KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Klaviere @ 19.05.2022 09:00
Viena pagale nedeg un, runājot par Maradu un Kiviču, viņa arī provocē to Kiviču, simts punkti. Nu - vienu aizved Kivičs vakariņās, šī ieliek storijus, ka otra gatavo viņas vīram, skairds, lai iedzeltu... Kivičs publicē visādas bildes - viņa uztaisa mazām meitenēm ig kontus - tāda publiska bumbiņas mētāšana vien sanāk, lai abi celtu savu popularitāti un dabūtu sadarbībiņas.
Ko mēs dzirdam par Lienes pārējiem bērniem - neko, meitenes ir pasargātas no visa šī, neticu, ka Madara to arī nevarētu panākt, bet tur cits jautājums - darbiņš, ig, sadarbības, šoviņi - piķis nāk.

Sociālie tīkli viņām jau bija sen, vismaz Keitijai noteikti. Un arī manam bērnam, viņa ir tajā pašā vecumā kā Keitija, ir un arī gribās sociālos tīklus. Tāds laikmets šobrīd. Bet es arī dzeltu Kivičam, ja man būtu tāds stulbenis par vīru bijis, kurš vēl turpina cūcības. Neko jau viņa tādu tur arī neliek - daudzas neinfluenceres arī dalās ar ikdienas ainiņām, tad jau nedrīkst dalīties arī ar Lieldienu gatavošanās pasākumiem, kuri starp citu, bija baigi labi viņiem izdomāti un ja pareizi atceros, ka Kivija jaunākais bērns pat olu apēst nedabūja? Ja būtu dabūjusi, tas noteikti būtu iepļūtīts instagramā.
Nav viņi tur neko ne sarunājuši, ne kā, jo vienīgais ieguvējs ir Kivijs, kurš var nolaist tvaiku, acīmredzot tie 13 O ir kaut kur pačibējuši, jo apmierināti vīrieši šādi neuzvedās, tas tev, Lieņuk..
19.05.2022 09:37 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.03.2022
Kukuuu @ 19.05.2022 09:37

Sociālie tīkli viņām jau bija sen, vismaz Keitijai noteikti. Un arī manam bērnam, viņa ir tajā pašā vecumā kā Keitija, ir un arī gribās sociālos tīklus. Tāds laikmets šobrīd. Bet es arī dzeltu Kivičam, ja man būtu tāds stulbenis par vīru bijis, kurš vēl turpina cūcības. Neko jau viņa tādu tur arī neliek - daudzas neinfluenceres arī dalās ar ikdienas ainiņām, tad jau nedrīkst dalīties arī ar Lieldienu gatavošanās pasākumiem, kuri starp citu, bija baigi labi viņiem izdomāti un ja pareizi atceros, ka Kivija jaunākais bērns pat olu apēst nedabūja? Ja būtu dabūjusi, tas noteikti būtu iepļūtīts instagramā.
Nav viņi tur neko ne sarunājuši, ne kā, jo vienīgais ieguvējs ir Kivijs, kurš var nolaist tvaiku, acīmredzot tie 13 O ir kaut kur pačibējuši, jo apmierināti vīrieši šādi neuzvedās, tas tev, Lieņuk..

Nu man arī ir bērni tādā vecumā un bijušais vīrs, un esošais vīrs, bet ja būtu tāda situācija, tad es tomēr izvēlētos strikti ierobežot saturu bērnu pašu psihiskās veselības dēļ, kā, piemēram, to ir panācis Lienes bijušais vīrs, bet šie izvēlas haipot, viena puse baltāka, otra - melnāka.
19.05.2022 09:45 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
alex48 @ 19.05.2022 09:26
Sarkanas mapes iespējams ka ir,ja Jānis nodarbojas ar biznesu,tad līgumi,klientu dati utt.Bet kirpičs savā stulbumā nesajēdza kas tas ir.Jo Jānis atšķirībā no bļaura,maksā nodokļus un ir atskaites.

Sarkanās mapes nebija konkrēts apzīmējums.
Sliecos piekrist viedoklim- ja M gribētu, Kiviča patvaļu varētu ierobežot. Vismaz šovā bērnus nerādīt. Kas liedza uzrakstīt tādu pašu ceteli kā Kivičs?
19.05.2022 09:49 |
 
Reitings 51639
Reģ: 20.07.2021
Klaviere @ 19.05.2022 09:00
Viena pagale nedeg un, runājot par Maradu un Kiviču, viņa arī provocē to Kiviču, simts punkti. Nu - vienu aizved Kivičs vakariņās, šī ieliek storijus, ka otra gatavo viņas vīram, skairds, lai iedzeltu... Kivičs publicē visādas bildes - viņa uztaisa mazām meitenēm ig kontus - tāda publiska bumbiņas mētāšana vien sanāk, lai abi celtu savu popularitāti un dabūtu sadarbībiņas.
Ko mēs dzirdam par Lienes pārējiem bērniem - neko, meitenes ir pasargātas no visa šī, neticu, ka Madara to arī nevarētu panākt, bet tur cits jautājums - darbiņš, ig, sadarbības, šoviņi - piķis nāk.

IG kontus meitenēm ieviesa pats Kivičs. Un aicināja piesekot viņām, lai meitenēm lielāks prieks.
19.05.2022 09:57 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Mathilde @ 19.05.2022 09:49

Sarkanās mapes nebija konkrēts apzīmējums.
Sliecos piekrist viedoklim- ja M gribētu, Kiviča patvaļu varētu ierobežot. Vismaz šovā bērnus nerādīt. Kas liedza uzrakstīt tādu pašu ceteli kā Kivičs?

Vai tad Madaras meitas tiek rādītas Kiviča šovā?
19.05.2022 10:13 |
 
Reitings 53
Reģ: 26.02.2022
Klaviere @ 19.05.2022 09:00
Viena pagale nedeg un, runājot par Maradu un Kiviču, viņa arī provocē to Kiviču, simts punkti. Nu - vienu aizved Kivičs vakariņās, šī ieliek storijus, ka otra gatavo viņas vīram, skairds, lai iedzeltu... Kivičs publicē visādas bildes - viņa uztaisa mazām meitenēm ig kontus - tāda publiska bumbiņas mētāšana vien sanāk, lai abi celtu savu popularitāti un dabūtu sadarbībiņas.
Ko mēs dzirdam par Lienes pārējiem bērniem - neko, meitenes ir pasargātas no visa šī, neticu, ka Madara to arī nevarētu panākt, bet tur cits jautājums - darbiņš, ig, sadarbības, šoviņi - piķis nāk.

Precizēšu- Kivičs aizveda Keitiju ēst,Kima tur nebija. Un Madaras story bija tā pati Keitija,kas taisīja vakariņas Jānim.
19.05.2022 10:22 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Diez vai Madarai irinterese provocēt tos divus stulbeņus. Vienkārši sakritība ar to vakariņu gatavošanu storijos, manuprāt.
Šovakar Kivim koncerts! Nez, vai plekste būs tik debīla un vilks bērnu līdzi uz naktsklubu???
19.05.2022 10:37 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es redzu, ka Madara dzīvo savu dzīvi, kāpēc viņai ar meitām būtu kaut kur jānolien stūrī, tikai tāpēc, ka Andris ar Lieni tā uzvedās. Nu patīk viņai tā influencerēšana, sanāk viņai ar to nopelnīt naudu, kāpēc nē, atkal kārtējās parādījušās, kas uzskata, ka Madarai jāiet strādāt pa 12h, jo savādāk viņa nav sieviete kurai ir grūti! Patīk viņai būt TV, nu un, runā viņa sakarīgi, izskatās labi, kāpēc nē? Kaut kādā greizā domāšana. Pat šis šovs kurā viņa piedalās ar Jāni, vienkārši, normāli ģimeniski cilvēki, tad jau labāk tādus skatīties, nekā daudzus citus, kas ir pagrimuši ļautiņi. Un kāpēc Madarai būtu jāaizliedz meitenēm būt Instagram, ja viņas tā vēlas, hallo, tas ir smieklīgi, ja skolā viņām klasesbiedri prasīs, vai esi Instagram? Ko meitenes atbildēs, nē, man mamma neatļauj, jo mans tēvs ir galvā slims. Tak pārstājat te dzelt, lai viņas dzīvo pēc iespējas normālu dzīvi, tā jau Kivičs viņām ir liedzis izaugt normālā ģimenē. Madara noteikti sevi ir norobežojusi, neņem vairs vērā to divu stulbeņu izdarības, jau cik gadi pagājuši, domāju, ka viņa jau iemācījusies ar to sadzīvot un pieņemt, ka nekad nebūs normālas attiecības ar Andri, nu neko dzīvo tālāk, mīl savu otro pusīti un rūpējas par bērniem, a tie, lai dzīvo savu dzīvi.
19.05.2022 10:42 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.03.2022
Nu es tik labi nepārzinu, kas, ko un kam, bet vienkārši no malas - tas raidījums, bez maz vai bērnus stalko, un tad Madara, kas arī visu ko reklamē ar bērnu iesaisti - no abām pusēm nešķiet pareizi, viens spiež asaras, otra provocē, cieš šā ka tā bērni.
19.05.2022 10:48 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Kā man patīk, ka šeit vienlaicīgi Madarai brauc virsū gan par to, ka viņa "par daudz" liek IG, gan par to, ka viņa "neko nedara un netiesājas", jo acīmredzot par to neko nesaka IG 😂 kādai no jums ir bijusi ar lv tiešām darīšana? Ka arī, lai kā gribētos tam ticēt, Latvijā vecākā tiesības atņemt ir ļoti grūti, tur tiešām jābūt pierādījumam, ka vecāks bērnu nepārtraukti dauza vai kam līdzīgām. Ziņu ļoti daudzus cilvēkus, kas šādi gadiem čakarējas un tu rpilnigi neko diemžēl nevar izdarīt.. Nebrīnīšos, ka pēc apmēram 20 gadiem dzirdēsim par to, kā Kivičs tiesājas, lai bērni viņu uzturētu, jo viss būs nodzert un pensijas jau šim arī nebūs.
19.05.2022 10:48 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Klaviere, ko tieši viņa provincē? Nofilmējot kā ir, ka meita taisa ēst, jā Jānim, kāpēc viņai melot, ja meita pateica, ka gatavos ēst tam Jānim. Vai Tev tiešām liekas, ka Madarai tagad visa dzīve jāpakārto Andra jūtām, veča jūtām kurš viņu krāpa, pameta ģimeni, paziņoja publiski, ka gana glaudījis meiteném muguru, tagad grib dzīvot sev, taisa visu laiku haipu uz Madaras un meiteņu rēķinu, nepalīdz nekādīgi audzināt bērnus, un tad viņai ir jaslēpj vai jāuzskata, ka viņa nedrīkst pateikt, ka meita taisa ēst cilvēkam kuru iespējams viņa tagad vairāk uzskata par tēvu?? Andris pieaudzis cilvēks, izdara savas izvēles un par tām maksā, uz diviem krēsliem nesēdēsi, pie tam, ja vēl tiem krēsliem pats zāģē kājas. Un kā tagad arī pateica, ka viņš redz gribot satikt meitenes, bet ne jau audzināt, tātad audzinās Jānis, tad kur ir problēma, ka Madara parāda to, ka bērni ir pateicīgi Jānim?
19.05.2022 11:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
teberebe @ 19.05.2022 10:48
Kā man patīk, ka šeit vienlaicīgi Madarai brauc virsū gan par to, ka viņa "par daudz" liek IG, gan par to, ka viņa "neko nedara un netiesājas", jo acīmredzot par to neko nesaka IG ? kādai no jums ir bijusi ar lv tiešām darīšana? Ka arī, lai kā gribētos tam ticēt, Latvijā vecākā tiesības atņemt ir ļoti grūti, tur tiešām jābūt pierādījumam, ka vecāks bērnu nepārtraukti dauza vai kam līdzīgām. Ziņu ļoti daudzus cilvēkus, kas šādi gadiem čakarējas un tu rpilnigi neko diemžēl nevar izdarīt.. Nebrīnīšos, ka pēc apmēram 20 gadiem dzirdēsim par to, kā Kivičs tiesājas, lai bērni viņu uzturētu, jo viss būs nodzert un pensijas jau šim arī nebūs.

Piekrītu! Un no pieredzes varu teikt, ka advokāti iesaka pēc iespējas mazāk runāt publiski un publicēt kaut ko sociālajos tīklos visu, kas varētu būt saistīts ar tiesas procesu utt. Madara arī to ievēro un maksimāli maz par to runā, kas ir ļoti labi viņas gadījumā. Bet Kivis ir vienkārši duraks un rok pats sev bedri publiski tarkšķot 😅🤭
Un likumiski ir tikai pāris punkti, uz kuru pamata var pilnībā atņemt vecāku tiesības un liegt otram vecākam saskarsmes tiesības utt.
Labākajā gadījumā var iztiesāt to, ka otrs vecāks tiekas ar bērnu psihologa vai kāda cita pārstāvja uzraudzībā.
19.05.2022 11:06 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
teberebe @ 19.05.2022 10:48
Kā man patīk, ka šeit vienlaicīgi Madarai brauc virsū gan par to, ka viņa "par daudz" liek IG, gan par to, ka viņa "neko nedara un netiesājas", jo acīmredzot par to neko nesaka IG ? kādai no jums ir bijusi ar lv tiešām darīšana? Ka arī, lai kā gribētos tam ticēt, Latvijā vecākā tiesības atņemt ir ļoti grūti, tur tiešām jābūt pierādījumam, ka vecāks bērnu nepārtraukti dauza vai kam līdzīgām. Ziņu ļoti daudzus cilvēkus, kas šādi gadiem čakarējas un tu rpilnigi neko diemžēl nevar izdarīt.. Nebrīnīšos, ka pēc apmēram 20 gadiem dzirdēsim par to, kā Kivičs tiesājas, lai bērni viņu uzturētu, jo viss būs nodzert un pensijas jau šim arī nebūs.

Tieši tā, kamēr nenotiek kas nopietns vai kāda nelaime tikmēr piever acis
19.05.2022 11:07 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Klaviere @ 19.05.2022 09:45

Nu man arī ir bērni tādā vecumā un bijušais vīrs, un esošais vīrs, bet ja būtu tāda situācija, tad es tomēr izvēlētos strikti ierobežot saturu bērnu pašu psihiskās veselības dēļ, kā, piemēram, to ir panācis Lienes bijušais vīrs, bet šie izvēlas haipot, viena puse baltāka, otra - melnāka.

Nu bet priekš kam mums mācīt citus, kā audzināt bērnus? Nevaram ielīst neviens, vai viņa kontrolē, ko viņas dara un nedara, bet es tomēr sliecos domāt, ka sociālo tīklu saturs tiek kontrolēts no Madaras puses. Cita lieta, ka piemēram ka Kivijs vedā bērnu zīdaiņu krēslā kaut kā tur sasprādzētu, sastellētu, jā, tas nav ok un ir bīstami, bet pārmest par to, ka bērni kaut ko taisa un dara sakarīgas lietas sociālos tīklos, nu latviešu gaumē. Esmu diezgan pārliecināta, ka Lienes pārējām meitām ir sociālie tīkli, viņas vienkārši tos neafišē un Lienei nav atļauts tagoties un blamēt tos bērnus, bet Ārens ir advokāts un tas ir pavisam kaut kas cits.
19.05.2022 11:26 |
 
Reitings 106
Reģ: 20.04.2022
Kam bija jāsūta informācija par to, ka vepris gūst ieņēmumus no koncertiem un nemaksā alimentus? VIDam un Rīgas Bāriņtiesai?
19.05.2022 11:32 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.03.2022
Nē, absolūti ne mums kādu mācīt, ne ko. Vienkārši situācija no mana dīvāna eksperta krēsla - Madara zināja, ko precēja, rozā brilles ok, bet šobrīd situācija ir izdevīga abām pusēm, Kivičs vispār pretīgs, spāņu kaunu izjūtu skatoties, bet pagale nedeg viena. Katrs, protams, ir tiesīgs dzīvot kā grib, bet, vēlreiz, tas ir tikai mans viedoklis, abi divi dara bērniem pāri, lai gan tās pakāpes nevar salīdzināt.
19.05.2022 11:46 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Klaviere @ 19.05.2022 11:46
Nē, absolūti ne mums kādu mācīt, ne ko. Vienkārši situācija no mana dīvāna eksperta krēsla - Madara zināja, ko precēja, rozā brilles ok, bet šobrīd situācija ir izdevīga abām pusēm, Kivičs vispār pretīgs, spāņu kaunu izjūtu skatoties, bet pagale nedeg viena. Katrs, protams, ir tiesīgs dzīvot kā grib, bet, vēlreiz, tas ir tikai mans viedoklis, abi divi dara bērniem pāri, lai gan tās pakāpes nevar salīdzināt.

Madarai bija 18. Visu dzīvi laukos. Kivim bija pilnīgi cita dzīves pieredze
Turklāt, tad vēl Kivim nebija nodzeras smadzenes
19.05.2022 12:12 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Klaviere @ 19.05.2022 11:46
Nē, absolūti ne mums kādu mācīt, ne ko. Vienkārši situācija no mana dīvāna eksperta krēsla - Madara zināja, ko precēja, rozā brilles ok, bet šobrīd situācija ir izdevīga abām pusēm, Kivičs vispār pretīgs, spāņu kaunu izjūtu skatoties, bet pagale nedeg viena. Katrs, protams, ir tiesīgs dzīvot kā grib, bet, vēlreiz, tas ir tikai mans viedoklis, abi divi dara bērniem pāri, lai gan tās pakāpes nevar salīdzināt.

Nav ar šādiem tipiem viss tik vienkārši, jā, sarkanie karogi noteikti lec ārā uzreiz, bet Madara i bija 18 gadi, nu nav 18 gados tas prāts tik nobriedis, lai tu saprastu, ka ar tevi manipulē, lai vai cik man pašai likās, ka esmu pieaugusi, atskatoties uz attiecībām kādas man bija 18 gados, nu jomajooo
19.05.2022 12:30 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Klaviere mal tapat kā kaijulēns, identiski 😃 sakritība?
19.05.2022 12:31 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Turklāt Madara ir teikusi, ka īsti par Kirpiču nebija neko dzirdējusi un tam es ticu, man Kirpičš arī nav nekad diži lecis ārā "jaunībā" reāli bijis nebijis tolaik
19.05.2022 12:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits