KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
13.08.2021 12:50 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Laikam atkal uzsēdies uz korķa
13.08.2021 12:53 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Nu saprotu, ka visas te aizstāv Madaru, bet tiešām, ko pandēmbijas laikā, kad viss bija ciet, Madara varēja darīt nakts laikā ? :D Nu noliekam niknumu pret Kivi malā! :D Es nezinu, bet man neliekas ok, tik mazas meitenes atstāt dzīvoklī vienas uz nakti , kaut ar visām aplikācijām!
13.08.2021 12:54 |
 
Reitings 4869
Reģ: 19.09.2016
Viņš jau nu varēja, ja publicē, tad visu publicēt. Citādi nesmuki sanāk, ka nogriezts ir tieši interesantākajā vietā, kur Madara sāk skaidrot, kādēļ nevedīs uz Rīgu.
13.08.2021 12:54 |
 
Reitings 29
Reģ: 05.08.2021
Andrim būtu jāsaprot, ka nekas tāpat nenotiek. Visiem kaut kad pacietības mēram pienāk gals.
Un jebkura normāla sieviete nelaistu bērnus uz tādu pritonu, kāds ir pie tiem abiem.
13.08.2021 12:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kivis kā vienmēr, apgriež sarakstes tā, lai informācija būtu viņa pusē. SūC ar to!
Bet piekrītu Kivim vienā lietā, tik mazas meitene nav jāatstāj vienas pašas mājās naktī! Tas ir bezatbildīgi!
13.08.2021 12:57 |
 
Patīk
Reitings 22495
Reģ: 27.01.2021
Nemierīgā @ 13.08.2021 12:54
Nu saprotu, ka visas te aizstāv Madaru, bet tiešām, ko pandēmbijas laikā, kad viss bija ciet, Madara varēja darīt nakts laikā ? :D Nu noliekam niknumu pret Kivi malā! :D Es nezinu, bet man neliekas ok, tik mazas meitenes atstāt dzīvoklī vienas uz nakti , kaut ar visām aplikācijām!
bet reāli, ko viņai darīt? bez izglītības, bez stabila darba, jo bērnus audzinājusi, Kivis noteikti nemaksā tik daudz, lai reāli varētu normāli gan bērnus, gan sevi, gan dzīvesvietu uzturēt. noteikti šajā situācijā ir vainīgas abas puses, bet nekādi nespēju vainot Madaru par to, ka viņa centās jebkādā veidā gūt līdzekļus, lai rūpētos par savām meitām. nedod Dievs šo piedzīvot nevienai sievietei, kad tēviņš aizskrien pie lētas blozgas, atstājot sievieti vienu ar maziem bērniem.
bez tam meitenes nav nemaz TIK mazas, ja jau pēc likuma var atstāt jau no 7 gadu vecuma + tur ir divas meitenes, ne viena. nav ideālākais variants, bet ārkārtas gadījumā citu variantu nav. un pēc sarakstēm var saprast, ka Madara arī visu laiku meitenes čekoja, pasūtīja ēdienu utt + nepazuda uz 24h vai vairāk, bet bija mājās, kaut vēlu naktī.
13.08.2021 13:00 |
 
Reitings 4869
Reģ: 19.09.2016
Nu nedomāju ka Madara darīja kaut ko TĀDU. Drīzāk kādā bārā piestrādāja un negrib nevienam to stāstīt.
13.08.2021 13:06 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
TeaPot @ 13.08.2021 13:00
bet reāli, ko viņai darīt? bez izglītības, bez stabila darba, jo bērnus audzinājusi, Kivis noteikti nemaksā tik daudz, lai reāli varētu normāli gan bērnus, gan sevi, gan dzīvesvietu uzturēt. noteikti šajā situācijā ir vainīgas abas puses, bet nekādi nespēju vainot Madaru par to, ka viņa centās jebkādā veidā gūt līdzekļus, lai rūpētos par savām meitām. nedod Dievs šo piedzīvot nevienai sievietei, kad tēviņš aizskrien pie lētas blozgas, atstājot sievieti vienu ar maziem bērniem.
bez tam meitenes nav nemaz TIK mazas, ja jau pēc likuma var atstāt jau no 7 gadu vecuma + tur ir divas meitenes, ne viena. nav ideālākais variants, bet ārkārtas gadījumā citu variantu nav. un pēc sarakstēm var saprast, ka Madara arī visu laiku meitenes čekoja, pasūtīja ēdienu utt + nepazuda uz 24h vai vairāk, bet bija mājās, kaut vēlu naktī.

Cik var malt par to izglītību. Tad lai ņem un mācās pa naktīm, nevar uz Andri novelt to, ka viņa ir stulba. Nu camon! Ja naktīs var riņķī skraidīt, tad kur problēma paņemt grāmatas rokās un kaut ko izmācīties? Vai tad viņa viena pamestā sieviete? Nu taču nē! Tagat visas kuras pametīs naktīs ar apšaubāmām lietām nodarbosies ? Es pazīstu tādas "naivās lauku" meitenes, bez diršanas- lielākās slampas un dirsējas. Tas ir kaut kas, kas viņām šūpulī iebliezts. Jo taču naivas un godīgas, bet kas tur īstenībā darās- Oi ! :D Madarai patīk tā upura loma, un pati savas huiņas neredz! Okej Andris ir nodzēries, Ļenka sagājusi ķīselī, bet Madara taču viņus pazīst labāk kā mēs, kāpēc līdz cilvēki nesāka runāt, Madarai bija po Ka Andris dzer un savu krānu tautai atrāda? Normāla sieviete jau pašā saknē to visu būtu nocirtusi ! Skaidrs ka Madara GRIB skraidīt riņķī un izbaudīt jaunību kuru Kivis viņai atņēma uzbliežot meitenes, bet tagat cieš tikai meitenes , neviens cits! Bail domāt kas viņām galvā notiek ! Tur ir sadirsta psihe no starta!
13.08.2021 13:09 |
 
Patīk
Reitings 22495
Reģ: 27.01.2021
ja nemaldos, Kivis uztaisīja tikai 9 storijus, kur tad 10tais?? 😀
13.08.2021 13:09 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Nav_vispar @ 13.08.2021 13:06
Nu nedomāju ka Madara darīja kaut ko TĀDU. Drīzāk kādā bārā piestrādāja un negrib nevienam to stāstīt.
Covid laikā? Bārā ? :D
13.08.2021 13:09 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Nu abi reāli kapeiku pi****
Ja man bijušais vīrs maksātu 300-400€ Alimentus, sorry, kas tā vispār par naudu, tas ir necik. Par to vien, ka būtu mani pametis ar diviem bērniem un pašai jāperas, jāstrādā, mājas solis, bērni jāizvadā uz skolu/pulciņiem, apģērbs, ēdiens un par to daži simti. Tas jau saknē nav normāli.
13.08.2021 13:10 |
 
Patīk
Reitings 22495
Reģ: 27.01.2021
Nemierīgā @ 13.08.2021 13:09

Cik var malt par to izglītību. Tad lai ņem un mācās pa naktīm, nevar uz Andri novelt to, ka viņa ir stulba. Nu camon! Ja naktīs var riņķī skraidīt, tad kur problēma paņemt grāmatas rokās un kaut ko izmācīties? Vai tad viņa viena pamestā sieviete? Nu taču nē! Tagat visas kuras pametīs naktīs ar apšaubāmām lietām nodarbosies ? Es pazīstu tādas "naivās lauku" meitenes, bez diršanas- lielākās slampas un dirsējas. Tas ir kaut kas, kas viņām šūpulī iebliezts. Jo taču naivas un godīgas, bet kas tur īstenībā darās- Oi ! :D Madarai patīk tā upura loma, un pati savas huiņas neredz! Okej Andris ir nodzēries, Ļenka sagājusi ķīselī, bet Madara taču viņus pazīst labāk kā mēs, kāpēc līdz cilvēki nesāka runāt, Madarai bija po Ka Andris dzer un savu krānu tautai atrāda? Normāla sieviete jau pašā saknē to visu būtu nocirtusi ! Skaidrs ka Madara GRIB skraidīt riņķī un izbaudīt jaunību kuru Kivis viņai atņēma uzbliežot meitenes, bet tagat cieš tikai meitenes , neviens cits! Bail domāt kas viņām galvā notiek ! Tur ir sadirsta psihe no starta!
Tu runā tā, it kā "kaut ko izmācīties" varētu pa trīs naktīm, ceturtajā atrast labu darbu un piektajā jau viss ir super :D u have a point, bet šajā gadījumā noteikti vieglāk bija tas pats bāra darbs vai kas nu viņai tur bija, nedomāju, ka to viņa plānoja kā mūžīgu variantu, drīzāk lai kaut kā galus var savilkt.
13.08.2021 13:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
AlienGirl @ 13.08.2021 12:57
Andrim būtu jāsaprot, ka nekas tāpat nenotiek. Visiem kaut kad pacietības mēram pienāk gals.
Un jebkura normāla sieviete nelaistu bērnus uz tādu pritonu, kāds ir pie tiem abiem.

Tieši tā, ja otrs vecāks, pie kā ciemojas bērni nevar nodrošināt katram bērnam savu gultu vai kaut vai atsevišķu gultu, kur pārnakšņot, bet lielās, ka viņi visi guļ lielajā dīvānā - tas neko labu neliecina un tas nav normāli! 😅😂
13.08.2021 13:14 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
VIP @ 13.08.2021 13:10
Nu abi reāli kapeiku pi****
Ja man bijušais vīrs maksātu 300-400€ Alimentus, sorry, kas tā vispār par naudu, tas ir necik. Par to vien, ka būtu mani pametis ar diviem bērniem un pašai jāperas, jāstrādā, mājas solis, bērni jāizvadā uz skolu/pulciņiem, apģērbs, ēdiens un par to daži simti. Tas jau saknē nav normāli.
Kas tā par huiņu ? Latvijā minimālā alga ir 500€ ! Ko jūs no tā Kivi gribat ? Viņam pat sava dzīvokļa nav, ne sava auto. Ne sūda viņam Nav . tie 400€ ir krietni virs minimuma ! Cik tad Madara tērē meitenēm? Es pateikšu kā ir !
Madara sagāja ar Kivi jo viņš bija slavens mākslinieks, lauku naivā meiča domāja, ka nu tik būs, peldēs naudā, mīlestība plauks, viņai bija pie kājas, ka Kivis ir krietni vecāks, precējies un šķīries, viņai bija pajebaķ , ka šis ir klapējis savas sievas un kaut kur pa pasauli klaiņo viņa dēls! Tas viss viņai bija pie pakaļas! Ko viņa gaidija ? Protams ka tas jefelis aizskrēja tālāk, protams, ka ja viņam ar galvu nav viss ok, tad arī nebūs. Padzīvoja tos gadus izlikdamies par to kas viņš nav, un ar to pietika! Man besī , ka Madara sevi taisa par svēto, man riņķī ir meitenes kuras no sākta gala ar bēenu uz rokām vienas sitās, gan skolas beidz, gan darbu strādā! Madarai patika sēdēt un neko nedarīt, paļauties uz papiņu Kivičīti! Nu neesat taču tik naivas. Tā kaza taču zināja uz ko iet! Un viņas jaunā izvēle Jančuks , jau nu vien parāda , ka nekāda apdāvinātā viņa viss mums nav.
Tiešām bail, ka meitenes nenonāk beigās bērnu namā! Iespējams tāpēc Madara satrakojās, jo zin, ka pie pašas jau arī nekāda paradīze meitenēm nav.
13.08.2021 13:18 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
TeaPot @ 13.08.2021 13:09
ja nemaldos, Kivis uztaisīja tikai 9 storijus, kur tad 10tais?? ?

Kivis, iespējams, neprot skaitīt!
13.08.2021 13:19 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Nu bet Madara taču pati saka "šodien pastradāšu vēlak, lai nakamnedēļ mierīgāk". ja vina tiešām darītu to, ko tas pļēgurs tur mēģina pateikt, tad tam teikumam īsti nebūtu nekāda sakara, jo diezin vai ir klienti, kas saka "a davaj šodien nopišamies divreiz, lai nākamnedēļ tev brīvāks". Ir taču darbi ofisos, visādas atskaites, gramatvedības, auditi, noliktavas, veikali, pakošanas un vēl visādi darbi, kur mierīgi var iedomāties tādus scenārijus. Varbūt kādam draugam ir kāds privāts bizness, kur šī piestrāda un palīdz? Ko jūs domatu, ja vīrietis teiktu, ka vēlas naktis jāstrādā? Arī pirmā doma būtu, ka strādā par prostitūtu? Tas ir seksisms un misogīnija Madarai uzreiz ko tādu piešūt, kad vienīgais pierādījums ir tas, ka viņa pāris naktis vēlu atnāca mājās.
nesaku, ka Madara ir paraugmamma vai paraugcilveks, bet nu sākt viņai viso ko piedēvēt tikai tapēc, ka tie alkāni ieliek pāris storijus ar apgrieztiem screenshotiem, ir mazliet bēdīgi.
13.08.2021 13:19 |
 
Reitings 2003
Reģ: 21.11.2017
Nu ir taču arī citi darbi, ne tikai bāri un prostitūcija. Noliktavas, apkopējiem, uzpildes stacijas
13.08.2021 13:19 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Nu man liekas, ka ja arī butu Madara ideāla, ar izglītību un darbu, tāpat tāds Kiva visu ko sadzejotu un nolmelnotu.
Sanāk Kiva var pa naktīm dauzīties apkārt a Madarai jaludz, lai varētu to darīt.
Neēsmu madara pusē, man viņa īsti nesimpatizē, bet nu ir viņa daudz neidevīgākā situācijā visu šo šķiršanās laiku.
13.08.2021 13:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
TeaPot @ 13.08.2021 13:12
Tu runā tā, it kā "kaut ko izmācīties" varētu pa trīs naktīm, ceturtajā atrast labu darbu un piektajā jau viss ir super :D u have a point, bet šajā gadījumā noteikti vieglāk bija tas pats bāra darbs vai kas nu viņai tur bija, nedomāju, ka to viņa plānoja kā mūžīgu variantu, drīzāk lai kaut kā galus var savilkt.

Tik pat labi, Madara arī varēja pa naktīm tīrīt swedbankas ofisus (zinu, ka ir tāds darbs, jo draudzenes mamma tā kādreiz piestrādāja )
vai tik pat labi viņa varēja strādāt pa naktīm tajos online kazino, jo cik zinu, tad nakts maiņas apmaksā labāk. Un Madaras gadījumā, lai savilktu galus kopā, tas būtu tikai loģisks scenārijs, kā arī , cilvēki parasti nelepojas un nelielās ar tādiem darbiem.
Tāpēc neuzskatu, ka nakts maiņu darbs, uzreiz nozīmē eskortu utt. :D
13.08.2021 13:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!