KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
PTAC visdrizak vinai sodu uzliks?
02.05.2022 10:46 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Shayk @ 02.05.2022 10:46
PTAC visdrizak vinai sodu uzliks?

PTAC sodu uzreiz neliek. Sākumā brīdina. Ja turpina neievērot noteikumus, tad gan būs sods.
02.05.2022 10:49 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Kas jums konkrēti liek domāt, ka Mia ir atpalikusi? Konkrētas lietas nosauciet.😑
Viņa nerunā, nesaka čau un tētis - bērni tā uz pasūtījuma nekad īpaši neko nesaka. Manam bērniņam ir pāri divi gadiem, arī viņš daudz neko nerunā, tāpat arī citi bērni viņa grupiņā.
Neatsaucas uz savu vārdu- varbūt viņai zb, ka viņai skrien pakaļ ar kameru.
Jocīgas sejas izteiksmes - tas ir bērns! Viņi tā dara :D
Piere ne tāda, kā citiem- mēs katrs esam ar savām kaut kādām īpatnībām. Citam smukas acis, citam līkas kājas. Katram savs.
Citi bērni tajā vecumā māk to un to (…)- katrs attīstās savādāk. Kādam pieaugušajam padosies dziedāšana, kāds būs matemātikas ģēnijs.
Es nesaku, ka nevajag bērniņu atrādīt ārstam, bet te visgudrās pediatres uzstāda tādas diagnozes, kam diplomētam ārstam vajag mēnešus un sazin cik izmeklējumus. 😀 Un vēl pēc īsiem video un storijiem.
02.05.2022 10:59 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
https://drosaberniba.lv/emacibas/kursi/modulis-1
Šeit ir smuki salikts pa punktiem visiem prasmes atbilstoši vecumposmiem
02.05.2022 11:03 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Bordo @ 02.05.2022 10:59
Kas jums konkrēti liek domāt, ka Mia ir atpalikusi? Konkrētas lietas nosauciet.?
Viņa nerunā, nesaka čau un tētis - bērni tā uz pasūtījuma nekad īpaši neko nesaka. Manam bērniņam ir pāri divi gadiem, arī viņš daudz neko nerunā, tāpat arī citi bērni viņa grupiņā.
Neatsaucas uz savu vārdu- varbūt viņai zb, ka viņai skrien pakaļ ar kameru.
Jocīgas sejas izteiksmes - tas ir bērns! Viņi tā dara :D
Piere ne tāda, kā citiem- mēs katrs esam ar savām kaut kādām īpatnībām. Citam smukas acis, citam līkas kājas. Katram savs.
Citi bērni tajā vecumā māk to un to (…)- katrs attīstās savādāk. Kādam pieaugušajam padosies dziedāšana, kāds būs matemātikas ģēnijs.
Es nesaku, ka nevajag bērniņu atrādīt ārstam, bet te visgudrās pediatres uzstāda tādas diagnozes, kam diplomētam ārstam vajag mēnešus un sazin cik izmeklējumus. ? Un vēl pēc īsiem video un storijiem.

Vecāki, viņu dzīvesveids, ne/audzināšana, nenodrošināšana ar pamatvajadzībām ( ēdiens, galda piederumi, krēsliņš, autokrēsls, rotaļlietas, grāmatas)
Ārējās pazīmes
Fiziskā attīstība (pat nestaigā stabili)
Un arī dažādas sejas grimases, ķermeņa trīce
Tās ir tikai aizdomas no malas svešam
cilvēkam skatoties.
( par citu bērniem parasti tādas neradās piem. Madaras meitām)
02.05.2022 11:12 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es domaju, ka Mia ir fetal alcohol syndrome.
02.05.2022 11:15 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
Bordo @ 02.05.2022 10:59
Kas jums konkrēti liek domāt, ka Mia ir atpalikusi? Konkrētas lietas nosauciet.?
Viņa nerunā, nesaka čau un tētis - bērni tā uz pasūtījuma nekad īpaši neko nesaka. Manam bērniņam ir pāri divi gadiem, arī viņš daudz neko nerunā, tāpat arī citi bērni viņa grupiņā.
Neatsaucas uz savu vārdu- varbūt viņai zb, ka viņai skrien pakaļ ar kameru.
Jocīgas sejas izteiksmes - tas ir bērns! Viņi tā dara :D
Piere ne tāda, kā citiem- mēs katrs esam ar savām kaut kādām īpatnībām. Citam smukas acis, citam līkas kājas. Katram savs.
Citi bērni tajā vecumā māk to un to (…)- katrs attīstās savādāk. Kādam pieaugušajam padosies dziedāšana, kāds būs matemātikas ģēnijs.
Es nesaku, ka nevajag bērniņu atrādīt ārstam, bet te visgudrās pediatres uzstāda tādas diagnozes, kam diplomētam ārstam vajag mēnešus un sazin cik izmeklējumus. ? Un vēl pēc īsiem video un storijiem.
piekrītu, ka par bērnu jau nu gan nevajag spriest. Jo katrs attīstās savādāk.
02.05.2022 11:20 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
MikaR @ 02.05.2022 11:03
https://drosaberniba.lv/emacibas/kursi/modulis-1
Šeit ir smuki salikts pa punktiem visiem prasmes atbilstoši vecumposmiem
nekad nevienam bērnam nenotiek viss peec punktiem un gramatas🙈
02.05.2022 11:21 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Vecāki, viņu dzīvesveids, ne/audzināšana, nenodrošināšana ar pamatvajadzībām ( ēdiens, galda piederumi, krēsliņš, autokrēsls, rotaļlietas, grāmatas)
Ārējās pazīmes
Fiziskā attīstība (pat nestaigā stabili)
Un arī dažādas sejas grimases, ķermeņa trīce
Tās ir tikai aizdomas no malas svešam
cilvēkam skatoties.
( par citu bērniem parasti tādas neradās piem. Madaras meitām)

Kādas ārējās pazīmes? Tas, ka meitēns nav fotomodele? Starp citu, pie fetal alcohol syndrome būtu speciāli sejas vaibsti (pie Dauna slimības ar). Meitenei tā nav. Viņa vienkārši ir maziņš Kivičs :D
Kāpēc nestaigā? Paskatījos story Lienei, staigā gan.
Par visu, ko vecāki nodrošina vai nenodrošina nevaram īsti spriest. Āfrikā arī bērni izaug bez grāmatām un autokrēsliņa, bet tas viņus automātiski nepadara par atpalikušiem…
Es nesaku, ka Liene ar Jāni ir vecāki uz goda, bet šādi aplikt mazas meitenes veselību, manuprāt, ir stulbi. Viņa pēc 15 gadiem būs normāls pusaudzis, atradīs šo diskusiju un izlasīs, cik bija atpalikusi un slima. Nu beidziet taču!!!
02.05.2022 11:22 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Bordo @ 02.05.2022 11:22

Kādas ārējās pazīmes? Tas, ka meitēns nav fotomodele? Starp citu, pie fetal alcohol syndrome būtu speciāli sejas vaibsti (pie Dauna slimības ar). Meitenei tā nav. Viņa vienkārši ir maziņš Kivičs :D
Kāpēc nestaigā? Paskatījos story Lienei, staigā gan.
Par visu, ko vecāki nodrošina vai nenodrošina nevaram īsti spriest. Āfrikā arī bērni izaug bez grāmatām un autokrēsliņa, bet tas viņus automātiski nepadara par atpalikušiem…
Es nesaku, ka Liene ar Jāni ir vecāki uz goda, bet šādi aplikt mazas meitenes veselību, manuprāt, ir stulbi. Viņa pēc 15 gadiem būs normāls pusaudzis, atradīs šo diskusiju un izlasīs, cik bija atpalikusi un slima. Nu beidziet taču!!!

Kāds Jānis?
02.05.2022 11:24 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Es atvainojos, ne Jāni, bet Andri. 😬 Un nenodrošina ēdienu? Nu tas tiešām par skarbu teikts.
02.05.2022 11:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Bordo @ 02.05.2022 10:59
Kas jums konkrēti liek domāt, ka Mia ir atpalikusi? Konkrētas lietas nosauciet.?
Viņa nerunā, nesaka čau un tētis - bērni tā uz pasūtījuma nekad īpaši neko nesaka. Manam bērniņam ir pāri divi gadiem, arī viņš daudz neko nerunā, tāpat arī citi bērni viņa grupiņā.
Neatsaucas uz savu vārdu- varbūt viņai zb, ka viņai skrien pakaļ ar kameru.
Jocīgas sejas izteiksmes - tas ir bērns! Viņi tā dara :D
Piere ne tāda, kā citiem- mēs katrs esam ar savām kaut kādām īpatnībām. Citam smukas acis, citam līkas kājas. Katram savs.
Citi bērni tajā vecumā māk to un to (…)- katrs attīstās savādāk. Kādam pieaugušajam padosies dziedāšana, kāds būs matemātikas ģēnijs.
Es nesaku, ka nevajag bērniņu atrādīt ārstam, bet te visgudrās pediatres uzstāda tādas diagnozes, kam diplomētam ārstam vajag mēnešus un sazin cik izmeklējumus. ? Un vēl pēc īsiem video un storijiem.

Domāju, ka balsta savus pieņēmumus uz to, ka :
1. Lienei tā bija vēlā grūtniecība
2. Liene lieto alko, iespējams arī grūtniecības laikā
3. Bērns īsti netiek aprūpēts, spriežot pēc bērna izskata utt.
4.Lienei iespējams ir savas psiholoģiskās problemas, kuras pati ir pieminējusi, arī to ka lietoja antideprasantus utt.
5. Kivis ir vardarbīgs, kā jau te minēja, sitis savas sievietes arī grūtniecības laikā.
Bet jā, tai pat laikā, katrs bērns ir citādāks. Piemēram, es bērnībā biju nereāli aktīva un mana ome teica, ka man neesot kaut kas kārtībā ar galvu :D tikai tāpēc, ka es nesēdēju mierīga un nespēlējos. Ap 4-5 gadiem paliku mierīga un sāku savā nodabā spēlēties, omei vairs pretenziju nebija 😂
02.05.2022 11:25 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Mellenite @ 02.05.2022 11:21
nekad nevienam bērnam nenotiek viss peec punktiem un gramatas?

Tas ir logiski, bet ir pamatlietas, kas jāspēj ikvienam no mazajiem.
Un ar bērnu ir arī jādarbojas ne tikai jādzemdē! Negrib neko darīt, lai vismaz laiž bd socializēties ar citiem
02.05.2022 11:25 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Tie kuri seko Kiviču sāgai no rīta līdz vakaram ir pamanījuši pilnīgi visu. Arī to, ka uz galda vienmēr ir divi šķīvji, viens Andrim, otra Lienei. Bērns stāv uz pirkstgaliem pie galda un siekalojas, stiepj roku, jo grib ēst. Ko darīja Liene? Bērnu ignorēja un turpināja viena lopsēt zivi.
02.05.2022 11:27 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Tie kuri seko Kiviču sāgai no rīta līdz vakaram ir pamanījuši pilnīgi visu.

Jā, nu tam man tiešām nav ne laika, ne vēlmes. 😀
Taču diskusija par meitenes veselību jau aiziet šķērsām. Nevaru iedomāties, ka kādu citu bērnu tā apliktu. Bet Miu jau var, viņa taču Kiviču bērns… Un to dara pieaugušas sievietes…
02.05.2022 11:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Mellenite @ 02.05.2022 11:21
nekad nevienam bērnam nenotiek viss peec punktiem un gramatas?

Jā, šim 100% piekrītu!
Atceros kā mani ķengāja pāris draudzenes - māmiņas, ka ļauju dēlam līdz 3,5 gadiem iet ārā no mājas ar pamperu 😂
Varēju viņām skaidrot, cik uziet, ka mājās pats iet uz poda un nevelk pamperu, bet ejot ārā no mājas grib vilkt, jo tā jūtas drošāks. Nesaprata, tikai ķengāja par to, ka nekad neatradināšot, bet es uzsvēru, ka man nav jāatradina, jo bērns pats vienā brīdī atteiksies, kad pats jutīs.Protams, ka bija tā kā es teicu, bet tagad, kad to viņām atgādinu, tad visas izliekas, ka neatceras, jo viņām vienkārši nebija taisnība…. 🤭
02.05.2022 11:31 |
 
Reitings 5614
Reģ: 20.08.2021
Nu sorry, kas te aizstāv Lieni, bet mazs bērns nav jāstiepj uz ballītēm! Ok, 5 vai 6 gadi bērns aizbrauc līdzi vecakiem sad un tad, bet zīdainis??? Mia tikko piedzima, ka šo jau staipīja pa pļeguru ballītēm! Nu nav tā mazulim vajadzīga vide. Vai tiešām Lienei bija ar visu zīdainīti jābrauc līdzi uz tām ballītēm?! Tas vēl Latvijā bija! Labi, Mia tagad lielāka, tad vēl varētu saprat! Bet to mazo bērnu taču nepartraukti staipa pa dzerstiniem! Ja tas skaitās normāli un pieņemi, tad ko tur vēl komentēt!
02.05.2022 11:35 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Bordo @ 02.05.2022 11:30

Jā, nu tam man tiešām nav ne laika, ne vēlmes. ?
Taču diskusija par meitenes veselību jau aiziet šķērsām. Nevaru iedomāties, ka kādu citu bērnu tā apliktu. Bet Miu jau var, viņa taču Kiviču bērns… Un to dara pieaugušas sievietes…

Miu te neviens neapliek, vnk redz to, kas redzams katram normālam cilvēkam. Un te tēmās ir kaudze “slavenību”, kuras te aprunā vairāk kā Kivičus, bet viñu bērnus par slimiem nesaucam, jo viñi NAV slimi. Un dzīvē pazīstu alkānus, kuri sit cauri Kivičus kvadrātā, bet viñu bērni ir normāli, vnk neaprūpēti un es tur pat gribot neko nesaskatītu. Ceru, ka neesi māte, jo ja esi, esi tikpat akla kā Liene. Bērnam ir attīstības traucējumi un punkC.
02.05.2022 11:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vispār Mias attīstību te izrunaja jau sen atpakaļ, tā kā tas nav nekas jauns, tikko izdomāts :D
02.05.2022 11:44 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Nevaru iedomāties, ka kādu citu bērnu tā apliktu. Bet Miu jau var, viņa taču Kiviču bērns… Un to dara pieaugušas sievietes…

Tu pati esi aplikusi Jeļenas meitu, tā ka nevajag te tēlot svēto. 😂
02.05.2022 12:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits