KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2076
Reģ: 20.06.2013
Labi, ka atdeva tās meitas,ne nosmaceja kā blakus diskusijas viena no varonēm. Tā arī ģintermuižā bija gulējusi. Par mauglēna drošību gan ir ko uztraukties,tomēr dzeguze nav pie pilna prāta vairs, sazin ko var izdarīt.
28.06.2023 18:44 |
 
Reitings 132
Reģ: 23.05.2023
Es domāju, ir skaidrs, ka ar Andra muzikanta karjeru ir cauri uz visiem laikiem, vasaru vēl izvilks uz terasēm, bet uz ziemas pusi es domāju mums gaidāmi jauni un visai krasi pavērsieni. Rēķini dramatiski, naudas nav. Liene bez VS biksītēm, atgriešanās uz mātes dīvāna, vēl vairāk brīva laika un lētai šmigai jau sagrabināt tādiem vienmēr sanāk. Darbs Norvēģijā arī vairs nespīd.
28.06.2023 17:54 |
 
Reitings 1338
Reģ: 01.08.2021
DamnFine @ 28.06.2023 17:33

Tieši Andra izteikumu dēļ, uzskatu, ka Lienei tēlot upuri situācijā ar meitām, ir slimi. Vecis melns uz balta uzraksta, ka traucēja.
Kā sieviete var gribēt vīrieti, kurš tā spējīgs izteikties, man nav nejausmas. Gribētu redzēt, ko Kivis teiktu, ja Ļena bazūnētu, ka Keitija viņai traucē ?

Nebij jau gluži tā ka viņa pirms kivas būtu bijusi kautkāda paraugmāte. Tāpat bērnus audzinaja māsa un māte, kamer pati vazājās apkārt. Mātes fails, viņas galvā, īsti nekad nav darbojies. Kiva tikai pateica skaļi to, ko pati klukste domàja, ka meitenes traucē viņas jaunajām attiecībām. Traucēja gan jau arī pirms attiecībām, bet nu tur bija atbalsta komanda no ģimenes puses. Uzradās kiva, ģimene novērsās un nebija vairs īsti, kas meitenes audzina, vajadzēja pašai to darīt un redz, tas laikam bija pārāk grūti abiem solmaitiem, vieglāk bija atdot Ārenam.
28.06.2023 17:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3759
Reģ: 31.10.2010
Manis pēc Lienei varētu kaut vai eņģeļa spārni izaugt, es savas domas par viņu nemainīšu nekad. Neieredzu dzeguzes un precētu vīriešu piegulētājas.
Kā sieviete var gribēt vīrieti, kurš tā spējīgs izteikties, man nav nejausmas.

Manā skatījumā atbilde ir tāda, ka Lienei pašai tās meitenes nekad nav bijušas dikti svarīgas, tāpat kā šobrīd Mia. Kāpēc viņa vispār dzemdēja bērnus, ir ārpus manas saprašanas, jo ir ļoti acīmredzams, ka viņa negrib būt māte.
28.06.2023 17:41 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
amoreamore @ 28.06.2023 15:58

Viņai centās palīdzēt, izolēt no tefteļa, viņa pati izdarīja izvēli. Nekad man nebūs žēlastības pret sievieti, kas savus bērnus iemaina pret apšaubāmu krānu. Es zinu ļoti daudzas, kas iet cauri smagiem IVF procesiem, lai kļūtu par lieliskām mammām vismaz vienam bērnam, taču šai (neatvainojos) kucei ir četri bērni, no kuriem trīs viņa pameta, jo traucēja aiz aizkariem ar tefteli pisties, un ceturtais ir steidzami glābjams no tādas audzināšanas.

Tieši Andra izteikumu dēļ, uzskatu, ka Lienei tēlot upuri situācijā ar meitām, ir slimi. Vecis melns uz balta uzraksta, ka traucēja.
Kā sieviete var gribēt vīrieti, kurš tā spējīgs izteikties, man nav nejausmas. Gribētu redzēt, ko Kivis teiktu, ja Ļena bazūnētu, ka Keitija viņai traucē 😀
28.06.2023 17:33 |
 
Reitings 7083
Reģ: 13.04.2022
Būt nelaimīgai nav viņas galvenā problēma, viņa ir stulba un ļauna.
28.06.2023 17:01 |
 
Reitings 18854
Reģ: 06.11.2022
vivii @ 28.06.2023 16:56

Bet loģiski, ka viņa un arī citi cilvēki, kuri ieslēdz savu sūdu ventilātoru ir dziļi sirdī nelaimīgi. Jo sliktāk viņai ir, jo vairāk viss riebjas un gribas dirst.
Man tieši tā ventilēšana uzdzen žēlumu, ne dusmas, jo tas ir vienīgais, ko viņa vēl spēj + es vēl pieļauju, ka ja viņa nevar mājās uzdirst Kivim, jo dabūs pa galvu un tad ne tikai acis būs zilas, bet visa viņa būs nodauzīta. Tad nav brīnums, ka viņa tā ventilē uz citiem un par visu.

Protams, ka visi s*** ventilatori ir nelaimīgi. Bet ne visi nelaimīgie nodirš pārējos, tā nav nolemtība.
28.06.2023 17:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4986
Reģ: 03.11.2012
Marfa @ 28.06.2023 15:37
man butu zel, ja nebutu ieslegusi sudu ventilatoru visus no ...irst regulari un pazemot. Ne tikai vardos, bet ari darbos. Lai karma atstrada. Lai redz, ko veleja citiem.

Bet loģiski, ka viņa un arī citi cilvēki, kuri ieslēdz savu sūdu ventilātoru ir dziļi sirdī nelaimīgi. Jo sliktāk viņai ir, jo vairāk viss riebjas un gribas dirst.
Man tieši tā ventilēšana uzdzen žēlumu, ne dusmas, jo tas ir vienīgais, ko viņa vēl spēj + es vēl pieļauju, ka ja viņa nevar mājās uzdirst Kivim, jo dabūs pa galvu un tad ne tikai acis būs zilas, bet visa viņa būs nodauzīta. Tad nav brīnums, ka viņa tā ventilē uz citiem un par visu.
28.06.2023 16:56 |
 
Reitings 7083
Reģ: 13.04.2022
vivii @ 28.06.2023 15:13

Protams, ja skatamies pēc visa sadarītā un viņas darbiem- nedarbiem, tad jā, viņa savā dzīvē ir daudz ko ļaunu un riebīgu sadarījusi, it kā nebūtu par ko žēlot, jo pati vienīga…
No otras puses, man viņu tomēr ir žēl, jo tas ir no ceļa nogājis cilvēks, kurš vienkārši iznieko savu dzīvi bezjēgā, nespēj atrast savu vietu, jo kaut kas viņas galvā to neļauj.
Es varu iedomāties, ka viņa dziļi sirdī ir ļoti nelaimīga, bet par cik ir garā vāja, vienkārši nespēj saņemties un kaut ko mainīt.

Viņai centās palīdzēt, izolēt no tefteļa, viņa pati izdarīja izvēli. Nekad man nebūs žēlastības pret sievieti, kas savus bērnus iemaina pret apšaubāmu krānu. Es zinu ļoti daudzas, kas iet cauri smagiem IVF procesiem, lai kļūtu par lieliskām mammām vismaz vienam bērnam, taču šai (neatvainojos) kucei ir četri bērni, no kuriem trīs viņa pameta, jo traucēja aiz aizkariem ar tefteli pisties, un ceturtais ir steidzami glābjams no tādas audzināšanas.
28.06.2023 15:58 |
 
Reitings 8625
Reģ: 10.11.2022
vivii @ 28.06.2023 15:13

Protams, ja skatamies pēc visa sadarītā un viņas darbiem- nedarbiem, tad jā, viņa savā dzīvē ir daudz ko ļaunu un riebīgu sadarījusi, it kā nebūtu par ko žēlot, jo pati vienīga…
No otras puses, man viņu tomēr ir žēl, jo tas ir no ceļa nogājis cilvēks, kurš vienkārši iznieko savu dzīvi bezjēgā, nespēj atrast savu vietu, jo kaut kas viņas galvā to neļauj.
Es varu iedomāties, ka viņa dziļi sirdī ir ļoti nelaimīga, bet par cik ir garā vāja, vienkārši nespēj saņemties un kaut ko mainīt.
man butu zel, ja nebutu ieslegusi sudu ventilatoru visus no ...irst regulari un pazemot. Ne tikai vardos, bet ari darbos. Lai karma atstrada. Lai redz, ko veleja citiem.
28.06.2023 15:37 |
 
Reitings 538
Reģ: 25.01.2023
KurkulisBurbulis @ 28.06.2023 15:00
Un vispār, andri, resnais alus pumpi, mēs visi joprojām gaidām kā atrādīsi savu fizisko sagatavotību. Visi atceras kā tu katru gadu velcies pie stieņa, pumpējies, utt. Tu taču vislaik par to taisīji video IG, FB. Pirms daudziem daudziem gadiem to pat pa TV redzēju. Baigi lepni stāstīji, ka jāseko līdzi, tas ir svarīgi un runāji visu pārējo savu ikdienišķo huiņu. Tāds lohs. Visiem būtu pilnīgi pajāt par tevi, tavu jau kuro vistu un tavu tukšās slavas pilno dzīvi, ja vien tu pats nenodirstu cilvēkus. Jā andžuha, mums tiešām neskauž tava dzīve, mums nepatīk un nekad nepatiks iedomīgi smerdeļi, kuri prosta nodirš citus. Un tā tas būs mūžīgi, kamēr vien tu pats kaut kad neapstāsies. Ļenka Ķivica, tu vispār esi nožēlojama plukata. Tu esi tukša. Bez bērniem, bez istiem draugiem. Nekā tevī nav, ne domu, ne morālu vērtību, pat skaistums vairs nav palicis pāri.

viņš vēl kaut kādā sarunā teica, ka nenormāli ātri varot nomest svaru. laikam rudenī, jo minēja šašlikus un alu pue vainas. kivis laikam nekur nesteidzas
28.06.2023 15:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4986
Reģ: 03.11.2012
amoreamore @ 28.06.2023 13:10

Es tieši iedomājos, ka pārāk ilgi jau šī nav redzēta. Gan jau dabūjusi ar maku pa galvu, ka nerādās.
Skanēs briesmīgi, bet ja pat tā ir, man viņas vispār nav žēl. Manī neizraisa līdzjūtību cilvēks, kam vīneris bija svarīgāks par pašas trīs bērniem, uzcepa ceturto un nabags aug kā mauglis.

Protams, ja skatamies pēc visa sadarītā un viņas darbiem- nedarbiem, tad jā, viņa savā dzīvē ir daudz ko ļaunu un riebīgu sadarījusi, it kā nebūtu par ko žēlot, jo pati vienīga…
No otras puses, man viņu tomēr ir žēl, jo tas ir no ceļa nogājis cilvēks, kurš vienkārši iznieko savu dzīvi bezjēgā, nespēj atrast savu vietu, jo kaut kas viņas galvā to neļauj.
Es varu iedomāties, ka viņa dziļi sirdī ir ļoti nelaimīga, bet par cik ir garā vāja, vienkārši nespēj saņemties un kaut ko mainīt.
28.06.2023 15:13 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Kiviču biedē fakts, ka tik daudz dalībnieki vienlaicīgi spēj noturēt pareizo noti un atceras visus dziesmu vārdus.
28.06.2023 15:00 |
 
Reitings 8122
Reģ: 22.03.2023
Un vispār, andri, resnais alus pumpi, mēs visi joprojām gaidām kā atrādīsi savu fizisko sagatavotību. Visi atceras kā tu katru gadu velcies pie stieņa, pumpējies, utt. Tu taču vislaik par to taisīji video IG, FB. Pirms daudziem daudziem gadiem to pat pa TV redzēju. Baigi lepni stāstīji, ka jāseko līdzi, tas ir svarīgi un runāji visu pārējo savu ikdienišķo huiņu. Tāds lohs. Visiem būtu pilnīgi pajāt par tevi, tavu jau kuro vistu un tavu tukšās slavas pilno dzīvi, ja vien tu pats nenodirstu cilvēkus. Jā andžuha, mums tiešām neskauž tava dzīve, mums nepatīk un nekad nepatiks iedomīgi smerdeļi, kuri prosta nodirš citus. Un tā tas būs mūžīgi, kamēr vien tu pats kaut kad neapstāsies. Ļenka Ķivica, tu vispār esi nožēlojama plukata. Tu esi tukša. Bez bērniem, bez istiem draugiem. Nekā tevī nav, ne domu, ne morālu vērtību, pat skaistums vairs nav palicis pāri.
28.06.2023 15:00 |
 
Reitings 8122
Reģ: 22.03.2023
Zapte @ 28.06.2023 14:22
Kiviču biedē koris, bet nebiedē klausīties sevi ierakstos? Muahaha!
kiviču biedē koris, bet nebiedē briesmonis kam mostas blakus.
Kiviču biedē koris, bet nebiedē alimenti.
Kiviču biedē koris un kivičs biedē kori.
Kiviču biedē koris un kārtējais rēķins McDonald's.
Kiviču biedē koris un Dimiters ar tiesu.
28.06.2023 14:44 |
 
Reitings 72
Reģ: 22.05.2022
Kiviču biedē koris, bet nebiedē klausīties sevi ierakstos? Muahaha!
28.06.2023 14:22 |
 
Reitings 7083
Reģ: 13.04.2022
Knabsab @ 28.06.2023 11:57
Jāsāk satraukties par mūsu skaistuma karalieni!
Ļenka, ja Tu šo lasi - ieliec kādu matu raustīšanas boomerang storiju, mēs sapratīsim ka tā ir zīme, ka esi galīgi prātu izkūkojusi un ka beloveds tevi klapē

Es tieši iedomājos, ka pārāk ilgi jau šī nav redzēta. Gan jau dabūjusi ar maku pa galvu, ka nerādās.
Skanēs briesmīgi, bet ja pat tā ir, man viņas vispār nav žēl. Manī neizraisa līdzjūtību cilvēks, kam vīneris bija svarīgāks par pašas trīs bērniem, uzcepa ceturto un nabags aug kā mauglis.
28.06.2023 13:10 |
 
Reitings 17482
Reģ: 26.02.2022
Hubabuba @ 28.06.2023 08:11
Kivičš izskatās kā apdzēries vinnijs pūks, tas vainags vispār rokstāram nepiestāv. Ja viņš būtu uzkāpis uz skatuves lina kreklā, ar vainagu un dziedātu līgo dziesmas, nevis kliegtu savus jokainos gabalus, tad vel varbūt būtu kautcik ok.
Par viņa preses sekretāres tirināšanos aiz muguras “koncerta” laikā vispār nekomentēšu, vispar nav saprotams kāpēc viņa tur līda.
kā kāpēc? 😄 viņa tak PR menedžere!
28.06.2023 12:40 |
 
Reitings 11478
Reģ: 29.04.2022
Jāsāk satraukties par mūsu skaistuma karalieni!
Ļenka, ja Tu šo lasi - ieliec kādu matu raustīšanas boomerang storiju, mēs sapratīsim ka tā ir zīme, ka esi galīgi prātu izkūkojusi un ka beloveds tevi klapē
28.06.2023 11:57 |
 
Reitings 2665
Reģ: 29.05.2022
sakuraszarins @ 28.06.2023 00:30
Atgādina, Taukmenu:
Bet šis ir tik mīļš puzatiks!❤
28.06.2023 10:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!