KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Shayk @ 15.02.2022 13:18
Ja Lenka begtu no attiecigajam iestadem, vinai IG bio nebutu rakstits 'based on Norway'.
Es domaju, ka vinai ir nervu sabrukums del Madaras un Kivja 10 gadu jubilejas + Madaras jauna shova.

*Based in Norway
Lai vai kas tur butu, vini viens otru ir pelnijusi.
15.02.2022 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 10887
Reģ: 15.03.2012
Bet ja attiecīgās instances būtu izrādījušas interesi vai Kivičs būtu tik mierīgs? Viņš jau sen būtu forumnieces par joban*** maukām nosaucis, ka tas viss tikai mūsu dēļ.
15.02.2022 13:22 |
 
Reitings 432
Reģ: 15.02.2022
Es ik pa laikam nāku forumā “izklaidēties” palasīt kas notiek. Bet tagad pieregistrējos , jo gribēju pateikt kaut kas nav labi.
Tas ir skaidri redzams , ka Andris kko ir nodarijis Lenkai un tagad posto no vińas telefona. 100 punk drīz kkas tragisks nāks gaismā. Ceru ka vismaz bērnu nav aizticis.
15.02.2022 13:26 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Visu laiku sludināja cik veselīga un nekad neslimo, sāka dzert vitamīnus un slima, labā reklāma😁

Kā ta neslimoja, tajā Kivičšovā tik pa gultu vien vārtījās tā ka dušā nevarēja pat ieiet, un vaidēja,cik viņai slikti, tad auss viņai bija iekaisusi, tad nervu tabletes štengrās dzēra (kivis pats kameras priekšā stāstīja kādas tieši) utt. Par artrītu arī bieži žēlojas. Galīgi nav viņa veselīga.
Es tomēr nedomāju, ka ir noticis kaut kas dramatisks. Gan jau vienkārši viņa ir aizkodusies un viņai slinkums likt uz sapampušā ģīmja tonnu ar špakteli, lai tēlotu Instagram, ka viss ir hi hi un kolosāli. Plus noteikti "esmu slima" ir kā iegansts nestrādāšanai, jo aizdzērās.
15.02.2022 13:38 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Nu paga, paga :) Ja jau Lieņuks slimo un Kiviča kungs uz dīvāna - respektīvi, izolējas :) Ka tik nebūs Liene noķērusi TO slaveno vīrusu, pret kuru vakcinējās sakostiem zobiem un tikai tāpēc, ka esot bijis uzspiests!
Tad tomēr viņš eksistē?
15.02.2022 13:46 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Šovakar jāskatās pilnais raidījums ar Madaru un Jāni. ❤❤❤❤❤
15.02.2022 13:46 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
C00L Dzipsy @ 15.02.2022 13:46
Šovakar jāskatās pilnais raidījums ar Madaru un Jāni. ❤❤❤❤❤

Nopirkšu mežezeru un popkornu!
15.02.2022 13:48 |
 
Reitings 432
Reģ: 15.02.2022
Madara tik smaidīga , skaista. Pilnīgi staro.
15.02.2022 13:51 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
vivii @ 15.02.2022 13:00
C00LDzipsy
Man galvā sēž šie varianti, it īpaši tas, ka Kivis posto viņas vietā.
Vai arī, viss sākās ar to, ka BT sāka viņus traucēt, Lienei aizgāja pa fāzēm un mēs visas redzējām, kas bija. Andris nolēma rīkoties, aizveda viņu uz psiheni, atņēma telefonu, tagad posto viņas vietā utt. Bet jautājums, kur ir bērns un kas notiek ar bērnu?!
******
Iespējams, ka Andris Lienei ir atņēmis telefonu, ik pa laikam pats ieposto kaut ko tādu, lai domātu, ka ar Ļenku viss ir kārtībā, jo nu tie posti ir Ļenkai absolūti neraksturīgi;
- Iespējams, ka Ļenka ir aizvesta uz kaut kādu psihoneiroloģisko klīniku, tāpēc bija tas brauciens gar "naftas" platformu, jocīgi, ka Andris sēdēja pie stūres, parasti Ļenka stūrē, iespējams, ka Ļenkai galīgi pa fāzēm aizgājis, ka nevar dot tehniku rokās;
- Iespējams, ka pie Ļenkas ir bijušas ciemos Norvēģijas iestādes un viņa tagad slēpjas un izliekas, ka nav mājās, jo baidās dēļ deportācijas;
- utt.
******************

Nav viņiem naudas psihenei.
15.02.2022 14:09 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Nu atraavaas ar kjebli un dziedee zilumus. Vinja ir Norveegjijaa nevis Afganistaanaa, izliistu ar zilu aci uz ielas, neviens neatteiktos piezvaniit policijai, pati sargaa savu minisardeli, lai tik sho neieseedina.
Dodu 99%, ka shis ir iegaazis tai durai pa galvu, pat psihiski nosveertam viirietim buutu nu ljooooooti jaasavaldaas, lai tik stulbai buutnei neiekraameetu, a teftelis nav psihiski nosveerts, shis iet pa gaisu, kad jau kaads nepareizi paskataas, cietaas, cietaas un uzspraaga.
Latvijaa, kameer shii veel nebija staavoklii, regulaari tikai raustiita, gruustiita un ieklapeeta, kronis visam bija paarsistaa galva ar kreeslu, kuru shuva. Staadaaties priekshaa kaadam triecienam ar kjebli jaabuut pa galvu, lai shuves sliktu? Es zinu cilveekus, kuri autoavaarijas ieliek ar galvu priekshas stiklaa un shuvi nevajag.
Versijai, ka shis vairs nepalaizh rokas, neticu, agresori nemainaas, kaadu laicinju pacieshas un tad viss saakas no gala. Sliminja vinja esot, ai, nu nevajag, tur buutu jau n-tie storiji ar kafijaa iepljeckaatu juice plus, kursh dziedee iesnas, klepu un visu citu.
15.02.2022 14:17 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Es joprojām pastāvu uz to, ka viņi ir pārvākušies un kādu laiku ir nolīduši pagrīdē, lai BT mazliet piemirst par šiem indivīdiem.
Protams, pastāv arī variants, ka viņiem ir bijis kašķis un Liene ir dabūjusi pa kaklu, bet kāpēc Lienei bija tie storiji, ka kaut kur brauc un kopš tā brīža pilnīgs klusums?
Andris parasti nestūrē, tā tad kāds cita pie stūres. Un Andrim visi q&a ir no dzīvojamās istabas, atbildēja visas nakts garumā. Tā tad mājās viens.
Ļenka, ja Tu šo lasi un Tev vajag palīdzību, pie nākamā storija pieliec 🐶 😁
15.02.2022 15:19 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Puppet @ 15.02.2022 13:51
Madara tik smaidīga , skaista. Pilnīgi staro.

Madara pēdējā postā instagram arī ļoti skaista un starojoša, var redzēt mirdz acis ir laimīga. Kaut nu viņiem izdotos.
15.02.2022 15:36 |
 
Patīk
Reitings 19336
Reģ: 09.12.2015
Karlsone @ 15.02.2022 13:38

Kā ta neslimoja, tajā Kivičšovā tik pa gultu vien vārtījās tā ka dušā nevarēja pat ieiet, un vaidēja,cik viņai slikti, tad auss viņai bija iekaisusi, tad nervu tabletes štengrās dzēra (kivis pats kameras priekšā stāstīja kādas tieši) utt. Par artrītu arī bieži žēlojas. Galīgi nav viņa veselīga.
Es tomēr nedomāju, ka ir noticis kaut kas dramatisks. Gan jau vienkārši viņa ir aizkodusies un viņai slinkums likt uz sapampušā ģīmja tonnu ar špakteli, lai tēlotu Instagram, ka viss ir hi hi un kolosāli. Plus noteikti "esmu slima" ir kā iegansts nestrādāšanai, jo aizdzērās.

Es piekrītu. Nekāds veselības iemiesojums viņa nav. Bet rēcīgi, ka tikko sākusi reklamēt savus lieliskos vitamīnus un piepeši saslimusi tik briesmīgi, ka pat nevar rādīties ēterā.😀 Lienei ir viens talants - radīt antireklāmu jebkuram produktam.😀
Bet domāju, šoreiz tur bija tā, ka Ļenka trakoja savā IG, Kivis saņēma info par socdienestu interesi vai vnk saprata, ka Lienei jumts aizbraucis, fiksi pārradās mājās, sadeva vecenei pa tablo, atņēma telefonu un turpināja to Q&A, lai novērstu uzmanību no Lienes. Vēl iespējams, ka aizveda viņu pie kādiem draugiem atpūsties ar visu bērnu, lai aizmuktu no socdienestiem. Gan jau tagad štuko, kur likties abiem diviem, jo ir sapratis, ka Norvēģija nav tomēr laimes zeme tādiem kodējiem un skandalētājiem kā Kiviči.
15.02.2022 15:36 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
LilyLady @ 15.02.2022 15:36

Es piekrītu. Nekāds veselības iemiesojums viņa nav. Bet rēcīgi, ka tikko sākusi reklamēt savus lieliskos vitamīnus un piepeši saslimusi tik briesmīgi, ka pat nevar rādīties ēterā.? Lienei ir viens talants - radīt antireklāmu jebkuram produktam.?
Bet domāju, šoreiz tur bija tā, ka Ļenka trakoja savā IG, Kivis saņēma info par socdienestu interesi vai vnk saprata, ka Lienei jumts aizbraucis, fiksi pārradās mājās, sadeva vecenei pa tablo, atņēma telefonu un turpināja to Q&A, lai novērstu uzmanību no Lienes. Vēl iespējams, ka aizveda viņu pie kādiem draugiem atpūsties ar visu bērnu, lai aizmuktu no socdienestiem. Gan jau tagad štuko, kur likties abiem diviem, jo ir sapratis, ka Norvēģija nav tomēr laimes zeme tādiem kodējiem un skandalētājiem kā Kiviči.

Šis ir diezgan ticams variants, jo saprot, ka live fb un ig nevar ārdīties, jo foruma lezbietes(Kivica nosaukums foruma dāmām) aizsūtīs uz bt
15.02.2022 15:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5012
Reģ: 03.11.2012
Kāda varētu uzrakstīt Lienei PM un pajautāt kaut ko par NL produktiem utt. - no sērijas, esmu no Norvēģijas, kādi produkti ir pieejami, lai kaut ko pastāsta, piemēram, par maģisko ūdens pudeli un tiem akmeņiem, pajautāt par jaunajām lupatiņām :D
Interesanti, vai tādā sakarā viņa arī neatbildētu, vai atbildētu? Varētu vēl pierakstīt, ka ja ir uz vietas, ka var atbraukt pakaļ 😂ko par to. viņa teiktu…
Es pati nevaru rakstīt, jo no otra profila, parasti Lienei rakstu skarbas vēstules par ārstēšanos un bērna aprūpi.Neņems mani par pilnu 😂😂😂
15.02.2022 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 4693
Reģ: 29.01.2009
Es nekad tā īpaši Madarai neesmu sekojusi. Sniedzānu zinu no Cēsu laikiem, meitenēm viņš patika (vairāk gan neko es par viņu nezinu), vismaz no malas tā izskatījās, arī man sīkākai likās simpātisks, šobrīd gan nepatīk, varbūt ja pamainītu frizūru tad būtu ok. Bet tas jau gaumes jautājums. Bet komentāru vadīta, paskatīju gan Jāņa gan Madaras profilus (vairāk tieši video) un pieķēru sevi smaidam. Tiešām izskatās laimīgi. Toties tie abi....izraisa dusmas, riebumu pret viņiem. Var jau teikt, ko skatos utt , bet šeit jau vairs nav opcijas nesekot, jo tomēr gribas redzēt cik tālu tas viss aizies. Jo tas nevar beigties labi.
15.02.2022 16:00 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
15.02.2022 16:06 |
 
Reitings 289
Reģ: 06.08.2021
Vēl kāda var tai Graudiņai Līgai izrakstīt, ķipa, pajautāt, kad šī atkal ar Ļenku laivā ies. 😀
15.02.2022 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 4693
Reģ: 29.01.2009
Un manas domas par viņu pazušanu. Andris gulēja uz dīvāna, Lieņuks nozudis. Liene brauc mašīnā kkur, Andris vēl joprojām dīvānā (var jau būt, ka tās ir vecās bildes un tās tiek pievienotas). Beeet, lieņukam saasinājumi sākās, kad uzzināja, ka Madara piedalās šovā, pēc tam seko Valentīndiena ( Andrim vēl īpašāks datums). Lieņuks plosto, Andris pievienojās. Abi sadzerās un aiziet atkal skandāli. Lieņuks vienreiz atbilēs izspļāva, ka itkā Madara sastāsta visādas nepatiesības par viņiem, melo bāriņtiesai un kam tur vēl un tad tas texts, ka Madara melo arī vecvecākiem (precīzi gan neatceros to textu vai bij minēts par andra mammu vai tikai caur puķēm), atceramies dīvaino textu andra profilā, kad ciemojās mamma (arī mammas komentārs). Izskatās, ka mamma ir sadevuzi pa mizu, tad ganjau tie ir tie Madaras "meli". Man kaut kā izskatās, ka andris tomēr ir palicis piezemētāks, vairs tik rupji neizsakās par Madaru. Iespējams mamma ir pateikusi kaut ko tādu, kas arī andrim liek tomēr nedaudz piedomāt ko runā. Varbūt mamma izstāsta ko svarīgu, kas viņam nemaz nepalīdz atgūt meitas. Atgriežamies pie sākuma, andris iešāvis grādīgo, sāk grimt atmiņās, bet te lieņuks psiho, andris neiztur, iedod ar ķeblīti, jo atceras mammas vārdus un savas patiesās jūtas. Otrs variants man likās, ka mož sastrīdējās un lieņuks aizmika pie draudzenes un andris mājās viens pats. Bet man kaut kā liekas, ka būs atkal dabujusi izbaudīt kulaku. Nu strīds tur tiešām ir bijis. Jo andris pat zem lienes posta neko nav komentējis un pat nav ielicis neko, lai apsveiktu. Mēs tak zinām, cik ļoti andrim patīk lielīties cik viņš labs un cik ļoti mīl, pat svētkos dāvina dāvanas, kas nav nemaz viņa.😀 Bet tā, patiesi žēl šo pārīti. Cik ļoti viens otru gremdē.
15.02.2022 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 4693
Reģ: 29.01.2009
C00L Dzipsy @ 15.02.2022 16:06

Vai nav skaista? Var jau teikt, ka viņai bildes apstrādātas ar filtriem. Un? Šeit cilvēks izskatās pēc cilvēka un ļoti gaumīgi apstradātas bildes. Nevis uzliek tādus filtrus, ka ausis un degunu neredz, bet kliegt skaļi -es dabīgi smuka, man nav krunku. 😀
15.02.2022 16:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits