KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.03.2023
vivii @ 27.08.2024 15:58

Man arī liekas dīvaini, ka viņa uz to visu reaģē, likās tāda sakarīga sieviete.
Tagad sanāk tā, ka pati grib nolaisties uz viena viļņa ar Kivi, jo turpina tajā visā iesaistīties. Lai gan sākums bija labs…

Čau, pretekles!
Nācu citēt šo: 1. Es neesmu tāda liekule, kura tēlo, ka viņu ta neskar. Kā reiz Žigis ar asarām acīs plātījās, ka neko nav noklausījies, bet realitātē bijs analizējis, katru manu vārdu. Pat ja starp mani un karaļiem ir liels block, man ir DM. Man tur bombardē ar jaunumiem visu laiku. Protams, ka es esmu lietas kursā un nevaru "IGNORĒT". 2. Es arī vēlos būt lietas kursā, jo mēs kopīgi gaidām kaut ko LIELU. Pagaidām tā ir tikai vārda brīvība un neko neiesākšu, bet varbūt drīz būs pietiekams verbāls sitiens & es to uzņemšu personīgi. 3. Meitenes es esmu Jūsu strāvas novedējs. Es nezinu vai Jūs saprotat, cik pautu pāri man ir mugurā, lai neatbildētu rupji & nemeklētu viņa kasjakus, bet vienkārši no malas ļaut būt viņa boksa maisam. Viss laiks, nervi un pārējais ieguldījums ir liels, bet vēl lielāka mērķa vārdā 4. Mans diary pat Jums ir kā kubiks rubiks ar augstāko IQ. Nevajag uztraukties, ka Kivi "panāk savu", jo no šī visu redz. Viņš nav tik gudrs. Un pat ja: viņš redzētu to pašu, ko liek pie sevis, jo atrādu jaunāko šedevru. Diary ir diary, jo tā arī ir mana vieta, kur izvemties, jo es neesmu tik vāja, lai tēlotu viltus stiprumu. Vājums tas ir tikai vājiem cilvēkiem. Es turpinu turēt galvu, izmantot savu telpu klusi un godprātīgi, kamēr viņš izmisis visiem melo & rok bezjēdzīgus faktus, liek reel & pazemo sevi. Man ir gana spēka izvemties tur & to arī vajag, lai varu aizmirst un gatavoties nākamajam triecienam. 5. Man šī nav vienkārši drāma no malas. Šī tagad ir dzīves daļa, darbs un pienākums līdz tas norims. Es, protams, ļauju Jums mani analizēt, bet nenolieciet mūs vienādā mindsetā.. aa un jā 6. Esmu arī šeit biežais viesis, jo kolekcionēju visu, ko Jums pasaka & aizskar. Es to daru mūsu dēļ, lai vienu dienu būtu kārotā taisnība.
Galvenā ma*ka,
Sendija
27.08.2024 17:08 |
 
Reitings 1339
Reģ: 05.12.2021
ronnie @ 27.08.2024 16:27
Palasīju komentārus pie KaraLienes ieraksta, kurā publicēta Kiviča "daiļā" runa. Nu, protams, ka komentāri no vīriešiem tādi, kādus jau tos varēja gaidīt:
"Tāds totāls cieņas trūkums pret mātēm ir iemesls, kādēļ mēs kā tauta izmirstam. Par tādām runām kā rakstītajā būtu jābūt reālām sekām."
un
"Nu... vispār iznēsāt bērnu ir varoņdarbs... un, jā, vispār tā meiča Sintija vai Sindija, līdz šim brīdim savā dzīvē nav neko sasniegusi."
Jejbogu, kā man riebjas, vienkārši rada reālu, fizisku riebumu tie (jo īpaši vīrieši), kuri uzskata, ka bērna iznēsāšana un piedzemdēšana ir drausmīgs varoņdarbs un ka visas tās sievietes, kurām nav bērnu, ir niecības, salīdzinājumā ar tām, kurām ir bērni. Ziniet, piedzemdēt var jebkura stacijas bomzene, jebkura alkoholiķe, narkomāne vai tāda amēba kā Lienīte. Lūk, izaudzināt bērnu ir varoņdarbs. Bet teikt, ka kāda sieviete nav dzīvē neko sasniegusi tikai tāpēc, ka nav dzemdējusi bērnu, ir vienkārši spļāviens virsū veiksmīgām, dzīvē dažādās jomās daudz ko sasniegušām sievietēm, kurām nav bērnu. Jo, redz, dzērājai Lienei ir bērni, tātad viņa ir sasniegusi vairāk kā, nez, piemēram, Dollija Pārtone, kurai bērnu nav, bet kura pasaules un daudzu svešu bērnu labā ir izdarījusi daudz vairāk kā atsevišķas mātītes, kuras tālāk par bērna izspiešanu nav tikušas, Liene tajā skaitā.

+
es arī uzskatu, ka veselai sievietei iznēsāt un piedxemdēt bērnu nav varoņdarbs. Jā, ir skumji par sievietēm, kuras, piemēram, ilgstoši netiek pie bērniņiem, kuras piedzīvo ārkārtīgi smagas dzemdības ārstu rīcības vai nolaidības dēļ. Audzināt bērnu nav varoņdarbs, bet pienākums.
Es ļoti daudz gadus esmu savu bērnu audzinājusi viena, jo diemžēl, mans vīrs un bērna tēvs nomira, kad bērns bija maziņš, bet es sev nekaru medaļas un neceļu pieminekļus - viņu izaudzināt bija un ir mans pienākums - pie tam, vēl jo vairāk, man daudz palīdzēja un palīdz gan mana ģimene, gan draugi. Man vispār nav nekādu tiesību sevi celt varoņa kārtā, lai arī esmu un būšu solo mamma.
Varoņi ir cilvēki, kas kopj smagi slimus bērnus, nevis pamet viņus, vecāki, kuri apglabā savus bērnus, vecāki, kuri lielā trūkumā joprojām savus bērnus liek par prioritāti un audzina mīlestībā, nevis liene, kuras vienīgais sasniegums ir 4 piedzemdēti un pamesti bērni - un arī Mia es lieku pie dzīva vecāka bāreņiem
27.08.2024 17:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5014
Reģ: 03.11.2012
SendijaGo @ 27.08.2024 17:08

Čau, pretekles!
Nācu citēt šo: 1. Es neesmu tāda liekule, kura tēlo, ka viņu ta neskar. Kā reiz Žigis ar asarām acīs plātījās, ka neko nav noklausījies, bet realitātē bijs analizējis, katru manu vārdu. Pat ja starp mani un karaļiem ir liels block, man ir DM. Man tur bombardē ar jaunumiem visu laiku. Protams, ka es esmu lietas kursā un nevaru "IGNORĒT". 2. Es arī vēlos būt lietas kursā, jo mēs kopīgi gaidām kaut ko LIELU. Pagaidām tā ir tikai vārda brīvība un neko neiesākšu, bet varbūt drīz būs pietiekams verbāls sitiens & es to uzņemšu personīgi. 3. Meitenes es esmu Jūsu strāvas novedējs. Es nezinu vai Jūs saprotat, cik pautu pāri man ir mugurā, lai neatbildētu rupji & nemeklētu viņa kasjakus, bet vienkārši no malas ļaut būt viņa boksa maisam. Viss laiks, nervi un pārējais ieguldījums ir liels, bet vēl lielāka mērķa vārdā 4. Mans diary pat Jums ir kā kubiks rubiks ar augstāko IQ. Nevajag uztraukties, ka Kivi "panāk savu", jo no šī visu redz. Viņš nav tik gudrs. Un pat ja: viņš redzētu to pašu, ko liek pie sevis, jo atrādu jaunāko šedevru. Diary ir diary, jo tā arī ir mana vieta, kur izvemties, jo es neesmu tik vāja, lai tēlotu viltus stiprumu. Vājums tas ir tikai vājiem cilvēkiem. Es turpinu turēt galvu, izmantot savu telpu klusi un godprātīgi, kamēr viņš izmisis visiem melo & rok bezjēdzīgus faktus, liek reel & pazemo sevi. Man ir gana spēka izvemties tur & to arī vajag, lai varu aizmirst un gatavoties nākamajam triecienam. 5. Man šī nav vienkārši drāma no malas. Šī tagad ir dzīves daļa, darbs un pienākums līdz tas norims. Es, protams, ļauju Jums mani analizēt, bet nenolieciet mūs vienādā mindsetā.. aa un jā 6. Esmu arī šeit biežais viesis, jo kolekcionēju visu, ko Jums pasaka & aizskar. Es to daru mūsu dēļ, lai vienu dienu būtu kārotā taisnība.
Galvenā ma*ka,
Sendija

Kāpēc uzreiz pretekles? Sāc pārvērsties jau par Kivi, ka tā iesāc sarunu? 😂🤣
27.08.2024 17:14 |
 
Reitings 1893
Reģ: 25.07.2024
SendijaGo @ 27.08.2024 17:08

Čau, pretekles!
Nācu citēt šo: 1. Es neesmu tāda liekule, kura tēlo, ka viņu ta neskar. Kā reiz Žigis ar asarām acīs plātījās, ka neko nav noklausījies, bet realitātē bijs analizējis, katru manu vārdu. Pat ja starp mani un karaļiem ir liels block, man ir DM. Man tur bombardē ar jaunumiem visu laiku. Protams, ka es esmu lietas kursā un nevaru "IGNORĒT". 2. Es arī vēlos būt lietas kursā, jo mēs kopīgi gaidām kaut ko LIELU. Pagaidām tā ir tikai vārda brīvība un neko neiesākšu, bet varbūt drīz būs pietiekams verbāls sitiens & es to uzņemšu personīgi. 3. Meitenes es esmu Jūsu strāvas novedējs. Es nezinu vai Jūs saprotat, cik pautu pāri man ir mugurā, lai neatbildētu rupji & nemeklētu viņa kasjakus, bet vienkārši no malas ļaut būt viņa boksa maisam. Viss laiks, nervi un pārējais ieguldījums ir liels, bet vēl lielāka mērķa vārdā 4. Mans diary pat Jums ir kā kubiks rubiks ar augstāko IQ. Nevajag uztraukties, ka Kivi "panāk savu", jo no šī visu redz. Viņš nav tik gudrs. Un pat ja: viņš redzētu to pašu, ko liek pie sevis, jo atrādu jaunāko šedevru. Diary ir diary, jo tā arī ir mana vieta, kur izvemties, jo es neesmu tik vāja, lai tēlotu viltus stiprumu. Vājums tas ir tikai vājiem cilvēkiem. Es turpinu turēt galvu, izmantot savu telpu klusi un godprātīgi, kamēr viņš izmisis visiem melo & rok bezjēdzīgus faktus, liek reel & pazemo sevi. Man ir gana spēka izvemties tur & to arī vajag, lai varu aizmirst un gatavoties nākamajam triecienam. 5. Man šī nav vienkārši drāma no malas. Šī tagad ir dzīves daļa, darbs un pienākums līdz tas norims. Es, protams, ļauju Jums mani analizēt, bet nenolieciet mūs vienādā mindsetā.. aa un jā 6. Esmu arī šeit biežais viesis, jo kolekcionēju visu, ko Jums pasaka & aizskar. Es to daru mūsu dēļ, lai vienu dienu būtu kārotā taisnība.
Galvenā ma*ka,
Sendija

One love, Sendij! 🩷
27.08.2024 17:14 |
 
Reitings 27252
Reģ: 06.11.2022
ronnie @ 27.08.2024 16:27
Palasīju komentārus pie KaraLienes ieraksta, kurā publicēta Kiviča "daiļā" runa. Nu, protams, ka komentāri no vīriešiem tādi, kādus jau tos varēja gaidīt:
"Tāds totāls cieņas trūkums pret mātēm ir iemesls, kādēļ mēs kā tauta izmirstam. Par tādām runām kā rakstītajā būtu jābūt reālām sekām."
un
"Nu... vispār iznēsāt bērnu ir varoņdarbs... un, jā, vispār tā meiča Sintija vai Sindija, līdz šim brīdim savā dzīvē nav neko sasniegusi."
Jejbogu, kā man riebjas, vienkārši rada reālu, fizisku riebumu tie (jo īpaši vīrieši), kuri uzskata, ka bērna iznēsāšana un piedzemdēšana ir drausmīgs varoņdarbs un ka visas tās sievietes, kurām nav bērnu, ir niecības, salīdzinājumā ar tām, kurām ir bērni. Ziniet, piedzemdēt var jebkura stacijas bomzene, jebkura alkoholiķe, narkomāne vai tāda amēba kā Lienīte. Lūk, izaudzināt bērnu ir varoņdarbs. Bet teikt, ka kāda sieviete nav dzīvē neko sasniegusi tikai tāpēc, ka nav dzemdējusi bērnu, ir vienkārši spļāviens virsū veiksmīgām, dzīvē dažādās jomās daudz ko sasniegušām sievietēm, kurām nav bērnu. Jo, redz, dzērājai Lienei ir bērni, tātad viņa ir sasniegusi vairāk kā, nez, piemēram, Dollija Pārtone, kurai bērnu nav, bet kura pasaules un daudzu svešu bērnu labā ir izdarījusi daudz vairāk kā atsevišķas mātītes, kuras tālāk par bērna izspiešanu nav tikušas, Liene tajā skaitā.

Par tiem večiem - varu derēt, ka tie ir tikai tukši vārdi. Tad, kad reāli jāmaksā, piemēram, alimentus, visa cieņa pret svēto dzemdētāju izlido pa logu. Jo patiesībā viņi neko neciena.
Un es kā persona, kas ir gan piedzimusi, gan dzemdējusi, tomēr aicinu neaizrauties. Ne katra var iznēsāt un ne katra var piedzemdēt. Daudzas sievietes sūri un grūti par to cīnās, tā kā tik viegli tas liekas tikai no malas. Bet, protams, ka dzemdēt vai nedzemdēt ir dziļi intīma, privāta izvēle, un ja to veic apzināti un pārdomāti, to noteikti būtu jārespektē.
Un vispār - kādā sakarā kaut kāds spalvains mutants tagad diktēs, kuras sievietes ir vērtīgas un kuras - nav?
27.08.2024 17:15 |
 
Reitings 1893
Reģ: 25.07.2024
vivii @ 27.08.2024 17:14

Kāpēc uzreiz pretekles? Sāc pārvērsties jau par Kivi, ka tā iesāc sarunu? ??

🤦🏻‍♀️
27.08.2024 17:15 |
 
Reitings 27252
Reģ: 06.11.2022
Liizha1 @ 27.08.2024 17:13

+
es arī uzskatu, ka veselai sievietei iznēsāt un piedxemdēt bērnu nav varoņdarbs. Jā, ir skumji par sievietēm, kuras, piemēram, ilgstoši netiek pie bērniņiem, kuras piedzīvo ārkārtīgi smagas dzemdības ārstu rīcības vai nolaidības dēļ. Audzināt bērnu nav varoņdarbs, bet pienākums.
Es ļoti daudz gadus esmu savu bērnu audzinājusi viena, jo diemžēl, mans vīrs un bērna tēvs nomira, kad bērns bija maziņš, bet es sev nekaru medaļas un neceļu pieminekļus - viņu izaudzināt bija un ir mans pienākums - pie tam, vēl jo vairāk, man daudz palīdzēja un palīdz gan mana ģimene, gan draugi. Man vispār nav nekādu tiesību sevi celt varoņa kārtā, lai arī esmu un būšu solo mamma.
Varoņi ir cilvēki, kas kopj smagi slimus bērnus, nevis pamet viņus, vecāki, kuri apglabā savus bērnus, vecāki, kuri lielā trūkumā joprojām savus bērnus liek par prioritāti un audzina mīlestībā, nevis liene, kuras vienīgais sasniegums ir 4 piedzemdēti un pamesti bērni - un arī Mia es lieku pie dzīva vecāka bāreņiem

Un tev noteikti nebūs jāslavina sevi pašai. Tavs bērniņš to darīs tavā vietā. Jo mammas bērnu acīs ir īstas supervarones :))
27.08.2024 17:19 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.03.2023
PART 2. Vēl kamēr palieku resna šeit: par diary. Man nav ne jausmas- citi redz, citi nē. Iespējams, ka redz tikai ja seko. Iespējams Jums ir antīks IG update & vajag atjaunot. Iespējams.. nezinu, tiešām. Man nerādās, kas pienāk, es neredzu sejas, es neko nekontrolēju. Man tur ir visa & nekāda ietekme.
Un vēl tiešām padomājiet par lielāko vājumu un stiprumu. Andris ir lielisks piemērs, kurš tēlo, ka viņu tas neskar, nesāpina. Tāds TAGAD ir rezultāts. Es vienmēr esmu bījusi uz jūtām transparent. Man kaķu pūka palikt 3x lielākam nav likusies simpātiska. Tikai uz kaķiem. Būt cilvēkam ir normāli. Es netēloju varoni. Pateikt kā ir & vēl atzīt, ka, protams, ka es visu redzu un mani tas ietekmē ir daudz lielāka stipruma pazīme. Tas gan nenozīmē, ka ar to var mani aizpūst. Kā var redzēt, esmu lielāks mūris par trauslo, bet vareni stipro Andri, kura galvenais palags bija "man nesāp".
Tagad gan es Jūs likšu mierā♥
27.08.2024 17:20 |
 
Reitings 1339
Reģ: 05.12.2021
LabaDabaDa @ 27.08.2024 17:19

Un tev noteikti nebūs jāslavina sevi pašai. Tavs bērniņš to darīs tavā vietā. Jo mammas bērnu acīs ir īstas supervarones :))

Mans lielākais prieks un laime būs, ja bērns izaugs par vnk labu cilvēku ar sirdi īstajā vietā.
Tāpēc tik ļoti derdzās tādi spermas donori un inkubatori, kā šis pāris
27.08.2024 17:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4242
Reģ: 31.10.2010
Man šķiet, ka dažām būtu varbūt laiks doties projām no šīs tēmas. Vienīgais, kam jāuzņemas atbildība par vepra iespējamajām darbībām, ir pats vepris. Ja viņš tā sāpīgi nokrīt uz pakaļas no sava iedomu mākonīša, kur ieņēmis prātā, ka visiem viņš patīk un visi par viņu fano, tad maza deva realitātes viņam nāk tikai par labu.
27.08.2024 17:26 |
 
10 gadi
Reitings 1703
Reģ: 26.03.2010
Minelūše @ 27.08.2024 17:26
Man šķiet, ka dažām būtu varbūt laiks doties projām no šīs tēmas. Vienīgais, kam jāuzņemas atbildība par vepra iespējamajām darbībām, ir pats vepris. Ja viņš tā sāpīgi nokrīt uz pakaļas no sava iedomu mākonīša, kur ieņēmis prātā, ka visiem viņš patīk un visi par viņu fano, tad maza deva realitātes viņam nāk tikai par labu.
te vienkārši uzmetušās par aiztāvi tam pārim, kuras pašas cauram dienam dīkdieņo mājās uz veča kakla un nemaksā ne kapeiku nodokļos, kas aiziet to dzēraju alimentu izmaksai pamestajiem bērniem. Vēl norāda, kura nolaidusies līdz kiviča līmenim, sevi gan jau iecēlusi Lienītes līmenī -karaliskajā🤡🤡🤡
27.08.2024 17:30 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.06.2024
Liizha1 un LabaDabaDa - pilnībā piekrītu Jūsu komentāriem! Es esmu cilvēks, kurš apzināti izvēlējies neradīt bērnus. Bet gan cik daudz mūsu vidū nav to sieviešu, kuras bērnus vēlas, taču nevar pie tiem tikt neauglības vai kādu citu problēmu dēļ? Cik gan daudz nav to sieviešu, kuras piedzīvojušas spontānos abortus? Nu, un tad ierodas tāda Liene, Kivis un viņu aizstāvji, un sāk ņirgāties par sievietēm, kuras "dzīvē neko nav sasniegušas", jo nav iznēsājušas un dzemdējušas bērnu. Labi, štrunts par mani, es pati pieņēmu izvēli neradīt bērnus, tāpēc mani tādi vārdi neaizskar. Taču ir sievietes, kuras jau tā pārdzīvo to, ka nevar būt mammas, un tad vēl uzrodas kāds, kurš apzināti, ar savu pretīgo smīnu uz lūpām, rīvē sāli brūcēs, bez maz vai pasakot, ka viņas ir niecības, jo viņām nav bērnu. Tas vien jau pierāda to, cik zemiski un pretīgi viņi ir kā cilvēki. Es jau to visu zināju, bet vēl līdz pēdējam gribējās ticēt uz to, ka vismaz kādā no viņiem ir saglabājusies kaut maza daļiņa veselā saprāta, tāpēc vēl ne tik sen centos viņus mazliet aizstāvēt, sakot, ka varbūt pārāk šerpi pret viņiem izturamies, taču nu ņemu visus savus vārdus atpakaļ un atzīstu, ka kļūdījos, jo tur tiešām tajos necilvēkos vairs nav palikusi ne kripatiņa cilvēcības.
27.08.2024 17:39 |
 
Reitings 5594
Reģ: 20.08.2021
SendijaGo @ 27.08.2024 17:08

Čau, pretekles!
Nācu citēt šo: 1. Es neesmu tāda liekule, kura tēlo, ka viņu ta neskar. Kā reiz Žigis ar asarām acīs plātījās, ka neko nav noklausījies, bet realitātē bijs analizējis, katru manu vārdu. Pat ja starp mani un karaļiem ir liels block, man ir DM. Man tur bombardē ar jaunumiem visu laiku. Protams, ka es esmu lietas kursā un nevaru "IGNORĒT". 2. Es arī vēlos būt lietas kursā, jo mēs kopīgi gaidām kaut ko LIELU. Pagaidām tā ir tikai vārda brīvība un neko neiesākšu, bet varbūt drīz būs pietiekams verbāls sitiens & es to uzņemšu personīgi. 3. Meitenes es esmu Jūsu strāvas novedējs. Es nezinu vai Jūs saprotat, cik pautu pāri man ir mugurā, lai neatbildētu rupji & nemeklētu viņa kasjakus, bet vienkārši no malas ļaut būt viņa boksa maisam. Viss laiks, nervi un pārējais ieguldījums ir liels, bet vēl lielāka mērķa vārdā 4. Mans diary pat Jums ir kā kubiks rubiks ar augstāko IQ. Nevajag uztraukties, ka Kivi "panāk savu", jo no šī visu redz. Viņš nav tik gudrs. Un pat ja: viņš redzētu to pašu, ko liek pie sevis, jo atrādu jaunāko šedevru. Diary ir diary, jo tā arī ir mana vieta, kur izvemties, jo es neesmu tik vāja, lai tēlotu viltus stiprumu. Vājums tas ir tikai vājiem cilvēkiem. Es turpinu turēt galvu, izmantot savu telpu klusi un godprātīgi, kamēr viņš izmisis visiem melo & rok bezjēdzīgus faktus, liek reel & pazemo sevi. Man ir gana spēka izvemties tur & to arī vajag, lai varu aizmirst un gatavoties nākamajam triecienam. 5. Man šī nav vienkārši drāma no malas. Šī tagad ir dzīves daļa, darbs un pienākums līdz tas norims. Es, protams, ļauju Jums mani analizēt, bet nenolieciet mūs vienādā mindsetā.. aa un jā 6. Esmu arī šeit biežais viesis, jo kolekcionēju visu, ko Jums pasaka & aizskar. Es to daru mūsu dēļ, lai vienu dienu būtu kārotā taisnība.
Galvenā ma*ka,
Sendija

Galvenā m@*ka 🤣🤣🤣
Sendija ❤️🙌
27.08.2024 17:40 |
 
Reitings 775
Reģ: 02.08.2022
vivii @ 27.08.2024 17:14

Kāpēc uzreiz pretekles? Sāc pārvērsties jau par Kivi, ka tā iesāc sarunu? ??

Par preteklēm jautājums ir, par galveno mau*ku nav? Nelasi līdz galam, jo pārvērties par Kivi?
27.08.2024 17:41 |
 
Reitings 16
Reģ: 26.08.2024
SendijaGo @ 27.08.2024 17:20
PART 2. Vēl kamēr palieku resna šeit: par diary. Man nav ne jausmas- citi redz, citi nē. Iespējams, ka redz tikai ja seko. Iespējams Jums ir antīks IG update & vajag atjaunot. Iespējams.. nezinu, tiešām. Man nerādās, kas pienāk, es neredzu sejas, es neko nekontrolēju. Man tur ir visa & nekāda ietekme.
Un vēl tiešām padomājiet par lielāko vājumu un stiprumu. Andris ir lielisks piemērs, kurš tēlo, ka viņu tas neskar, nesāpina. Tāds TAGAD ir rezultāts. Es vienmēr esmu bījusi uz jūtām transparent. Man kaķu pūka palikt 3x lielākam nav likusies simpātiska. Tikai uz kaķiem. Būt cilvēkam ir normāli. Es netēloju varoni. Pateikt kā ir & vēl atzīt, ka, protams, ka es visu redzu un mani tas ietekmē ir daudz lielāka stipruma pazīme. Tas gan nenozīmē, ka ar to var mani aizpūst. Kā var redzēt, esmu lielāks mūris par trauslo, bet vareni stipro Andri, kura galvenais palags bija "man nesāp".
Tagad gan es Jūs likšu mierā♥

Diary točna neredz no desktopa, tikai caur IG mobilo lietotni.
27.08.2024 17:43 |
 
Reitings 53
Reģ: 09.08.2024
SendijaGo @ 27.08.2024 17:20
PART 2. Vēl kamēr palieku resna šeit: par diary. Man nav ne jausmas- citi redz, citi nē. Iespējams, ka redz tikai ja seko. Iespējams Jums ir antīks IG update & vajag atjaunot. Iespējams.. nezinu, tiešām. Man nerādās, kas pienāk, es neredzu sejas, es neko nekontrolēju. Man tur ir visa & nekāda ietekme.
Un vēl tiešām padomājiet par lielāko vājumu un stiprumu. Andris ir lielisks piemērs, kurš tēlo, ka viņu tas neskar, nesāpina. Tāds TAGAD ir rezultāts. Es vienmēr esmu bījusi uz jūtām transparent. Man kaķu pūka palikt 3x lielākam nav likusies simpātiska. Tikai uz kaķiem. Būt cilvēkam ir normāli. Es netēloju varoni. Pateikt kā ir & vēl atzīt, ka, protams, ka es visu redzu un mani tas ietekmē ir daudz lielāka stipruma pazīme. Tas gan nenozīmē, ka ar to var mani aizpūst. Kā var redzēt, esmu lielāks mūris par trauslo, bet vareni stipro Andri, kura galvenais palags bija "man nesāp".
Tagad gan es Jūs likšu mierā♥
ja uzspiež Join dienasgrāmatai, visas ziņas nāk IG DM privāti, nemaz nevajag speciāli iet uz Tavu profilu un meklēt, vai ir kas jauns pievienots/ierakstīts.
27.08.2024 17:46 |
 
Reitings 2444
Reģ: 22.03.2024
Smilla @ 27.08.2024 10:54
Par pašu orangutanu var tikai smieties un smieties pilnā balsī. Primitīvs, agresīvs, garīgi nelīdzsvarots tēviņš, mīzalbiksis.? Es par Miu. Man bērnība bija ar agresīvu tēva klātbūtni, nesita, nē, bet tā šausmīgā agresīvā runa, kliegšanas un solīšana visus nosist un agresīvā mētāšanas pa dzīvokli, man kā bērnam bija traumējoša. Nagus grauzu, īkšķi sūkāju un joprojām pie skaļas runāšana ir sirdsklauves. Mia tur visu laiku ir klāt, to redz un dzird, tāpēc tam bērnam ir mūžīgi izbijies un izmisis skatiens un, ka šmara viņu fiziski ietekmē tas arī ir droši, šeit viena lezbe rakstīja un tam 100% piekrītu, ka kaut kādu savu naidu, kas tai kucei iekšā viņa transformē uz Miu. Tur tas bērns nav laimīgs un tas ir traģiski.

Patiesiba neskatoties uz visu, Madarai paveicās, ka Lienuks uzradās un Kivi savāca.
Mana mamma, kā Madara cik nu varēja uzturēja mana tēva publisko tēlu, bet ģimene mans tevs tāds pats kā Kivis bija. Un man vēl joprojām, ja kāds paceļ balsi, auksti paliek.
Pēc visiem šiem balss ierakstiem, briesmīgi, ka BT nedara neko, jo nu jau visur citur pierādīts, ka emocional abuse ir par traumējošāks kā fiziskais. Tiešām žēl Miu, kurai ar abiem šiem jādzīvo un nez kādas tik traumas jāiegūst.
27.08.2024 17:46 |
 
Patīk
Reitings 19213
Reģ: 09.12.2015
Maija4 @ 27.08.2024 17:00
Leņķis pat nelaiko beloveda postus.. ?

Vai nu totālā vafelē parubījusies, vai spiesta klusējot noskatīties, kā bīloveds jau atkal norok viņas iespēju dabūt atpakaļ kaut vienu meitu. Jo pēc šitā jau nu toč Kivičam pat 100 m tuvumā nelaidīs Lienes bērnus.
27.08.2024 18:16 |
 
Reitings 35457
Reģ: 10.11.2022
SendijaGo @ 27.08.2024 17:20
PART 2. Vēl kamēr palieku resna šeit: par diary. Man nav ne jausmas- citi redz, citi nē. Iespējams, ka redz tikai ja seko. Iespējams Jums ir antīks IG update & vajag atjaunot. Iespējams.. nezinu, tiešām. Man nerādās, kas pienāk, es neredzu sejas, es neko nekontrolēju. Man tur ir visa & nekāda ietekme.
Un vēl tiešām padomājiet par lielāko vājumu un stiprumu. Andris ir lielisks piemērs, kurš tēlo, ka viņu tas neskar, nesāpina. Tāds TAGAD ir rezultāts. Es vienmēr esmu bījusi uz jūtām transparent. Man kaķu pūka palikt 3x lielākam nav likusies simpātiska. Tikai uz kaķiem. Būt cilvēkam ir normāli. Es netēloju varoni. Pateikt kā ir & vēl atzīt, ka, protams, ka es visu redzu un mani tas ietekmē ir daudz lielāka stipruma pazīme. Tas gan nenozīmē, ka ar to var mani aizpūst. Kā var redzēt, esmu lielāks mūris par trauslo, bet vareni stipro Andri, kura galvenais palags bija "man nesāp".
Tagad gan es Jūs likšu mierā♥
Sendija❤️❤️❤️
27.08.2024 18:20 |
 
Reitings 6903
Reģ: 06.05.2024
Lola Lō @ 27.08.2024 15:49
Man gan žēl nedaudz, ka Sendija tomēr reaģē uz viņa postiem un figņām. Dienasgramātā ir ieraksti. Varēja vienkārši ignoru uzlikt un viss, bet ja reaģē, tad Andris ir panacis savu.

Teikšu kā Kivis, nu bl@, kas par n@huj?
Mums būtu jākrīt Sendijas priekšā un jānoceļ cepure no paura par to, ka viņa tupa neblato un reāli arī dara. Tagad jau visi tie sūdi veļas pār viņas galvu, ne mūsu. Mēs te varam turpināt apspriest visu bet uz paplātes galvenokārt ir likta Sendija un ne tikai, līdzi tiek pavilkta arī Danute. Par ko, protams, man ir žēl līdzvērtīgi.
Ja Sendija klusētu- slikti. Tagad, ja runā- slikti. Nu saņemies lūdzu. Mums tādas iekšas kā šai sievietei! Reāls respekts un cieņa no manas puses!
27.08.2024 18:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits