KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Dzidra Zupa @ 22.02.2022 19:42
Lesbietes un mau** (c) Kivičs,
Es atradu izskaidrojumu Ļenkas patikai pret grabuļiem un spalvām. Ļenka ir augsāmcēlusies sengrieķu dieviete Isīze (Isis). ? Isīze bija auglības, maģijas un veselības dieviete. Viss atbilst: spalvas, vitamīni, veselīgais dzīvesveids un vēlme visus pievērst veselīgam dzīvesveidam, sportošanai, maģiskie pietupieni, utt. ?
Nu ko tu izdariji?Tagad Ļenka šito izlasīs,sadomāsies ka ir dieviete un galīgi saies uz īso.🦥
22.02.2022 21:34 |
 
Patīk
Reitings 22762
Reģ: 27.01.2021
Ļenočka laikam šodien pat ar visiem filtriem izskatījās šausmīgi, tāpēc next level - melnbalts filtrs 😂 vai arī vēl kādu tabureti noķērusi....par to viņas muldēšanu - jau sen nespēju tajā vārgulīgajā ņerkstēšanā un hihināšanā paklausīties, es labāk palasu jūsu komentārus :D ar visām ilustrācijām 😂
22.02.2022 21:46 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Ja pa nopietno un no sirds var ieteikt - taisi katru dienu 5minūšu sejas masāžas. Pilni ig reels. Pati nesen sāku. Man arī tieši tās "nasolabial" rievas palikušas izteiktākas, bet pašmasāžas (ar elļu vai krēmu) palīdz samazināt. Rezultātu jau esmu pamanījusi, un ļoti easy.

Ja esi šajā jau vairāk iedziļinājusies - nav tā, ka ar to masāžu tiek ''locīta'' āda un veidojas līnijas? Piemēram, ap acīm. Jo krunciņas ap acīm veidojas tieši tāpat kā 100 reizes papīru lokot, kurš vairs nav iztaisnojams tā, lai locījuma vieta būtu neredzama. Negribas arī tā, ka novēršu vaigu noslīdējumu, bet vietā dabūju krunkas ap acīm. Un no acu krunciņām man ir ļoooti bail :D
Vismaz tas ir tas, kas mani, ātri uzmetot aci uz tām masāžām, ir baidījis.
22.02.2022 22:15 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Susurrrrrs @ 22.02.2022 17:55
Tak nekas cits kaa viena saauksteeshanaas peec otras sho Norges klimataa negaida, rij kapsulas, kuraas nekaa nav, tur sastaavs vispaar neatbilst sludinaatajam, taapeec taas kapsulas nemaz oficiaali netika apstiprinaatas. Dzer spaini kafijas, uudeni nedzer, eedienu normaalu neeed, kaadu vitamiinu vai mineraalvielu truukst - nezina. Un izboliitaam aciim tik dzen savu papagailja dziesmu.
Priecaajas par savaam S/32 dzhinsaam, vispaar jau kubusaa S ir stabils 36, 32 ir garums, bet pakulgalva laikam sadomaajaas, ka shai uuber mazs izmeers un prieciigi noforografeeja pareizajaa lenjkjii un rakursaa ???
Renstelee nogaajusi sabiedriibas daama savaa trakumaa peec ciisinja. Sajuusma par katru leetos shmotku gabalu un plastmasas karekljiem pa 2-3 eiro gabalaa. Kivis gan sev peerk dreebes, kaadas veelas un eedienu noteikti arii gatavu peerk uz darbu, ne jau burkaanpljuras shis eed, mezhaa straadaajot un ar vinja svaru un miesasbuuvi. Kafiju ar shai nenopeerk aarpus maajas, un restoraanaa pie tuksha galda nofotografee….. Taada nu ir taa lielaa miila. Bet vispaar Kivichs ir skops peec velna, Madarai daargaakas dreebes paraadiijaas tikai peec tam, kad izshkjiiraas ar to kapeikpiseeju.

uij,jā! kopā ar Kivi viņa izskatījās bēdīgi.. ne normālas drēbes,ne frizieris, tik kaut kādā Origo suvenīru bodītē bij jāstrādā... Kivka ir skops,bet piķis jau viņam nekad īsti nav bijis, lai baigi lutinātu kādu
22.02.2022 22:19 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Aamelija @ 22.02.2022 22:15

Ja esi šajā jau vairāk iedziļinājusies - nav tā, ka ar to masāžu tiek ''locīta'' āda un veidojas līnijas? Piemēram, ap acīm. Jo krunciņas ap acīm veidojas tieši tāpat kā 100 reizes papīru lokot, kurš vairs nav iztaisnojams tā, lai locījuma vieta būtu neredzama. Negribas arī tā, ka novēršu vaigu noslīdējumu, bet vietā dabūju krunkas ap acīm. Un no acu krunciņām man ir ļoooti bail :D
Vismaz tas ir tas, kas mani, ātri uzmetot aci uz tām masāžām, ir baidījis.

No 1 pret kruncinam ir spf katru dienu, ar vismaz 30 vai vairak.
Adai ap acim labak deres mineral sunscreen. Nekadi kremi neko nedos, ja ikdiena nelieto spf.
22.02.2022 22:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Kivis pļūta vienā pļutīšanā! Kladzina, ka neko nevajag, nafig dārgas mantas, visi baigie snobi un blatotāji utt. Toreiz, kad Lienes mantas tirgoja, nu tā pļūtija, ka dārgas mantas, bet laimi ta nenesot utt.
Nezinu, Liene kaut kā neizskatījās nelaimīga blakus Arenam ar dargām kurpēm kājās un svaigi veidotu frizūru…
Un! Tajā pašā laikā, Kivis staigā nokāries ar zelta ķēdēm (kādreiz, Latvijā), tagad sapircies jaunas šmotkas, pīpē savu vape utt. A Lienei tik atmet kaulu bez gaļas kā tādam sunim. Nu labi iekārtojies ir Kivis!
Un par to, ka viņš bija skops arī pret Madaru, 100% piekrītu!
22.02.2022 22:44 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
vivii @ 22.02.2022 22:44
Kivis pļūta vienā pļutīšanā! Kladzina, ka neko nevajag, nafig dārgas mantas, visi baigie snobi un blatotāji utt. Toreiz, kad Lienes mantas tirgoja, nu tā pļūtija, ka dārgas mantas, bet laimi ta nenesot utt.
Nezinu, Liene kaut kā neizskatījās nelaimīga blakus Arenam ar dargām kurpēm kājās un svaigi veidotu frizūru…
Un! Tajā pašā laikā, Kivis staigā nokāries ar zelta ķēdēm (kādreiz, Latvijā), tagad sapircies jaunas šmotkas, pīpē savu vape utt. A Lienei tik atmet kaulu bez gaļas kā tādam sunim. Nu labi iekārtojies ir Kivis!
Un par to, ka viņš bija skops arī pret Madaru, 100% piekrītu!

Ja, to var loti labi redzet, ka Madara ir uzplaukusi kops izskiras no Kivja.
22.02.2022 22:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Shayk @ 22.02.2022 22:51

Ja, to var loti labi redzet, ka Madara ir uzplaukusi kops izskiras no Kivja.

Pareizi, jo Madara ir finansiāli neatkarīga.
Es pat nebrīnītos, ja Kivis viņu būtu programmējis - kas tad tu esi, meitene no laukiem, bez izglītības, labāk sēdi mājās un audzini bērnus, ar darbu tev nekas nesanāks utt.
Tajā pat laikā Kivis varēja veiksmīgi blandīties pa koncertiem un šaut pa kreisi uz nebēdu, jo redz, viņš ir pelnītājs, viņam nedrīkst pārmest, viņš uztur ģimeni utt.
Kivis ir baigais egoists, viņam vajag, lai kāds būtu viņam pakļauts un nevarīgs! Tā viņš baro savu ego un par to arī viņam škrobe, ka Madara var uzturēt sevi un meitas, bez Kivja palīdzības.
Kivim ir izdevīga Liene, jo viņa ir gan slinka, gan nelīdzsvarota, ideāls kombo, lai viņu pakļautu un padarītu no viņa atkarīgu + Liene arī patīk…
22.02.2022 23:20 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Noskatījos to FB "Mans biznesa stāsts" ar Ļenku.
Izskatās, ka visām JuicePlusietēm dzīvē gadījies, ka nevar piecelties no gultas. 😁 Nu traki līdzīgi šabloniski likteņi visām.
Ļenka teica, ka nopelnījusi ļoti labu naudiņu priekš pirmā mēneša? Tas ir kā? Minimālo vismaz nopelnīji? Mēnesī aptuveni 30 dienas, katru dienu 200 EUR, mīnus 5 dienas kodiens. Tātad 5000 EUR, Ļenka?
Otra runātāja teica, ka vairāk piedalās JP+ kompānijas pēc, ne tik daudz peļņas dēļ. Lol. Vismaz saprot, ka maksā par pārcenotiem vitamīniem un feiku sisterhood "draudzību" zūmiņos.
Viss pārējais 100x dzirdēts.
23.02.2022 00:23 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Starp citu, slinkas tās Juiceplusietes. Uz vienu no tiem zoom semināriem pieteicos 2-3 plusietēm (Ne Ļenkai), kas reklamēja, lai iedod linku (no īstā profila, starp citu!). 2 stundu laikā neviena neatsūtīja. Jāpaziņo tai Santai Bengai vai Ilzei Rasai, lai iecērt ar pātagu bitītēm. 😁 Cik simti Eiro palaisti vējā slinkojot.
23.02.2022 00:37 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.08.2021
Tā nepārprotat mani ar šo visu…
Es skatos uz Damačku un bļin, man liekas tur ir traki. Man pat roka neceļas te kaut ko rakstīt, jo rodas sajūta, ka šiem tur notiek kašķis kašķa galā un kā daudzas minēja - lielā mīla noplakusi. Skatos un to cilveku un domāju… cik ātri vajadzētu, kaut saprastu, ka nedzîvo labi. Vismaz manā izpratnè.
Okay, zināms, ka ir laiks kad iziet cauri sliktam attiecībām un tad tu paliec gudrāks… bet šobrīd uz to visu skatos un komentāros ar tāda inde nāk ārā.
Ne ne, nepārprotat, uzreiz, ka aizstāv viņu abu izgājienus, tomēr man liekas, ka kaut kas ir baigi aizšķūrējis grîztē.
23.02.2022 01:43 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Aamelija @ 22.02.2022 22:15

Ja esi šajā jau vairāk iedziļinājusies - nav tā, ka ar to masāžu tiek ''locīta'' āda un veidojas līnijas? Piemēram, ap acīm. Jo krunciņas ap acīm veidojas tieši tāpat kā 100 reizes papīru lokot, kurš vairs nav iztaisnojams tā, lai locījuma vieta būtu neredzama. Negribas arī tā, ka novēršu vaigu noslīdējumu, bet vietā dabūju krunkas ap acīm. Un no acu krunciņām man ir ļoooti bail :D
Vismaz tas ir tas, kas mani, ātri uzmetot aci uz tām masāžām, ir baidījis.

Es izgāju vienu kursu, kur meitene mācīja pamatus sejas pašmasāžai, tur ne tikai seja jāmasē, bet arī galva, kakls, jāveic ķermeņa stiepšanās vingrinājumi. Man patika un kosmetoloģe arī pamanīja atšķirību 👍🏻 Nav jau nekāds brīnumlīdzeklis, bet sajūta patīkama un noteitki labāka investīcija vienreiz iziet tādu kursu, lai iemācītos kas/kā un kāpēc jādara, nevis augļu/dārzeņu brīnumkapsuliņas sūtīt :) (tas pēdējais teikums domāts Lienei :D)
23.02.2022 08:09 |
 
Reitings 35365
Reģ: 11.02.2015
Aamelija @ 22.02.2022 22:15

Ja esi šajā jau vairāk iedziļinājusies - nav tā, ka ar to masāžu tiek ''locīta'' āda un veidojas līnijas? Piemēram, ap acīm. Jo krunciņas ap acīm veidojas tieši tāpat kā 100 reizes papīru lokot, kurš vairs nav iztaisnojams tā, lai locījuma vieta būtu neredzama. Negribas arī tā, ka novēršu vaigu noslīdējumu, bet vietā dabūju krunkas ap acīm. Un no acu krunciņām man ir ļoooti bail :D
Vismaz tas ir tas, kas mani, ātri uzmetot aci uz tām masāžām, ir baidījis.

Lai nenostieptu pārējās sejas ādu, tāpēc vajag to slīdamību masāžai, kas ir krēms, eļļiņa.
Bet ar to masāžu tu principā drenē ārā to, kas sakrājies + apasiņo ādu, kas savukārt ļauj tai dabiski reģenerēties. Protams, par bērna dupsi 40 gados āda nepaliks, bet rezultāts ir.
Arī acu, pieres krunciņām ir savi vingrinājumi, daru arī tos. Vienvārdsakot - tāpat kā ķermenis ir jāvingrina, lai būtu tonusā, tāpat arī seja - gan ar masāžu, gan vingrinājumiem, nu tur, piemēram, lūpas "o" tūtiņā un sasprindzini muskuļus pie vaigukauliem, vai samiedz acis un tā kā plikšķini. Viss kopā uztrenē mazos sejas muskulīšus, lai tie būtu "saturīgāki".
23.02.2022 13:25 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Kas jauns Kivičš atkal noliek Madaru, bet ne vārda par to, ko abi draņķi dara pret Madaru un ko izdarīja vasarā. Svētie bļin atradušies.
23.02.2022 14:25 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
reina @ 23.02.2022 13:25

Lai nenostieptu pārējās sejas ādu, tāpēc vajag to slīdamību masāžai, kas ir krēms, eļļiņa.
Bet ar to masāžu tu principā drenē ārā to, kas sakrājies + apasiņo ādu, kas savukārt ļauj tai dabiski reģenerēties. Protams, par bērna dupsi 40 gados āda nepaliks, bet rezultāts ir.
Arī acu, pieres krunciņām ir savi vingrinājumi, daru arī tos. Vienvārdsakot - tāpat kā ķermenis ir jāvingrina, lai būtu tonusā, tāpat arī seja - gan ar masāžu, gan vingrinājumiem, nu tur, piemēram, lūpas "o" tūtiņā un sasprindzini muskuļus pie vaigukauliem, vai samiedz acis un tā kā plikšķini. Viss kopā uztrenē mazos sejas muskulīšus, lai tie būtu "saturīgāki".

Es taisu microcurrent masazas sejai. Kadreiz taisiju masazas ar ellinam, bet microcurrent ir labaks rezultats, vismaz man.
23.02.2022 14:32 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.08.2021
Mazaa15 teksts @ 23.02.2022 14:25[/quote
Atkal? 🤦‍♀️
23.02.2022 14:40 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Kārtējais raksts Kas Jauns:
"Madara pēdējā brīdī to norauj. Un bāriņtiesas pārstāve man atklāj, ka ir sliktas ziņas, jo māte paziņojusi, ka saruna nenotiks un iemesls neesot jāpaskaidro. Es pat nezinu, vai meitas ir redzējušas manu videosveicienu. Ja man nebūtu Lienes un mazās meitas Mias, kā arī fiziska darba, kurā kārtīgi izsvīstu un izelpojos, es nestādos priekšā, kas būtu,” atklāts ir Andris.
Varbūt Andri beidzot sāc ar alimentu maksāšanu, dotajā brīdī Tu tiem bērniem esi tikai bijis spermas donors, diemžēl, jo, atvainojos, bet kā gan savādāk nosaukt vīrieti kurš aiziet no ģimenes un pēc tam vēl nerūpējas par bērnu normālu dzīvi, jo redz neesot motivēts. Redz tai Madarai vairāk interesē kā bērnus pabarot, apģērbt , izskolot, kā apmierināt tavas vajadzības!!!!
Un esmu 💯 pārliecināta, ka meitenes beigās vnk atteicās runāt ar viņu.
Vēl viens citāts:
Labi, ka no mammas vismaz dzirdēju, ka meitenēm klājas labi un abas izskatās veselīgas.
Andri, tici man Kimai un Keitijai ir perfekta dzīve, cik nu var būt pēc tam, kad vecāki ir izšķīrušies, un tētuks izpeldinājis savu cīsiņu vannā visas valsts priekšā, un iztirzājis savu meitu apaļumus. Madara par viņām rūpējas, bet kā ir ar Tavu pastarīti??? Varbūt beidzot pievērs uzmanību tam bērnam ,kas vēl Tev palicis, jo tur tiešām nav labi!!!!!!!
23.02.2022 14:45 |
 
Reitings 51529
Reģ: 20.07.2021
Mazaa15 @ 23.02.2022 14:25
Kas jauns Kivičš atkal noliek Madaru, bet ne vārda par to, ko abi draņķi dara pret Madaru un ko izdarīja vasarā. Svētie bļin atradušies.

Protams, tas nav viņa interesēs stāstīt, kā viņi piedzērušies ķēzījās intenetā, kā mīlošais tētis gribēja izsekot meitas (drīzāk gan Madaru). Kā šis mēģināja rakstīt kaut ko it kā meitas vārdā, bet tika atmaskots. Derdzīgās Ļenkas FB kontā joprojām palikusi puspliko meiteņu bilde un Ļenka gānījās balss ziņās. Pretīgi, derdzīgi viņi abi divi, ceru, ka Ļenka drīz vēlreiz norausies no Andrīša pa savu noļukušo feisu, un Andirsis dabūs no savas ģēvuškas ar pannu pa trekno pakausi. Jā, zinu, ka esmu ļauna, bet riebjas skatīties uz tiem troglodītiem Kivičiem un viņu izdarībām.
23.02.2022 14:53 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Pilnībā atbalstu Madaru. Ko tie bērni darīs ar to sarunu? Atkal tiks sakacināti. Bērniem vajag tēvu, rūpes, klātbūtni nevis kaut kādu video sveicienu. Sviests. Un viņš runā ir kā Arktikā sēdētu, 1.5h lidojums un esi Latvijā kaut 2x mēnesī brauc ciemos pie meitām un aizliedz savai plekstei muti atvērt par meitām. Gada tēvs. Āksts gatavais.
23.02.2022 15:01 |
 
Reitings 2057
Reģ: 09.12.2021
LilyLady @ 22.02.2022 17:27
Tai šovā tak Ļenkai pat vēl nebija 40 gadu. Kāpēc viņa ir tik krunkaina un savītusi 38-39 gadu vecumā? Man paziņas, kam 42, 43 gadi, labāk izskatās. Vai alkohols varētu būt pie vainas tik straujai savecēšanai?

Alkohols ļoti, ļoti visu pasteidzina krunku ziņā un īpaši sievietēm.
Plus Ļenkas dzīvesveids. Agrāk naktīs pa bāriem pisās. Negulēja.
Nedzer ūdeni, kafija, tēja ari dehidrē, pēc būtības, izdzerot krūzi kafijas, ir jāizdzer pēc tam 1 glāze ūdens.
Šķiet, ka turki tā dara.
23.02.2022 15:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits