KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 3002
Reģ: 15.07.2021
LaikamGarlaicigi @ 15.01.2022 09:36

Rezumē:
Briedis izpildās TikTokā pajoliski, lai pievērstu Jake Paul (ex-youtube amatieris, bet pievilina daudz naudu mačos) uzmanību un rīkotu populāru un augstu likmju $$$ boksa maču. Nauda labāka tādos mačos kā oficiālajos turnīros (dažkārt 100 miljoni+++). Bet, privātos tādos mačos nevienam nav jāpiekrīt ar katru čempionu un/vai tiktok pajolu cīnīties. Tad nu Briedis izmisīgāk un stulbāk izpildās, kamēr pamanīs...
Bet pamanīja to ārzemju prese, piezīmējot cik Cringe Briedis izpildās. Latvju prese tikai pārpublicē ziņu. Bet Kivis kaut kā notrigerējās un "latviešiem skauž, latvietis latvieti ēd, jūs esat nulles, Briedis ir čempions..."

Izskatās, ka ne tikai Tik tok. Ja šis ir patiesība, tad nu jā...
15.01.2022 10:36 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Man jau tikko uzrakstīja viena no Lienes mentorēm aka iedvesmotājām Ilze Rasa. Pilnīgi dusmas parāva, paņēmu un nobloķēju.
Atkal ar savu šļuru par skaisto dienu un, ka esot fb grupa ar 90 meitenēm un ka es varu pievienoties pie viņām, lai pļerkstētu kā uzlabot imūnsistēmu, veselību un palikt skaistākām un, protams par biznesa iespējām. Tākā šī te NL vista vāc no sākuma fb grupās un tad tur sāk skalot smadzenes.
Visvairāk besī tā viņu tēlošana- cik viss skaistiņi un jaukiņi, kaut arī pašas 100% viena otru nodirš aiz muguras un cer tikai iegūt labumu viena no otras.
15.01.2022 11:15 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Un vēl interesanti, ka viņa bija manā fb draugu lokā kā tāds tarakāns. Es tiešām nepamanīju kurā momentā es viņu apstiprināju. Sēdēja savā alā un, tad izlīda, kad ievietoju jaunas bildes :D
15.01.2022 11:17 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Lienuks sorit agri piecelas, lai pievienotos Bondarchukas apmacibam.🥳Malacis, par spiti pohinam, agri piecelas lielo pikji pelnit.
15.01.2022 11:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Shameon @ 15.01.2022 10:34

Ļenkai nav piķis, ko ieguldīt. Ok, no sākuma moš aizņemsies no Graudiņas, visticamāk... bet Ļenkai nav bites. Cik bites viņa var dabūt zem sevis? Trako no Jelgavas un vedējmāti. Varbūt vēl kādu crazy fanīti. Bet tur tāpat nekas nebūs, Ļenka neprot pārdot ? Ļenka tu nekad nebūsi Sauliete, Nekad ? Es domāju, ka normālās Nl skuķenes sarkst un bālē, ka Łenka pievienojās, labāk KombuļuInese

Ja man būtu jāuzvēlās no kā pirkt, es labāk pirktu no Magones Burkas, ar visu to, ka viņa produktus noreklamētu savā laucinieciski kolorītajā stilā, nekā no Lienes :D
15.01.2022 11:25 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Shayk @ 15.01.2022 11:23
Lienuks sorit agri piecelas, lai pievienotos Bondarchukas apmacibam.?Malacis, par spiti pohinam, agri piecelas lielo pikji pelnit.
viņa taču no tiesas tic, ka "mācās" vai ne?
15.01.2022 11:27 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Iconicbeat @ 15.01.2022 11:15
Man jau tikko uzrakstīja viena no Lienes mentorēm aka iedvesmotājām Ilze Rasa. Pilnīgi dusmas parāva, paņēmu un nobloķēju.
Atkal ar savu šļuru par skaisto dienu un, ka esot fb grupa ar 90 meitenēm un ka es varu pievienoties pie viņām, lai pļerkstētu kā uzlabot imūnsistēmu, veselību un palikt skaistākām un, protams par biznesa iespējām. Tākā šī te NL vista vāc no sākuma fb grupās un tad tur sāk skalot smadzenes.
Visvairāk besī tā viņu tēlošana- cik viss skaistiņi un jaukiņi, kaut arī pašas 100% viena otru nodirš aiz muguras un cer tikai iegūt labumu viena no otras.

Man besī, ka kādā pasākumā pēkšņi kāds, kuru līdz šim biju uzskatījusi par normālu cilvēku, izlien no Nl skapja. Un stāsta cik labi jūtās mēnesi dzerot detoksiņu. Bļ... pilnīgi gribās pajautāt, a kam tev jopcik akna domāta?. Un zin kā, pasākumā reāli nevaru pateikt visu ko domāju, jo jaunizceptā nl čiksa ir mana biznesa partnera sieva 😂 ojj šitie stulbie latvieši, ne 😂
Ļenka, tu vari jau sākt googlēt kam tev akna domāta! Es tev livā pajautāšu, tā kā a nu ka pildīt mājasdarbu!!!! detokss tu!!!
15.01.2022 11:28 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Man ļoti riebjas tie cilvēki, kuri aizbrauc prom no Latvijas un nodirš to. Man bija tādi arī šeit Norvēģijā, kas dirsa, dirsa, cik slikta apkalpošana, cik viss slikti Latvijā, cik daudz iespēju Norvēģijā un kāda es īsta norvēģiete, meitai norvēģu vārds utt. Un tad, pirms gada pēkšņi izlēma trīt ātri uz "slikto" Latviju, jo Norvēģijā neko nevar nopelnīt, b/d audzinātājas ir stulbas un vēl visādi tādi slideni iemesli, bet nu, manuprāt, īstais ir noklusēts (gan jau nopietns kašķis b/d). Bet tāpat vīrs tagad brauc un strādā uz Zviedriju, jo uz Norvēģiju par kaut ko uzmesta lūpa, bet "sliktā" Latvija uzņem arī tās nolicējus un nodirsējus. Manuprat, neatkarīgi, kas tu esi, jābūt lepnam par to, jā, daži lemumi var būt aplami, netaisnīgi, bet vai tāpēc nodirst valsti? To biežāk dara tie, kas uz sevi nemāk paskatīties no malas un pilnīgi neko paši nav devuši valsts labā.
Dažiem nosūtīju Kivjs postu, riktīgi norēcāmies par to lohu.
15.01.2022 11:29 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ka vina doma kaut ko pardot, ja pat nevar but patiesa pret sevi? Kurs reali tices, ka tie produkti strada?🤦‍♀️
15.01.2022 11:34 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Tam ciisinja kratiitaajam atkal moraalaa caureja FB? Visi nabadzinju apcelj un sit “ciemataa”, nu tak seedeejis savaa Norgee. Tikai bez tiem ciemata iedziivotaajiem ne darbu, ne dziivesvietu nevareeja atrast Norgee, par gruutu ciisinja kratiitaajam pasham mekleet darba deveeju pa tiesho, vajadzeeja kaukt peec “ciemata” iedziivotaaju paliidziibas. Norges eksperts, vispaar ir tuseejis kopaa ar norveegjiem? Klachojas norveegji uz velna paraushanu, vecaakaa paaudze veel uzshnjaakt miil, ja imigranti norveegju valodu nemaacaas. Un pa muuli var atrauties taapat kaa Latvijaa. Pamuljkjis.
Briedim piepisaas, jo cer, ka Briedis tagad pateiciibaa kaadu sadarbiibinju piedaavaas, uzaicinaas lielo maakslinieku kaadaa kopiigaa projektaa utt. Baigi Briedim tas sardeles kratiitaajs vajadziigs, Neids, kursh ir taads pats klauns, vieniigais izraadiija savulaik interesi par meerkakjoshanos.
Taa blozga labaak norveegju valodu buutu maaciijusies, pa pus gadu, ja intensiivi maacaas un ja ir teicamnieces smadzenes, mieriigi var labu B1 vai pavaajaaku B2 dabuut. Bet tur izskataas, ka ieliidiis abi paraados agraak vai veelaak un tad skries uz naakamo valsti ubagot.
15.01.2022 11:40 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Es ceru ka Teftels ar Planktonu neskries atpakaļ uz mūsu ciematu.Lielākas klaču bābas neesmu ne redzējusi ne dzirdējusi. Teftels prot tikai žēloties,lamātiess un melot.Pats ir tipiskais latvietis,kuram palīdz iekārtoties,un uzreiz deguns gaisā un prasa samaksu par padomu.Bet dirš uz citiem.
15.01.2022 12:07 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
nez pats tiem iekaartotaajiem samaksaaja, ja jau taads deviigs? ha ha ha tefteli par baltu velti iebiidiija un aiz rokas izvadaaja, teftels uzreiz sevi pasludinaaja par Norges ekspertu un saak piedaavaat PADOMUS pa 10 eiro, ha ha ha, lohs.
15.01.2022 12:13 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Shayk @ 15.01.2022 11:34
Ka vina doma kaut ko pardot, ja pat nevar but patiesa pret sevi? Kurs reali tices, ka tie produkti strada??‍♀️
Kā nu nestrādā? Bija ar krunkām,tagad āda kā zīdaiņa dupsīts.Tāds produkts tak ar ķeršanu jāķer.
15.01.2022 12:14 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Kivis raksta FB Es par domāšanu un atmosfēru ciematā...
LV ir kkas toksisks, es nezinu, esmu dzīvojis ilgāk par gadu 4 valstīs, nekur tā nav.Cilvēki vairāk ciklējās uz sevi nevis citiem, cenšas otram pateikt kko labu, utt.
4 valstīs ilgāk par gadu?
Ok. Džērsijā bija ilgāk par gadu. Kuras tad ir vēl 3?
15.01.2022 12:26 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nezinu, nezinu es esmu dzīvojusi bez Latvijas vēl 4 valstīs, un varu pateikt, ka viss ir attieksmē. Katrā valstī ir plusi un mīnusi.
Bet vispār Andris un Liene varētu atvērt savas acis un apskatīties uz sevi no malas, jo tieši par šādiem cilvēkiem kā viņi paši, viņi runā. Nodevēji, viss ir tik slikti, strādāt negrib, tikai parazitēt, satais bērnus, tad pamet, nespēj, negrib par viņiem rūpēties, slīkst parādos, dzerstās, norej visus it kā citi būtu vainīgi pie viņu problēmām, reklamē savu cīsiņu visai valstij un, tad sūdzās redz, ka ciemā šim neizceļ pieminekli. Nezinu, es esmu apmierināta ar dzīvi Latvijā, un lielākā daļa man zināmo cilvēku, ja cilvēki strādā, tad kur ir problēma, kā jau teicu katrā valstī ir savi plusi un mīnusi, un tādi kā viņi atradīs problēmas, lai kur viņi būtu.
15.01.2022 12:45 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
15.01.2022 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
Wtf 😁
15.01.2022 12:54 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Skaistslaiks @ 15.01.2022 12:45
Nezinu, nezinu es esmu dzīvojusi bez Latvijas vēl 4 valstīs, un varu pateikt, ka viss ir attieksmē. Katrā valstī ir plusi un mīnusi.
Bet vispār Andris un Liene varētu atvērt savas acis un apskatīties uz sevi no malas, jo tieši par šādiem cilvēkiem kā viņi paši, viņi runā. Nodevēji, viss ir tik slikti, strādāt negrib, tikai parazitēt, satais bērnus, tad pamet, nespēj, negrib par viņiem rūpēties, slīkst parādos, dzerstās, norej visus it kā citi būtu vainīgi pie viņu problēmām, reklamē savu cīsiņu visai valstij un, tad sūdzās redz, ka ciemā šim neizceļ pieminekli. Nezinu, es esmu apmierināta ar dzīvi Latvijā, un lielākā daļa man zināmo cilvēku, ja cilvēki strādā, tad kur ir problēma, kā jau teicu katrā valstī ir savi plusi un mīnusi, un tādi kā viņi atradīs problēmas, lai kur viņi būtu.
es vairāk, vai tad viņš atkal nediršs, ka ir dzīvojis 4 valstīs ilgāk par gadu.
Vai viņš domā
1) Džērsija
2) PSRS
3) Norge (jo atbrauca tak 2021, bet tagad jau 2022)
4) bet kas ir 4???
15.01.2022 13:11 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
ganeša @ 15.01.2022 12:47
https://youtube.com/channel/UCemlXxF5I7ICmbVDZmkwDfQ
Tā, kura no jums ir autore? ?

Bet paskaties, cik skatījumu pie video - ap 400 pie katra. Es domāju, ka šis nāk no tās slēgtās Cāļa grupas.
15.01.2022 13:17 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Tullip @ 15.01.2022 13:17

Bet paskaties, cik skatījumu pie video - ap 400 pie katra. Es domāju, ka šis nāk no tās slēgtās Cāļa grupas.
es arī domāju, ka cāleņu grupa. Tur es domāju var runāt vēl privātākas lietas, zinot, ka tik viegli neizskaitļos, kurš tas ir. Iedomājaties, mēs tik novēloti uzzinājām, ka Ļenka pārdzērusies bija aizmigusi kāpņu telpā, Mrs.Globe 🤣🤣🤣🤣 Mrs. Rīgas kurtizāne. Šeit atkal var likt tiešos vēstījumus Ļenkai, lai buhājot ir par ko cepties.
Jajaja2, tu aizmirsi Spāniju. Tur kur viņi piedirsa, pa ceļam uzmeta Vācijas latviešus, jo šie dabūja avansu un uzrīkoja sev kungu dzīres.
15.01.2022 13:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits