KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.03.2022
qwe @ 15.05.2022 19:44
Cik dienas vajag nemazgāt matus lai būtu tāds speķis? Pilnīgi lielas smaku var sajust skatoties tās bildes ar speķainajiem matiem un izpuvušo muti + peregars

Viņa tak varot pati sevi sakopt ja nu kas, bet laikam tomēr nezina, kas ir sausas šampūns. Un ko nez tādu dara, ja nav laika matus izmazgāt, forumā sēž 24/7 vai..
15.05.2022 19:52 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
15.05.2022 19:52 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
15.05.2022 19:52 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
Samazgu vakars ir sācies!
15.05.2022 20:08 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Tām kas saka, ka Madara nesaka pilnīgi neko. Story highlight “pret vardarbību” Savu viedokli ar pierādījumiem vienreiz publicēja, viņai, atšķirība no 2 demnces slimniekiem, nav jāatkārtojas kā papagailim
15.05.2022 20:21 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
DamnFine @ 15.05.2022 20:21
Tām kas saka, ka Madara nesaka pilnīgi neko. Story highlight “pret vardarbību” Savu viedokli ar pierādījumiem vienreiz publicēja, viņai, atšķirība no 2 demnces slimniekiem, nav jāatkārtojas kā papagailim

Man arī liekas, ka ar vienu reizi pietiek.
15.05.2022 21:06 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
DamnFine @ 15.05.2022 20:21
Tām kas saka, ka Madara nesaka pilnīgi neko. Story highlight “pret vardarbību” Savu viedokli ar pierādījumiem vienreiz publicēja, viņai, atšķirība no 2 demnces slimniekiem, nav jāatkārtojas kā papagailim

Es par to, lai Kiviči ar saviem viedokļiem un ventilatoriem aizvācās no Latvijas mēdijiem, jebkuriem.
Ja Madarai patīk, ka viņu nonstopā apdirš, izliek plikas meitas visos sociālos portālos, ka slepus iekļūst mājās un izložņā, zog drēbes, uttuttt, lai tā būtu.
Bet, ko darīt piem. man- es viņus negribu redzēt kā populārus lv cilvēkus.
Es negribu uzturēt viņu bērnu baru, kamēr Lenka botoksējās salonos, lidos uz Floridu, redz’ … uttutt.
Uzskatu, ka viņiem jāsaņem sods, nosodījums un jādzīvo klusi, cik vien to varētu.
15.05.2022 21:37 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
vai var piem. rakstīt uz ASV vēstniecību un pabrīdināt, lai vēlreiz izvērtē šos tipus?
15.05.2022 21:38 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Kaijulens @ 15.05.2022 21:37

Es par to, lai Kiviči ar saviem viedokļiem un ventilatoriem aizvācās no Latvijas mēdijiem, jebkuriem.
Ja Madarai patīk, ka viņu nonstopā apdirš, izliek plikas meitas visos sociālos portālos, ka slepus iekļūst mājās un izložņā, zog drēbes, uttuttt, lai tā būtu.
Bet, ko darīt piem. man- es viņus negribu redzēt kā populārus lv cilvēkus.
Es negribu uzturēt viņu bērnu baru, kamēr Lenka botoksējās salonos, lidos uz Floridu, redz’ … uttutt.
Uzskatu, ka viņiem jāsaņem sods, nosodījums un jādzīvo klusi, cik vien to varētu.
Man liekas ļoti smieklīgi, ka Madaru tu nodirs, jo viņa laikam ir vainīga, ka viņas bijušais vīrs ir psihopāts un tādu pašu tagad noprecējis, bet Didrihsoni tiek nepamatoti apbižoti, nabadziņi. :D
15.05.2022 21:44 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Manliekas, ka Madarai pēc 7 gadiem laulībā ar to narcisu vēl nav atgājis, ka var izteikties publiski. Paust savu nostāju tik pat spēcīgi, vai vienkārši negrib, lai meitenes raud ne vien par to kā tētis mammu saukā, bet arī par to, ka mamma izsakās.
Vot, kā var šikot ar tādu alimentu parādu, es arī nesaprotu. Netīrs pāris.
15.05.2022 21:47 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
No vienas puses saprotu Madaru, ka viņa neķengājas pa publisko vidi par tiem deģenerātiem, jo tad viņa nolaistos viņu līmenī!
15.05.2022 21:50 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
LiepaShmiepa @ 15.05.2022 21:44
Man liekas ļoti smieklīgi, ka Madaru tu nodirs, jo viņa laikam ir vainīga, ka viņas bijušais vīrs ir psihopāts un tādu pašu tagad noprecējis, bet Didrihsoni tiek nepamatoti apbižoti, nabadziņi. :D

nē, es negribēju nodirst Madaru, bet kāpēc līdz šim viņa nav aizvērusi muti kirpičiem? Jā, jaun, jā, bērni, jā, pretīgs ex vīrs izrādījās, bet tā ir viņas kļūda.. Bet es izvērtēju variantu, ka viņa kkādu iemeslu dēļ negrib vai nevar ar to nodarboties, tad kādas hui_as pēc viņus rāda TV, intervē žurnālos un prasa viedokļus.
Sieviešu sitējs, melis, alimentu nemaksātājs, rupeklis, uttutt, bet sabiedrība applaudē, gatavi uzturēt viņa bērnu baru, nolikt elka vietā?!?
Es neaicinu Madaru publiski kko darīt, runāt, nolaisties līdz viņu līmenim, bet darīt to likumiskā veidā- piem. aiziet pat līdz ģen. prokuratūrai, prezidenta kancelejai, Eiropas tiesai, ja iestādes, kuras ir pa ceļam, nespēj neko izveikt.
15.05.2022 22:02 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Kaijulens @ 15.05.2022 22:02

nē, es negribēju nodirst Madaru, bet kāpēc līdz šim viņa nav aizvērusi muti kirpičiem? Jā, jaun, jā, bērni, jā, pretīgs ex vīrs izrādījās, bet tā ir viņas kļūda.. Bet es izvērtēju variantu, ka viņa kkādu iemeslu dēļ negrib vai nevar ar to nodarboties, tad kādas hui_as pēc viņus rāda TV, intervē žurnālos un prasa viedokļus.
Sieviešu sitējs, melis, alimentu nemaksātājs, rupeklis, uttutt, bet sabiedrība applaudē, gatavi uzturēt viņa bērnu baru, nolikt elka vietā?!?
Es neaicinu Madaru publiski kko darīt, runāt, nolaisties līdz viņu līmenim, bet darīt to likumiskā veidā- piem. aiziet pat līdz ģen. prokuratūrai, prezidenta kancelejai, Eiropas tiesai, ja iestādes, kuras ir pa ceļam, nespēj neko izveikt.

Ņirdzīgi 😄
Ja tev riebjas viņi un negribi redzēt, tad taču neskaties 😄 Madara vainīga, ka tev Kirpiči interesē🥴
15.05.2022 22:23 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Kaijulens @ 15.05.2022 22:02

nē, es negribēju nodirst Madaru, bet kāpēc līdz šim viņa nav aizvērusi muti kirpičiem? Jā, jaun, jā, bērni, jā, pretīgs ex vīrs izrādījās, bet tā ir viņas kļūda.. Bet es izvērtēju variantu, ka viņa kkādu iemeslu dēļ negrib vai nevar ar to nodarboties, tad kādas hui_as pēc viņus rāda TV, intervē žurnālos un prasa viedokļus.
Sieviešu sitējs, melis, alimentu nemaksātājs, rupeklis, uttutt, bet sabiedrība applaudē, gatavi uzturēt viņa bērnu baru, nolikt elka vietā?!?
Es neaicinu Madaru publiski kko darīt, runāt, nolaisties līdz viņu līmenim, bet darīt to likumiskā veidā- piem. aiziet pat līdz ģen. prokuratūrai, prezidenta kancelejai, Eiropas tiesai, ja iestādes, kuras ir pa ceļam, nespēj neko izveikt.
Nu bet tu taču nezini, kas notiek aiz instagrama. Kā to var zināt? Kāpēc ir automātiski pieņēmums, ka Madarai patīk, ka viņas bērnus pazemo, tikai tāpēc, ka viņa skaļi nepievērš uzmanību tiem video un nepopularizē viņus tālāk? Nu neparādās visa dzīves realitāte instagramā, no jurista kabineta viņa storijus netaisīs un konsultācijas ar bāriņtiesu arī diez vai ierakstīs. Instagrams nav visa realitāte, tu nekādā veidā nevari zināt, ko viņa dara vai nedara, lai tiktu ar Kiviču galā, tāpat kā nav iespējams zināt, vai tur gadījumā iestādes nav tās, kas laiž luni un ignorē.
15.05.2022 22:30 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Kaijulens @ 15.05.2022 22:02

nē, es negribēju nodirst Madaru, bet kāpēc līdz šim viņa nav aizvērusi muti kirpičiem? Jā, jaun, jā, bērni, jā, pretīgs ex vīrs izrādījās, bet tā ir viņas kļūda.. Bet es izvērtēju variantu, ka viņa kkādu iemeslu dēļ negrib vai nevar ar to nodarboties, tad kādas hui_as pēc viņus rāda TV, intervē žurnālos un prasa viedokļus.
Sieviešu sitējs, melis, alimentu nemaksātājs, rupeklis, uttutt, bet sabiedrība applaudē, gatavi uzturēt viņa bērnu baru, nolikt elka vietā?!?
Es neaicinu Madaru publiski kko darīt, runāt, nolaisties līdz viņu līmenim, bet darīt to likumiskā veidā- piem. aiziet pat līdz ģen. prokuratūrai, prezidenta kancelejai, Eiropas tiesai, ja iestādes, kuras ir pa ceļam, nespēj neko izveikt.

Tiesas proces var vilkties gadiem. Un kamdēļ domā, ka Madara nedara, tik tāpēc, ka klusē. Iespējams, šo visu sūta advokātam,vāc pierādījumus. Lai tiesā uzvarētu un nebūtu vairs nekādi, netiku, nozombē, melo.
Cik zinu, Madara ir teikusi tiesa būs un viss tiek sūtīts advokātam, kā pierādījumi, iet likumisko ceļu
Vai viņa iznesīs publiski, iespējams, kad viss noslēgsies būs, kāda intervija,pastāstīs. Nedomāju, ka tagad viņai jābļauj ig storijos, kā kautam kuilim exsim, viņa nenolaižas, tik zemu. Ļaujiet, audzināt meitas harmoniskā vidē, pasargāt meitas. Kādam no vecākiem jābūt tak adekvātam.Madara meitas sargā un nerunā, lai pasargātu un nebūtu tāda pati, kā ex., jo labi zin, kas meitenēm sāp. Sāp, arī Madarai, bet mātes sirds pacieš daudz, kā redzam.
15.05.2022 22:32 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Ja šova un haipa dēļ pat pati Liene ir gatava kulakus vicināt kaut kādam Neitam,es domāju,ka Madara lieliski zina ka viss ko viņa var darīt ir ignorēt un gaidīt kad sabiedrība pati redzēs cik viņi nojūgušies.Jebkas ko viņa darīs tiks izvazāts mēnešiem pa viņu soc.tīkliem un portāliem un Kivičiem būs jauni pierādījumi tam,ko cenšas citiem ieskaidrot un tas ir vienīgais veids,kā viņiem panākt lai par viņiem runā.Ja noņem haipus par Madaru un bērniem,viņi neko,absolūti neko nespēj izdarīt,lai pievērstu uzmanību.Kam viņai tas?Jau tagad maļ vienu un to pašu un cilvēkiem kļuvuši garlaicīgi.Jā sākumā bija apspriesti jo tas tik tiešām ir šokējoši,kad Latvijā normāli zināmi cilvēki pēkšņi uzvedas kā urlas,bet tagad visi tak pieraduši pie tā ka viņi ir vienkārši nožēlojami un šis šovs ir kā apliecinājums-kiviču laika ir beidzies.Paskaties,ar savy ikdienu nepacēla reitingus,atkal šovā iesaistīs Madaru un bērnus.Kivi,kurš uz kura vārds te cenšas popularitāti taisīt?Madara uz Tava vai Tu bez viņas esi parasts kotlešu rijējs,ar standarta rutīnu,no kuras tā bēgi pie Lienes?😂
15.05.2022 23:03 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
LiepaShmiepa @ 15.05.2022 22:30
Nu bet tu taču nezini, kas notiek aiz instagrama. Kā to var zināt? Kāpēc ir automātiski pieņēmums, ka Madarai patīk, ka viņas bērnus pazemo, tikai tāpēc, ka viņa skaļi nepievērš uzmanību tiem video un nepopularizē viņus tālāk? Nu neparādās visa dzīves realitāte instagramā, no jurista kabineta viņa storijus netaisīs un konsultācijas ar bāriņtiesu arī diez vai ierakstīs. Instagrams nav visa realitāte, tu nekādā veidā nevari zināt, ko viņa dara vai nedara, lai tiktu ar Kiviču galā, tāpat kā nav iespējams zināt, vai tur gadījumā iestādes nav tās, kas laiž luni un ignorē.

tāpēc, ka Lenka tomēr pietur muti, bet kirpičs- nē!
Ja Madara vāc visu un strādā ar juristu, tad noteikti var uztaisīt līdz tiesai liegumu, sadarbojoties ar BT un policiju, kirpičam nevirināt klamburus.
Ja kirpičs neievēro- ir citas, striktas metodes.
Bet es vairāk ne par Madaru, tā ir viņas darīšana, bet par to TV un presi, kura sadarbojas un sponsorē šo pārīti.
Par žurnālistiem, kuri ignorē un neizsaka savas domas, nosodījumu publiski.
Kad kirpičs regulāri dauzīja Lenku, tad jau visi arī klusēja.. tik bij. žurnāliste Strautmane pacēla šo problēmu.
Bet Tad viņi apprecējās un viss noklusa.
15.05.2022 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Ļaujiet, audzināt meitas harmoniskā vidē, pasargāt meitas. Kādam no vecākiem jābūt tak adekvātam.Madara meitas sargā un nerunā, lai pasargātu un nebūtu tāda pati, kā ex., jo labi zin, kas meitenēm sāp. Sāp, arī Madarai, bet mātes sirds pacieš daudz, kā redzam.

Tieši tā. Es domāju, ka viņa labi saprot, cik bērniem vecāku ālesanās internetā var būt traumatiska un apkaunojoša.
15.05.2022 23:19 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
Ilze179 @ 15.05.2022 11:50

Zinu ļoti daudzas MAMMAS (arī tādas, kurām ir vairāk par diviem bērniem), līdz ar to, tas vien, ka viņa ir mamma ir forši, bet to nu es neuzskatu par super sasniegumu.
Attiecībā uz Kiviču - viņš ir idiots un liekulis, tomēr viņš PAGĀTNĒ tomēr ir kaut ko sasniedzis:
1) Z-Scars laiki - grupa Latvijā bija pazīstama un populāra (tikai nevajag melot, ka par šādu grupu pirmo reizi dzirdēji, pēc tam, kad tur Lienīte padziedāja).
2) Rampa ugunīs - samērā labs/interesants sarunu šovs, kuru viņš vadīja.
Viņi abi izšķīrās pirms vairāk nekā diviem gadiem!!! Šajā laikā Madara mierīgi varēja sākt studēt (kas viņai liedza to darīt laulības laikā? Ja gribi bāzt argumentu par finansēm, tad ņem vērā, ka visur gandrīz ir budžeta vietas (jautājums cik daudz), un kur bija problēma dabūt kādu no tām)?
Starp citu bērnus palīdz uzturēt valsts (Kivičam uzturlīdzekļu parāds neradās no viena bērna, bet no visiem), līdz ar to, nav tā kā Madara tikai meitas uztur, plus gan jau Kivičs kaut ko atmet (protams nepietiekami, bet tomēr kaut ko) meitu uzturēšanai.
Plus ja Madara gribētu, tad sen būtu apklusinājusi Kiviču attiecībā uz bērniem (kāpēc nevienā brīdī abi muļķi (Liene un Andris) nerunā par Lienes bērniem, kuri dzīvo pie Ārenta? Tāpēc, ka Ārents visdrīzāk viņu ir apklusinājis) Tiešām Madarai ir tik grūti uzrakstīt Ārentam un paprasīt kā viņš to panāca?
P.S. Saprotu, ka esi Madaras fane, tomēr dažreiz uz lietām būtu jāskatās neitrāli.

Cik Tev viss ir vienkārši. Taisni prieks!
Starp citu, Ārens nevis Ārents! Bet tas jau Tev nav būtidki, jo Tu noteikti visu zini labāk. 🤟
15.05.2022 23:32 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
Kaijulens @ 15.05.2022 22:02

nē, es negribēju nodirst Madaru, bet kāpēc līdz šim viņa nav aizvērusi muti kirpičiem? Jā, jaun, jā, bērni, jā, pretīgs ex vīrs izrādījās, bet tā ir viņas kļūda.. Bet es izvērtēju variantu, ka viņa kkādu iemeslu dēļ negrib vai nevar ar to nodarboties, tad kādas hui_as pēc viņus rāda TV, intervē žurnālos un prasa viedokļus.
Sieviešu sitējs, melis, alimentu nemaksātājs, rupeklis, uttutt, bet sabiedrība applaudē, gatavi uzturēt viņa bērnu baru, nolikt elka vietā?!?
Es neaicinu Madaru publiski kko darīt, runāt, nolaisties līdz viņu līmenim, bet darīt to likumiskā veidā- piem. aiziet pat līdz ģen. prokuratūrai, prezidenta kancelejai, Eiropas tiesai, ja iestādes, kuras ir pa ceļam, nespēj neko izveikt.

Likumiskā ceļā noteikti tiek darīts, bet tas viss notiek ļoti lēni.
Pat K. un Dimitera process beidzās tikai tagad un arī, velns viņu zina vai slavenais mūziķis izpildīs tiesas nolikto.
15.05.2022 23:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits