KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 35457
Reģ: 10.11.2022
vivii @ 27.08.2024 17:14

Kāpēc uzreiz pretekles? Sāc pārvērsties jau par Kivi, ka tā iesāc sarunu? ??
Nopietni? Izskatās, ka te vienai vai divām pat nav jāpārvērš par kivi vai jānolaižas līdz viņa līmenim. Viņas jau tur ir.🙈
27.08.2024 18:24 |
 
Reitings 6903
Reģ: 06.05.2024
Maija4 @ 27.08.2024 17:00
Leņķis pat nelaiko beloveda postus.. ?

Ar abām zilām acīm grūti saskatīt like un share podziņas.🤣
Bet tiešām, domāju, ka Liene ir norāvusies. Ņemot vērā resnā orangutana agresiju šīs dienas, Liene ir vai nu pielikta pie ķēdes uz balkona vai dabūjusi normālu pļauku. Jo Lienei tak patīk piedāvāt savu seju resnā agresijas brīžos. Tagad tuvāko dienu laikā Liene tiks noņemta no ķēdes, sekos brauciens uz Miami, Liene tiks pabarota, jo resnajam būs jāatlīdzina par pļauku.
27.08.2024 18:29 |
 
Reitings 27252
Reģ: 06.11.2022
SendijaGo @ 27.08.2024 17:20
PART 2. Vēl kamēr palieku resna šeit: par diary. Man nav ne jausmas- citi redz, citi nē. Iespējams, ka redz tikai ja seko. Iespējams Jums ir antīks IG update & vajag atjaunot. Iespējams.. nezinu, tiešām. Man nerādās, kas pienāk, es neredzu sejas, es neko nekontrolēju. Man tur ir visa & nekāda ietekme.
Un vēl tiešām padomājiet par lielāko vājumu un stiprumu. Andris ir lielisks piemērs, kurš tēlo, ka viņu tas neskar, nesāpina. Tāds TAGAD ir rezultāts. Es vienmēr esmu bījusi uz jūtām transparent. Man kaķu pūka palikt 3x lielākam nav likusies simpātiska. Tikai uz kaķiem. Būt cilvēkam ir normāli. Es netēloju varoni. Pateikt kā ir & vēl atzīt, ka, protams, ka es visu redzu un mani tas ietekmē ir daudz lielāka stipruma pazīme. Tas gan nenozīmē, ka ar to var mani aizpūst. Kā var redzēt, esmu lielāks mūris par trauslo, bet vareni stipro Andri, kura galvenais palags bija "man nesāp".
Tagad gan es Jūs likšu mierā♥

Mīļo Sendij! Liels paldies. Un par diary - beigu beigās pat man viss sanāca, bija tikai drusku jāpagaida un jāpameklē. Galvenais - nemest plinti krūmos.
27.08.2024 18:48 |
 
Reitings 1893
Reģ: 25.07.2024
kichinja @ 27.08.2024 18:29

Ar abām zilām acīm grūti saskatīt like un share podziņas.?
Bet tiešām, domāju, ka Liene ir norāvusies. Ņemot vērā resnā orangutana agresiju šīs dienas, Liene ir vai nu pielikta pie ķēdes uz balkona vai dabūjusi normālu pļauku. Jo Lienei tak patīk piedāvāt savu seju resnā agresijas brīžos. Tagad tuvāko dienu laikā Liene tiks noņemta no ķēdes, sekos brauciens uz Miami, Liene tiks pabarota, jo resnajam būs jāatlīdzina par pļauku.

Vai arī būs brauciens uz hobby set pēc krāsām un "audekliem". Vai tiks palaista uz grāmatnīcu, pēc "vērtīgās un izglītojošās" literatūras.
27.08.2024 18:56 |
 
Reitings 73
Reģ: 03.08.2024
Man nav laika un morāla spēka lasīt visu šodien sarakstīto, bet noklausījos Sendijas publicēto balss ziņu. Tas miesās stipri pāraugušais dvēselē stipri ievainotais puisēns ir pelnījis ar zāģi rokās tikt izsūtīts meža darbos, lai līdz sava mūža galam pie maizes un ūdens atstrādātu to ļaunumu, ko nodarījis un turpina darīt. Nedzemdējusi sieviete viņa acīs nav pilnvērtīga. Un tamdēļ viņš par savu misiju ir uzlicis paņemt vājākas sievietes un viņas apbērnot (Dana- ar dzirdes traucējumiem, Madara - ļoti jauna, Liene - nu to mēs pašas redzam).
27.08.2024 19:02 |
 
Reitings 51169
Reģ: 20.07.2021
Datorā diary neredzu, bet mobilajā bez problēmām!
P.S.Sendija ❤️❤️❤️
27.08.2024 19:03 |
 
Patīk
Reitings 19213
Reģ: 09.12.2015
Kivičam par bērnu tēmām jau nu toč vajadzētu paklusēt: paša vienīgais dēls visu dzīvi pa vecvecākiem mētāts, pabijis psihklīnikā narkomānijas dēļ; divas meitas mainījušas uzvārdu, lai nesauktos par Kivičām, turklāt viena no viņām jau cik gadus atsakās tikties un vispār redzēt savu tētiņu, un trešā meita izpuvušiem zobiņiem, noplukusi, nekopta, sūca pudeli un staigāja pamperā vēl 3 gados. Nav šaubu, ka tikai pateicoties dārziņam tas bērns tika vaļā no pampera un vispār kaut ko iemācās noderīgu dzīvei. Jo mājās dzird tikai maķ peremaķ "dijsā, dijsā"..
Un savu mīļo Keitiju tas deģenerāts arī čakarēs, kamēr sačakarēs. Tik toksisks smerdelis kā Kivičs no bērniem būtu jātur kilometriem tālu. Tēvs varonis atradies.🤢
27.08.2024 19:39 |
 
Reitings 2211
Reģ: 06.07.2021
Sendija,paldies Tev,par visu ko dari🙏🩷
27.08.2024 20:17 |
 
Reitings 27252
Reģ: 06.11.2022
Varbūt, ka garīgās slimības tomēr ir lipīgas. Kivim, tāpat kā Lienei, iepaticies izdomāt sev jaunas profesijas. Ja sieva ir pilote, dejotāja, tenisiste, gleznotāja, modele, rakstniece un bārmene, tad viņš tagad ir veterinārs. Ar specializāciju onkoloģijā. Vēl tikai jāiemācās atšķirt kaķi no suņa, un 5 gadus no 10.
Gaidām, kad nākamajā delīrijā viņš būs kosmonauts. Vai ASV prezidents, kā nabaga Kanje.
27.08.2024 20:31 |
 
Reitings 594
Reģ: 05.08.2024
Es vispār nesaprotu kāpēc viņš tagad ir piedūries tam mirušajam dzīvniekam.
27.08.2024 20:52 |
 
Reitings 2017
Reģ: 21.04.2024
Buža @ 27.08.2024 20:52
Es vispār nesaprotu kāpēc viņš tagad ir piedūries tam mirušajam dzīvniekam.

Tāpēc, ka tipisks narciss, kuram besī, ka ir pieķerts. Tāpēc ķeras pie katra salmiņa, kur varētu it kā ieriebt tam, kurš ieriebis viņam. Apdiršot citu un skaļāk, narcisam liekas, ka novērš uzmanību no savas vainas.
27.08.2024 21:08 |
 
Reitings 647
Reģ: 27.06.2024
SendijaGo @ 27.08.2024 17:08

Čau, pretekles!
Nācu citēt šo: 1. Es neesmu tāda liekule, kura tēlo, ka viņu ta neskar. Kā reiz Žigis ar asarām acīs plātījās, ka neko nav noklausījies, bet realitātē bijs analizējis, katru manu vārdu. Pat ja starp mani un karaļiem ir liels block, man ir DM. Man tur bombardē ar jaunumiem visu laiku. Protams, ka es esmu lietas kursā un nevaru "IGNORĒT". 2. Es arī vēlos būt lietas kursā, jo mēs kopīgi gaidām kaut ko LIELU. Pagaidām tā ir tikai vārda brīvība un neko neiesākšu, bet varbūt drīz būs pietiekams verbāls sitiens & es to uzņemšu personīgi. 3. Meitenes es esmu Jūsu strāvas novedējs. Es nezinu vai Jūs saprotat, cik pautu pāri man ir mugurā, lai neatbildētu rupji & nemeklētu viņa kasjakus, bet vienkārši no malas ļaut būt viņa boksa maisam. Viss laiks, nervi un pārējais ieguldījums ir liels, bet vēl lielāka mērķa vārdā 4. Mans diary pat Jums ir kā kubiks rubiks ar augstāko IQ. Nevajag uztraukties, ka Kivi "panāk savu", jo no šī visu redz. Viņš nav tik gudrs. Un pat ja: viņš redzētu to pašu, ko liek pie sevis, jo atrādu jaunāko šedevru. Diary ir diary, jo tā arī ir mana vieta, kur izvemties, jo es neesmu tik vāja, lai tēlotu viltus stiprumu. Vājums tas ir tikai vājiem cilvēkiem. Es turpinu turēt galvu, izmantot savu telpu klusi un godprātīgi, kamēr viņš izmisis visiem melo & rok bezjēdzīgus faktus, liek reel & pazemo sevi. Man ir gana spēka izvemties tur & to arī vajag, lai varu aizmirst un gatavoties nākamajam triecienam. 5. Man šī nav vienkārši drāma no malas. Šī tagad ir dzīves daļa, darbs un pienākums līdz tas norims. Es, protams, ļauju Jums mani analizēt, bet nenolieciet mūs vienādā mindsetā.. aa un jā 6. Esmu arī šeit biežais viesis, jo kolekcionēju visu, ko Jums pasaka & aizskar. Es to daru mūsu dēļ, lai vienu dienu būtu kārotā taisnība.
Galvenā ma*ka,
Sendija
es tikai gribēju pateikt liels paldies arī no bebru pagraba, mūsu forumu aizvēra R.I.P cālis,LV. Katrā gadījumā atbalsts Tev ir daudz plašāks.👍
27.08.2024 21:10 |
 
Reitings 647
Reģ: 27.06.2024
LilyLady @ 27.08.2024 19:39
Kivičam par bērnu tēmām jau nu toč vajadzētu paklusēt: paša vienīgais dēls visu dzīvi pa vecvecākiem mētāts, pabijis psihklīnikā narkomānijas dēļ; divas meitas mainījušas uzvārdu, lai nesauktos par Kivičām, turklāt viena no viņām jau cik gadus atsakās tikties un vispār redzēt savu tētiņu, un trešā meita izpuvušiem zobiņiem, noplukusi, nekopta, sūca pudeli un staigāja pamperā vēl 3 gados. Nav šaubu, ka tikai pateicoties dārziņam tas bērns tika vaļā no pampera un vispār kaut ko iemācās noderīgu dzīvei. Jo mājās dzird tikai maķ peremaķ "dijsā, dijsā"..
Un savu mīļo Keitiju tas deģenerāts arī čakarēs, kamēr sačakarēs. Tik toksisks smerdelis kā Kivičs no bērniem būtu jātur kilometriem tālu. Tēvs varonis atradies.?
nu kivim vajadzētu par bērnu tēmu paklusēt kaut vai tāpēc, ka pats nav dzemdējis, tāpēc pats nav nekāds varonis. 😁
27.08.2024 21:17 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.06.2024
Sendij, arī no manas puses liels paldies par visu! Vienīgais, ko vēl no savas puses varu piebilst, ir tas, ka, esot iekšā visā šajā juceklī, nevajag aizmirst pašai par sevi! Sargā sevi un savus nervus, jo Tev ir tik daudz kā priekš kā dzīvot, tāpēc savu nervu un mentālās veselības sagraušana šo mēslu dēļ noteikti nav vajadzīga. Līdz ar to, ja kaut kādā brīdī jūti, ka šis viss ir par daudz, apstājies un mēs, rozā lezbes, sapratīsim. Pats galvenais: domā par sevi, sargā sevi un neļauj tiem necilvēkiem sagraut Tevi un Tavu būtību! Vēlu visu to labāko! ❤
27.08.2024 21:19 |
 
Reitings 866
Reģ: 10.11.2023
Protams, ka ņuņņekam komentārs par Mias zobu stāvokli dzēsts 😂 “Bļe, zaķīt, iedomājies, kāda nelaimīgā dirsa iekomentējusi par Mias zobiem, tas ir psc nedabujusī vecene”, Ļieņus “ jā, zaķīt, hihihi”
27.08.2024 21:25 |
 
Reitings 3772
Reģ: 30.01.2022
ronnie @ 27.08.2024 21:19
Sendij, arī no manas puses liels paldies par visu! Vienīgais, ko vēl no savas puses varu piebilst, ir tas, ka, esot iekšā visā šajā juceklī, nevajag aizmirst pašai par sevi! Sargā sevi un savus nervus, jo Tev ir tik daudz kā priekš kā dzīvot, tāpēc savu nervu un mentālās veselības sagraušana šo mēslu dēļ noteikti nav vajadzīga. Līdz ar to, ja kaut kādā brīdī jūti, ka šis viss ir par daudz, apstājies un mēs, rozā lezbes, sapratīsim. Pats galvenais: domā par sevi, sargā sevi un neļauj tiem necilvēkiem sagraut Tevi un Tavu būtību! Vēlu visu to labāko! ❤

Jā, šo arī es gribēju uzrakstīt. Viņām ar Danuti svarīgs dzīves posms priekšā 🤰🏼 Jāsaudzē sevi un nedrīkst ļaut Kivja small dick energy ietekmēt savu ikdienas mieru
27.08.2024 21:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4242
Reģ: 31.10.2010
LilyLady @ 27.08.2024 19:39
Kivičam par bērnu tēmām jau nu toč vajadzētu paklusēt: paša vienīgais dēls visu dzīvi pa vecvecākiem mētāts, pabijis psihklīnikā narkomānijas dēļ; divas meitas mainījušas uzvārdu, lai nesauktos par Kivičām, turklāt viena no viņām jau cik gadus atsakās tikties un vispār redzēt savu tētiņu, un trešā meita izpuvušiem zobiņiem, noplukusi, nekopta, sūca pudeli un staigāja pamperā vēl 3 gados. Nav šaubu, ka tikai pateicoties dārziņam tas bērns tika vaļā no pampera un vispār kaut ko iemācās noderīgu dzīvei. Jo mājās dzird tikai maķ peremaķ "dijsā, dijsā"..
Un savu mīļo Keitiju tas deģenerāts arī čakarēs, kamēr sačakarēs. Tik toksisks smerdelis kā Kivičs no bērniem būtu jātur kilometriem tālu. Tēvs varonis atradies.?

Kirpim galvenais ir bērnu radīt. Nevis audzināt, būt klāt svarīgos dzīves brīžos, aizsargāt, mācīt, rūpēties par fizisko un mentālo attīstību, bet tieši radīt. Pēc tam vari to bērnu kā suni turēt, galvenais, ka esi radījis. 50 gadīgs vecis joprojām nesaprot, ka piedzemdēšana ir vecākošanās ceļa pats sākums, nevis augstākais punkts. Būt par māti/tēvu nozīmē daudz, daudz vairāk par pliku bērna izspiešanu pasaulē.
27.08.2024 21:34 |
 
Reitings 2017
Reģ: 21.04.2024
Wtf @ 27.08.2024 21:25
Protams, ka ņuņņekam komentārs par Mias zobu stāvokli dzēsts ? “Bļe, zaķīt, iedomājies, kāda nelaimīgā dirsa iekomentējusi par Mias zobiem, tas ir psc nedabujusī vecene”, Ļieņus “ jā, zaķīt, hihihi”

Tam komentāram bija arī ļoooti daudz laiku. Tāpēc, ko patiesībā tauta domā par šiem diviem fruktiem, ir viņi lietas kursā. Un, protams, ka dzēš komentārus un atstāj tikai otras puses nomelnojošos.
Dirš par visiem un visu, bet pats dzīvo pritonā, sieva ar vieniem un tiem pašiem apaviem visās sezonās staigā vairākus gadus, bērns kaut kur pa vidu starp visiem dzerstiņiem un bļaušanām.
27.08.2024 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 5136
Reģ: 05.08.2013
Duuuuda @ 27.08.2024 21:10
es tikai gribēju pateikt liels paldies arī no bebru pagraba, mūsu forumu aizvēra R.I.P cālis,LV. Katrā gadījumā atbalsts Tev ir daudz plašāks.?

oo jaa, klīda leģendas, ka Cāļa dāmām esot krietni sulīgāki info, kādi mums rozā lezbēm, pat sapņos nerādās.
27.08.2024 21:47 |
 
Reitings 871
Reģ: 19.01.2024
Pag.. iemetīšu savu pieckapeiku tām, kuras te iestājas par kvieču nekacināšanu.. Viņi ir izvēlējušies/tā ir bijusi viņu apzināta izvēle būt publiskām personām, lai gūtu no tā sev dajebkādu labumu.. būtu tas kaimiņdzērajonkaAndruša, nu i...
27.08.2024 21:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits