KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Liene vairs nelien Andra un Madaras starpā par bērniem (vismaz IG). Tikai izteicienu reposti, Saloņčiki, šopings, "sveikas meitenes", "kolosāli", "jauka diena".
13.08.2021 20:14 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
C00L Dzipsy @ 13.08.2021 19:35

Manuprāt, kā jebkurā ģimenē, kurā ir divi bērni. Vienam bērnam lielāka saikne ar mammu, otram bērnam lielāka saikne ar tēti, un, abpusēji. Ja Kivis varētu izvēlēties, tad noteikti, ka ņemtu tikai Keitiju pie sevis. Iespējams, ka otra meita sparojas pretī, izteikusi kādas Kivim netīkamas frāzes.

Tik izteikts favorītisms man jau liekas par traku. Vīra ģimenē tādas lietas neredzu, un pati esmu vienīgais mazbērns.
13.08.2021 19:51 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Paskat cik Kivis laimīgs kad otru meitu mājās veda: https://jauns.lv/raksts/izklaide/112827-kivics-sievu-ar-meitu-no-dzemdibam-majas-ved-limuzina-foto
Ļenkas bērnu vedot mājās, skandāls pie dzemdību nama, pieprasa maksāt par viņa meitas bildēm, tobiš, grib pārdot savu tikko dzimušo meitu jau.
13.08.2021 19:38 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
LaikamGarlaicigi @ 13.08.2021 19:28
Sidetopiks. Kāpēc Kivim visu laiku tikai Keitija Keitija Keitija. Pat tad, kad abas meitenes komplektā ciemojas un jāved atpakaļ...
"Keitiju vakarā paņemu un (2 dienas vēlāk) aizvedu atpakaļ ...."
... 1 minūte...
"Kopā ar Kimu"

Manuprāt, kā jebkurā ģimenē, kurā ir divi bērni. Vienam bērnam lielāka saikne ar mammu, otram bērnam lielāka saikne ar tēti, un, abpusēji. Ja Kivis varētu izvēlēties, tad noteikti, ka ņemtu tikai Keitiju pie sevis. Iespējams, ka otra meita sparojas pretī, izteikusi kādas Kivim netīkamas frāzes.
13.08.2021 19:35 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Sidetopiks. Kāpēc Kivim visu laiku tikai Keitija Keitija Keitija. Pat tad, kad abas meitenes komplektā ciemojas un jāved atpakaļ...
"Keitiju vakarā paņemu un (2 dienas vēlāk) aizvedu atpakaļ ...."
... 1 minūte...
"Kopā ar Kimu"
13.08.2021 19:28 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.08.2021
Mana pacietība bija ilgāka nekā pašai Madarai.
Reizēm domāju, vai bija vērts?
Mums ir trīs kopīgi, un adoptēju viņa 4 bērnus. Īsumā: divi no iepriekšējās laulības, dvīņi no viena nakts sakara. Vecākajiem mammai aizgāja neceļos, dvīņiem - atnesa ar textu: audzinat paši. Un šķiroties paliku viena ar bērņukiem.
Viss bija mierīgi, kamērs es piekāpos, kamēr es neizteicos, kamēr es nepieprasīju. Pārvācāmies uz ārzemēm, jo man parādījās labs darbs un bērnus pārcelu 6mēn vēlāk. Eksam uzradas jauna dāma un par berniem piemirsa lbu laiku... līdz man uzradās dzīvesbiedrs.
Tad sākās... ekss sāka šantažēt, draudēt un totāla Kiviča un Lienītes uzvedība.
Sākās viss šis murgs, jo geibēja atpakaļ, bet es jau biju laimiga. Bez viņa.
Neviens no bērniem nevēlas ar tēti tikties. Vecākie dēvē viņu vārdā. Man ir skumji ka tā. Es centos, lai bērniem un tētim ir komunikàcija, informēju vienu par otru, BET ... es nevaru panakt ka otrs to velas.
Skatos uz viņu farsu un atceros kā berni raudaja kad jaunā pasija zvanijas un mani ladeeja ka nepiekapjos, ka nelauju “tuset lidz rita gaismai jobana m***”...
un saprotu... kivis ir kā mans ekss.
Galvenais ir paša slimais ego. Bērni ir nesvarigi. Nesvargs ka berniem ir skola. Draugi. Nesvarigi ka ir kaimiņi, radi....
Es neizteikšos pat par Lienes meitām... Skulme kādā veidā panāca ka nerunā par viņām... nu neticu ka meitenes tik loti grib pie tās mammas, kura cinas par svešiem bērniem.
Divi apmaldījušies egoisti.
13.08.2021 18:53 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kivi, tu esi LOHS kubā! Saprati?! Paņēmis meitas uz deviņām dienām un jūtas kā varonis, bļe! Iespējams, ka satiekot Kivi uz ielas, iesperšu viņam pa olām ar savām D&G kedām!
13.08.2021 18:44 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Man ir versija ka Kivičs dabūja pa muti dēļ visas šīs ķengāšanās. Un zina ka par to dabūja. Tagad posto storijus lai parādītu ka nenobijās un postos tāpat. Vienīgi, tagad tas iet tādā pieklājīgākā veidā. Vismaz pagaidām.
13.08.2021 18:23 |
 
Reitings 1855
Reģ: 16.02.2021
Man sāk likties, ka Lieņuks ir kāda svētā tik čakla un izpalīdzīga. Stāvoklī vāc Madaras meitas 9 dienas. Kad nomirst tēvs mazgā ar kondicionieri matus Madaras meitām. Aizdod savas 150gadus vecās bikses Madaras meitām. Madara ka tev vispār nav kauna.
13.08.2021 18:22 |
 
Reitings 507
Reģ: 05.08.2021
Tētuk, kāds tu varonis, jaunā slampa stāvoklī, bet tu SAVUS bērnus tomēr piespiedies un paņem, kad viņu mamma ir slima. Varonis, b**. bērni ir uz mūžu, nevi tikai tad, kad sagribas, arī tie, kuri dzīvo pie bijušās sievas. Kā meitenes jutīsies, tādu storiju ieraugot? Kā arī, kā būšana stāvoklī traucē paņemt meitenes pie sevis? Ir cilveki, kas būdami stāvoklī arī strādā un dara lietas, nevis tikai viļājas jūrmalā. Nedomāju, ka divas meitenes pieskatīt ir kas tāds, ko stāvoklī nevarētu izdarīt, jo īpaši fit monof4
13.08.2021 18:13 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Kas ir domāts ar šiem storijiem? Pašam atcerēties par Good Old Times pirms pats sap*sa sev iespējas tikties ar meitām?
13.08.2021 18:10 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Ok, sacepis 10. Storiju. Ok? Kaut kad Madara Lienei uzrakstīja? Wow, Best step Mom. Kaut kāda melnbalta loģika Kivim: ‘Ja Tu kaut kad esi bijis OK, tad tas nekad nevar mainīties. ‘
Atkal sēž mājās un dzer kamēr Liene vazājas pa saloniem. 😕
13.08.2021 18:04 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Kivas pēdējie storiji… Liene jau bija izgraizījusi un nopostojusi nedēļas atpakaļ. Un jā, varu saprast, kā mērs bija pilns tieši Jūnijā. Vadzis lūzt vienā brīdī, pat ja 2.5 gadus var pieciest situāciju. Neko TĀDU neredzu.
Bet storiji laikam domāti Kiviča aitām.
13.08.2021 17:57 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
teberebe @ 13.08.2021 14:52
Es ceru, ka Madara šim pretī ieliks storiju, kurā izstāstīs, kas ar suni notika :D
pārējo stāstu apmēram jau var saprast, Čipsis vienīgā mistērija palikusi ?

Es arī par suni ļoti gaidu, kādu info no pašiem vai Madaras. Jo vienos komentāros bij teiks, ka suns nav labi barots bijis, nonācis vet klīnikā un beigās nopotēts.
13.08.2021 17:29 |
 
10 gadi
Reitings 384
Reģ: 27.03.2014
Facundo @ 13.08.2021 16:13
Ja Madara strādā līdz 2 nakti, tad es arī labāk atstātu bērnus mājas katru savā gultiņā, nevis lai visi micas uz dīvāna. Ja tiem mīlniekiem nebija cieņa pret Lienes meitam, tad būs pret Madaras?

Es arī nedomăju, ka tas ir tik slikti atstāt mājās vienas. Meitenes ir divatā, ne viena. Dzivoklī,sev zināmā vietā, ēdiens sagādāts, izskatās prātīgas. Noteikti ir pastāstīts, kas un kā. Un vienmēr sazvanāmas. Un ko viņas dara tajā laikā? Kā jau bērni sēž telefonos vai skatās multenes. Nesaku, ka tagad var atstāt regulāri, bet ja gadās tădi apstākļi, kāpēc gan ne. Viss atkarīgs no pašiem bērniem, cik gatavi.
13.08.2021 17:28 |
 
Reitings 1855
Reģ: 16.02.2021
Ja Madara strādā līdz 2 nakti, tad es arī labāk atstātu bērnus mājas katru savā gultiņā, nevis lai visi micas uz dīvāna. Ja tiem mīlniekiem nebija cieņa pret Lienes meitam, tad būs pret Madaras?
13.08.2021 16:13 |
 
Reitings 362
Reģ: 25.02.2015
Bjork @ 13.08.2021 15:48
+++
Es tik mierīgi un savaldīgi nereaģet uz to visu zampu nespētu reaģēt kā Madara.

Es būtu ar lomiku sen visu redeli abiem izsitusi 😂
13.08.2021 15:56 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Sofiii @ 13.08.2021 15:39
Nevienā vietā šeit nav teikts ka Madara ir svētā Lestene! Kura no mums ir? Kura tad ir tā svētā mūķene?
Cilvēks strāda vakaros / naktīs. Tīrīšana , kazino , piegādes. Ceļā pavadītais laiks. Labāk lai nestrādā un prasa , lai kāds ziedo, atbalsta???
Šeit runa ir par to , kā viss tiek pasniegts. Nu nav jāsauc savu bērnu māte par Kuci! Ok sadusmojies , pazvani izlamajies, aizej bled paskrien.
Gau galā , pats skrējis pa pasauli un tad pohuj pa meitām bijis. Kāpēc nevar vienkārši kādu skaistu ģimenes bildi ielikt. Kāpēc jāvelk puspliki bērni netā, storijos?
Komunikācija! Ir zelta atslēga. Un redzot ka Andris mauc story , varam saprast, ka normāla saziņa nav iespējama ja nedara kā viņš vēlas.
Tracis par Mia dzimšanas dienu. Tā nav meiteņu māsa , bet pusmāsa. Kur bija Lienes bērni? Kur bija atrakcijas utt? Ja būtu ielicis story , ka viss sagatavots , piepūšamās atrakcijas , nezinu kāds izbrauciens vai kas tamlīdzīgs es saprastu to cirku. Te cirks dēļ pudeles bija. Un ar to aizsākas visa šī pārspīlēta sāga .
Madara turējās jau kad ar Lieni drazas pa stūriem , šovā pazemoja. Un tagad atkal jāstāv klusu?
Apbrīnoju ka šeit ir sievietes , kas saka Kivis malacis. Jums bērnu ir? Es arī viņas vietā neļautu tikties kamēr nesavācas, nomet dzeršanu, agresiju. Viss.
+++
Es tik mierīgi un savaldīgi nereaģet uz to visu zampu nespētu reaģēt kā Madara.
13.08.2021 15:48 |
 
Reitings 362
Reģ: 25.02.2015
Nevienā vietā šeit nav teikts ka Madara ir svētā Lestene! Kura no mums ir? Kura tad ir tā svētā mūķene?
Cilvēks strāda vakaros / naktīs. Tīrīšana , kazino , piegādes. Ceļā pavadītais laiks. Labāk lai nestrādā un prasa , lai kāds ziedo, atbalsta???
Šeit runa ir par to , kā viss tiek pasniegts. Nu nav jāsauc savu bērnu māte par Kuci! Ok sadusmojies , pazvani izlamajies, aizej bled paskrien.
Gau galā , pats skrējis pa pasauli un tad pohuj pa meitām bijis. Kāpēc nevar vienkārši kādu skaistu ģimenes bildi ielikt. Kāpēc jāvelk puspliki bērni netā, storijos?
Komunikācija! Ir zelta atslēga. Un redzot ka Andris mauc story , varam saprast, ka normāla saziņa nav iespējama ja nedara kā viņš vēlas.
Tracis par Mia dzimšanas dienu. Tā nav meiteņu māsa , bet pusmāsa. Kur bija Lienes bērni? Kur bija atrakcijas utt? Ja būtu ielicis story , ka viss sagatavots , piepūšamās atrakcijas , nezinu kāds izbrauciens vai kas tamlīdzīgs es saprastu to cirku. Te cirks dēļ pudeles bija. Un ar to aizsākas visa šī pārspīlēta sāga .
Madara turējās jau kad ar Lieni drazas pa stūriem , šovā pazemoja. Un tagad atkal jāstāv klusu?
Apbrīnoju ka šeit ir sievietes , kas saka Kivis malacis. Jums bērnu ir? Es arī viņas vietā neļautu tikties kamēr nesavācas, nomet dzeršanu, agresiju. Viss.
13.08.2021 15:39 |
 
Reitings 507
Reģ: 05.08.2021
Es ceru, ka Madara šim pretī ieliks storiju, kurā izstāstīs, kas ar suni notika :D
pārējo stāstu apmēram jau var saprast, Čipsis vienīgā mistērija palikusi 🦮
13.08.2021 14:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits