KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1460
Reģ: 03.03.2020
Nemierīgā @ 04.08.2021 14:52

Taču ja cilvēkam ir smadzenes , var kaut ko izdomāt. Kaut ieķīlāt Mātes māju pirmajai iemaksai lai sanāk, nu laikam jums te visiem īres dzīvoklis, ja domājat, ka kaut jo iegādāties ir neiespējamā misija. Kaut kā pašnidarbinātais iemaksā nodokļus, krāj bankā naudu, lai visu laiku tur ir plusā, varianti ir , tikai protams- ja prot lietot smadzenes. Vēl taču ir izpirkuma tiesības, ja pilnīgi neko savādāku nevar izdomāt. Ak un vēl- kā daudzi vīrieši dara! Aizbrauc uzstrādā gadus divus ārzemēs un nopērc! Nezinu kādi jums flinstoni riņķī, ja nejēdzat neko par īpašumu iegādi un visi grāba pārtikas pakas, es neko tādu sev apkārt neredzu.

Es konkrēti par Andra gadījumu runāju,nevis vispārīgi. Nekad nav bijis tik nobriedis,lai spētu pieņemt kādu atbildīgu lēmumu.
04.08.2021 15:00 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Nemierīgā @ 04.08.2021 14:39
Man vēmiens nāk gan no Lienes , gan Andra gan Madaras. Viņi visi trīs nav normāli! Madara varēja turpināt klusēt, tas vien , ka kaut ko taisnojas, liek domāt , ka ir par ko taisnoties. Un neuzskatu, ka tā biežā meiteņu atstāšana mājās uz nakti ir normāla parādība! Visi trīs viņi ir neadekvāti. Patiesībā nožēlojami, ka šādai insta mammai viss kas ir, ir ex vīra uzvārds un īres dzīvoklis. Būtu Madarai prāts, būtu pielauzusi Kivi nevis uz ceļojumiem, bet uz normālas ģimenes mājvietas iegādi. Vai Madara cer uz Kivja muterītes hatonu ? Lai tur vai kas, bet māli viņiem galvā, kas tā par tupo domāšanu, kur Kivis ar Madaru dzīvoja? Rīgā taču ?! Un šitas par tām pārtikas pakām... Man pazīstamie neviens neņēma tās pakas, kaut nav milionāri. nevienam nesagādāja grūtības pandēmijas laikā bērnus pabarot. Izskatās , ka Madarai un Andžum gan tā švakāk. Nu traka situācija, aiz skaistajām bildēm nepateiksi nemaz, kas par bomzību tur apakšā notiek. Neizbrīna , ka tiešām tur tukšs ledusskapis bijis ..

Nu ja mani apvainotu, es taisnotos ar analogiskiem panemieniem.
04.08.2021 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Labs komentārs 🤣
04.08.2021 14:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Susurrrrrs @ 04.08.2021 14:23
Man šķiet, ka pēc Lienes 10 dienām klosterī un sasistās galvas ar krēslu šie sagāja atkal kopā, jo Liene jau bija stāvoklī.
Visdrīzāk šie koda un drāzās bez izsargāšanās, ieņēma Miu pārpālī, pārdzēra jēgu vairākas dienas pēc kārtas, Kiva sāka vicināties ar krēslu, šī aiztesa pie radiem, lai glābj, radi ieliek klosterī, šī pēc 10 dienām konstatē, ka stāvoklī, fiksi lien ārā no klostera un skrien atpakaļ pie Kivas. Kiva apsola vairs ar krēsliem nevicināties, pēc 3 mēn šie apprecas, kad šai jau neliels vēderiņš redzams un sāk tēlot laimīgo, bērnu gaidošo ģimeni.
Ja nebūtu ielidojusi, varbūt vēl būtu apsvērusi laicīgi notīties, kamēr nav nosista.

😁😁😁
Paskatīsies hronoloģiju šim stāstam no interneta dzīlēs pieejamās informācijas.
19.09.2019. Andris iekausta Lieni Bowlero centrā, Lienei septiņas šuves galvā, asinis tek pār seju, Lienes blondie mati nokrāsojušies asins krāsā, aizved ar ātrajiem, ir liecinieki. Andris nav redzams pie apvāršņa, pametis notikuma vietu. Abi personāži bija manāmi iereibuši, pēc liecinieki teiktā, alkohola dvinga bija jūtama.
20.09.2019. Andris ar Lieni atkal publiski sastrīdas, šoreiz pie Latvijas Nacionālā teātra, to redz liecinieki un Lienes radinieki. Andris pamet Lieni pie teātra ieejas (labi, ka ne pie altāra).
21.09.2019. Liene pazūd "bez pēdām" uz 12 dienām. Trakas lietas!
21.09.2019. - 02.10.2019. Andris izmisīgi meklē Lieni 12 dienas, kura paslēpusies "Liepājas klosterī" (5 dienas klosterī, tad 7 dienas Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā). Meklējot savu mīļoto Lieni, Andris nespēj bez viņas dzīvot un Andrim notiek sirdstrieka, tiek izsaukta Ātrā palīdzība (Andris paspēj uztaisīt selfiju Ātrās palīdzības automašīnā un par to paziņot visai plašajai pasaulei).
03.10.2019. Liene ir ATRADUSIES! ALELUJA!
No 03.10.2019. trakais atkalredzēšanās sekss? 13 orgasmi? Alkohols! Kaisle! Jūtas! Mīlestība! Kā rezultātā ir "mīlas auglis".
03.01.2020. Andris un Liene sarakstās Dzimtsarakstu nodaļā.
06.07.2020. Piedzima Mia. Veselību, laimi, mīlestību!
* Šī ir tikai mana versija, balstoties uz internetā publicēto informāciju par abu mīlnieku dzīves gaitām.
04.08.2021 14:54 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
BellaCiao @ 04.08.2021 14:43
Oj,nu nemuldi niekus,man visi pazīstamie ņēma tās pakas, un neviens nav mazturīgie. Un kā Andris varēja nopirkt Madarai dzīvokli? Domā,tas maksā tik pat,cik ceļojums? Viņam taču nekad nav bijuši normāli oficiālie ienākumi,lai kredītu paņemtu. Jeb,Tu domā,ka mūziķi tik daudz pelna,lai sakrātu naudu dzīvoklim bez kredīta? ?

Taču ja cilvēkam ir smadzenes , var kaut ko izdomāt. Kaut ieķīlāt Mātes māju pirmajai iemaksai lai sanāk, nu laikam jums te visiem īres dzīvoklis, ja domājat, ka kaut jo iegādāties ir neiespējamā misija. Kaut kā pašnidarbinātais iemaksā nodokļus, krāj bankā naudu, lai visu laiku tur ir plusā, varianti ir , tikai protams- ja prot lietot smadzenes. Vēl taču ir izpirkuma tiesības, ja pilnīgi neko savādāku nevar izdomāt. Ak un vēl- kā daudzi vīrieši dara! Aizbrauc uzstrādā gadus divus ārzemēs un nopērc! Nezinu kādi jums flinstoni riņķī, ja nejēdzat neko par īpašumu iegādi un visi grāba pārtikas pakas, es neko tādu sev apkārt neredzu.
04.08.2021 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
BellaCiao ja Kivis nebūtu sasmērējies publiski un izķēzījis savu vārdu, turpinātu radīt jauku mūziku, neārdītos un nedzertu savos končos, turpinātu vadīt Rampas ugunis tad būtu gan smuki iekrājis, gan oficiāli ienākumi būtu, bet viņam to nevajag, viņš dzīvo brīvi - končos dzer, izrunājas, instagram taisa šovu un iesaista savus bērnus.
04.08.2021 14:48 |
 
Reitings 1460
Reģ: 03.03.2020
Oj,nu nemuldi niekus,man visi pazīstamie ņēma tās pakas, un neviens nav mazturīgie. Un kā Andris varēja nopirkt Madarai dzīvokli? Domā,tas maksā tik pat,cik ceļojums? Viņam taču nekad nav bijuši normāli oficiālie ienākumi,lai kredītu paņemtu. Jeb,Tu domā,ka mūziķi tik daudz pelna,lai sakrātu naudu dzīvoklim bez kredīta? 😂
04.08.2021 14:43 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Man vēmiens nāk gan no Lienes , gan Andra gan Madaras. Viņi visi trīs nav normāli! Madara varēja turpināt klusēt, tas vien , ka kaut ko taisnojas, liek domāt , ka ir par ko taisnoties. Un neuzskatu, ka tā biežā meiteņu atstāšana mājās uz nakti ir normāla parādība! Visi trīs viņi ir neadekvāti. Patiesībā nožēlojami, ka šādai insta mammai viss kas ir, ir ex vīra uzvārds un īres dzīvoklis. Būtu Madarai prāts, būtu pielauzusi Kivi nevis uz ceļojumiem, bet uz normālas ģimenes mājvietas iegādi. Vai Madara cer uz Kivja muterītes hatonu ? Lai tur vai kas, bet māli viņiem galvā, kas tā par tupo domāšanu, kur Kivis ar Madaru dzīvoja? Rīgā taču ?! Un šitas par tām pārtikas pakām... Man pazīstamie neviens neņēma tās pakas, kaut nav milionāri. nevienam nesagādāja grūtības pandēmijas laikā bērnus pabarot. Izskatās , ka Madarai un Andžum gan tā švakāk. Nu traka situācija, aiz skaistajām bildēm nepateiksi nemaz, kas par bomzību tur apakšā notiek. Neizbrīna , ka tiešām tur tukšs ledusskapis bijis ..
04.08.2021 14:39 |
 
Reitings 119
Reģ: 20.07.2021
Susurrrrrs @ 04.08.2021 14:23
Man šķiet, ka pēc Lienes 10 dienām klosterī un sasistās galvas ar krēslu šie sagāja atkal kopā, jo Liene jau bija stāvoklī.
Visdrīzāk šie koda un drāzās bez izsargāšanās, ieņēma Miu pārpālī, pārdzēra jēgu vairākas dienas pēc kārtas, Kiva sāka vicināties ar krēslu, šī aiztesa pie radiem, lai glābj, radi ieliek klosterī, šī pēc 10 dienām konstatē, ka stāvoklī, fiksi lien ārā no klostera un skrien atpakaļ pie Kivas. Kiva apsola vairs ar krēsliem nevicināties, pēc 3 mēn šie apprecas, kad šai jau neliels vēderiņš redzams un sāk tēlot laimīgo, bērnu gaidošo ģimeni.
Ja nebūtu ielidojusi, varbūt vēl būtu apsvērusi laicīgi notīties, kamēr nav nosista.

Šim nevar nepiekrist. Iespējams, ja nebūtu stāvoklī, būtu turpinājusi savu ārstēšanu un aizgājusi no Andra. Bet līdz ko uzzināja, ka gaida, tad piedeva visu un labāk tēlot laimīgo ģimeni, nekā atzīt ka visiem bija taisnība par viņu savienību ( arī ģimenei). Un otrs, kur viņa viena liktos ar bērnu? Jau tad visi bija no viņas atteikušies..Viņa uzskatīja, ka vieglāk ir aiziet atpakaļ un bērns visu mainīs ( tipiskā domāšana), bet toties būs pajumte virs galvas un būs pabarota.
04.08.2021 14:38 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Chikitita @ 04.08.2021 14:28
Ar par Susurrra ierakstu pārņirdzos ? Kivis simpt punkt kaut ko gatavo šobrīd.

Un tas noteikti nav rosols😂😂😂
04.08.2021 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
Ar par Susurrra ierakstu pārņirdzos 😁 Kivis simpt punkt kaut ko gatavo šobrīd.
04.08.2021 14:28 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Susurrrrrs @ 04.08.2021 14:23
Man šķiet, ka pēc Lienes 10 dienām klosterī un sasistās galvas ar krēslu šie sagāja atkal kopā, jo Liene jau bija stāvoklī.
Visdrīzāk šie koda un drāzās bez izsargāšanās, ieņēma Miu pārpālī, pārdzēra jēgu vairākas dienas pēc kārtas, Kiva sāka vicināties ar krēslu, šī aiztesa pie radiem, lai glābj, radi ieliek klosterī, šī pēc 10 dienām konstatē, ka stāvoklī, fiksi lien ārā no klostera un skrien atpakaļ pie Kivas. Kiva apsola vairs ar krēsliem nevicināties, pēc 3 mēn šie apprecas, kad šai jau neliels vēderiņš redzams un sāk tēlot laimīgo, bērnu gaidošo ģimeni.
Ja nebūtu ielidojusi, varbūt vēl būtu apsvērusi laicīgi notīties, kamēr nav nosista.
Šis tik smieklīgi pateikts 😂😂😂😂
04.08.2021 14:25 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Man šķiet, ka pēc Lienes 10 dienām klosterī un sasistās galvas ar krēslu šie sagāja atkal kopā, jo Liene jau bija stāvoklī.
Visdrīzāk šie koda un drāzās bez izsargāšanās, ieņēma Miu pārpālī, pārdzēra jēgu vairākas dienas pēc kārtas, Kiva sāka vicināties ar krēslu, šī aiztesa pie radiem, lai glābj, radi ieliek klosterī, šī pēc 10 dienām konstatē, ka stāvoklī, fiksi lien ārā no klostera un skrien atpakaļ pie Kivas. Kiva apsola vairs ar krēsliem nevicināties, pēc 3 mēn šie apprecas, kad šai jau neliels vēderiņš redzams un sāk tēlot laimīgo, bērnu gaidošo ģimeni.
Ja nebūtu ielidojusi, varbūt vēl būtu apsvērusi laicīgi notīties, kamēr nav nosista.
04.08.2021 14:23 |
 
Reitings 119
Reģ: 20.07.2021
Mazaa15 @ 04.08.2021 13:56
Jums nešķiet, sakritība vai kā. Andris atšuva Lienes meitas, labi ka prom, sāka abi uzdzīvot, ne vienam, ne otram tie bērni bij vajadzīgi. Un tad, sākās peripētijas, ar bāreņtiesu, ka jāmaksā alimenti Lienei, pārdeva dzīvokli.. Šī bij stāvoklī un pēkšņi, sāka tēlot ģimenes cilvēkus ar bildēm un dikten pareizie. Sakritība hmm... Man vispār, tās ģimeniskās Andra bildes ir tik samākslots instagramam un Facebook liekas,lai redz Ārens un Lienes meitas skatās, re nav jau tā, ka runā, mums ir ar izklaides, esam pēkšņi balti un pūkaini.

Es domāju, ka Lienes grūtniecība abus drusku nosēdināja uz miera soliņa. Tad Liene pati nevarēja dzert un liekas, ka Andža ar drusku apstājās ar alko. Nu pagājis gads..īstā daba spraucas pa vīlēm laukā. Un es nedomāju, ka tieši tā bilde facebook bija vienīgais iemesls. Es domāju, ka tas Madarai pielika punktu un viņa vēlējās drusku saņemt grožus. Tas Andžulim nepatika vai tieši otrādi patika, jo uz visa šī fona spēja uztaisīt atkal tādu haipu! .
04.08.2021 14:03 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Mazaa15 @ 04.08.2021 13:56
Jums nešķiet, sakritība vai kā. Andris atšuva Lienes meitas, labi ka prom, sāka abi uzdzīvot, ne vienam, ne otram tie bērni bij vajadzīgi. Un tad, sākās peripētijas, ar bāreņtiesu, ka jāmaksā alimenti Lienei, pārdeva dzīvokli.. Šī bij stāvoklī un pēkšņi, sāka tēlot ģimenes cilvēkus ar bildēm un dikten pareizie. Sakritība hmm... Man vispār, tās ģimeniskās Andra bildes ir tik samākslots instagramam un Facebook liekas,lai redz Ārens un Lienes meitas skatās, re nav jau tā, ka runā, mums ir ar izklaides, esam pēkšņi balti un pūkaini.

Man šķiet, ka vienu brīdi vienkārši viņi tiešām bija nomierinājušies un uzvedās kā normāli cilvēki. Liene, cerams, grūtniecības laikā nedzēra, un tad jau arī Kivam vieglāk savākties. Droši vien tagad krūts barošana pārtraukta, un abi var uzdzīvot, tad nu aiziet jūriņā.
04.08.2021 13:59 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Jums nešķiet, sakritība vai kā. Andris atšuva Lienes meitas, labi ka prom, sāka abi uzdzīvot, ne vienam, ne otram tie bērni bij vajadzīgi. Un tad, sākās peripētijas, ar bāreņtiesu, ka jāmaksā alimenti Lienei, pārdeva dzīvokli.. Šī bij stāvoklī un pēkšņi, sāka tēlot ģimenes cilvēkus ar bildēm un dikten pareizie. Sakritība hmm... Man vispār, tās ģimeniskās Andra bildes ir tik samākslots instagramam un Facebook liekas,lai redz Ārens un Lienes meitas skatās, re nav jau tā, ka runā, mums ir ar izklaides, esam pēkšņi balti un pūkaini.
04.08.2021 13:56 |
 
Reitings 27
Reģ: 25.07.2019
C00L Dzipsy @ 04.08.2021 13:49
Andža atgriezīsies ar kārtējo sirdslēkmi kā jau tas bijis pagātnē, vainīga būs Madara. ?
https://www.apollo.lv/6788982/pasveiciniet-lieni-kivics-pazino-ka-piedzivojis-sirdslekmi
https://www.apollo.lv/6789386/viss-ir-noskaidrojies-andris-kivics-partraucis-klusumu-socialajos-tiklos

Cik vecus rakstus vēl ieliksi?
04.08.2021 13:55 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
 
Reitings 119
Reģ: 20.07.2021
Parasti pēc tāda klusma seko vēl lielākas auzas..Tā kā kaut kad jau sprāgs laukā nākamā vircas muca.
Kaut kur te lasīju par Madaras atbildēm, ka sajūta, ka viņai palīdz kāds PR speciālists. Es pieļauju, ka Madara savas atbildes sniedz stingrā savju aizstāvju uzraudzībā. Atbildes ir pārdomātas, mierīgas, loģiskas un naidu nekurinošas. Es pat pieļauju, ka viņa sāka runāt saskaņojot to ar savu aizstāvību ( advokātiem). Par cik viņa arī ir diezgan publiska persona, viņai bija svarīgi parādīt medaļas otru pusi.
Un tas, ka viņa katru dienu sniedz mazu ieskatu, par konkrētu tēmu arī liecina par to, ka atbildes tiek rūpīgi sagatavotas.
Un man nemaz neliekas, ka viņa šobrīd nolaižas līdz Andra un Lienes līmenim. Viņa vienkārši parāda medaļas otru pusi.
04.08.2021 13:41 |
 
Reitings 3991
Reģ: 19.09.2016
Es pieļauju, ka speciāli kacina tautu, tapēc nerādās.
04.08.2021 13:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits