KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 972
Reģ: 13.05.2022
LabaDabaDa @ 15.08.2024 08:29

Es teiktu, ka patiesība ir pavisam cita: LV kā valsts dara ļoti daudz. Tiek veiktas (bez maksas) sarežģītas un dārgas operācijas, apmaksātas zāles, reanimācijas, uzturēti bērnu nami, maksātas pensijas, alimenti, algas skolotājiem, cietumsargiem utt. Un tiktu darīts vēl daudz vairāk, ja naudas būtu vairāk. Bet naudas nav, tieši pateicoties tādiem gudreļiem kā Fetmens un viņa fanu koris.
Ja kādam liekas, ka Latvija ir briesmīga valsts, lai palūkojas austrumu virzienā. Tepat kaimiņos ir pavisam citādākas valstis, kur naudas nav ne rupjmaizei, ne onkoloģijai, tikai armijai.
mani klienti ir cilvēki, kuri cīnās par tiesībām dzīvot, un tā ir realitāte, LV netiek apmaksātas zāles, kuras citās ES valstīs, arī tepat kaimiņvalstīs ir bez maksas, pie mums maksā 220 000 eur gadā. Tikko bija raksts par valsts zāļu aģentūru, ka to finansē nevis no valsts budžeta, bet farmācijas kompānijas... Tā ir realitāte, cilvēks maksā nodokļus, viņam par ir polise, bet zāles viņš atļauties nevar un tas attiecas gan uz vēža slimniekiem, gan citu slimību pacientu grupām...
15.08.2024 13:44 |
 
Reitings 27370
Reģ: 06.11.2022
NIKOLAA @ 15.08.2024 13:44
mani klienti ir cilvēki, kuri cīnās par tiesībām dzīvot, un tā ir realitāte, LV netiek apmaksātas zāles, kuras citās ES valstīs, arī tepat kaimiņvalstīs ir bez maksas, pie mums maksā 220 000 eur gadā. Tikko bija raksts par valsts zāļu aģentūru, ka to finansē nevis no valsts budžeta, bet farmācijas kompānijas... Tā ir realitāte, cilvēks maksā nodokļus, viņam par ir polise, bet zāles viņš atļauties nevar un tas attiecas gan uz vēža slimniekiem, gan citu slimību pacientu grupām...

Tāpēc es rakstu, ka LV dara daudz un varētu darīt vēl vairāk, ja naudas būtu vairāk. Es nerakstu, ka LV tiek darīts viss. Bet nevar arī kliegt, ka neviens neko nesaņem, viss ir ļoti slikti. Man, piemēram, ļoti tuvs cilvēks saņem ārkārtīgi dārgas zāles par velti un gadiem. Tā arī ir realitāte.
15.08.2024 13:52 |
 
Reitings 972
Reģ: 13.05.2022
LabaDabaDa @ 15.08.2024 13:52

Tāpēc es rakstu, ka LV dara daudz un varētu darīt vēl vairāk, ja naudas būtu vairāk. Es nerakstu, ka LV tiek darīts viss. Bet nevar arī kliegt, ka neviens neko nesaņem, viss ir ļoti slikti. Man, piemēram, ļoti tuvs cilvēks saņem ārkārtīgi dārgas zāles par velti un gadiem. Tā arī ir realitāte.
procentuāli ir daudzi, kas nesaņem, es strādāju ar Stradiņu slimnīcas dk., un pacientu organizācijām, īdz ar to ir daudz info par šo, ne tikai viena cilvēka gadījums...
15.08.2024 14:13 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Sviestaciba @ 15.08.2024 13:25
Pilnībā piekrītu, skatos Spriņģes storijus par dzīvi Amerikā - bērnudārzs algas apmērā, pārtika dārga. Arī pati esmu dzirdējusi, ka medicīnas pakalpojumi tur esot dārgi, pat ar visu apdrošināšanu. Vienmēr ir lietas, ko var uzlabot Latvijā, bet mēs dzīvojam labi. Lielie bļauri pārsvarā ir cilvēki, kuri strādā mazkvalificētu darbu vai nestrādā vispār, kas ir tikai pašu vaina. Nepatīk kaut kas - ej izmācies, apgūsti arodu. Kivis jau nu tiešām būtu īstais bļauris - ej maksā nodokļus, uzturi pats savus bērnus, tad jau valstij par vienu liekēdi mazāk būs.
Atvaino,bet nebūsim tik kategoriski.Ir vajadzīgi gan pārdevēji,sētnieki,apkopēji tie ir to mazkvalificēto darbu darītāji kurus gandrīz visi augstā ranga darbinieki noniecina.Bet bez kuriem nu nekādi nevar iztikt.Arī ugunsdzēsēji,zini cik pelna?Aizskries viņi visi izskolosies baigos arodus!Super! Un tad kad tev,nedod dies,degs māja,varēsi to dzēst ar savu n-to augstāko izglītību diplomiem.Bet arī tie cilvēki slimo.Nu nevar visi būt biznesmeņi.
15.08.2024 14:38 |
 
Reitings 415
Reģ: 19.07.2017
kuranavliene @ 15.08.2024 14:38
Atvaino,bet nebūsim tik kategoriski.Ir vajadzīgi gan pārdevēji,sētnieki,apkopēji tie ir to mazkvalificēto darbu darītāji kurus gandrīz visi augstā ranga darbinieki noniecina.Bet bez kuriem nu nekādi nevar iztikt.Arī ugunsdzēsēji,zini cik pelna?Aizskries viņi visi izskolosies baigos arodus!Super! Un tad kad tev,nedod dies,degs māja,varēsi to dzēst ar savu n-to augstāko izglītību diplomiem.Bet arī tie cilvēki slimo.Nu nevar visi būt biznesmeņi.

Vai ne? Brīžiem lasu un domāju kurā pasaulē dažas dzīvo. Apmēram, ja tev nav ko ēst, apēd kūku. Man ir 2 augstākās, gadu pieredze savā arodā, bet nu vairāk par 1000€ nekad nedabūšu. Ne vienmēr tas diploms nosaka algas apmēru. Dažs labs OF pelna labāk par mūsu prezidentu. Nebūtu korupcija un bāšana kabatās, ideāli. Bet, nē. Mums pa 300 tk rupjmaizi reklamēs.
15.08.2024 14:45 |
 
Reitings 27370
Reģ: 06.11.2022
NIKOLAA @ 15.08.2024 14:13
procentuāli ir daudzi, kas nesaņem, es strādāju ar Stradiņu slimnīcas dk., un pacientu organizācijām, īdz ar to ir daudz info par šo, ne tikai viena cilvēka gadījums...

Nu, cik daudzi nesaņem? Procentuāli? 99%? 55%? Vai tomēr mazāk? Jo nav jau tā, ka LV zāles saņem 1 man personiski pazīstams cilvēks! :D
Un es neatkārtošos par visiem pārējiem valsts izdevumiem, kurus es jau uzskaitīju un kurus gan jau tu arī pati baudi pilnam mutēm.
Aicinu atgriezties pie diskusijas par kivičiem. Pārējie var dibināt jaunu diskusiju vissirslikti.lv un gaudot tur. Ieceliet Resno par goda biedru, ja varat šito tauku kluci pacelt, protams, un uz priekšu.
15.08.2024 14:45 |
 
Reitings 373
Reģ: 22.02.2024
kuranavliene @ 15.08.2024 14:38
Atvaino,bet nebūsim tik kategoriski.Ir vajadzīgi gan pārdevēji,sētnieki,apkopēji tie ir to mazkvalificēto darbu darītāji kurus gandrīz visi augstā ranga darbinieki noniecina.Bet bez kuriem nu nekādi nevar iztikt.Arī ugunsdzēsēji,zini cik pelna?Aizskries viņi visi izskolosies baigos arodus!Super! Un tad kad tev,nedod dies,degs māja,varēsi to dzēst ar savu n-to augstāko izglītību diplomiem.Bet arī tie cilvēki slimo.Nu nevar visi būt biznesmeņi.
Es Tev piekrītu par to, ka ir nepieciešami pārdevēji, sētnieki u.c. es cienu šos cilvēkus, lai gan pati šo darbu nevēlos strādāt. PAr iekšlietu struktūrām, jā, cilvēki saņem mazas algas, ja salīdzina ar to kādu darbu viņi dara. Es vairāk biju domājusi tieši par lielākajiem brēcējiem, kas piebļauj internetu, kā Kivičs, ka LV ir sūds, viss te ir pakaļā utt. Ka man ir 3 klašu izglītību nav 3tk alga utt. Vai arī algu saņemu aploksnē un brēc ka nav sociālo garantiju, ka ta tā, ka valsts par mani nespēj parūpēties.
15.08.2024 14:46 |
 
Reitings 14618
Reģ: 29.04.2022
Cilvēkiem, kam ir reāla atbildības sajūta un, kas paši strādā, maksā nodokļus, apdrošināšanas, iemaksas uzkrājumos, nav jāmeklē vainīgie baznīcā vai valdībā.
Jā, ir pasaulē daudz netaisnības.
Tādiem kā Mīziķis un viņa līdzskrējējiem, iesaku sākt ar savas dzīves sakārtošanu, pirms gudri muldēt.
Davaj atgriežamies pie pamata tēmas.
Lenox šoreiz frizētavā tikai dabūja izmazgāt un ieveidot matus. Var redzēt, ka saknes visas vienādi dzeltenas - tātad atkal pati balinājusi. Inesīte šīs pakulas vairs neņemas aprūpēt.
Un vairs jau pat filtri neglābj to ģīmi. Tur šķībs ir viss iespējamais. Lūpām kaut kādi dīvaini līkumi, uz zoda kaut kāda aiza, vaigu kauli saaug kopā ar kaklu. Viņa pati to neredz? Tur tā seja ir pilnīgi un galīgi samaitāta, mēģinot saglābt pāri palikušās kādreizējā skaistuma paliekas.
15.08.2024 15:05 |
 
Reitings 14618
Reģ: 29.04.2022
Un vēl neaizmirstam par Pūciņu! Pāris dienas mums cītīgi tika atrādīts Pūciņš No2, tik mīlīgs kaķis palicis pēc pusotra mēneša dzīves uz ielas. Vai jau atkal ir ielās?
15.08.2024 15:06 |
 
Reitings 28949
Reģ: 14.05.2023
runājot par šo visu, man Lv neapmierina kā daži (vai pat daudzi,nemāku teikt) var nerūpēties par saviem bērniem,nu nav tas normāli un lielais kviecējs lai apjēdz ka citā valstī (it īpaši Skandināvija),jau sēdētu cietumā, ja bērnam būtu tāds matu,zobu utt stāvoklis...
15.08.2024 15:07 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Sviestaciba @ 15.08.2024 14:46
Es Tev piekrītu par to, ka ir nepieciešami pārdevēji, sētnieki u.c. es cienu šos cilvēkus, lai gan pati šo darbu nevēlos strādāt. PAr iekšlietu struktūrām, jā, cilvēki saņem mazas algas, ja salīdzina ar to kādu darbu viņi dara. Es vairāk biju domājusi tieši par lielākajiem brēcējiem, kas piebļauj internetu, kā Kivičs, ka LV ir sūds, viss te ir pakaļā utt. Ka man ir 3 klašu izglītību nav 3tk alga utt. Vai arī algu saņemu aploksnē un brēc ka nav sociālo garantiju, ka ta tā, ka valsts par mani nespēj parūpēties.
Neņem ļaunā jo aizskart tevi nebija mans mērķis❤.Tev ir pilnīga taisnība,jo tieši tādi kā Kivičs un viņa plancka kuri netrādā,ja kas notiek, bļauj visskaļāk ka viņiem pienākas.
15.08.2024 15:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4248
Reģ: 31.10.2010
NIKOLAA @ 15.08.2024 13:44
mani klienti ir cilvēki, kuri cīnās par tiesībām dzīvot, un tā ir realitāte, LV netiek apmaksātas zāles, kuras citās ES valstīs, arī tepat kaimiņvalstīs ir bez maksas, pie mums maksā 220 000 eur gadā. Tikko bija raksts par valsts zāļu aģentūru, ka to finansē nevis no valsts budžeta, bet farmācijas kompānijas... Tā ir realitāte, cilvēks maksā nodokļus, viņam par ir polise, bet zāles viņš atļauties nevar un tas attiecas gan uz vēža slimniekiem, gan citu slimību pacientu grupām...

Šodien izlasot ģimenes palīdzības lūgumu ziedotājiem sponsorēt pusmiljonu vērtas zāles smagi slimajam 19 gadīgajam dēlam, no kuriem valsts atmet tikai 3% un 300 000, kas tiks iegrūsti kaut kādā bezjēdzīgā rupjmaizes programmā skolās un kas skolēniem ir pilnīgi pie kājas, tomēr pārņem sajūta, ka prioritātes te ir drusku šķērsām.
15.08.2024 15:22 |
 
10 gadi
Reitings 5158
Reģ: 05.08.2013
Sākam katrs pats ar sevi. Un tad prasām no valsts.
punkc. āmen. tēma beikta.
15.08.2024 15:36 |
 
Reitings 432
Reģ: 15.02.2022
Nēsmu es Ļena. Tikai viena neveiksmīga vistiňa kura uzrakstija lieku komentāru ar stulbu minējumu , lai redzetu atbildes 😬
15.08.2024 15:48 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Puppet @ 15.08.2024 15:48
Nēsmu es Ļena. Tikai viena neveiksmīga vistiňa kura uzrakstija lieku komentāru ar stulbu minējumu , lai redzetu atbildes ?
Nevis neveiksmīga,bet stulba! Ļoti pretīga un nožēlojama rīcība,kaut ko tādu izdomāt,lai izraisītu nākošo negāciju vilni, no abiem pļēguriem Madaras virzienā.Ej un eksperimentē citā vietā.
15.08.2024 15:53 |
 
Reitings 22023
Reģ: 16.04.2023
To vai valsts tērē naudu pareizi vai nepareizi komentēt ir tiesīgi tikai tie, kuri maksā nodokļus utt. Kiviči to nedara, tāpēc lai tur savas smirdīgās mutes ciet!
15.08.2024 15:58 |
 
Reitings 22023
Reģ: 16.04.2023
Diez kāpēc plekste nekad neietago Sinsay, bet Ralph Lauren un CK vienmēr atceras ietagot. 😁
15.08.2024 16:10 |
 
Reitings 10970
Reģ: 21.09.2023
Puppet @ 15.08.2024 15:48
Nēsmu es Ļena. Tikai viena neveiksmīga vistiňa kura uzrakstija lieku komentāru ar stulbu minējumu , lai redzetu atbildes ?
Diez kas darās cilvēka galvā, kas raksta ‘nēsmu’?
15.08.2024 16:19 |
 
Reitings 972
Reģ: 13.05.2022
Puppet @ 15.08.2024 15:48
Nēsmu es Ļena. Tikai viena neveiksmīga vistiňa kura uzrakstija lieku komentāru ar stulbu minējumu , lai redzetu atbildes ?
minējumu? Varbūt vajag nedaudz izglītoties? Autoimūno slimību pacienti nereti slimības sākumposmā lieto mega hormonu devas, ar visu no tā izrietošo...
15.08.2024 16:49 |
 
Reitings 972
Reģ: 13.05.2022
Minelūše @ 15.08.2024 15:22

Šodien izlasot ģimenes palīdzības lūgumu ziedotājiem sponsorēt pusmiljonu vērtas zāles smagi slimajam 19 gadīgajam dēlam, no kuriem valsts atmet tikai 3% un 300 000, kas tiks iegrūsti kaut kādā bezjēdzīgā rupjmaizes programmā skolās un kas skolēniem ir pilnīgi pie kājas, tomēr pārņem sajūta, ka prioritātes te ir drusku šķērsām.
tieši tā, tas tāpat kā Kariņš savulaik cēli teica, naudas ir tik daudz kā nekad un tikpat cēli notrieca un atkal naudas nav...
15.08.2024 16:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits