KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 10004
Reģ: 21.03.2014
Jauns profils. @ 12.01.2024 09:03

Vienkārši neloģiski liekas, ka cilvēks tā riebjas, bet katru dienu lien viņa profilā, stalko viņu, lai būtu tēma baumošanai. Tie saucamie heiteri tieši dara plusus tiem cilvēkiem, jo katru dienu stalko viņus vairāk nekā fani un paceļ viņiem visādus reitingus. ?
Kā var neapnīkt dzīves labākos gadus izniekot naidā lūrot katru dienu kādu un baumojot. Bet nu saprotu, ja cilvēkiem ir kompleksi, nav nekādu nodarbju, nelaimīga dzīve, tad atliek tikai apliecināt sevi baumojot.
un ko tad pati te kiviču tēmā ielīdi?
12.01.2024 09:08 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Jauns profils. @ 12.01.2024 08:50
Jums riebjas tie visi Kiviči, bet katru dienu tērējat savu dzīves laiku, lai līstu viņu instagramos un stalkotu viņu profilus un aizietu forumā nodirst. Tur jau psihiatrs vajadzīgs jums visām, kuras to dara. Tāda apsēstība un stalkošana nav veselīga. ? Labāk vērtīgu nodarbi dzīvē atrodiet.
Izskatās jau, ka tev pašai nav labākas nodarbes,kā uztaisīt profilu ienākt forumā lasīt,sekot,pētīt un kratīt pirkstiņu un sniegt pamācības.Varbūt izdari labu darbu,aizbrauc pie Kivičiem un pakrati pirkstiņu tur,ka ir pretīgi publiski apdirst savu bijušo dzīvesbiedri un savus bērnus.Interesanti tomēr,ko TU te dari?
12.01.2024 09:10 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Adele4 @ 12.01.2024 09:08
un ko tad pati te kiviču tēmā ielīdi?

Tikai lai pateiktu šo. Es jau te 24/7 netaisos sēdēt visu savu dzīvi kā jūs. Labāk baumu vietā pilnveidotu sevi, aizbrauktu kaut kur ar vīru, lai pēc tam nav jāčīkst, ka vīrs ir palicis auksts, jo seksa vietā jūs labāk izvēlējāties sēdēt te un nodirst Kivičus, ar kuru dzīvi jums nav nekāds sakars. Jūs jau ne grama labākas par viņiem neesat, jo pašas tik baumojat un baumojat.
12.01.2024 09:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4318
Reģ: 31.10.2010
Ja Kiviči būtu normāli, cieņpilni izšķīrušies, sagājušies, godprātīgi audzinātu savus bērnus un dzīvotu cilvēka cienīgu dzīvi, nevienam nebūtu nekā ko par viņiem teikt un šīs tēmas nebūtu. Daži cilvēki ir pelnījuši, ka viņus mobingo.
Un Kivičiem ir sakars ar mūsu dzīvi. Viņi nemaksā alimentus un to nemaz neslēpj. Domā, ka UGF ir labdarības iestāde? Nav vis. Alimentu nemaksātāju bērnus UGF apgādā no nodokļu maksātāju līdzekļiem, mūsu visu līdzekļiem. Ja es kā nodokļu maksātāja piedalos Kiviču bērnu uzturēšanā, tad uzskatu, ka man ir tiesības izteikties par šo pārīti.
12.01.2024 09:24 |
 
Reitings 4870
Reģ: 27.03.2023
Ko tad raksti jau trešo komentāru pēc kārtas? Ej tak sekso ar savu vīru un pamāci viņam kā ko labāk darīt 😄
12.01.2024 09:56 |
 
Reitings 4962
Reģ: 01.04.2023
Jauns profils. @ 12.01.2024 09:03
Vienkārši neloģiski liekas, ka cilvēks tā riebjas, bet katru dienu lien viņa profilā, stalko viņu, lai būtu tēma baumošanai. Tie saucamie heiteri tieši dara plusus tiem cilvēkiem, jo katru dienu stalko viņus vairāk nekā fani un paceļ viņiem visādus reitingus. ?
Kā var neapnīkt dzīves labākos gadus izniekot naidā lūrot katru dienu kādu un baumojot. Bet nu saprotu, ja cilvēkiem ir kompleksi, nav nekādu nodarbju, nelaimīga dzīve, tad atliek tikai apliecināt sevi baumojot

Te neviens neko “nebaumo”, bet apspriež faktus, ko tie deģenerāti paši katru dienu izliek publiski. Kiviči ir kā spogulis noteiktai sabiedrības daļai, kur cieņā alkohols, bērnu pamešana novārtā, bezatbildība pret mājdzīvniekiem, negācijas pret ļauno pasauli, kas dara viņiem pāri un ir mūžam viņiem kaut ko parādā bez iemesla, valdību, kas neiedod visu gatavu utml. Tad nu to visu arī apspriežam, pat ne tikai pašu Lieni un Andri, bet tendenci kopumā un kā ar to cīnīties un kā palīdzēt bērniem.
Domāju, ka diskusijas dalībnieces reizēm dara svētīgu darbu, ka pievērš uzmanību, saglabā modrību un pat aktīvi rīkojas. Cerībā, ka tāda veidā vismaz nedaudz tiek nobremzēta viņu visatļautības sajūta (a la- “darīšu preteklības un man par to nekā nebūs!”). Vai Tu tiešām nepiekritīsi, ka sabiedrība IR atbildīga par bērniem, ko radījuši šāda veida vecāki? Nu, nevar tik viegli aizmirst tos kadrus, kuros skaudri parādās, kādos apstākļos tiek turēta Mia (un es apzināti lietotu vārdu “turēta”, ko parasti saka par dzīvnieciņiem).
Un tam vispār nav nekāda sakara, cik laimīga esmu pati sava dzīvē un cik bieži man ir sekss (Neuztraucies tam man laika pietiek atliku likām!)
12.01.2024 10:01 |
 
Patīk
Reitings 19579
Reģ: 09.12.2015
Kiviči ir Bāriņtiesas uzraudzībā, principā tikai pateicoties forumietēm. Meitenes ir ziņojušas par nevērīgi attieksmi pret bērnu, kad dzērāji viņu jau no zīdainīša vecuma staipīja uz nakts ballītēm utml. No Norvēģijas vispār abi muka kā pēdējie noziedzinieki, jo vietējās bērnu uzraudzības iestādes saņēma informāciju par alkānu ģimenīti, kas tur, ja kas, atrodas nelegāli!
Pateicoties forumietēm, iedomīgie dzērāji ir saņēmuši arī pietiekami daudz negatīvu feedback presē un portālos. Lai neiedomājas, ka tauta viņus mīl un ciena, kamēr šie dara pāri saviem bērniem un skaudībā apdirš visus. Tikai dumjas sawļes čurā karstu par šiem deģenerātiem un aizstāv viņus.
12.01.2024 10:08 |
 
Reitings 52068
Reģ: 20.07.2021
Neaudzini te mūs, audzini Kivičus, varbūt izdodas!
Kiviču adrese šeit ir publicēta, to noteikti izlasīji. Tad aizbrauc un ved Kivičus pie prāta, lai beidzot sāk par bērnu rūpēties un beidz irst internetā uz cilvēkiem. Nav jāiet dzīvoklī, pastāvi pagalmā un padziedi kaut ko tādā stilā : "Ko tu gribi bēdu lejā, kur tev` sātans vilina...". 😀😀😀
12.01.2024 10:31 |
 
Reitings 14812
Reģ: 29.04.2022
Diviem alkāniem un deģenerātiem mūsu "heits" nekādu statistiku neceļ. Tie abi ir tik stulbi, ka pat ar plašo profilu apmeklējumu nemāk pelnīt. Vot Didrihsonei ir ok heiteri, jo viņai ir savs bizness un tāpēc viņas māžošanās IG reāli ir ar ieguvumu.
Taču pateicoties mūsu sarunām šeit, tiek kaut nedaudz pievērsta uzmanība alkoholisma un vardabrības sekām!
Es personīgi neatbalstu tās no mums, kuras izsakās, ka Lenox pelnījusi lai viņu piekauj vai matus izplūkā utml. Man šķiet, ka vardabība nekad nav risinājums, pat, ja šķiet, ka cilvēks to ir pelnījis.
Tajā pašā laikā es ļoti gribētu, lai mums tiktu pieņemtas stingrākas likuma normas, lai ikvienu var sodīt max stingri, bet tomēr likuma ietvaros.
12.01.2024 10:43 |
 
Reitings 14812
Reģ: 29.04.2022
Un pat rozā lezbju/čūsku privātajām dzīvèm variet neuztraukties. Man šķiet, ka no visiem forumiem, tieši šajā diskusijā ir savākušās visadekvātākās sievietes. Mēs jau pēc Ļenkas storijiem redzam, ka tās kas ir nošēro tas ir smukas, veiksmīgas un talantīgas. Nekādu neglīto un nedabūjušo šeit nemaz nav.
12.01.2024 10:46 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Vai tu uzskati, ka ir jānoskatās no malas, kur acīmredzami ir divi piedzērušies vecāki, alkoholiķi svilina kaķim acis, māca to darīt bērnam un atļauj uz aukstas grīdas gulēt, kamēr ventilē publiski sūdus par Madaru instagramā un nu jau pat par vienu no andra meitām? Tu esi tā, kas to redz, noskatās un uzskati, ka tas ir pieņemami? Lai tik mobingo, lai tik dzerstās un lai tik apsaukā un liek andra meitām kaunēties? Lai tik dara pāri bērniem, ja? Tad tu neesi īsti normāla. Piedod, bet tev nav ne jausmas, ko viņi abi ir nodarījuši visiem bērniem ar savu uzvedību, cik ļoti bērniem sāp un cik ļoti tas ir pazemojoši, kad vecāki ir alkoholiķi un uzvedas kā cūkas!!!
Šis komentārs veltīts personai, kura aicina likties mierā!
12.01.2024 10:49 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Knabsab @ 12.01.2024 10:46
Un pat rozā lezbju/čūsku privātajām dzīvèm variet neuztraukties. Man šķiet, ka no visiem forumiem, tieši šajā diskusijā ir savākušās visadekvātākās sievietes. Mēs jau pēc Ļenkas storijiem redzam, ka tās kas ir nošēro tas ir smukas, veiksmīgas un talantīgas. Nekādu neglīto un nedabūjušo šeit nemaz nav.

Liene sirma paliktu un būtu šokā, uzzinot visu dieviešu kontingentu. Būtu ļoti liela vilšanās, ka te visas nav Madaras, bet liels daudzums sabiedrībā zināmas personas, influenceres, absolūti ne bomzenes un ne vecmeitas. Un tieši tas arī liek domāt, ka viņa ir absolūta šizofrēniķe visur redzot Madaru un apzināti uzbrūkot viņai.
12.01.2024 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 5284
Reģ: 05.08.2013
Kikiriki @ 12.01.2024 08:05
Nespēju noturēties un pajautāt, kā jums liekas, vai jūs, tās, kas te apsaukājās, apspriež un zākājas uz acīmredzami slimiem civēkiem un bērnu, kuram nav paveicies piedzimt normālā ģimenē nenodarbojaties ar to pašu ar ko šis pārītis? Manuprāt liela daļa no jums pašas ir mobingotājas. Apspriest visu šo situāciju un šķiršanās sāgu var arī pieklājīgāk un cieņpilnāk. Par tādiem vecākiem vajag ziņot attiecīgajām iestādēm ne provocēt un eskalēt šo visu vēl vairāk.
p.s. Lai arī kā jums gribētos, neesmu ne Liene, ne Andris, ne draudzene šiem.

No malas skatoties, varētu Tev piekrist, jo ļenkuci patiešām, no sirds, uzskatu par pēdējo šalavu un fetmens vispār pelnījis degt elles liesmās, Manā skatījumā.
Bet ja Tu papētītu situāciju dziļāk, pati uzliktu trīs lāstus saldajam pārītim. Cik dzīves viņi ir sadirsuši. Likumi vispār uz viņiem neattiecas. Tu arī gribi, lai viņi tev mīž acīs un saka, ka lietutiņš? Par mazo bērniņu Tev arī nospļauties? Kas būs ja notiks nelaime (tfutfutdu) tad nekliegsi pirma, KuR JUuS viSI bijAaT? Svešu bērnu nafff ?
Un kur palika Čipsis? Re ku to Agritu no burkas nokanceloja suņuka dēļ. A šitie vēl kaķi paņem un dedzina ar brīnumsvecēm. Aļļo cilvēki, akli esat?
Mēs diezgan daudzas esam rakstījušas iestādēm.
Es uzskatu un pie tā arī palikšu, ka ir jāaktualizē #cancelKivich.
12.01.2024 10:54 |
 
Reitings 11433
Reģ: 21.09.2023
Knabsab @ 12.01.2024 10:46
Un pat rozā lezbju/čūsku privātajām dzīvèm variet neuztraukties. Man šķiet, ka no visiem forumiem, tieši šajā diskusijā ir savākušās visadekvātākās sievietes. Mēs jau pēc Ļenkas storijiem redzam, ka tās kas ir nošēro tas ir smukas, veiksmīgas un talantīgas. Nekādu neglīto un nedabūjušo šeit nemaz nav.
Jā, palasot citus forumus, secinu, ka šeit tusē meičas ar visasākajiem prātiem un tēlaināko valodu. Filoloģe Ļenkuce var tikai pamācīties, kā jāveido teikumi.
12.01.2024 10:56 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.12.2023
yay @ 12.01.2024 10:54

No malas skatoties, varētu Tev piekrist, jo ļenkuci patiešām, no sirds, uzskatu par pēdējo šalavu un fetmens vispār pelnījis degt elles liesmās, Manā skatījumā.
Bet ja Tu papētītu situāciju dziļāk, pati uzliktu trīs lāstus saldajam pārītim. Cik dzīves viņi ir sadirsuši. Likumi vispār uz viņiem neattiecas. Tu arī gribi, lai viņi tev mīž acīs un saka, ka lietutiņš? Par mazo bērniņu Tev arī nospļauties? Kas būs ja notiks nelaime (tfutfutdu) tad nekliegsi pirma, KuR JUuS viSI bijAaT? Svešu bērnu nafff ?
Un kur palika Čipsis? Re ku to Agritu no burkas nokanceloja suņuka dēļ. A šitie vēl kaķi paņem un dedzina ar brīnumsvecēm. Aļļo cilvēki, akli esat?
Mēs diezgan daudzas esam rakstījušas iestādēm.
Es uzskatu un pie tā arī palikšu, ka ir jāaktualizē #cancelKivich.

Es nekur, ne vienā brīdī neesmu teikusi, ka viņi ir normāli vai uzvedība ir norma, norādiju, ka manuprāt šī zākāšanās uz slimiem cilvēkiem, tajā skaitā bērna, kurš ir savu vecāku rīcības seku ķīlnieks, apsaukāšana nav norma un ir pielīdzināma Kiviču pāra uzvedībai! Paldies tām kaut cik adekvātajām, kas tiešām vērsušās attiecīgajās instancēs, ne tikai apsaukājas uzdod kur tur tos jautājumus un pasūta joku zvanus, lai vēl vairāk par šiem manuprāt tiešām slimajiem vecākiem (Lienei visticamāk ir diagnoze un arī alkoholisms, kas piemīt abiem, ir slimība) publiski pasmietos.
Kā jau norādiju, šo situāciju darīt zināmu attiecīgajām iestādēm vai piesaistīt publisku interesi var arī nenolaižoties līdz viņu līmenim!
12.01.2024 11:02 |
 
Reitings 1621
Reģ: 25.01.2023
Mani nekaitina ietekmeļu izskati,runas intonācijas,un tam lidzīgi.Kas man nesaista tam nesekoju un nestalkoju man pat šitais parītis neintresē kā ietekmeļi,bet ir liels trigeris uz to ,ka apzināti un ciniski iesaista bērnus savās pieaugušo nesaskaņās,ka apzināti pārkapj visas ētikas principus,nekad nerunāt sliktu par otru vecāku(pie tam tik pretīgā veidā publiski) ,tas ka apzināti māca bērnu kaitēt dzīvniekam,kas var beigties ar aklumu un čiešanām dzīvniekam.Neviens nav svēts iedzer kautko vakarā,ja tāda vēlme,bet vispirms noliec bērnu adekvāti gulēt,lai neguļ pusnaktī uz grīdas,un tā var turpināt.Man viņi neintresē kā cilvēki,bet darbības,ir apzinātas un kaitējošas,nevis aiz muļķības,kā gadās kādam ietekmelim
12.01.2024 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 5284
Reģ: 05.08.2013
Kikiriki @ 12.01.2024 11:02

Es nekur, ne vienā brīdī neesmu teikusi, ka viņi ir normāli vai uzvedība ir norma, norādiju, ka manuprāt šī zākāšanās uz slimiem cilvēkiem, tajā skaitā bērna, kurš ir savu vecāku rīcības seku ķīlnieks, apsaukāšana nav norma un ir pielīdzināma Kiviču pāra uzvedībai! Paldies tām kaut cik adekvātajām, kas tiešām vērsušās attiecīgajās instancēs, ne tikai apsaukājas uzdod kur tur tos jautājumus un pasūta joku zvanus, lai vēl vairāk par šiem manuprāt tiešām slimajiem vecākiem (Lienei visticamāk ir diagnoze un arī alkoholisms, kas piemīt abiem, ir slimība) publiski pasmietos.
Kā jau norādiju, šo situāciju darīt zināmu attiecīgajām iestādēm vai piesaistīt publisku interesi var arī nenolaižoties līdz viņu līmenim!

Tev ir medicīniskā izglītība vai esi redzējusi Piviču balto lapu? Ja tomēr atgriezīsimies pie FAKTIEM, tad viņi ir ALKOHOLIĶI.
12.01.2024 11:07 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Un Tu sēdi ar paplestām kājām un kotleti mutē un gaidi, kad vīram labpatiksies Tevi izdrāzt, pakārto savu brīvo laiku viņa locekļa sacelšanās grafikam?
12.01.2024 11:14 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.12.2023
yay @ 12.01.2024 11:07

Tev ir medicīniskā izglītība vai esi redzējusi Piviču balto lapu? Ja tomēr atgriezīsimies pie FAKTIEM, tad viņi ir ALKOHOLIĶI.

Kāda vilšanās, ir, diemžē vai par laimi, ne psihiatrijas nozarē, bet pastarpināti tā arī savā ziņā ir apgūta.
Bet ne par savu izglītību nācu te ierakstīt, ņemot vērā to, ka no jums neviena tā arī nevēlas pastāstīt, kas ir jūsu zākāšanās, šajā diskusijā vairs nepiedalos. Visu labu!
12.01.2024 11:16 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Kikiriki @ 12.01.2024 08:05
Nespēju noturēties un pajautāt, kā jums liekas, vai jūs, tās, kas te apsaukājās, apspriež un zākājas uz acīmredzami slimiem civēkiem un bērnu, kuram nav paveicies piedzimt normālā ģimenē nenodarbojaties ar to pašu ar ko šis pārītis? Manuprāt liela daļa no jums pašas ir mobingotājas. Apspriest visu šo situāciju un šķiršanās sāgu var arī pieklājīgāk un cieņpilnāk. Par tādiem vecākiem vajag ziņot attiecīgajām iestādēm ne provocēt un eskalēt šo visu vēl vairāk.
p.s. Lai arī kā jums gribētos, neesmu ne Liene, ne Andris, ne draudzene šiem.
tad jau tu esi ziņojusi atbilstošajām instancēm par šo pārīti,ne? Ja neesi, tad aiztaisi pāksti, vēl lielāka muldētāja un divkose esi.
12.01.2024 11:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits