KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 150
Reģ: 04.08.2023
Katzenfamilie @ 20.12.2023 17:14

Es saprotu, ja fotografejot no dazadiem lenkjiem seja var atskirties, bet mes visi esam redzejusas Slavenibas bez filtra un tur ir pavisam cits skats - nav ne stirninjas acis, ne iekritusie vaigi, ne smalkais zods un ari zidainja sejas ada.

Ok, varbūt, my bad, jo neesmu tos raidījumus skatījusies. Ja tās atšķirības ir visur redzamas, tad, protams, nav divu domu, ka tas nav no gaismas un leņķa atkarīgs. Mana vaina, ka nesekoju līdzi un izlēmu iemest savu pieckapeiku. :D
20.12.2023 17:16 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
nutak @ 20.12.2023 16:53
Domāju, ka mīnusi par to, ka šeit jau nevienai nav svešs koncepts par gaismas un leņķu ietekmi uz fotogrāfijām. Drīzāk tas, ka ir diezgan skaidrs, ka no leņķiem, gaismām utt Lienei nav liela izpratne. Varbūt atrada pozu, kas strādā, bet liela daļa ir filtri un par to nav šaubu, tāpēc komentārs ir informatīvs, bet nav gluži saistīts ar tēmu. Domāju, ka mīnusi par to. Gan jau arī no kādas tikai tāpēc, ka nevar teikt neko pozitīvu par Lieni, to gan esmu pamanījusi, bet šeit ir arī inteliģentas sievietes, kas varbūt ielika mīnusu tīri tāpēc, ka komentārs neiet kopā ar pārējo kontekstu.
Tas, ko es gribēju teikt - 40+ gados tāda seja arī būtu ok, ja dabīgi tāda. Skatoties tikai uz bildi bez filtra, nezinot kāda viņa ir kā cilvēks - nu nav galīgi traki. Ok, viņas gadījumā redzot bildes no dažiem gadiem atpakaļ var redzēt, ka strauji seja mainījusies (arī ar visiem filtriem), bet ja nebūtu ar ko salīdzināt - nu diezgan normāla seja. Ja viņa seit apstātos varbūt vēl izdotos noķert puslīdz dabīgu sajūtu. Lielākā problēma nav tas kā viņa izskatās - gēni, gadi un pie viņas dzīvesveida nav pat tik traki. Skumjākais, ka tas nāk komplektā ar pilnīgu noliegumu un nespēju pieņemt savu ķermeni un gadus. Kāda te teica - sieviete jebkurā vecumā var vilkt, ko grib, krāsot matus kā grib utt, bet tā sevis nemīlēšana laužas pa visām vīlēm. Tā nepieciešamība būt jaunai un smukiņai. Tāpēc arī ir traks skats. Pieņemtu sevi un strādātu ar to, kas ir - būtu normāla sieviete savam vecumam. Ne tad gluži, ja salīdzina ar to kā bija, bet vispārīgi.

Piekritu, manuprat Liene izskatas normali un pilnigi atbilstosi savam vecumam - nu jau bez daziem menesiem 44 gadiem, augums vinjai ir diezgan labs, neviens jau nesaka, ka vinja izskatas pec 50 vai 60 gadnieces. Problema ir tajaa, ka vinja megina par visu varu izskatities pec jaunas meitenes un ta filtru seja instagram ir krass pretstats tam, kada vinja izskatas televizija.
20.12.2023 17:22 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Katzenfamilie @ 20.12.2023 17:22

Piekritu, manuprat Liene izskatas normali un pilnigi atbilstosi savam vecumam - nu jau bez daziem menesiem 44 gadiem, augums vinjai ir diezgan labs, neviens jau nesaka, ka vinja izskatas pec 50 vai 60 gadnieces. Problema ir tajaa, ka vinja megina par visu varu izskatities pec jaunas meitenes un ta filtru seja instagram ir krass pretstats tam, kada vinja izskatas televizija.

krass pretstats vēl ir maigi teikts. Tie filtri, kurus viņa izmanto padara viņas seju pilnīgi citādu. Maigi filtri, tādi neitrāli tīri svaigumam būtu ok. Bet te jau viņa izmanto pilnīgi nedabīgus - sejas āda pavisam ne tāda kā dzīvē, vaibsti arī, viss.Tu vari tēlot baigo skaistuli instagramā, bet ja dzīvē izskaties nekopta un sapampusi, tad nu....
20.12.2023 17:43 |
 
Reitings 2985
Reģ: 29.05.2022
Susurīte @ 20.12.2023 16:25

Varbūt, neiešu strīdēties, jo Liene pa dzīvi neinteresē, tikai pieminu, ka būtu vērts apdomāt, ka ir dažādi faktori, kas seju var izmainīt bildēs. Bet toties varu ierēkt par mīnusiem, jo, nedod Die's, kāda ieliks citādu komentāru nevis metīsies saukāties. :D Cerams, ka šeit dāmām žults pa seju laukā nenāk, kad saukājas. :D
Te jau vairākas lapas meitenes diskutē par Lienes feisu,bet tu piesējies tieši pie mana komentāra kur es vispār vairāk runāju par šļuras špricēšanu ģīmī.Un nevajag dzīt tuftu ka Liene izskatās pēc 20 gadnieces nomainot leņķi un gaismu un nedaudz uzlabojot bildi.Un kādu leņķi vajag,lai pazustu ausis un deguns? Pat ,ja es neprastu fotogrāfēt profesionālā līmenī,man tādu tuftu arī neiestāstītu.Jā stāja,poza,gaisma gan drusku slaidina,gan acīm piedot vai nu mirdzumu,vai blāvumu.Bet ne jau tik traki izmaina seju.
20.12.2023 17:48 |
 
Reitings 150
Reģ: 04.08.2023
aauuu @ 20.12.2023 17:43

krass pretstats vēl ir maigi teikts. Tie filtri, kurus viņa izmanto padara viņas seju pilnīgi citādu. Maigi filtri, tādi neitrāli tīri svaigumam būtu ok. Bet te jau viņa izmanto pilnīgi nedabīgus - sejas āda pavisam ne tāda kā dzīvē, vaibsti arī, viss.Tu vari tēlot baigo skaistuli instagramā, bet ja dzīvē izskaties nekopta un sapampusi, tad nu....

Skumji, ka šis ir tiiiiiiiik daudzām sievietēm raksturīgs - sabliezt visur mega filtrus. Reizēm uzlikt - ok, varbūt smuka krāsu gamma filtram. Bet katrā ierakstā... Es nevienai nepārmetu, jo pati pāris gadus atpakaļ izgāju cauri filtru ērai un tikt ārā bija ļoti grūti, jo pierodi pie tā, kā seja izskatās ar filtriem, sāc ar to asociēties un parastas bildes liekas briesmīgas. Man šķiet, ka kopumā tie filtri var atstāt bēdīgas sekas uz to, kā pašas sevi redzam. Tagad beidzot ir prieks, ka patīk teju visas savas bildes, bet agrāk faktiski visas riebās, jo sevi prātā redzēju ar filtru nevis kāda esmu.
20.12.2023 17:50 |
 
Reitings 150
Reģ: 04.08.2023
kuranavliene @ 20.12.2023 17:48
Te jau vairākas lapas meitenes diskutē par Lienes feisu,bet tu piesējies tieši pie mana komentāra kur es vispār vairāk runāju par šļuras špricēšanu ģīmī.Un nevajag dzīt tuftu ka Liene izskatās pēc 20 gadnieces nomainot leņķi un gaismu un nedaudz uzlabojot bildi.Un kādu leņķi vajag,lai pazustu ausis un deguns? Pat ,ja es neprastu fotogrāfēt profesionālā līmenī,man tādu tuftu arī neiestāstītu.Jā stāja,poza,gaisma gan drusku slaidina,gan acīm piedot vai nu mirdzumu,vai blāvumu.Bet ne jau tik traki izmaina seju.

Es nepiesējos, bet piebildu, ka var būt arī tā - ko cepies? :D
20.12.2023 17:51 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Susurīte @ 20.12.2023 17:50

Skumji, ka šis ir tiiiiiiiik daudzām sievietēm raksturīgs - sabliezt visur mega filtrus. Reizēm uzlikt - ok, varbūt smuka krāsu gamma filtram. Bet katrā ierakstā... Es nevienai nepārmetu, jo pati pāris gadus atpakaļ izgāju cauri filtru ērai un tikt ārā bija ļoti grūti, jo pierodi pie tā, kā seja izskatās ar filtriem, sāc ar to asociēties un parastas bildes liekas briesmīgas. Man šķiet, ka kopumā tie filtri var atstāt bēdīgas sekas uz to, kā pašas sevi redzam. Tagad beidzot ir prieks, ka patīk teju visas savas bildes, bet agrāk faktiski visas riebās, jo sevi prātā redzēju ar filtru nevis kāda esmu.
piedod, gribēju 👍 ielikt, bet piespiedās otrs 😬😬😬
20.12.2023 17:56 |
 
Reitings 2935
Reģ: 14.09.2023
TeaPot @ 20.12.2023 16:57
jaaaa, un vēl tas ļaunums, neapmierinātība, žultainums, kas no viņas spraucas laukā pa visām atverēm, pat visskaistākos sejas pantus padarītu neglītus, pareiza gaisma, leņķis vai nē

Bet cik es skatos tas ir pat diezgan nesen. Varbūt tāpēc, ka no špricēm īsti seja vairs nekustas (es gan nezinu neko daudz par botoksu un vai tas kas viņai ir skaitās botox), bet skatoties dažus gadus atpakaļ viņai seja bija maigāka, vaibsti savā ziņā pat lika izskatīties mazliet naivai, meitenīgai. Nav jau tā, ka sievietei 40 gados pēc meitenes jāizskatās, tā gan ne un es pat teiktu, ka labi, ja pēc tā nedzenas, bet šobrīd viņai visa seja ir mainījusies un grūti pat atpazīt. Un man liekas, ka tā sašpricētā mute, kas neļauj pasmaidīt pat gribot rada indīgu izskatu. Ironiskā kārtā sanāk reprezentatīvi tam kāda viņa ir iekšēji.
20.12.2023 18:13 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
nutak @ 20.12.2023 18:13

Bet cik es skatos tas ir pat diezgan nesen. Varbūt tāpēc, ka no špricēm īsti seja vairs nekustas (es gan nezinu neko daudz par botoksu un vai tas kas viņai ir skaitās botox), bet skatoties dažus gadus atpakaļ viņai seja bija maigāka, vaibsti savā ziņā pat lika izskatīties mazliet naivai, meitenīgai. Nav jau tā, ka sievietei 40 gados pēc meitenes jāizskatās, tā gan ne un es pat teiktu, ka labi, ja pēc tā nedzenas, bet šobrīd viņai visa seja ir mainījusies un grūti pat atpazīt. Un man liekas, ka tā sašpricētā mute, kas neļauj pasmaidīt pat gribot rada indīgu izskatu. Ironiskā kārtā sanāk reprezentatīvi tam kāda viņa ir iekšēji.

To, ka vinja pat vel cetrus gadus atpakal neizskatijas tik briesmigi, var redzet kaut vai taja sodien nopostetaja "Incidenta" ierakstisanas video, tur Liene vel pat diezgan meitenigi izskatijas un Kivics nebija vel novecojis par 10 gadiem, un pienemis liela udeni dzivojosa ziditajdzivnieka apmerus.
20.12.2023 18:26 |
 
Reitings 2985
Reģ: 29.05.2022
nutak @ 20.12.2023 18:13

Bet cik es skatos tas ir pat diezgan nesen. Varbūt tāpēc, ka no špricēm īsti seja vairs nekustas (es gan nezinu neko daudz par botoksu un vai tas kas viņai ir skaitās botox), bet skatoties dažus gadus atpakaļ viņai seja bija maigāka, vaibsti savā ziņā pat lika izskatīties mazliet naivai, meitenīgai. Nav jau tā, ka sievietei 40 gados pēc meitenes jāizskatās, tā gan ne un es pat teiktu, ka labi, ja pēc tā nedzenas, bet šobrīd viņai visa seja ir mainījusies un grūti pat atpazīt. Un man liekas, ka tā sašpricētā mute, kas neļauj pasmaidīt pat gribot rada indīgu izskatu. Ironiskā kārtā sanāk reprezentatīvi tam kāda viņa ir iekšēji.
Bet tas ir tik super 40+ gados izskatīties meitenīgi😊Es pirms 4 gadiem gāju kursos un tur bija sieviete.Mēs visi domājām ka viņai labi ja 25-28.Tad vajadzēja parakstīt kaut kādu papīru,tur bij personas kodi.Ievēroja viņas dz.g.Tā sieviete dabūja rādīt pasi,jo viņai bija 51🙈
20.12.2023 18:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4320
Reģ: 31.10.2010
kuranavliene @ 20.12.2023 18:30
Bet tas ir tik super 40+ gados izskatīties meitenīgi?Es pirms 4 gadiem gāju kursos un tur bija sieviete.Mēs visi domājām ka viņai labi ja 25-28.Tad vajadzēja parakstīt kaut kādu papīru,tur bij personas kodi.Ievēroja viņas dz.g.Tā sieviete dabūja rādīt pasi,jo viņai bija 51?

Es arī reiz strādāju kopā ar tādu sievieti. Pirmoreiz ieraugot padomāju, ka viņa ir mana vienaudze, kādi 25 gadi man toreiz bija. Kad uzzināju, ka viņai ir pāri 40 un pieci bērni, man žoklis atkārās, nemūžam nebūtu domājusi. Tā ka ir jau sievietes, kuras arī pusmūžā ļoti labi izskatās, bet tas noteikti nav Lienes gadījums.
20.12.2023 18:38 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Minelūše @ 20.12.2023 18:38

Es arī reiz strādāju kopā ar tādu sievieti. Pirmoreiz ieraugot padomāju, ka viņa ir mana vienaudze, kādi 25 gadi man toreiz bija. Kad uzzināju, ka viņai ir pāri 40 un pieci bērni, man žoklis atkārās, nemūžam nebūtu domājusi. Tā ka ir jau sievietes, kuras arī pusmūžā ļoti labi izskatās, bet tas noteikti nav Lienes gadījums.

Man ari bija viena kolege no Marokas, toreiz vinjai bija 37 gadi, bet izskatijas it ka vinjai butu kadi 25, kad vinja stastija, ka vinjai ar viru bus 17 gadu kazu jubileja, viens kolegis pat pilnigi apjuka, teica, ka tas nevar but un prasija, cik tad vispar pasai gadi.
20.12.2023 18:45 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Nāk prātā Labvēlīgā tipa dziesma " Doriana Greja vecā seja" 😂
20.12.2023 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 1038
Reģ: 11.04.2010
Katzenfamilie @ 20.12.2023 18:26

To, ka vinja pat vel cetrus gadus atpakal neizskatijas tik briesmigi, var redzet kaut vai taja sodien nopostetaja "Incidenta" ierakstisanas video, tur Liene vel pat diezgan meitenigi izskatijas un Kivics nebija vel novecojis par 10 gadiem, un pienemis liela udeni dzivojosa ziditajdzivnieka apmerus.

"pienemis liela udeni dzivojosa ziditajdzivnieka apmerus" - es pa zemi :D :D jūs daudzas te izvēlaties tādus epitetus, tas ir talants un radošums.
21.12.2023 00:42 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.12.2023
Iespraukšos jūsu sarunās, šovakar Bez tabū būs stāsts par kādu Rīgas centra kaktu meistari špricētāju bez attiecīgās izglītības, varbūt Lienītes potīšu meistare.
21.12.2023 10:57 |
 
Reitings 3381
Reģ: 05.12.2021
Kā jums šķiet cik Liene īstenībā nožēlo pazaudēto dzīvi? Un cik ļoti viņa saprot, ka īstenībā ir pēdējā ubadze?
Es šodien tā skatos viņas eglītes story, kur viņa spoguļojas. Un atkal viņai tā melnā blūze plus tas melnais ķitelītis. Tāpat kā televīzija un citos pasākumos, kur vinu daudzi redz diena laikā. Tātad, viņa saprot, ka tas ir labākais, kas viņai ir diena pasākumiem. Naktī klubā pofig, lievenisos jau viņa tagad vairāk mašīnā sēž. Bet cilvēkos.... Skumji, ka cilvēks pats saprot, ka tikai šīs komplekts ir labākais kas tev ir.
21.12.2023 10:59 |
 
10 gadi
Reitings 5293
Reģ: 05.08.2013
kuranavliene @ 20.12.2023 18:30
Bet tas ir tik super 40+ gados izskatīties meitenīgi?Es pirms 4 gadiem gāju kursos un tur bija sieviete.Mēs visi domājām ka viņai labi ja 25-28.Tad vajadzēja parakstīt kaut kādu papīru,tur bij personas kodi.Ievēroja viņas dz.g.Tā sieviete dabūja rādīt pasi,jo viņai bija 51?

Par sevi jau grūti objektīvi spriest.. man ir 30+ un veikalos pērkot mežezeru, pārdevējas jautā doķus. Vienreiz tā lielīgi draudzeņu kompānījā to stāstu un viena pusdruška teica, ka ar to jau nu gan nevajadzētu lielīties, ka nu tas liecina, ka neizskatos pietiekami sievišķīgi. Ta nu es nesaprotu vai tai sučkai vnk skauda vai tiešām neesmu sievišķīga :D Pirmais variants, protams liekas tīkamāks.. :)))))))
21.12.2023 12:04 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
krixis3 @ 21.12.2023 10:59
Kā jums šķiet cik Liene īstenībā nožēlo pazaudēto dzīvi? Un cik ļoti viņa saprot, ka īstenībā ir pēdējā ubadze?
Es šodien tā skatos viņas eglītes story, kur viņa spoguļojas. Un atkal viņai tā melnā blūze plus tas melnais ķitelītis. Tāpat kā televīzija un citos pasākumos, kur vinu daudzi redz diena laikā. Tātad, viņa saprot, ka tas ir labākais, kas viņai ir diena pasākumiem. Naktī klubā pofig, lievenisos jau viņa tagad vairāk mašīnā sēž. Bet cilvēkos.... Skumji, ka cilvēks pats saprot, ka tikai šīs komplekts ir labākais kas tev ir.

Jebkurš cilvēks, kuram kādreiz ir bijis viss un kā vairs nav, ilgojas pēc tiem laikiem un gribētu sev spēt atļauties kaut vismaz normālu šopingu. Sevišķi sieviete. Sevišķi lienveidīga, kurai patīk spoguļoties, skaistas kleitas un kurpes,kura staigājusi pa Miss skatuvēm utt. Bet tagad patiešām viņai nav ne normālu drēbju, ne apavu, ne virsdrēbju atbilstoši ziemai. Ar vienām un tām pašām melnajām platformu botām staigā gan pa iekšu, gan pa āru jau vismaz trīs gadus. Skumji, ko lai saka. Iemainīja visu pret alkānu un sieviešu sitēju. Viņas izvēle.
21.12.2023 12:19 |
 
Reitings 28165
Reģ: 06.11.2022
yay @ 21.12.2023 12:04

Par sevi jau grūti objektīvi spriest.. man ir 30+ un veikalos pērkot mežezeru, pārdevējas jautā doķus. Vienreiz tā lielīgi draudzeņu kompānījā to stāstu un viena pusdruška teica, ka ar to jau nu gan nevajadzētu lielīties, ka nu tas liecina, ka neizskatos pietiekami sievišķīgi. Ta nu es nesaprotu vai tai sučkai vnk skauda vai tiešām neesmu sievišķīga :D Pirmais variants, protams liekas tīkamāks.. :)))))))

Tava druška gadījumā nav mana māte? Viņa mani mūžīgi masē par vecumam neatbilstošām drēbēm. Vislabāk būtu lakatiņš galvā, adīta jaka un bumbierenes līdz ceļiem :D
Ja šī paziņa nav mana māte, kuru vada patiesas rūpes, tad es teiktu, ka tā ir skaudība gan. :D
Bet lieta jau tāda, ka tikai ar spalvu auskariem un frozen kleitām varbūt var apčakarēt kādu darbā pārgurušu pārdevēju. Tās kolēģes, par kurām te rakstīja dažas forumnieces - lūk, tās tiešām izskatās jaunākas. Un tas ir tas, ko Lupatlase grib un tas ir tas, kas viņai nespīd.
21.12.2023 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Reiz sen Lienei uzdevumu jautājumu vai neilgojas pēc vecās dzīves ..brīnums, bet nenoblokeja mani... Protams, pajautāja, kas es tāda esmu un vai esam pazīstamas, lai ko tādu jautātu 🤣
21.12.2023 13:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits