KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
creamy80 @ 10.01.2022 20:25
Andris - profesionāls sportists. ???

100% profesionāls aprises pierāda 😂profesionāls mēslu varitājs😂
10.01.2022 22:53 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Viņa jau nekad nav mācējusi izteikties, tāpēc ir visu laiku hi, hi, forši kolosāli. Visās intervijās par viņu iesmēja, līdz šim jau storijos arī bija tikai, foršu dienu, priecīgs prāts. Cik atceramies Andris jau live arī šai neļāva runāt, jo neko sakarīgu pateikt nevarēja. Un cik šeit ir nopludināti fragmenti no bestsellera, tad skaidrs, ka arī uz papīra viņa nespēj izpausties. Kā rakstniece mēnešiem var malt vienu un to pašu, forši, kolosāli, jauku nedēļu, priecīgu prātu:D
10.01.2022 22:55 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Manai masai ir/bija artrits. Bija,jo nu jau ir pagajushi 6/7 gadi un shobrid analizes ir ljoti labas. Pat arstejoshais arts ir izbrinits par tik labiem rezultatiem. Bet bija ljoti ljoti slikti. Sedoshs gramatveza darbs. Kad bija problemas ar artitu,viss kjermenis bija sapampis,visas locitavas un ari roku pirksti. Vinja pec darba,pec ilgam kresla pavaditam stundam,nevareja no kresla piecelties un paiet bez palidzibas. Arstejas vairakus meneshus,ari slimnica. Kad sajutas labak,atgriezas pie aktiva dzivesveida,kursh vienmer vinjai ir bijis. Atteicas no tenisa,step aerobikas, skrieshanas. Pieversas vairak udens aerobikai, pilatem un ljoti garam pastaigam. Vingro ari majas uz paklajinja. Masai 50 gados pec 2,nu jau pieaugushiem, berniem ir slaids un ljoti tvirts kjermenis ar skaistu muskulju reljefu. Un vinjai ir mazak krunkas ka tai izzavetajai vistai Kivichai. Masa nelieto nekadus vitaminus un uztura bagatinatajus iznjemot D vitaminu ziemas meneshos. Vinja uzskata,ka edot pilnvertigu, vitaminiem bagatu edienu,tadi nav vajadzigi. Un ta ir taisniba,jo vinja regulari taisa pilno asins ainu un citas analizes,lai parliecinatos par savu veselibas stavokli. Bet stulba Kivicha visus vitaminus darzenjos nogalina tos gatavojot. Spinatus un rukolu cepj un parvara brokoljus ta,ka tie izskatas pec kaut kadam kakam. Musu gjemene rukola tiek esta svaiga veida,ta pat ari spinati.Spinatus edam ari tvaicetus,,bet tur pat ar vienu minuti pietiek. Brokolji ari tiek tikai tvaiceti 3-4 minutes un tie saglaba visus vitaminus un ari skaisto zaljo krasu. Cuscus tas vispar ir PZ. Butu pievienojusi kvinoju vai bulguru,vai ari grikjus. Protams,ka tai stulbenei bus vitaminu deficits,ja vinjai vispar nav nekadas sajegas par veseligu uzturu,un forshos un vertigos vitaminus labos produktos nogalina gatavojot tos. Idiote!
10.01.2022 23:02 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Viņa ēdot veselīgi no rīta kuskuss ar sēnēm vegetas sulā un pusdienās makaroni ar dārzeņiem, bet kur tad proteīns nav uz neviena šķīvja.Makaroni no rita lidz vakaram. Ne tur kas veseligs, ne sabalansēts.
10.01.2022 23:02 |
 
Patīk
Reitings 19282
Reģ: 09.12.2015
Andris - profesionāls sportists?😁 Nē, nu, ja litrabols ir sports...
10.01.2022 23:03 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Tad kad gribas uzspridzināt sev smadzenes, paklausies Ļenkas prātuļojumus. Eksperta levelis.
"Teiksim tā, man ir sava ideoloģija par lietām. Es uzskatu, kā jau es minēju, jāsakārto sava iekšējā sistēma, un visi celulīti un citas lietas, pirmām kārtām, tas ir uzturs un kustības, kas palīdz tikt no tā vaļā vai sa(kārtot, laikam aprāvās storijs). Līdz ar to gan no vienas kompānijas, gan no otras es lietošu to kas der man, bet es arī pastāstīšu par visu pārējo, pārējām iespējām, jā jo kā jau es teicu, visu nevajag visiem cilvēkiem."
10.01.2022 23:11 |
 
Patīk
Reitings 19282
Reģ: 09.12.2015
Es vnk aizdomājos - nez, Ļenka tiešām savas sekotājas uzskata par tādām pašām mucā augušām aitām, kāda ir pati? Tās infantilās receptes...tie nesakatīgie padomi....tā glupā vāvuļošana. Kam tas vispār ir domāts, KAS ir mērķauditorija, ko cer uzrunāt?
10.01.2022 23:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
LilyLady @ 10.01.2022 23:03
Andris - profesionāls sportists?? Nē, nu, ja litrabols ir sports...

10.01.2022 23:18 |
 
Reitings 1
Reģ: 10.01.2022
Šķiet, ka Ļenka nu jau tik slinka, ka tā vietā, lai mazgātu traukus, izmanto papīra, vienreizējos. Eh...
10.01.2022 23:25 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Ļena tak arī profesionāla tenisiste...
10.01.2022 23:26 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Jajaja2 @ 10.01.2022 23:11
Tad kad gribas uzspridzināt sev smadzenes, paklausies Ļenkas prātuļojumus. Eksperta levelis.
"Teiksim tā, man ir sava ideoloģija par lietām. Es uzskatu, kā jau es minēju, jāsakārto sava iekšējā sistēma, un visi celulīti un citas lietas, pirmām kārtām, tas ir uzturs un kustības, kas palīdz tikt no tā vaļā vai sa(kārtot, laikam aprāvās storijs). Līdz ar to gan no vienas kompānijas, gan no otras es lietošu to kas der man, bet es arī pastāstīšu par visu pārējo, pārējām iespējām, jā jo kā jau es teicu, visu nevajag visiem cilvēkiem."

Tipiskais Lienes nepārliecinātais runas stils. Pasaka kaut ko un uzreiz, "bet tas jau kā kuram, es jau nesaku, ka visiem, varbūt citiem kaut kas cits....".
Nekādas pārliecības, vienmēr glumi attaisnojas. Kā pārdevēja - nepārliecina.
Protams var iet caur savu prizmu. Bet template jāņem cits runai. Ķip
"Gribu pastāstīt par . Dabīgas/organiskas/superfood sastāvdaļas, palīdzot izvadīt ļaunos ķermeņa škidrumus, kas iezogas locītavās, kafiju dzerot. MAN Ļoti palīdzēja. Esmu nometusi, 2 kg kopš šī rīta, no tualetes poda neatejot. Iesaku pamēģināt visām, kurām liekas, ka šķidrumi traucē organismā. Dalieties savā pieredzē un rakstiet man. "
Nevis Ļenkas ķipa vāvuļošana uz riņķi. Aptuveni sapratu, ka ir artrīts un burpees nevar DAŽKĀRT palēkāt, un Ļenkai ir svarīgi kaut kāda suņa pēc tie "militārie vingrojumi" (Ļenkas citāts). Un Bear Grylls ir baigā autoritāte? Un tāpēc tie kolagēni un augļu tabletes? HVZ.
10.01.2022 23:26 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
“1994. gadā Raimonds Fūrmanis, Andris Kivičs, Aigars Vītols, Jānis Baumerts kļuva par “Reebok Blacktop” pasaules čempioniem U18 vecuma grupā”.
Un beidzis tak Sporta akadēmiju, lai tur vai kā 😉
10.01.2022 23:33 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
NL savām bitītēm kaut kādu sarkanu vaigu Blush iešķiebis? Baigi tumšs un izskatās nepārāk.
10.01.2022 23:38 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Anta2021 @ 10.01.2022 23:33
“1994. gadā Raimonds Fūrmanis, Andris Kivičs, Aigars Vītols, Jānis Baumerts kļuva par “Reebok Blacktop” pasaules čempioniem U18 vecuma grupā”.
Un beidzis tak Sporta akadēmiju, lai tur vai kā ?
tas tak pagājušajā gadsimtā..tad viņai vajadzēja rakstīt izbijis sportists. Tagad viņš tikai glāzītes cilā.
10.01.2022 23:38 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
LaikamGarlaicigi @ 10.01.2022 23:26

Tipiskais Lienes nepārliecinātais runas stils. Pasaka kaut ko un uzreiz, "bet tas jau kā kuram, es jau nesaku, ka visiem, varbūt citiem kaut kas cits....".
Nekādas pārliecības, vienmēr glumi attaisnojas. Kā pārdevēja - nepārliecina.
Protams var iet caur savu prizmu. Bet template jāņem cits runai. Ķip
"Gribu pastāstīt par . Dabīgas/organiskas/superfood sastāvdaļas, palīdzot izvadīt ļaunos ķermeņa škidrumus, kas iezogas locītavās, kafiju dzerot. MAN Ļoti palīdzēja. Esmu nometusi, 2 kg kopš šī rīta, no tualetes poda neatejot. Iesaku pamēģināt visām, kurām liekas, ka šķidrumi traucē organismā. Dalieties savā pieredzē un rakstiet man. "
Nevis Ļenkas ķipa vāvuļošana uz riņķi. Aptuveni sapratu, ka ir artrīts un burpees nevar DAŽKĀRT palēkāt, un Ļenkai ir svarīgi kaut kāda suņa pēc tie "militārie vingrojumi" (Ļenkas citāts). Un Bear Grylls ir baigā autoritāte? Un tāpēc tie kolagēni un augļu tabletes? HVZ.
vot, man tava reklāma patika, vismaz inčīga. Pirkt nepirktu, bet vismaz neaizmigtu kā pie Ļenkas smadzeņu laužņiem.
10.01.2022 23:40 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
KOLOSĀLU visiem dieniņu! 😘♥🌷
11.01.2022 09:04 |
 
Patīk
Reitings 19282
Reģ: 09.12.2015
30 gadus vecs čempiona tituls un 20 gadus atpakaļ pabeigta Sporta akadēmija, pēc kuras ne diena nav strādāta sportā, nepadara cilvēku par profesionālu sportistu uz atlikušo dzīvi. Kivičs sen jau ir BIJUŠAIS sportists, tāpat kā viņš ir izbijis mūziķis un Liene - izbijusi sabiedrības dāma. Šodien Kivičs ir mežstrādnieks un sūdīgs krogus muzikants, bet Lienīte - bezdarbniece ar stāžu. Un nekādi izbijuši tituli nemazina to, ka abi tagad ir parastas pelēkas pakaļas.😁
11.01.2022 09:39 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
LilyLady @ 11.01.2022 09:39
30 gadus vecs čempiona tituls un 20 gadus atpakaļ pabeigta Sporta akadēmija, pēc kuras ne diena nav strādāta sportā, nepadara cilvēku par profesionālu sportistu uz atlikušo dzīvi. Kivičs sen jau ir BIJUŠAIS sportists, tāpat kā viņš ir izbijis mūziķis un Liene - izbijusi sabiedrības dāma. Šodien Kivičs ir mežstrādnieks un sūdīgs krogus muzikants, bet Lienīte - bezdarbniece ar stāžu. Un nekādi izbijuši tituli nemazina to, ka abi tagad ir parastas pelēkas pakaļas.?

nuu vispār, bez mums viņi būtu nekas 😂
11.01.2022 09:42 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Piedāvāju Ļenkai receptīti kā pagatavot vistiņu ar saldētajie dārzeņiem.
Vistiņu sagriež gabalos, noskalo auksta ūdenī, nosusina un ierīvē ar pipariem.
Vistas gabalus kopa ar sagrieztu sīpolu apcep eļļā.
Pielej vīnu, pieliek dārzeņu maisījumu un šampinjonus.
Traukam uzliek vāku un uz lēnas uguns sautē apmēram 35 - 40 minūtes.
Kad vista mīksta, pieliek sāli un piparus.
Kārto uz šķīvja un rotā ar viegli apceptām tomātu šķēlītēm.
Pasniedz ar vārītiem rīsiem.
Tikai bildi neprotu pievienot.
11.01.2022 10:07 |
 
Patīk
Reitings 19282
Reģ: 09.12.2015
alex48 @ 11.01.2022 10:07
Piedāvāju Ļenkai receptīti kā pagatavot vistiņu ar saldētajie dārzeņiem.
Vistiņu sagriež gabalos, noskalo auksta ūdenī, nosusina un ierīvē ar pipariem.
Vistas gabalus kopa ar sagrieztu sīpolu apcep eļļā.
Pielej vīnu, pieliek dārzeņu maisījumu un šampinjonus.
Traukam uzliek vāku un uz lēnas uguns sautē apmēram 35 - 40 minūtes.
Kad vista mīksta, pieliek sāli un piparus.
Kārto uz šķīvja un rotā ar viegli apceptām tomātu šķēlītēm.
Pasniedz ar vārītiem rīsiem.
Tikai bildi neprotu pievienot.

Vegetu pieliek, VEGETU, nevis sāli un piparus. Sāli Lienīte nelieto, jo viņai ir iedomu artrīts.
11.01.2022 10:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits