KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Ziniet,trīsgadīgam bērniņam sagādāt prieku un svētku sajūtu ir tik viegli.Miai vispār! Cepumu paciņu,sauju konču, kādu mandarīnu kas izmaksātu dažus eirikus.Kādu brīnumsvecīti un mazajās actiņās mirdzētu prieks.Bet slimiņā sliņķe pat to nevar izdarīt,tikai vemt indi .Madara aizbrauca ar ģimeni ceļojumā,nolikusi malā telefonu,nefilmē katru stabu un nevaid pie katra koka.Viņi ir izplānojuši katru dienas minūti.Bet nejēga tēlo baigo slavenību,kura pat nejēdz savai mīļajai ģimenei uzburt svētku sajūtu,kaut nedaudz.
26.12.2023 11:02 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
kuranavliene @ 26.12.2023 11:02
Ziniet,trīsgadīgam bērniņam sagādāt prieku un svētku sajūtu ir tik viegli.Miai vispār! Cepumu paciņu,sauju konču, kādu mandarīnu kas izmaksātu dažus eirikus.Kādu brīnumsvecīti un mazajās actiņās mirdzētu prieks.Bet slimiņā sliņķe pat to nevar izdarīt,tikai vemt indi .Madara aizbrauca ar ģimeni ceļojumā,nolikusi malā telefonu,nefilmē katru stabu un nevaid pie katra koka.Viņi ir izplānojuši katru dienas minūti.Bet nejēga tēlo baigo slavenību,kura pat nejēdz savai mīļajai ģimenei uzburt svētku sajūtu,kaut nedaudz.
"Nevaid pie katra koka" 😁😁😁
26.12.2023 11:32 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
TikiTaki @ 26.12.2023 10:05

Man izskatās, ka vispār gulēt nav gājusi.
Nezinu, man, sākot ar 37,6 tik uz miegu velk.
Čārlzs esot daudz sasniedzis. Mjā, piedzimt karaliskajā ģimenē kā troņa mantiniekam ir ļoti liels sasniegums.
Nesaprotu, kāpēc viņa ņemas ar tiem anonīmajiem jautājumiem. Izskatās, ka vnk pati žulti grib izliet, tāpēc arī ielika anonīmo ziņu lodziņu.
Ar temperatūru būt nomodā vēl ap 6 no rīta - nu tur jābūt pamatīgai trauksmei un zobrati smadzenēs no uztraukuma vnk svilst.
Kaut kādu socializāciju prasās pat trakajiem. Radu, draugu nav, vecais pilsētā dzerstās. Ne rasola, ne dāvanu.
Tad nu, kā visiem pazīstama persona ( Čārlza līmenī, visticamāk) izdomāja plebejiem pasniegt savus diži svarīgos Q&A. Viss kā no psihiatrijas mācību grāmatas, pārvērtēta pašvērtējuma apziņa, paranoja, murgu idejas, izmainīta realitāte.
26.12.2023 11:39 |
 
Reitings 14820
Reģ: 29.04.2022
Sveiciens otrajos ziemassvètkos mīļās čūsku lezbes! Un sveiciens visiem, kas šīs dienas pavada jebkā savādāk, nekā mūsu stāsta galvenie varoņi. Plostojot, atstājot bērnu novārtā un bez svētku brīnuma, zākājoties internetā.
Nu es goda vārds nespēju aptvert, kas tai sievietei galva notiek, lai gada skaistākos svētkos izvēlētos tos pavadīt šādi. Un lai Teftelis nemēģina skaidrot vēsturi un borēt, ka nekādus svētku nemaz nav. LenKuce varbūt uz to pavelkas, bet normāliem cilvēkiem ir skaidrs, ka šie svētki ir laiks ģimenei un kopābūšanai.
Tur kāda sieviete bija centusies Ļenkai saudzīgi pateikt, ka viņa pati kā single mom saprot gulēšanu vienā istabā ar bērnu, lai arī neatbalsta viņu dzīvesveidu kopumā. Ak jeee, var redzēt ka Plancku tas nereàli aizskāra, jo uzreiz meklēja kur iedzelt pretīm un vēl piesaukt slimos radubērnus.
Nu tik debīla vecene
26.12.2023 11:55 |
 
Reitings 323
Reģ: 19.03.2023
Knabsab @ 26.12.2023 11:55
Sveiciens otrajos ziemassvètkos mīļās čūsku lezbes! Un sveiciens visiem, kas šīs dienas pavada jebkā savādāk, nekā mūsu stāsta galvenie varoņi. Plostojot, atstājot bērnu novārtā un bez svētku brīnuma, zākājoties internetā.
Nu es goda vārds nespēju aptvert, kas tai sievietei galva notiek, lai gada skaistākos svētkos izvēlētos tos pavadīt šādi. Un lai Teftelis nemēģina skaidrot vēsturi un borēt, ka nekādus svētku nemaz nav. LenKuce varbūt uz to pavelkas, bet normāliem cilvēkiem ir skaidrs, ka šie svētki ir laiks ģimenei un kopābūšanai.
Tur kāda sieviete bija centusies Ļenkai saudzīgi pateikt, ka viņa pati kā single mom saprot gulēšanu vienā istabā ar bērnu, lai arī neatbalsta viņu dzīvesveidu kopumā. Ak jeee, var redzēt ka Plancku tas nereàli aizskāra, jo uzreiz meklēja kur iedzelt pretīm un vēl piesaukt slimos radubērnus.
Nu tik debīla vecene
vientuļās mātes ļenku neiežinās, pat lai nemēģina!
26.12.2023 12:07 |
 
Reitings 28155
Reģ: 06.11.2022
TikiTaki @ 26.12.2023 10:05

Man izskatās, ka vispār gulēt nav gājusi.
Nezinu, man, sākot ar 37,6 tik uz miegu velk.
Čārlzs esot daudz sasniedzis. Mjā, piedzimt karaliskajā ģimenē kā troņa mantiniekam ir ļoti liels sasniegums.
Nesaprotu, kāpēc viņa ņemas ar tiem anonīmajiem jautājumiem. Izskatās, ka vnk pati žulti grib izliet, tāpēc arī ielika anonīmo ziņu lodziņu.
Ar temperatūru būt nomodā vēl ap 6 no rīta - nu tur jābūt pamatīgai trauksmei un zobrati smadzenēs no uztraukuma vnk svilst.

Salīdzinot ar Lupatlasi, jebkurš ir daudz sasniedzis. Gan Čārlzs, gan mēs visas. :D
26.12.2023 12:12 |
 
Reitings 3052
Reģ: 15.07.2021
LuckyStrike @ 26.12.2023 11:39
Kaut kādu socializāciju prasās pat trakajiem. Radu, draugu nav, vecais pilsētā dzerstās. Ne rasola, ne dāvanu.
Tad nu, kā visiem pazīstama persona ( Čārlza līmenī, visticamāk) izdomāja plebejiem pasniegt savus diži svarīgos Q&A. Viss kā no psihiatrijas mācību grāmatas, pārvērtēta pašvērtējuma apziņa, paranoja, murgu idejas, izmainīta realitāte.

Palasīju jaunākos storijus. Atbilde uz to, vai viņa uzskata sevi par publisku personu.. Tur tiešām psihiatrija nolasās.
26.12.2023 12:21 |
 
Reitings 28155
Reģ: 06.11.2022
"Dažreiz to dara vīrs. Tad es vedu viņu mājās no bērnudārza".
:D
Es pat ieteiktu Fetmenu no bērnudārza mājās nevest, bet nu tas lai paliek uz viņas sirdsapziņas.
Bet vispār nožēlojami. Gājiens uz bērnudārzu aprakstīts kā Volgas strūgu vilkšana, un veļu, liekas, ar rokām uz dēļa upē mazgā. Ko Tu dari pārējās 22 diennakts stundas, lunātiķe?
26.12.2023 12:25 |
 
Patīk
Reitings 19589
Reģ: 09.12.2015
LabaDabaDa @ 26.12.2023 12:25
"Dažreiz to dara vīrs. Tad es vedu viņu mājās no bērnudārza".
:D
Es pat ieteiktu Fetmenu no bērnudārza mājās nevest, bet nu tas lai paliek uz viņas sirdsapziņas.
Bet vispār nožēlojami. Gājiens uz bērnudārzu aprakstīts kā Volgas strūgu vilkšana, un veļu, liekas, ar rokām uz dēļa upē mazgā. Ko Tu dari pārējās 22 diennakts stundas, lunātiķe?

Tāpēc, ka slinkā šļuška nekad nav vedusi savus bērnus uz dārziņiem. Vecāko meitu veda ex vīrs, uz darbu braucot, arī mamma, māsa pieslēdzās, un beigās lielā meita jau pati pa ceļam uz skolu veda jaunākās māsas. Tagad, kad dzeguzei jāved pašai, tas šai liekas tāāāāds sasniegums. Gada māte! Un pat atved mājās no dārziņa! Iedomājieties?! Māte varone taču! 😂
26.12.2023 12:41 |
 
Reitings 194
Reģ: 18.12.2023
Apgaismojiet kas tur bija viņai ar tiem 6gadiem kā single mom ? Ārens bija pametis ? Un Ārens ir tas ex dzērājs?
26.12.2023 12:49 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Liene taču šodien var otrajos ziemassvētkos kur bērnu aizvest kaut uz Rigas botānisko dārzu .Tur gaismu parks . Centos dažreiz viņu aizstāvēt,bet nu pat man besit sāk ! Saņiemies slinka sieviete !
Vakar tiikos ar savējiem atkal ,bijām trušus barot tirdziņa un kafē.Pie tam tas vakarā pēc darba ! Visu var ja grib . Bērniem jārada atmiņas , diez kāpēc to nedara kaut Kivica vecāki. Kaut reizi gadā .
26.12.2023 12:50 |
 
Reitings 52105
Reģ: 20.07.2021
TikiTaki @ 26.12.2023 10:05

Man izskatās, ka vispār gulēt nav gājusi.
Nezinu, man, sākot ar 37,6 tik uz miegu velk.
Čārlzs esot daudz sasniedzis. Mjā, piedzimt karaliskajā ģimenē kā troņa mantiniekam ir ļoti liels sasniegums.
Nesaprotu, kāpēc viņa ņemas ar tiem anonīmajiem jautājumiem. Izskatās, ka vnk pati žulti grib izliet, tāpēc arī ielika anonīmo ziņu lodziņu.
Ar temperatūru būt nomodā vēl ap 6 no rīta - nu tur jābūt pamatīgai trauksmei un zobrati smadzenēs no uztraukuma vnk svilst.

Par to Čārlzu. Tas taču poda birstei sapņu piepildījums - sasniegt DAUDZ, vispār neko nedarot! Tik fooorši! 😀😀😀
Anonīmie jautājumi ļoti nepieciešami, jo fani laikam vairs simtiem vēstuļu neraksta. Bet gribas parunāt par izglītībām, savu atpazīstamību, utt., un, galvenais - gānīt Madaru, kura atļaujas brīvdienās aizbraukt ar bērniem uz ārzemēm. Brīnos, ka Madara vēl nav piesaukta kā mīlošās pamātītes Z-svētku slimošanas iemesls.
26.12.2023 12:50 |
 
Patīk
Reitings 19589
Reģ: 09.12.2015
Vēl viens izteikti cringe moments šļuškas Q&A sesijā - atbildē uz jautājumu, vai uzskata sevi par publisku personu ir šāds teikums: "Vienmēr saķemmējos, bet tas pārāk neko nemaina manā dzīvē."
...... ????
Derētu Lienītei atkal kādu laiciņu Ģintermuižā "atpūsties", krietni daudz spuldzītes izdegušas tai pakulu podā.
26.12.2023 12:52 |
 
Reitings 52105
Reģ: 20.07.2021
Kalnos @ 26.12.2023 12:50
Liene taču šodien var otrajos ziemassvētkos kur bērnu aizvest kaut uz Rigas botānisko dārzu .Tur gaismu parks . Centos dažreiz viņu aizstāvēt,bet nu pat man besit sāk ! Saņiemies slinka sieviete !
Vakar tiikos ar savējiem atkal ,bijām trušus barot tirdziņa un kafē.Pie tam tas vakarā pēc darba ! Visu var ja grib . Bērniem jārada atmiņas , diez kāpēc to nedara kaut Kivica vecāki. Kaut reizi gadā .

Vai tad neredzēji - šorīt taču atkal tika atrādīts termometrs! Viņa tik slima, ka nebrauks uz Krāslavu, kur it kā esot labdarības pasākums. Nabaga vīrs Andris (Kivičs) FB žēlojās, ka nevarot dzert, jo pašam pie stūres jāsēž. 😀😀
26.12.2023 12:55 |
 
Reitings 28155
Reģ: 06.11.2022
Varone1 @ 26.12.2023 12:49
Apgaismojiet kas tur bija viņai ar tiem 6gadiem kā single mom ? Ārens bija pametis ? Un Ārens ir tas ex dzērājs?

Viņa pameta Ārenu, jo cerēja uz precēto Buli. Bet par bērniem viņa nelikās ne zinis jau tolaik, tas pats ex-vīrs, māte un māsa vāca, kamēr "single mom" lēkāja pa precētu veču gultām un divos naktī "tēju" dzēra ar Kiviču.
26.12.2023 12:55 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Tusnelda @ 26.12.2023 12:55

Vai tad neredzēji - šorīt taču atkal tika atrādīts termometrs! Viņa tik slima, ka nebrauks uz Krāslavu, kur it kā esot labdarības pasākums. Nabaga vīrs Andris (Kivičs) FB žēlojās, ka nevarot dzert, jo pašam pie stūres jāsēž. ??
kopš kuriem laikiem viņam ir tiesības ?
26.12.2023 12:57 |
 
Reitings 11685
Reģ: 19.09.2023
Varone1 @ 26.12.2023 12:49
Apgaismojiet kas tur bija viņai ar tiem 6gadiem kā single mom ? Ārens bija pametis ? Un Ārens ir tas ex dzērājs?

Nebija 6 gadi, man šķiet ka 3.5gadi. Viņa sāka maukoties apkārt, Ārens zolīdi izšķīrās. Atstājot pat normālu dzīvesvietu. Bet viņa pat to nolaida pa grunti.
26.12.2023 12:58 |
 
Reitings 52105
Reģ: 20.07.2021
Kalnos @ 26.12.2023 12:57
kopš kuriem laikiem viņam ir tiesības ?

Labs jautājums!😀 Bet Kivičs ir publiski tikpat atpazīstams un populārs kā Liene. Ja arī kāds policists urīnbomi novicinās, tad, ieraugot valsts pieprasītāko mīziķi, nostāsies miera stājā un novēlēs laimīgu ceļu!
26.12.2023 13:04 |
 
Reitings 4016
Reģ: 08.09.2015
Kādus vēl 6 gadus vientuļā māte, vai tad viņa izšķīrās no vīra uzreiz pēc dzemdībām? Plus, cik sapratu mazākai bija 6 gadi, kad viņa salaida ar Kiviču, tak pirms tam vēl bija epopeja pāris gadu garumā ar otru Andri, kaut ko viņa tur murgo atkal, grib tik, lai iespaidīgāk, ka redz viņa 6 gadus viena audzinājusi. Pie tam kāda vientuļā māte, vientuļai mātei nav laika skriet pa visiem tusiņiem, dzerstīties, jāties apkārt, tad, kas diez tos bērnus vāca, ja viņa bija vientuļā māte? Pie tam, tak vēl visas tās runas, ka Bulis regulāri uzturējies viņas mātes mājās, tad sanāk, ka bērni vieni dzivojušies pa dzīvokli, kamēr Liene jājās ar Buli pa mātes mājām? Tak šī jau gadiem regulāri dzīvo zem grādiem, ne viņa zin, kad vakars, kad diena, kad, kas bijis, jāsaka, patiesību drīzāk var uzzināt caur internetu ne viņu.
26.12.2023 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 464
Reģ: 10.04.2013
Kalnos @ 26.12.2023 12:57
kopš kuriem laikiem viņam ir tiesības ?
man šķiet, ka viņam tiesības visu laiku ir. Neatņems ugf, jo ir mia
26.12.2023 13:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits