KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
vivii @ 06.05.2022 10:38
Par to kailuma pieminēšanu es gan nesaprotu, nu nav tas nekas traks! Traki ir tas, ka Liene to tik ļoti piemin un bāž acīs. :D
Vai tad jūs neviena , nekad nestaigājat pa māju plikas, piemēram, no rīta, vai pārģērbjoties, pēc dušas?
Es jā un man ir mājās mazs dēls, bet kas tur tāds?

nē, es nestaigāju plika pa māju, nekad neesmu staigājusi. Jā, ir bijis, ja mājās nav bērnu, tad duša- guļamistaba vai skapis.
Un visi tie nūdistu gājieni bērnu priekšā nav saprotami un šķiet tādi ārpus normas.
Ja kas, es pat no tām mammām, kuras pieslēdza durvis gan wc, gan dušai utt, neviens nesēdēja man blakus podam.
Jā, man ir svarīgs privātais laiks WC. Tur nav, ko redzēt un bērnam jāmāca, ka mammai nav jānāk līdzi uz wc vai dušu.
06.05.2022 12:19 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
Katzenfamilie @ 05.05.2022 23:49

"...Un tad es satiku miloto viru andriskivics"...ne Liene, tu satiki Madaras viru, kurs 40 gadnieku krizes iespaida, caurkritis politika, sievas "nesaprasts", kuram neviens galvinju nepaglauda, nelauj dzert un darit ko grib, neskatas ar dievinosam acim, drosi vien, ka bija viegli iereibis vai pohains taja tejas dzersanas reize, un tad tu Liene uzmeties ka ipasi saprotosa, gatava uzklausit, vardu sakot, sagrabi vinju savas ketnas un tadam jau daudz nevajag

Nē, nē, šķiet viņa viņam zvanīja un lūdza palidzību sakarā ar dzeltenajiem un tad viņi 05:00 no rīta dzēra tēju ...bārā.... . Un tad viņš viņai sūtīja sms ar sado mazo neķītru pieskaņu un viņa atbildēja, ka jau sen to vēlējusies.
Vai na skaisti, koa?
Nomaldījies 40 gadnieks, mazu meitiņu tētis, precēts un 3 meitiņu māmiņa, bārā, 5 os no rīta... Akk!
06.05.2022 12:29 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
vivii @ 06.05.2022 10:38
Par to kailuma pieminēšanu es gan nesaprotu, nu nav tas nekas traks! Traki ir tas, ka Liene to tik ļoti piemin un bāž acīs. :D
Vai tad jūs neviena , nekad nestaigājat pa māju plikas, piemēram, no rīta, vai pārģērbjoties, pēc dušas?
Es jā un man ir mājās mazs dēls, bet kas tur tāds?
Tad kad mājās nav neviena tad staigāju arī pa pagalmu plika(lauku mājas priekšrocības)Es iedomāties nevaru ,dēla priekšā staigāt plika.Arī meitas.Robežas ir jājūt.
06.05.2022 12:43 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
kas tā par atziņu par gurķiem. baciļi uz mizas. nopietni..
06.05.2022 13:00 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
LaikamGarlaicigi @ 06.05.2022 02:33
Vis-CRINGE-īgākā daļa 4dienas epizodē.. (https://www.youtube.com/watch?v=N1wbzOXKJHg)
Andris: "Es vienkārši pasēdēšu un iedzeršu alu... Man ļoti patīk vērot kā tu taisi ēst"
Liene: "Es zinu, tev patiktu, ja es te vēl kaila stāvētu. To jau es ar' zinu... " ???
Andris: "Īstenībā .. tā ir bijis.."
Liene: "Nu īstenībā jau regulāri, tikai... cik mēs šobrīd esam kameru priekšā.... "
Šis ir domāts kam? Shock value skatītājiem? Uzsūtīt greizsirdību Madarai? Atšūt citas iespējamās pielūdzējas? Kaut kā uzlabot Ļenkas pašsajūtu un ego? Jo, reāli, neizklausās baigi pārliecinoši...

Ta Liene to staigasanu plikiem baz visur ieksa, pat Kivics ar to nelielijas, nav isti saprotams, kads tam ir merkis - izraisit greizsirdibu Madarai, paradit visiem, cik vinjiem skaista seksuala dzive, izraisit skaudibu.
06.05.2022 13:19 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Katzenfamilie @ 06.05.2022 13:19

Ta Liene to staigasanu plikiem baz visur ieksa, pat Kivics ar to nelielijas, nav isti saprotams, kads tam ir merkis - izraisit greizsirdibu Madarai, paradit visiem, cik vinjiem skaista seksuala dzive, izraisit skaudibu.

To uzreiz var saprast, ka izmisīgi cenšas parādīt cik viņiem skaista seksuālā dzīve, lai visiem skauž. Ļenkai jau iekšējs izmisums, tāpēc visu laiku līp kā dadzis klāt savam vecim un ģērbjas kā prostitūta. Andža labāk izvēlas aliņu ,un lai visi atšujās! 😀 Mēs jau nezinām, kas notiek viņu mājās aizkadrā, kad netiek filmēts
06.05.2022 13:34 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Dzerajparis vel gul. Nav ikrita Ilzes Rasas parsherotie storiji.
06.05.2022 13:36 |
 
Patīk
Reitings 19378
Reģ: 09.12.2015
Katzenfamilie @ 06.05.2022 13:19

Ta Liene to staigasanu plikiem baz visur ieksa, pat Kivics ar to nelielijas, nav isti saprotams, kads tam ir merkis - izraisit greizsirdibu Madarai, paradit visiem, cik vinjiem skaista seksuala dzive, izraisit skaudibu.

Jebkādas kauna un tikumības pazīmes Lienītei ir pazudušas proporcionāli pēdējos gados izdzertā alkohola daudzumam. Esot kopā ar ex, kad bija smalka dāma jātēlo, tad čiepstēja, ka pat rīta halātiņā meitām nevar rādīties, neesot pieklājīgi, bet te stāsta, ka ik dienu vazājoties ar pliku čožu un mini sardeli bērna acu augstumā. Sievietei ir 40+ gadi, esot tik daudz izglītības un sasniegumi, bet neko citu, ar ko piesaistīt publikas uzmanību, nevar izdomāt.
06.05.2022 13:58 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Jekaterinai sadarbiba ar Vegetu. Butu kulinarei, Lenkai, kaut ko aizsutijusi. 🤣
06.05.2022 14:35 |
 
Reitings 2481
Reģ: 07.03.2022
Es tik vienu nesaprotu, kāpēc viņu tik daudz aicina uzstāties? Tie paši Baltie Krekli. Vai tad nevar atrast, kādu jēdzīgāku mūziķi? Bet te prastu ciema strinkšķinātāju, kurš neskaitāmas reizes ir gānijies internetā + nolicis Latviju.
06.05.2022 14:51 |
 
Reitings 147
Reģ: 12.01.2022
MeltedCheese @ 06.05.2022 14:51
Es tik vienu nesaprotu, kāpēc viņu tik daudz aicina uzstāties? Tie paši Baltie Krekli. Vai tad nevar atrast, kādu jēdzīgāku mūziķi? Bet te prastu ciema strinkšķinātāju, kurš neskaitāmas reizes ir gānijies internetā + nolicis Latviju.

Jo laikam popularitāte balstās arī uz heiteriem. Ķipa arī heiteri varētu iet skatīties,klausīties,jo attiecīgajai iestādei no tā ir tikkai labums. Plus jēdzīgie prasa lielas summas,moška rakveres sardele kivka kapeikas prasa un šiem ir izdevīgi.
06.05.2022 14:59 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
MeltedCheese @ 06.05.2022 14:51
Es tik vienu nesaprotu, kāpēc viņu tik daudz aicina uzstāties? Tie paši Baltie Krekli. Vai tad nevar atrast, kādu jēdzīgāku mūziķi? Bet te prastu ciema strinkšķinātāju, kurš neskaitāmas reizes ir gānijies internetā + nolicis Latviju.

Varbut raidījums samaksāja lai uzaicina 😂
06.05.2022 15:03 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Laikam vakardiena ir bijusi laba, ka vēl abi divi guļ un nekas nav salikts. Bērns savā vaļā dzīvojās?
Ņemot vērā, ka raidījums ir ar nedēļas nobīdi, tad jau redzes jaunnedēļ
06.05.2022 15:08 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Par to staigāšanu apkārt plikiem pa māju, lai kā arī tur būtu, nebūtu, par to nav jārunā publiski. Vismaz es nevēlētos to dzirdēt no saviem paziņām, jo vienīgais par ko es pēc tam spētu domāt aizejot ciemos vai šie ar savām plikajām pakaļām un dzimumorgāniem ir sēdējuši uz šī krēsla, dīvaina, nu fui.
Arī manā ģimenē tā nav norma staigāt visu laiku kailiem pa māju bērnu klātbūtnē, jā mazi esot, protams, bērni ir redzējuši mūs kailus, nākot no dušas vai pārģērbjoties, bet mūsu ģimenē tā nav norma ar plikām pakaļām sēdēt dīvānā skatīties TV kur pēc tam sēž arī bērni, ciemiņi, taisīt brokastis, jo pat pretīgi iedomājoties, ka Kivičs netīšām aizskar savus debess zvanus un, tad pasniedz sviestmaizi Miai, vai ēst plikiem pie galda, mēs bērniem ne tikai mācām noņemt cepuri pie galda, bet arī uzvilkt kreklu, pat, ja ir karsta vasaras diena.
Es palieku pie tā, ka tie ir suņu murgi, un visas tās sarunas par plikumiem ir vienkārši šovam, vai Lienīte tiešām tic, ka tas ir tik sievišķīgi staigāt pa māju ar pliku pakaļu. Lienīt, kad Andrim dzirkstele zudīs, viņa zudīs, vienalga vai būsi plika vai nē, vai raksīsi slava dziesmas Instagram, vai skriesi viņu vaktēt visos koncertos. Visas no Andra pirms tam ir dzirdējuši to pašu, ko viņš saka tev, tu neesi savādāka un nebūsi, kad Andra mīla gaisīs. Nē tu pirmā, ne pēdējā kurai viņš glaudījis muguriņu😁
06.05.2022 15:46 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
LilyLady @ 06.05.2022 13:58

Jebkādas kauna un tikumības pazīmes Lienītei ir pazudušas proporcionāli pēdējos gados izdzertā alkohola daudzumam. Esot kopā ar ex, kad bija smalka dāma jātēlo, tad čiepstēja, ka pat rīta halātiņā meitām nevar rādīties, neesot pieklājīgi, bet te stāsta, ka ik dienu vazājoties ar pliku čožu un mini sardeli bērna acu augstumā. Sievietei ir 40+ gadi, esot tik daudz izglītības un sasniegumi, bet neko citu, ar ko piesaistīt publikas uzmanību, nevar izdomāt.

Un nav jau tiesam ar ko piesaistit publikas uzmanibu, nav jau tur ko radit.
1) Gimenes vertibu demonstresana atkrit, jo abi nerupejas par savu pamesto daudzbernu baru, Lienei galvenais ir Andris, bet Andritim vissvarigakais ir vins pats;
2)Luxus dzivesveida demonstresana ari atkrit, kur varetu paradit, piemeram, savu lielo skaisto maju ar darzu, oniksa flizes vannasistaba, paradit, ka tiek iegadata finca (villa) kaut kur Mallorca, likt skatitiem just lidzi kada ipasuma restauresanai kaut kur St. Tropez, maksloti pacikstet par to ka kundze noperk kleitu kada butika, kura maksa ap 3000 EUR, tad paradit mazu skandalinju, kur kundze grib iegadaties puteklu suceju ar Swarovski kristaliem, lai gan tads nav vajadzigs, jo maju tira majkalpotaja, paradit kadu aininju, kur gimenes galva demonstre savu Lamborghini vai pasudzas par peksni apstajusos Rolex vai Hublot, pavisam augsta gala Audemars Piguet pukstenus varbut tapat tikai retais no skatitajiem atpazis, nedrikst iztrukt aina, kur meitai tiek pirkts kaut kas no Philipp Plein kolekcijas vai kaut kas daudz lepnaks, varbut kadu Moncler vestiti, lai vesaka laika nesalst. Laikam vel pie ta visa klat jabut ari lidojumam ar Fly Emirates First- Class Suite uz Dubaiju un sava Vidusjuras villa varetu radit, ka tiek dzerts Dom Perignon vai atkorketa kada Cuvee Cartier pudele. Ja, un Liene to savu grabulu vieta varetu it ka garamejot ekrana paradit savu Cartier Love Bracelet. Nemot vera visu augstak rakstito nonakam pie secinajum, ka Guess soma uz pleca nu gan nebus piemerota darga iespaida atstasanai.
3) Skatitaju sekosana lidzi kadai jaunai biznesa idejai ari atkrit, jo tas piramidu bizness Juice Plus ari neko neienes.
4) Talantu radisana ari atkrit, jo nevienam no vinjiem tadi nepiemit. Atliek vel atzimet, ka vardu krajums un valoda Lienei ari ne par kadu ipasi augsto attistibas limeni neliecina.
06.05.2022 15:50 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Bet vai tad Lienei nebija jādodas uz Maljorku vai kur? Ak nē,tur jāmaksā!
06.05.2022 16:43 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
alex48 @ 06.05.2022 16:43
Bet vai tad Lienei nebija jādodas uz Maljorku vai kur? Ak nē,tur jāmaksā!

Viņai ir javakte Andris, nav laika tagad te ar ripām nemties
06.05.2022 16:55 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
redzēju to fragmentu, kur viņš informēja par biezu maka saturu. Domāju nu būs vismaz kkas garšīgs- minimums labi sieri, olives, jūras veltes, rīsi, kāds šampis vismaz vairāk par 20€, meitiņai biojogurts, laba gaļa, makaroni, dārzeņi, suliņa, kkāds šokonieciņš… nu, ok, negrib gatavot, ar woltiņu kko labu visiem būtu uzsaucis, jo izskatās, ka nejēdz neko gatavot un nav to virtuves gadžetu..
Beeet finālā- marinēti gurķi, kefīrs un aliņi!!!
Nopietni? Tas nozīmē, ka IR nauda???
06.05.2022 17:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Kaijulens @ 06.05.2022 17:00
redzēju to fragmentu, kur viņš informēja par biezu maka saturu. Domāju nu būs vismaz kkas garšīgs- minimums labi sieri, olives, jūras veltes, rīsi, kāds šampis vismaz vairāk par 20€, meitiņai biojogurts, laba gaļa, makaroni, dārzeņi, suliņa, kkāds šokonieciņš… nu, ok, negrib gatavot, ar woltiņu kko labu visiem būtu uzsaucis, jo izskatās, ka nejēdz neko gatavot un nav to virtuves gadžetu..
Beeet finālā- marinēti gurķi, kefīrs un aliņi!!!
Nopietni? Tas nozīmē, ka IR nauda???
ir piķis = var šikot = aukstā zupīte un alins
nobrīnijos, ka lenkai rīgas burbuļus nepaņēma.
06.05.2022 17:03 |
 
Reitings 19
Reģ: 11.12.2021
Ehhh, es gribētu redzēt to gudrinieku, kurš reitingu dēļ vispār apstiprināja šī dzērājpāra dalību šovā. Cilvēku trūkst? Man jau žēl Madaras, es neticu, ka šova laikā viņa nevienā brīdī netiks pieminēta.. un meitenes, kā par viņām smiesies skolasbiedri. Un televīzija ko tādu apstiprina?
Sitajiem vieta tikai filozofu ielā vai tvaika ielā, vediet tak viņus prom 😀😀
Un tam, kas šo visu balagānu apstiprināja - iespļaut sejā, Fuj Fuj Fuj
06.05.2022 17:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits