KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
vivii @ 23.01.2022 11:21

Bet ne jau katru vakaru viņi iet ciemos.
Es vēl saprastu, ja viņa tur būtu vienīgais bērns, bet par cik tur bija vēl viena meitene, tad noteikti nebija tā, ka klīda viena pati pa māju apkārt.
Neredzu neko sliktu un nosodāmu, ja bērns 1x neaiziet laikā gulēt un arī patusējas. Tā jau ir lielākā vecāku problēma, kad neradina mazus bērnus pie nestandarta situācijām.

Protams ,bērniem būtu jābūt sagatavotiem nestandarta situācijām,diemžēl Mia šī jau īstenībā ir vairāk,kā standarta situacija,Liene bernu vilka uz visiem Andra solo pasakumiem jau kopš dzimšanas,berns gan jau pieradis,nekas īpašs vēlu vakarā atkal jau klīst pa svešām mājām piedzerušos cilvēku kompānijā!
23.01.2022 12:12 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Šorīt tieši skatījos Sipenieces un viņas meitas YouTube podkāstu "Sviests manā galvā", kur bija Krivenchy kā viesis. Pacēlās tēma par to, cik atklāti cilvēki drīkst publiski paust savu viedokli par dažādām tēmām. Krivenchy saka, ka var jau teikt publiski visu un par visiem, tikai jārēķinās ar sekām.
Baiba:
Viens čalis jau mēģināja to darīt, bet kur viņš tagad ir? Viņš nostāties mēģināja pret visiem un visos veidos. Sveiciens Kivičam, lai arī kur viņš atrastos! Viņš bija foršs zēns. Bet nu labi tur ir tas stāsts, noklīda no bara un vilki tevi sakoda...
Viņas meita: viņš ir cietumā tagad?
Baiba: neē, viss, stop, lūdzu nerunājam pr Kiviču vairāk, ejam tālāk!
😀😄😄
Noteikti ne tikai tauta, bet arī Kiviča kolēģi no TV, šovbiznesa un mūzikas viņu uzskata par piemēru, kā nevajag darīt... un arī pat veltīt ilgāku laiku sarunām par viņu skaitās sliktais tonis.
Man tuvs draugs arī agrāk labi pazina Kiviču. Viņi bija kopā vienā ballītē, nu jau pirms kādiem 15 gadiem. Kivics tur bija alko reibumā, viņam aizgāja ciet, saniknojās uz citu čali un gāja virtuvē meklēt nazi. Visi citi mēģināja viņu nomierināt, pat nažus meta pa logu ārā, lai viņš netiek pie tiem. Par laimi viss beidzās bez asins izliešanas. Pēc tā gadījuma mana draugs ar viņu pārtrauca draudzību soctīklos, negribēja ar tādu širmaviku nekādi komunicēt. Vēlāk, kad Kivičs sāka strādāt Rampas ugunīs, un palika tāds patīkams un inteliģents cilvēks, mans draugs viņu bieži nejauši satika, un teica, o re kā Kivičs izmainījies, lai gan tas nažu stāsts joprojām bija atmiņā kā kaut kas nenormāls. Piesekoja viņam sociālajos tīklos un pat uz vienu pasākumu kā mūziķi uzaicināja ar viņa E. Veidenbauma dzejas koncertprogrammu.
Bet tad kad Kivics sapinās ar Lieni, un viņam smagi aizgāja ciet, mans draugs nevarēja tos vina tekstuālos murgus un live soctīklos izturēt un atsekoja. Runājot daudziem ar citiem paziņām un draugiem, kas zināja Kiviču, arī viņi saka, ka ir atsekojuši viņam un uzskata par pagrimušu cilvēku, kas pats savām rokām sagandēja savu dzīvi un palika par sabiedrības klaunu.
23.01.2022 12:17 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Es domāju, ka kādu dienu Kivičs gribēs atgriezties vecajā dzīvē. Tas nemaz nebūtu tik sarežģīti.
Tikai jāpamet Liene un jāatrod jauna mīlestība, kāda kārtīga (nelieto alko) sieviete ar stabilu nervu sistēmu, pēc skata simpātiska, bet vienkārša (bez pārspīlēta grima un grabuļiem). Tāda, kas nealkst zīmēties instagramā un taisīt bezjēdzīgus mega filtrētus storijus, bet pa retam ieliek Instagram kādu pāra vai ģimenes bildi kopā ar Kiviču. Tāda, kas strādā, bet ne par sabiedrības dāmu 😀
Tad Kivičam jāsazvana visi iespējamie LV mediji un jāpiesaka intervijas, no sērijas "I am back" , "Kiviča Grēksūdze", "Kivičs: apzinos, ka laiku atpakaļ pagriezt nevaru", "Kivičs: es gatavs sākt dzīvi no jauna" , "Kivičs: beidzot esmu pamodies" utt. Izkratīt sirdi kā nabaga Andrim un tādā veidā uztaisīt ap sevi ažiotāžu, tālāk izsludināt jaunu koncertprogrammu, doties koncertos, un paralēli visiem, zudušajiem faniem, draugiem un paziņām rādīt un stāstīt, ka "visu nožēloju, esmu mainījies".
Gan jau arī meitas no tēva neatteiksies, domāju, ka izdotos atjaunot attiecības ar Madaras meitām, jo viņas gan jau domā, ka tētis ir "sarežģīts", bet ne jau ka nemīl viņas. Par Lienes meitām gan neesmu pārliecināta.
A ko vispār darītu Liene, ja Kivics sāktu jaunu dzīvi?
23.01.2022 12:32 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
A ko vispār darītu Liene, ja Kivics sāktu jaunu dzīvi?
Baigi daudz iespēju jau viņai nav ko darīt. Ģimene no viņas atteikusies, visas mantas Kivičš viņai izpārdeva ūtrupē, dzīvokli pārdeva un nomaksāja alimentu parādu. Nekā viņai nav. Plika kā baznīcas žurka.
Viņa var atgriezties Latvijā, iesākumā pārdot savas intervijas "Kivičs mani sita un pazemoja", utt.
A kur viņai atgriezties? Četrāpus rāpot pie savas mammas un lūgt piedošanu. Draudzenes no viņas arī visas novērsušās. Tāda Līga, ar kuru tagad taisa Zoom, tādu Lieni pasūtītu dirst.
Liene vienā vārdā sakot ir "нахлебница", nezinu kā latviski pateikt. Tie kas runā krievu valodā, tie sapratīs. Varētu tulkot kā parazīts kurš dzīvo uz citu rēķina.
23.01.2022 12:53 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
Karlsone @ 23.01.2022 12:32
Es domāju, ka kādu dienu Kivičs gribēs atgriezties vecajā dzīvē. Tas nemaz nebūtu tik sarežģīti.
Tikai jāpamet Liene un jāatrod jauna mīlestība, kāda kārtīga (nelieto alko) sieviete ar stabilu nervu sistēmu, pēc skata simpātiska, bet vienkārša (bez pārspīlēta grima un grabuļiem). Tāda, kas nealkst zīmēties instagramā un taisīt bezjēdzīgus mega filtrētus storijus, bet pa retam ieliek Instagram kādu pāra vai ģimenes bildi kopā ar Kiviču. Tāda, kas strādā, bet ne par sabiedrības dāmu ?
Tad Kivičam jāsazvana visi iespējamie LV mediji un jāpiesaka intervijas, no sērijas "I am back" , "Kiviča Grēksūdze", "Kivičs: apzinos, ka laiku atpakaļ pagriezt nevaru", "Kivičs: es gatavs sākt dzīvi no jauna" , "Kivičs: beidzot esmu pamodies" utt. Izkratīt sirdi kā nabaga Andrim un tādā veidā uztaisīt ap sevi ažiotāžu, tālāk izsludināt jaunu koncertprogrammu, doties koncertos, un paralēli visiem, zudušajiem faniem, draugiem un paziņām rādīt un stāstīt, ka "visu nožēloju, esmu mainījies".
Gan jau arī meitas no tēva neatteiksies, domāju, ka izdotos atjaunot attiecības ar Madaras meitām, jo viņas gan jau domā, ka tētis ir "sarežģīts", bet ne jau ka nemīl viņas. Par Lienes meitām gan neesmu pārliecināta.
A ko vispār darītu Liene, ja Kivics sāktu jaunu dzīvi?

Izcili! 😀Es pilnīgi to iztēlojos.
23.01.2022 12:56 |
 
Patīk
Reitings 19313
Reģ: 09.12.2015
Protams, Kivim pietiks tikai pateikt: pie visa vainīga Liene, nobūra, dzirdīja, draudēja ar pašnāvībām, sakūdīja pret meitām, es biju nelaimīgs, tāpēc tik rupjš un dusmīgs, un sawļes bariem metīsies komentāros attaisnot un žēlot.
Jo Bulis jau arī no Lienes atkratījās "ar sausām kājām", savukārt Liene visu acīs palika kā ģimeņu jaucēja un histēriska apakšbikšu vicinātāja.
Sievietēm ne tuvu nepiedod tik daudz kā večiem. Lienei pēc savām izdarībām, kas veiktas alko iespaidā, un drāzieniem ar precētiem, un bērnu pamešanas, atgūt labu reputāciju ir principā nereāli.
23.01.2022 13:34 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
Nu re, spriežot pēc story ar kaķi, Liene nemaz nav bijusi mājās.
Diez Kivis jau guļ apvēmies - viens, sarāvies čokurā? :D
23.01.2022 13:45 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Oho.. Ļenka ielikusi storijus tikko. Palikusi pa nakti savā draudzeņu kompānijā. Kur tad Kivis? Vsjo, izmeta no mājām? Viņa tak no Kivuļa nekad ne soli neatkāpās, lai tik neaiziet pa kreisi.
23.01.2022 13:45 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
vivii @ 23.01.2022 13:45
Nu re, spriežot pēc story ar kaķi, Liene nemaz nav bijusi mājās.
Diez Kivis jau guļ apvēmies - viens, sarāvies čokurā? :D

Ja jau būtu dzēris, tad jau būtu storiji nakts vidū, klusums.
Varbūt Liene šo jau aprakusi? 😁😁😁
23.01.2022 13:46 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
LilyLady @ 23.01.2022 13:34
Protams, Kivim pietiks tikai pateikt: pie visa vainīga Liene, nobūra, dzirdīja, draudēja ar pašnāvībām, sakūdīja pret meitām, es biju nelaimīgs, tāpēc tik rupjš un dusmīgs, un sawļes bariem metīsies komentāros attaisnot un žēlot.
Jo Bulis jau arī no Lienes atkratījās "ar sausām kājām", savukārt Liene visu acīs palika kā ģimeņu jaucēja un histēriska apakšbikšu vicinātāja.
Sievietēm ne tuvu nepiedod tik daudz kā večiem. Lienei pēc savām izdarībām, kas veiktas alko iespaidā, un drāzieniem ar precētiem, un bērnu pamešanas, atgūt labu reputāciju ir principā nereāli.
Bet vai tad tā nav? Ja sieviete nepavērtu kājas precētam,vecis tak ar varu virsū nelīstu. Un ja vēl izmanto krīzi tā vīrieša ģimenē,tad nevajag cerēt ne uz ko.Bulis vienkārši saprata,ka negrib zaudēt ģimeni.
23.01.2022 13:49 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
C00L Dzipsy @ 23.01.2022 13:46

Ja jau būtu dzēris, tad jau būtu storiji nakts vidū, klusums.
Varbūt Liene šo jau aprakusi? ???
Tur nevajag rakt,var mierīgi nosūtīt ilgstošā zemūdens peldē.😁😁😁😁
23.01.2022 13:51 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Izskatas, ka paliksana pa nakti nav bijusi planota, jo Mia sorit tajas pasas drebes.
Savadak butu jau panemusi lidzi tiras drebites, kaut vai to otro kleitu, kas vinai ir.
23.01.2022 13:52 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Liene pietempaas viinu un Norgee neriskeeja paalii braukt, vismaz viens praatiigs solis no pakulgalvas.
Shie abi ir sapleesushies, Kivichs vnk raustaas Norgee meetaaties ar tabureteem.
LilyLady @ 23.01.2022 13:34
Protams, Kivim pietiks tikai pateikt: pie visa vainīga Liene, nobūra, dzirdīja, draudēja ar pašnāvībām, sakūdīja pret meitām, es biju nelaimīgs, tāpēc tik rupjš un dusmīgs, un sawļes bariem metīsies komentāros attaisnot un žēlot.
Jo Bulis jau arī no Lienes atkratījās "ar sausām kājām", savukārt Liene visu acīs palika kā ģimeņu jaucēja un histēriska apakšbikšu vicinātāja.
Sievietēm ne tuvu nepiedod tik daudz kā večiem. Lienei pēc savām izdarībām, kas veiktas alko iespaidā, un drāzieniem ar precētiem, un bērnu pamešanas, atgūt labu reputāciju ir principā nereāli.

99%, ka tā ari notiks, kad kāršu namiņš sabruks, Kivis publiski brēks par nožēlu, Kovids būs beidzies un šis varēs vadīt pasākumus Latvijā, Jekaterinai no Kiviča paliks bērns, viss. Bulis izspēlēja pareizo kārti, ar bembija ačtelēm publiski izsūdzēja grēkus un pauda nožēlu, kļuva par upuri. A dullā Jekaterina nevis "nožēloja" un veica grēksūdzi, bet rīkojās kā dura - vicināja apakšbikses utt, pati sevi pameta sabiedrībai saplosīšanai.
23.01.2022 13:53 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
This view! 🙄
Ļenka priecājas par dubļiem?
23.01.2022 13:53 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Shayk @ 23.01.2022 13:52
Izskatas, ka paliksana pa nakti nav bijusi planota, jo Mia sorit tajas pasas drebes.
Savadak butu jau panemusi lidzi tiras drebites, kaut vai to otro kleitu, kas vinai ir.

Viņu vnk neinteresē Mias drēbes, pat ja viņa plānoti tur paliktu nedēļu, Mia staigātu tajās pašās drēbēs. Pamperu lieku paņemšana jau būtu augstākā pilotāža. Bet varbūt pat tos nav, mājasmāte aizdeva.
23.01.2022 13:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
C00L Dzipsy @ 23.01.2022 13:45
Oho.. Ļenka ielikusi storijus tikko. Palikusi pa nakti savā draudzeņu kompānijā. Kur tad Kivis? Vsjo, izmeta no mājām? Viņa tak no Kivuļa nekad ne soli neatkāpās, lai tik neaiziet pa kreisi.

Izskatās, ka par Kivi viņai ir dziļi vienalga, paņēma naudu, uztaisīja NL ''biznesu'' un tagad tusē ar draudzenēm :D
Starpcitu, manuprāt, tas vārds ''нахлебница'', nemaz tā 1:1 netūlkojas, bet latviski tas varētu būt apmēram kā ''uz kakla sēdētāja'' vai piedzīvotāja. Atceros, ka mana kaimiņiene tā saukāja pieklīdušus kaķus :D
Krieviski viņu varētu vēl nosaukt par ''халявщица''
23.01.2022 13:58 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Kivichs pakulgalvu 100% buus pagruustiijis, paraustiijis aiz rokaam un nolamaajis, taa kaa to regulaari meedza dariit LV, vnk raustaas ar smago artileeriju mest, jo Norgee atrodas. Un shii aiztesa ar beernu pie "draudzenes". Neviena cita iemesla shim izbraucienam vienatnee nav, jo parasti iekrampeejusies bikshu staraa.
23.01.2022 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 20.06.2013
Tai Ļenas draudzenei diez nebija bail Ļenu laist savā mājā iekšā,kad nesāk dzērumā kanteties vīram klāt?
23.01.2022 14:17 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
C00L Dzipsy @ 23.01.2022 13:53
This view! ?
Ļenka priecājas par dubļiem?
tieši to pašu nodomāju.
Shayk @ 23.01.2022 13:52
Izskatas, ka paliksana pa nakti nav bijusi planota, jo Mia sorit tajas pasas drebes.
Savadak butu jau panemusi lidzi tiras drebites, kaut vai to otro kleitu, kas vinai ir.
domāju, ka bija, bet, viņasprāt, kāpēc Miai būtu jāņem citas drēbes uz 2 dienām, ja iepriekš vienas un tās pašas nēsāja pus gadu.
Bet vispār šiem pēdējiem storijiem nav nekāda sakara. Personīgi man interesantāk būtu, ja būtu papildus informacija, esmu jau minējusi, ka man riebjas tukši storiji ar neko, katrs storijs viņas ir izdirstas 15 sek no katra skatītāja dzīves. Viņa grib, lai viņai pieseko, a ko viņa var dot savam followerim? Kāda ir viņas pievienotā vērtība, ja neņem vērā, ka skatās tikai, lai redzētu, cik zemu var krist un kā piemēru, kā nevajag darīt. Jau vien, ja būtu pieminēts, ka ir meiteņu vakars, nebūtu spekulācija par problēmām starp mīlas balodīšiem. Vai pārspilētā fanošana par dubļiem, kur nevis pliki un liekulīgi dirst, ka es ģībstu no šī fantastiskā skata, bet gan adekvāti nokomentēt, ka pat dubļi uz kalnu fona izskatās labi, vai ka nu nezinu, to māksliniece visu var pasniegt daudz estetiskāk.
Par to, ka par Kiviču nerunā, tomēr etiķete nosaka, ka par slimībām nerunā un viņi ar savu devianto uzvedību būtu ierindojami pie slimiķiem, tāpēc nebūtu jāpiemin šie indivīdi. Pie tam, tomēr kaut kādi visiem ir savi principi, pieņemtās uzvedības normas un savas robežas, kuras šie divi krietni, krietni pārkāpa un tāpēc tiek izslēgti no aprites un no daudzu paziņu loka. Es arī ik pa laikam paretinu draugu loku, kuru viedoklis ir diametrāli pretējs, uzvedība neatbilst maniem standartiem, kāpēc tad gružot manu burbuli ar šādam padibenēm.
Kāpēc lūru pa atslēgas caurumu, šeit diskutēju, jo es esmu Madaras un bērnu pusē, un šeit bieži vien ir netaisnība un visatļautība no to divu alkoholiķu puses, lai nedomā, ka Madara ir viena pati un var viņu un citus ķengāt kā viņiem labpatīkas, ja nenobloķētu, arī uzrakstītu visu ko domāju pat pieklājīgā veidā. Karmai baigi neticu, jo bieži tā arī visu dzīvi nodzīvo, neko par savu rīcību nedabūnot.
23.01.2022 14:26 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
vivii @ 23.01.2022 13:45
Nu re, spriežot pēc story ar kaķi, Liene nemaz nav bijusi mājās.
Diez Kivis jau guļ apvēmies - viens, sarāvies čokurā? :D

😀 varbūt jau slimnīcā pieslēgts pie sistēmas,no vemšanas varbūt jau organisms attūdenojies 😀
23.01.2022 14:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits