KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 2691
Reģ: 08.05.2022
Un šodien kaut kāds dīvains klusums. Vakar tā piedzērās, ka jāmokās ar pohām noteikti. Vispār varu iedomaties kāds ir otrs rīts pieļuļļājoties tādā karstumā. Līgo izdzēru trīs aliņus, otrā rītā diez gan jūtams bija. A šādi dzerot vinčiku…nu nez, nekas labs nevar būt. 👀😅
26.06.2023 16:41 |
 
Patīk
Reitings 2691
Reģ: 08.05.2022
Leilita @ 26.06.2023 11:56

Varēja arī nepūlēties, es pieņemu, ka 3gadniekam šādi sveicieni virtuālajos izplatījumos ir bijuši, nebijuši. Bērnus apsveic klātienē.

Nu protams. Vienārši smieklīgi. Kādēļ ielikt apsveikumi 23:00 Instagram? Nu kādēļ? Ja bērnu būtu apsveikusi personīgi pa dienu tad jau būtu arī ielikusi story ar atskaiti mums. Story ieliek 23:00, tā tad tikai uz to laiku arī pamodusies. Labāk jau nebūtu likusi vispār. 😅
26.06.2023 16:39 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Šodien pat drebošu kafijas krūzi nevar ielikt?
26.06.2023 16:34 |
 
Reitings 4277
Reģ: 14.04.2023
Es teiktu, ka Ļenkai Frankfurte ļoti piestāv! Kā pati rakstīja - ļoti netīra pilsēta. Ļenkas aizlietās acis+ mauku grims un lētā kleita ļoti sader ar benčikoto balkonu.
Pārstrādājušies gada vecāki atkal uzgrūž bērnu Graudiņiem un paši pievelk mūli. Tā vietā, lai sagādātu svētkus bērnam, vecā grezele brauks vaktēt savu zelta cīsiņu. Nebrīnos , ka aizbēgtu kaut kur divatā, aizdzertos un atstātu savu mazo ciemiņu - nastu - Graudiņiem.
26.06.2023 16:17 |
 
10 gadi
Reitings 598
Reģ: 26.03.2010
Manuprāt, visapkaunojošākais Graudiņai bija tas moments, kad viņa maisījās pa vidu ex sievietes, Edgara pirmā bērna mātes un paša Edgara konfliktā. Plus vēl pirms tam paši pieminēja to dēlu šovā pirmie (matu izraušana utt, lai uztaisītu DNS). Tā ir vīra dzīve pirms tevis, nemaisies kā pirdiens pa sietu, nav vecis jāaizstāv, ja pats nespēj cienījami tikt galā.
Kur palika mazais kvadracikls no iepriekšējiem īrniekiem? Zinu, ka pašu īrnieku vaina, ka nevarēja savākt mantas, bet lai nepļūtij, ka sen nav utt.
Bet vislielākais viņu mīnuss, ka atļauj sev nolaisties līdz kiviču līmenim, tusējot ar viņiem.🤡
26.06.2023 16:00 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
amoreamore @ 26.06.2023 15:13

Ā ok sorry, publicē mums visām šeit sarakstu kādus traucējumus un slimības kā kuram ir jāsauc, citādi nedod Dievs vēlreiz iespļaušu Tavā maigajā dvēselē, kas tā vien smeldz pabučot Graudiņas pakaļu. :*

Ko Tev tā sieviete ir personīgi nodarījusi, ja šeit tā cepies? Ja samestu uz lapas plusus un mīnusus, domāju, ka plusu viņu ģimenei tomēr būtu vairāk. Viņi nav ne pasistā Uģa Kuģa ģimene, ne mūždien pēc veča izslāpusī Magone, ne kauna traips Agrita vai čuhņu eksperti Kambalas.
Audzināt bērnu ar AST ir ļoti smagi, ne Graudiņa pirmā, ne pēdējā, kurai šādā vai citādākā veidā drusciņ "aiziet ciet" un gribas gan tos pupus, gan pazibināties apakšveļā Latvijas priekšā, lai sajustos kā sieviete un personība, jo principā visa dzīve ir pakārtota šim bērnam un viņa vajadzībām. Neskatos viņu raidījumu, bet, cik palasīti kādi raksti, nekas apkaunojošs vai debils līdz šim nav darīts.
26.06.2023 15:30 |
 
Reitings 7083
Reģ: 13.04.2022
HiacinteBurkaa @ 26.06.2023 14:36

Autiskā spektra traucējumi nav slimība, te nu gan Tu neglīti izteicies. Par filmēšanu- nevienu svešu bērnu filmēt atkailinātu nav ok. Arī par sava publicēšanu būtu jāaizdomājas.
Par bildēm- Nils Vilnis ir okei fotogrāfs, man tiešām interesē, kas tur būs sanācis. Viņam patīk izmantot visādus efektus, es tiešām ceru, ka tās nebūs vienkārši 2 pusplikas tantes pie tapetēm.

Ā ok sorry, publicē mums visām šeit sarakstu kādus traucējumus un slimības kā kuram ir jāsauc, citādi nedod Dievs vēlreiz iespļaušu Tavā maigajā dvēselē, kas tā vien smeldz pabučot Graudiņas pakaļu. :*
26.06.2023 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 5242
Reģ: 17.09.2009
Ļenka : zaķīīīttt. Zaķīts tik rausta maiku kā savu rakeres cīsu. 🤣🤣 Oi bļa 🤣🤣🤣
26.06.2023 15:08 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Scandinavian @ 26.06.2023 14:51

Es kā "fane" varu pateikt, ka arī ar mazu krāniņu ir bijuši regulāri "O", vairāk gan pateicoties tam, ka pārzinu savu ķermeni un zinu, kā to sasniegt. Tas tā zināšanai, ja nu noder :)

Cerams, Lienīte izlasīs Tavu pieredzes stāstu, varbūt tas ir vienīgais, kā dēļ vandās pa mūsu un citzemju krūmiem Andrītim pakaļ.
26.06.2023 15:01 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
HiacinteBurkaa @ 26.06.2023 13:23
Paldies 5 mazo krāniņu fanēm par dislaikiem! ??
Klau, bet tie Graudiņi izskatās diezgan adekvāti cilvēki, kādam ir skaidrojums, kāpēc viņi draudzējas ar šiem pabirām? Ja tāda Sofija Valtere ir 100% viņu bomzīgais līmenis, tad šeit tomēr diezgan pretēji cilvēki.

Es kā "fane" varu pateikt, ka arī ar mazu krāniņu ir bijuši regulāri "O", vairāk gan pateicoties tam, ka pārzinu savu ķermeni un zinu, kā to sasniegt. Tas tā zināšanai, ja nu noder :)
26.06.2023 14:51 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Tusnelda @ 26.06.2023 14:28

Par apenēm : kad Graudiņi ievācās noīrētajā mājā, tur nebija veļasmašīnas. Kirkira šovā sūdzējās, ka ar rokām jāberž vīra apenes ar brūno svītru.
Lieli pupi, protams, ir labi, bet (manuprāt) konkrēti Graudiņu tie padara tādu kā tantīgu un par saviem gadiem vecāku.

Okei, šis ir stulbi, ja netika pateikts kā joks 😁
26.06.2023 14:37 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
amoreamore @ 26.06.2023 14:18

Var sabildēties ļoti gaumīgi un skaisti, kā pienāktos sevi cienošai sievietei, bet var to darīt vulgārā vešiņā, ar maucīgu meikapu uz fototapetes fona. Tieši abu Graudiņu lētums, kas spraucas cauri arī padara viņus par lieliskiem draugiem abiem alkašiem.
Es jau iepriekš teicu, šaubu nav, mamma viņa ir ok, lai gan viņai nebija nekas pretī, ka abi alkaši filmē un publicē puskailu viņas slimo dēlu, bet visu savācot kopā - nu nav viņi galvastiesu pārāki.

Autiskā spektra traucējumi nav slimība, te nu gan Tu neglīti izteicies. Par filmēšanu- nevienu svešu bērnu filmēt atkailinātu nav ok. Arī par sava publicēšanu būtu jāaizdomājas.
Par bildēm- Nils Vilnis ir okei fotogrāfs, man tiešām interesē, kas tur būs sanācis. Viņam patīk izmantot visādus efektus, es tiešām ceru, ka tās nebūs vienkārši 2 pusplikas tantes pie tapetēm.
26.06.2023 14:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4985
Reģ: 03.11.2012
qwe @ 26.06.2023 13:14
Šitā šļura uz gludināšanu ir pa slinku un ja arī mēģinātu to darīt,tas beigtos ar sadirstām drēbēm vai gludekli

Man arī liekas, ka viņa ir pa slinku un no mājas darbiem, īsti neko nejēdz. Nebūtu brīnums, ja viņa arī sadedzinātu savas drēbes, bet tik daudz kā uzslēgt vājo režīmu vai uzklāt pa virsu slapju lupatu (veca, bet laba metode), viņa arī neiedomātos 😂
Un vēl man ir aizdomas, ka viņai mājās nemaz nav gludekļa 🙈😅
26.06.2023 14:34 |
 
Reitings 40119
Reģ: 20.07.2021
HiacinteBurkaa @ 26.06.2023 13:46

Fotosesijas bildes jau vēl nav nekur publicētas, ne? Nu, sagribējās sievietei lielākus buferus pēc bērniem- okeeeei, lai jau tiek tas prieks. Sabildēties, ja vien viņas tur nav plikas un nelaizās, arī nav nekas tāds. Par piedirstajām apenēm gan pirmo reizi dzirdu ?
Bonuss viņiem vien par to, ka to nabaga bērnu vāc, sakopj, pabaro, lai cik primitīvi kaut kādās dzīves jomās arī neizklausītos.

Par apenēm : kad Graudiņi ievācās noīrētajā mājā, tur nebija veļasmašīnas. Kirkira šovā sūdzējās, ka ar rokām jāberž vīra apenes ar brūno svītru.
Lieli pupi, protams, ir labi, bet (manuprāt) konkrēti Graudiņu tie padara tādu kā tantīgu un par saviem gadiem vecāku.
26.06.2023 14:28 |
 
Reitings 7083
Reģ: 13.04.2022
HiacinteBurkaa @ 26.06.2023 13:46

Fotosesijas bildes jau vēl nav nekur publicētas, ne? Nu, sagribējās sievietei lielākus buferus pēc bērniem- okeeeei, lai jau tiek tas prieks. Sabildēties, ja vien viņas tur nav plikas un nelaizās, arī nav nekas tāds. Par piedirstajām apenēm gan pirmo reizi dzirdu ?
Bonuss viņiem vien par to, ka to nabaga bērnu vāc, sakopj, pabaro, lai cik primitīvi kaut kādās dzīves jomās arī neizklausītos.

Var sabildēties ļoti gaumīgi un skaisti, kā pienāktos sevi cienošai sievietei, bet var to darīt vulgārā vešiņā, ar maucīgu meikapu uz fototapetes fona. Tieši abu Graudiņu lētums, kas spraucas cauri arī padara viņus par lieliskiem draugiem abiem alkašiem.
Es jau iepriekš teicu, šaubu nav, mamma viņa ir ok, lai gan viņai nebija nekas pretī, ka abi alkaši filmē un publicē puskailu viņas slimo dēlu, bet visu savācot kopā - nu nav viņi galvastiesu pārāki.
26.06.2023 14:18 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
amoreamore @ 26.06.2023 13:39

Tak nav viņi nekādi diži pretēji, tādi paši sabiedrības pabiras tikai ar lielākiem ienākumiem, kas viņu gadījumā neliecina par intelektu. Kirkira tādi pati vulgāra mātīte, tikai viņai pietiek smadzeņu rūpēties par saviem bērniem un dzīvniekiem, bet netraucē taisīt stulbas fotosesijas ar ļenusiku, dzert un mazgāt vīra piedirstās apenes kameru priekšā. Nu par to viņas vīru vispār nav komentāru. Kaut kāds prasts vepris.
Domāju, ka sākās draudzība no Graudiņu puses, lai tiktu kameru priekšā un tagad ļenočka skrien pakaļ, lai joprojām justos kā TV show star un public figure (viņas pašas IG apraksts).
Lielās šaibās neliekas, ka Graudiņi būtu baigi atšķirīgi, tomēr - parādi man savus draugus un es pateikšu kas esi Tu.

Fotosesijas bildes jau vēl nav nekur publicētas, ne? Nu, sagribējās sievietei lielākus buferus pēc bērniem- okeeeei, lai jau tiek tas prieks. Sabildēties, ja vien viņas tur nav plikas un nelaizās, arī nav nekas tāds. Par piedirstajām apenēm gan pirmo reizi dzirdu 😁
Bonuss viņiem vien par to, ka to nabaga bērnu vāc, sakopj, pabaro, lai cik primitīvi kaut kādās dzīves jomās arī neizklausītos.
26.06.2023 13:46 |
 
Reitings 7083
Reģ: 13.04.2022
HiacinteBurkaa @ 26.06.2023 13:23
Paldies 5 mazo krāniņu fanēm par dislaikiem! ??
Klau, bet tie Graudiņi izskatās diezgan adekvāti cilvēki, kādam ir skaidrojums, kāpēc viņi draudzējas ar šiem pabirām? Ja tāda Sofija Valtere ir 100% viņu bomzīgais līmenis, tad šeit tomēr diezgan pretēji cilvēki.

Tak nav viņi nekādi diži pretēji, tādi paši sabiedrības pabiras tikai ar lielākiem ienākumiem, kas viņu gadījumā neliecina par intelektu. Kirkira tādi pati vulgāra mātīte, tikai viņai pietiek smadzeņu rūpēties par saviem bērniem un dzīvniekiem, bet netraucē taisīt stulbas fotosesijas ar ļenusiku, dzert un mazgāt vīra piedirstās apenes kameru priekšā. Nu par to viņas vīru vispār nav komentāru. Kaut kāds prasts vepris.
Domāju, ka sākās draudzība no Graudiņu puses, lai tiktu kameru priekšā un tagad ļenočka skrien pakaļ, lai joprojām justos kā TV show star un public figure (viņas pašas IG apraksts).
Lielās šaibās neliekas, ka Graudiņi būtu baigi atšķirīgi, tomēr - parādi man savus draugus un es pateikšu kas esi Tu.
26.06.2023 13:39 |
 
Reitings 7083
Reģ: 13.04.2022
HiacinteBurkaa @ 26.06.2023 13:23
Paldies 5 mazo krāniņu fanēm par dislaikiem! ??
Klau, bet tie Graudiņi izskatās diezgan adekvāti cilvēki, kādam ir skaidrojums, kāpēc viņi draudzējas ar šiem pabirām? Ja tāda Sofija Valtere ir 100% viņu bomzīgais līmenis, tad šeit tomēr diezgan pretēji cilvēki.

Reizēm, kad redzu šeit sarkanos īkšķus pie ļoti legit komentāriem, man tiešām prasās komentāru no īkšķa spiedējām, protams, neņemot vērā tos gadījumus, kad tas sanāk netīšām.
Vispār sen pati ļenočka nav nākusi te ārdīties. Pēc pēdējām reizēm moška pa tāfeli atkal dabūjusi?
26.06.2023 13:33 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Paldies 5 mazo krāniņu fanēm par dislaikiem! 🌷😁
Klau, bet tie Graudiņi izskatās diezgan adekvāti cilvēki, kādam ir skaidrojums, kāpēc viņi draudzējas ar šiem pabirām? Ja tāda Sofija Valtere ir 100% viņu bomzīgais līmenis, tad šeit tomēr diezgan pretēji cilvēki.
26.06.2023 13:23 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Krizdole @ 26.06.2023 13:05

Viņa izskatās pēc tādas, kura tās drēbes varētu arī piededzināt, tā kā Andrim noteikti lētāk sanāk, ka nemaz negludina, a tā atkal kāds desmitnieks par jauniem volānbrunčiem būs jāizdod

Ar vertikālo mazāk iespēju piededzināt, bet tas, maita, atkal var nebūt pa kabatai.
26.06.2023 13:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!