KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
C00L Dzipsy @ 10.02.2022 13:20

Bija, bija liela mīla. Bulis iepazinās ar Ļenkas ģimeni, bērniem, abi kopā ceļojumos brauca.
Nu Bulim Ļenka droši vien bija tāds ielāps un vieta kur aizmukt no ikdienas rutīnas. Bet Ļenkai tā škiršanās pamatīgi iedeva pa viņas drošinātājiem.
gan jau visiem izstāstīja, savā galviņā vienpersoniski izdomāto nākotnes plānu, ka viņa ar ir tā viņa īstā mīla, šis šķirsies no sievas, viņi tad apprecēsies un dzīvos ilgi un laimīgi.
Noteikti Bulis nekad neko tādu nebija solījis un, kad gāja prom, arī to pateica. Šamējai sabruka iedomu pasaule.
Šobrīd jau arī sabūvējusi sev apkārt iedomu pasauli, kas sastāv no leģendām.
Tik žēl, ka no vecās dzīves viņai ne bērni, ne skaistums, ne elegance, tikai vienīgais aizmetnis no manierēm, ka lieto "Paldies" vietā "pateicos". Vairāk nekā nav viņai.
10.02.2022 13:25 |
 
10 gadi
Reitings 4687
Reģ: 29.01.2009
Es arī gribēju iemest savas kapeikas. 😀 Es atkal pamanīju, ka viņa saka, ka 3 gadu garumā viņas dzīve tika bojāta. Protams, Madara vainīga. Bet viss šis tak sākās vasarā, pati tak teica, ka agrāk ar Madaru bij normālas attiecības, visu varēja sarunāt utt. Bet tagad izrādās, ka Madara vainīga. Un otrs ko ievēroju, viņa saka, ka par savām meitām nerunā, jo viņas ir nozombētas, samācītas būt pret lieņuku utt., bet pati tak brēc, ka andra meitas arī ir samācītas ko teikt utt. Principā viņi abi ir vienādā situācijā, bet kapēc tad viņa nerespektē to, ka andra meitenes nevēlās ar viņiem komunicēt (kaut vai viņas ir nozombētas), bet par savām meitām necīnās. Vairāk jau izskatās, ka vēlas, lai andris nekad arī nesatiktu savas meitas. Aaaa un trešais, redz kā sakrājies, kad tikai lasi. 😀 Man arī liekas, kā jau te daudzas rakstīja, ka lieņuks baidās no tā ka andris aizskries atpakaļ pie Madaras vai pie labākas, tpc nu jāpabojā tā slava andrītim. Zinot cik andris jau tā ir agresīvs, ja neglauda pa viņa spalvai, bet kad iedzer, paliek vēl agresīvāks un kas to zin, iespējams, dzērumā abi atkal kārtējo reizi ir runājuši par Madaru un lieņuks iespējams kko ne tā ir pateicis un dabūjusi atkal pa tāfeli vai andris vrb kādreiz ir izteicis kādu frāzi kā piem.cik sexīga Madara vai ko tādu un tad nu ir tāds naids. Domāju tik ko andris pats tāds klusiņš. Iespējams (patīk šis vārds 😀) viņam jau ir aizliegts runāt vai lieņuks tiešām slēpj storijus no andrīša. 😀 P.S. to abu alkašu vārdi apzināti ar mazo burtu.
10.02.2022 13:25 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Shayk @ 10.02.2022 13:23
Ja Lenkai butu Liela Milestiba ar Kivi, vina sita nenemtos!
redzot kā psiho, kad te bija Buļa bildes, saprotu, ka tas ir konkrērs triggeris 😄
10.02.2022 13:26 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Iespējams, ka arī citi vīrieši, paziņas Andrim vai netieši skaļāk dzirdot pateikuši, ka Madara skaista, uzplaukusi vai pat, ka labāka par Ļenku. Zin kā tas cepītu Ļenku. 🤣🤣 tā kā Ļenka nav labāka ne kamā, tāpēc nākas kakāt Madaras lauciņā.
10.02.2022 13:29 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Iespējams ( 😄 ), ka Kivis grib laisties lapās, bet liene manipulē ar Miu. Iespējams, ka draud gan sevi, gan Miu ... .
Visādi varianti ir iespējami. 🤔
Pēc pāris gadiem, iespējams, būs Kiviča dokumentāla īsfilma, kurā viņš stāstīs, ka liene briesmu lietas darīja un draudēja bērnam, tāpēc pakļāvās. Hvz. 😁
10.02.2022 13:33 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
KristineiVissLieliski @ 10.02.2022 10:33
Lienes Instagram pedējo 3 dienu kopsavilkums. Murgs. Cirks.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
10.02.2022 13:34 |
 
10 gadi
Reitings 4687
Reģ: 29.01.2009
Un vēl, viena meitene teica, ka varbūt jāziņo Bez tabu. Varbūt ir vērts tur noziņot? Lai attiecīgās iestādes arī rīkojas, ja ne iestādes, tad varbūt pievērsīs uzmanību kādam no izbijušajiem ģimenes locekļiem. Varbūt arī andris lieņukam ierādīs vietu kā jāuzvedās. 😀 Bet cik briesmīgi tas skan, tu vari pazaudēt draudzenes, draugus, bet šeit pat nav ģimenes, nekā. Tikai sardele kopā ar šizo un nabaga ciemiņš.
10.02.2022 13:37 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lienei pa smadzenēm noteikti iesita arī Buļa atklātās intervijas žurnālos un citos medijos. Šeit ir viens no: https://jauns.lv/raksts/sievietem/6510-bulis-nozelo-deku-ar-sabiedribas-damu-skulmi-man-ir-milzigs-kauns
Bulis nožēlo dēku ar sabiedrības dāmu Skulmi: "Man ir milzīgs kauns"!
Taču sakars ar Lieni Skulmi bijis periodiska rakstura, nevis mīlestībā balstītas savstarpējas attiecības, kad abi bijuši kopā nešķirti un gluži vai ģimene, kā iepriekš bulvārpresei tika apgalvojusi pati Skulme.

Viņš, būdams precējies ar Ilzi, draudzējies arī ar gaišmataino nenosakāmas profesijas pārstāvi Skulmi. Skulme attiecības izgaismoja vietējā presē, pat atklāti parādot Buļa apakšveļas krāvumu savās mājās - kā pierādījumu abu ciešajām attiecībām. Aktieris Bulis intervijā "Ievai" līdz šādam līmenim nenolaižas un nevelta mīļākajai skarbus vārdus, vien teic, ka viņas publiski piesauktā mīlestība noteikti neesot bijusi mīlestība.
Vīrietis atzīst, ka viņā mājo daudzi kompleksi, un šajās ārpuslaulības attiecībās "iekritis" uz saldajiem vārdiem, kurus izteikusi dāma. "Es ļāvos ilūzijai...
10.02.2022 13:39 |
 
Reitings 51500
Reģ: 20.07.2021
Bjork @ 10.02.2022 13:25
gan jau visiem izstāstīja, savā galviņā vienpersoniski izdomāto nākotnes plānu, ka viņa ar ir tā viņa īstā mīla, šis šķirsies no sievas, viņi tad apprecēsies un dzīvos ilgi un laimīgi.
Noteikti Bulis nekad neko tādu nebija solījis un, kad gāja prom, arī to pateica. Šamējai sabruka iedomu pasaule.
Šobrīd jau arī sabūvējusi sev apkārt iedomu pasauli, kas sastāv no leģendām.
Tik žēl, ka no vecās dzīves viņai ne bērni, ne skaistums, ne elegance, tikai vienīgais aizmetnis no manierēm, ka lieto "Paldies" vietā "pateicos". Vairāk nekā nav viņai.

Bulis taču Lienes māti bija par mammu nosaucis. Un apenes pie viņas glabājis. Droši vien Lienesprāt tas nozīmēja, ka viņi jau ir īsta ģimene!
10.02.2022 13:41 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Tabitha @ 10.02.2022 12:02

Vai nevari pateikt kā uzsāki vēstuli? kaut kā šā apmēram? :
Dear,
I am writing to you because of my concern for the safety of a child living in your state.The family name is Kivics ( Kivičš). They have a daughter 1,7 years old named Mia.
Un tad paskaidro, kas rada manī bažas? Es arī sāku rakstīt.

Tieši tā arī sāku. Uzreiz sākumā minēju arī adresi, pierakstot, ka nezinu gan dzīvokļa nr.
Tad aprakstīju to, ko mēs visas redzam instagramā, ka bērns ir pasīvs, neizdveš skaņas, visu cauru dienu tup pie televizora, nav nodarbināts attiecīgi savam vecumam.
Pierakstīju, ka pati esmu 2 bērnu mamma un lai gan bērni ir atšķirīgi, Mia savam vecumam neizrāda nekādas attīstības pazīmes.
Tālāk aprakstīju “burvīgos” vecākus. Gan par atņemtajiem bērniem, gan gānīšanos internetā, gan aizliegumu tuvoties. Alkoholu, uzdzīvi,utt.
10.02.2022 13:43 |
 
Reitings 121
Reģ: 20.07.2021
C00L Dzipsy @ 10.02.2022 13:39
Lienei pa smadzenēm noteikti iesita arī Buļa atklātās intervijas žurnālos un citos medijos. Šeit ir viens no: https://jauns.lv/raksts/sievietem/6510-bulis-nozelo-deku-ar-sabiedribas-damu-skulmi-man-ir-milzigs-kauns
Bulis nožēlo dēku ar sabiedrības dāmu Skulmi: "Man ir milzīgs kauns"!
Taču sakars ar Lieni Skulmi bijis periodiska rakstura, nevis mīlestībā balstītas savstarpējas attiecības, kad abi bijuši kopā nešķirti un gluži vai ģimene, kā iepriekš bulvārpresei tika apgalvojusi pati Skulme.
Viņš, būdams precējies ar Ilzi, draudzējies arī ar gaišmataino nenosakāmas profesijas pārstāvi Skulmi. Skulme attiecības izgaismoja vietējā presē, pat atklāti parādot Buļa apakšveļas krāvumu savās mājās - kā pierādījumu abu ciešajām attiecībām. Aktieris Bulis intervijā "Ievai" līdz šādam līmenim nenolaižas un nevelta mīļākajai skarbus vārdus, vien teic, ka viņas publiski piesauktā mīlestība noteikti neesot bijusi mīlestība.
Vīrietis atzīst, ka viņā mājo daudzi kompleksi, un šajās ārpuslaulības attiecībās "iekritis" uz saldajiem vārdiem, kurus izteikusi dāma. "Es ļāvos ilūzijai...

Vai tik te nevar savilkt paralēles ar pēdējā gada notikumiem pret Madaru un meitenēm.....
10.02.2022 13:44 |
 
Reitings 121
Reģ: 20.07.2021
Enazenaz @ 10.02.2022 13:43

Tieši tā arī sāku. Uzreiz sākumā minēju arī adresi, pierakstot, ka nezinu gan dzīvokļa nr.
Tad aprakstīju to, ko mēs visas redzam instagramā, ka bērns ir pasīvs, neizdveš skaņas, visu cauru dienu tup pie televizora, nav nodarbināts attiecīgi savam vecumam.
Pierakstīju, ka pati esmu 2 bērnu mamma un lai gan bērni ir atšķirīgi, Mia savam vecumam neizrāda nekādas attīstības pazīmes.
Tālāk aprakstīju “burvīgos” vecākus. Gan par atņemtajiem bērniem, gan gānīšanos internetā, gan aizliegumu tuvoties. Alkoholu, uzdzīvi,utt.

Ok paldies - šodien nosūtīšu.
10.02.2022 13:45 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Bet nu Bulis ir krāns. Arī gribēja atmazgāties tīrs, lai sieva atpakaļ paņem. Ar kaut kādu gadījuma mīļāko nesvin kopā svētkus un pie ģimenes ciemos nebrauc. Nokniebjās un pa mājām.
10.02.2022 13:52 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Šeit publicētās memes vajadzētu apkopot kādā instagram kontā 😁😁😁
10.02.2022 13:53 |
 
Patīk
Reitings 19325
Reģ: 09.12.2015
ganeša @ 10.02.2022 13:21

Nē. Ar vīru izšķīrās vispirms un tad sapinās ar Buli.

Nē, nē, sapinās ar Buli, tad izšķīrās. Buļa dēļ pazaudēja labu, turīgu vīru. Esmu dzirdējusi runas, ka līda pēc tam atpakaļ pie ex vīra, bet tur jau cita sieviete bija priekšā, normāla, tā, kura tagad audzina dzeguzes 3 pamestos bērnus. Tā, ka Lienei sile bija smagi sasista, un tāpēc traķenē pat ārstējās, jo izlutinātā Liene nekad nebija gaidījusi, ka viņu, pasaules skaistuli, kāds vīrietis pametīs un pat ''nesmukais" vīrs negribēs atpakaļ.
10.02.2022 13:58 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Protams, ka Buli nevar un nedrīkst attaisnot. Es tikai ļoti ceru, ka viņš savai ģimenei to vairs nenodarīs. Par viņa sievu, arī nevaru pateikt malace, ka piedeva,jo es tā nespētu, bet, lai nu kā, tā ir viņu ģimenes lieta, piedot vai nē, bet kā jau teicu, manās acīs viņam tikai ir izskats, tāda uzvedība vīrietim nav pieļaujama. Bet pieņemsim, ka katrs ir pelnījis otru iespēju, un viņam palaimējies, ka viņa sieviņa to iedeva.
10.02.2022 14:03 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.08.2021
Bjork @ 10.02.2022 13:25
gan jau visiem izstāstīja, savā galviņā vienpersoniski izdomāto nākotnes plānu, ka viņa ar ir tā viņa īstā mīla, šis šķirsies no sievas, viņi tad apprecēsies un dzīvos ilgi un laimīgi.
Noteikti Bulis nekad neko tādu nebija solījis un, kad gāja prom, arī to pateica. Šamējai sabruka iedomu pasaule.
Šobrīd jau arī sabūvējusi sev apkārt iedomu pasauli, kas sastāv no leģendām.
Tik žēl, ka no vecās dzīves viņai ne bērni, ne skaistums, ne elegance, tikai vienīgais aizmetnis no manierēm, ka lieto "Paldies" vietā "pateicos". Vairāk nekā nav viņai.

Kā zini, ka nebija solījis?
Klau, man damačkas izdarības nav pieņemamas, beeeet, kad Bulis aizgāja pie sievas atpakaļ... ka zini ka nebija neko solījis?
Man vispār liekas viņš pretīgs, ka uzsēdās uz diviem krēsliem un tagad tēlo dižo nožēlu.
Man tādā ziņā Damačkas ir čut čut žēl, jo bļin nu mīleja viņa to Buli. Un tagad... vāks. Visur Madara, visur viņai ļaunums...
10.02.2022 14:03 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Bulis ir aktieris, nedomaaju, ka vinjam ir kaada probleema skaisti pamuldeet, peec ieilgushaa draaziena ar Jekaterinu vinjsh ariiizspeeleeja pareizo kaarti, plikshkjinaaja bembija acis un izdvesa publisku nozheelu, sabiedriiba vairaakumaa uzreiz bija vinja pusee.
Idiote Jekaterina taa vietaa, lai publiski atvainotos Bulja sievai un izdvestu publiskaa nozheelaa kaut ko no operas, ka bij zaudeejusi galvu utt, izriikojaas gluzhi preteeji, skreeja ar lakstu kaudzi tos pasniegt Bulim, kad shis jau atpakalj pie sievas bija, izraadiija apenes un cik vareeja saprast peec Bulja sievas teiktaa, nelikaas mieraa utt, karoche kaa tirgus baaba. Peec tam veel saaka kost un jaaties ar visiem.
10.02.2022 14:11 |
 
Patīk
Reitings 19325
Reģ: 09.12.2015
Par to, ka Madara sabojājusi dzeguzes matus - te vairs nevar saprast smieties vai raudāt par Lienes garīgo stāvokli. Tālāk jau vairs nav kur. Ko vēl paziņos, lai attaisnot savu noplukušo paskatu totālas nodzeršanās laikā?
Es tiešām gribētu zināt, ko dara mazais ciemiņš, kamēr Liene plosās pa IG.🙁 Meitenes, kas raksta uz Norvēģija sociem, lūdzu, pieminiet, ka tieši šobrīd ir pamats uzskatīt, ka bērns iespējams atrodas viens kopā ar māti viņas psihkaites uzliesmojuma apstākļos.🙁
10.02.2022 14:13 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Tabitha @ 10.02.2022 13:45

Ok paldies - šodien nosūtīšu.

Šeit noteikti var pierakstīt, ka ir aizdomas, ka bērnam nenodrošina ne tikai ikdienas aprūpi, bet arī medicīnisko!
10.02.2022 14:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits