģ: 20.06.2013
crete @ 29.02.2024 23:25

Nu kāds vēl pavasaris?! Te jūs arī galīgi daudzas esat tik ļoti atrautas no realitātes savā nīšanā, ka nesajēdzat, ka tas, ka spīd saule nenozīmē, ka ir +15 grādi!
Jūs maz saprotat, ka bērniņus ved uz dārziņu agri no rīta, kad ir ap 0 vēl???
Un visbiežāk savāc jau vakarā, kad T arī ne stipri vairāk par 2 grādiem?! Tas, ka uz stundu dienas laikā paliek siltāks, nenozīmē, ka šīs vienas stundas dēļ tagad jāmaina pēkšņi garderobi uz pavasara! Nav nekāds pavasaris vēl!
Normāli ģērbts bērns šim mānīgajam laikam, kad tik tikko sāk uzspīdēt saule, nenozīmē, ka visi velkam nost bērniem cepures un pārejam uz parastiem legingiem.
Lamāt ļudni var par to, ka Mia tur kā šunelis knapi tiek līdzi un pati narcise atkal tīksminās, bet ne jau par to, ka bērns vēl saģērbts ir pavisam normāli PĒDĒJAI februāra dienai! Attopieties, nav nekāds te jums aprīlis, bet tik tikko beidzās ZIEMAS mēnesis!
runa iet par iepriekšējiem diviem gadiem, kad Miai tas kombis bija mugurā ziemā pavasarī un vasarā
01.03.2024 10:25 |
 
Reitings 12164
Reģ: 08.01.2024
EsPati @ 01.03.2024 09:16
Baigā vilšanās par M.Dukuru. Kad viņš reiz bija ielicis storiju instagramā, kur apbrīno savu ex sievu, kā tiekot galā ar bērnu izvadāšanu no rītiem tik agri uz dārziņu un vispār pa dzīvi kopumā. Uzrakstīju viņam atbildi tam storijam, ka patīkami lasīt, ka visi nenoliek savas ex kā Kivičs. Tas bija tieši tas laiks, kad abi pļēguri gānījas savos storijos. Un Miks man atbildēja, ka “jā, paldies Dievam, nav kā Kivičs.” Kaut kā tādā garā. Kas man lika noprast, ka viņš arī ar max pret to visu, kā viņi tur abi Madaru nolika. Un tagad vnk koncertēs kopā. ???‍♀️ es atteiktos ar to rižo gaili par vienā telpā atrasties, kur nu būt vienā reklāmas rullī par 9.marta koncertu. Nav jau Miks nekāds saules stariņš, bet nu, šī riktīga antireklāma viņam ?
Kopā muzicē tautas negribētie, galīgi neaktuālie mūziķi, tāpēc arī Miks tur ir.
01.03.2024 10:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits