KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Madarai joprojam rakstits Kivica ieks IG bio.
26.07.2021 19:40 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Man liekas, ka tik viegli nevar nomainīt, es vienam biznesa profilam gribēju nomainīt un man IG neatļāva. Nezinu, varbut error kaut kāds, diezvai speciāli atstāja.
26.07.2021 20:30 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Palasiju Lienes atbildes uz jautajumiem, nu es nezinu, man liekas viņa nesaprot ko tur atbild, pilnīgi atrauti no realitātes. Kaut ko pārnet Madarai par sadarbībām, kas būtībā ir viņas darbs. Kāda starpība kā pelna naudu.
Visu laiku cenšas iebiedēt un provocēt to Madaru, liekas, ka vispār nesaprot ko dara un tā sevis slavināšana 🤦‍♀️
26.07.2021 20:33 |
 
Patīk
Reitings 10847
Reģ: 27.01.2021
Shayk @ 26.07.2021 19:40
Madarai joprojam rakstits Kivica ieks IG bio.
ja ir verified zilais ķeksis, tad nevar mainīt. Jutai tas pats bija (es gan nezinu, vai Madarai tāds ir, pārāk reti viņas profilu skatos)
26.07.2021 20:36 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Man Madara liekas nenormala. Kivicam ir savs raksturs arpus ramjiem, ka mums daudziem pietrukst.
26.07.2021 20:42 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Noskatijos Kiviča LIVE. Neko nepareizu viņš nesaka. Viņš vienkārši vēlas satikties ar savām meitām, bet viņam to liedz.
26.07.2021 22:28 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Kā Laivs? Man par to cirku jau bišku skumji kļūst.
Nahren tas haips jātaisa uz bērnu rēķina...
Ej uz (bāriņ)tiesu, vienojaties par satikšanās tiesībām/grafiku un soc-mediju bilžu likšanām ar bērniem (jā, nē, kādos gadījumos, u.t.t.).
Tas publiskais cirks, vajāšana un spekulācijas no kivića puses ir daudz par traku.
26.07.2021 22:29 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Man šķiet, ka Lienei varētu uzdot jautājumu par to, kādu lūpu spīdumu viņa izmanto, viņa atbildētu un tad 100% izdomātu kā iekabināt tur klāt Madaru un viņas bērnus, momof4 un to, cik viņa ir izglītota.
26.07.2021 22:53 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Šo trako burbuli klausoties visu laiku, Andra uznāciens live kaut kā, saliek mazliet citu ainu un adekvātāku. Nekā Lienes storiji, viņai jāpastāv malā viņa nav nekas, tikai ienācēja ģimenē.
Bet, par ieroci gan man nakts skapīti pat nestāv prezervatīvi vai lubrikanti. Jo loģiski, bērns gribēs zināt, kāpēc nevaru iet un paskatīties.. Tur Andrim taisnība, viņa argumentos.
Madaras nostāja šobrīd arī saprotama, ko viņi runāja storijos un live iepriekš, par māti - meiteņu mammu, kāds šeit sakars par zobiem, dibenu kurš neesot. Šausmas! Tēviņš paņēma jaunu meiteni, kurai vēl bij jāmācās, bet viņa visu sevi atdeva bērniem un šim tēviņam. Kā nesaprot arī pats Andris, kad Madara arī viņu pacēla. Savstarpēji viens otru, bet tagad sievieti, ko mīlēji-aprecēji, deva divas burvīgas meitas šādi gādīt. Un vispār, Lienei ar nav dibens, un zobus ielika kāds cits, lai priecājas pašam nav jādomā, kā ielikt šai "izglītototajai" kuras zināšanas no tālajiem gadiem jau vairs nav nekas.
26.07.2021 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Paskatījos tieši 1min, un pilnīgi skaidrs, ka tie ir kkādi alkoholiķa murgi. Runas veids un izskats tik ļoti nodod. Es arī negribētu, lai bērni ar tādu satiekas...
26.07.2021 23:08 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
Mazaa15 @ 26.07.2021 23:05
Šo trako burbuli klausoties visu laiku, Andra uznāciens live kaut kā, saliek mazliet citu ainu un adekvātāku. Nekā Lienes storiji, viņai jāpastāv malā viņa nav nekas, tikai ienācēja ģimenē.
Bet, par ieroci gan man nakts skapīti pat nestāv prezervatīvi vai lubrikanti. Jo loģiski, bērns gribēs zināt, kāpēc nevaru iet un paskatīties.. Tur Andrim taisnība, viņa argumentos.
Madaras nostāja šobrīd arī saprotama, ko viņi runāja storijos un live iepriekš, par māti - meiteņu mammu, kāds šeit sakars par zobiem, dibenu kurš neesot. Šausmas! Tēviņš paņēma jaunu meiteni, kurai vēl bij jāmācās, bet viņa visu sevi atdeva bērniem un šim tēviņam. Kā nesaprot arī pats Andris, kad Madara arī viņu pacēla. Savstarpēji viens otru, bet tagad sievieti, ko mīlēji-aprecēji, deva divas burvīgas meitas šādi gādīt. Un vispār, Lienei ar nav dibens, un zobus ielika kāds cits, lai priecājas pašam nav jādomā, kā ielikt šai "izglītototajai" kuras zināšanas no tālajiem gadiem jau vairs nav nekas.

Liene savus zobus lika ASV. Nezinu kas sponsorēja,vai Ārens vai skaistumkopšanas konkursa vadība, bet zobus ielika pirms viņa devās uz kkādu pēdējo konkursu.
26.07.2021 23:11 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Madaras nostāja šobrīd arī saprotama, ko viņi runāja storijos un live iepriekš, par māti - meiteņu mammu, kāds šeit sakars par zobiem, dibenu kurš neesot. Šausmas! Tēviņš paņēma jaunu meiteni, kurai vēl bij jāmācās, bet viņa visu sevi atdeva bērniem un šim tēviņam. Kā nesaprot arī pats Andris, kad Madara arī viņu pacēla. Savstarpēji viens otru, bet tagad sievieti, ko mīlēji-aprecēji, deva divas burvīgas meitas šādi gādīt. Un vispār, Lienei ar nav dibens, un zobus ielika kāds cits, lai priecājas pašam nav jādomā, kā ielikt šai "izglītototajai" kuras zināšanas no tālajiem gadiem jau vairs nav nekas.

Man arī nav saprotams kā var būt tāds naids un nicinājums pret savu bērnu māti, kuru pats vēl pie tam pameta. Tak ej un esi laimīgs, kā var kā 14 gadīgs puišelis zākāt, izsmiet un runāt visādas preteklības par to kas, kā bijis, kas runāts esot attiecībās. Pretīgi. Vārdu sakot, Kivis ir pelnījis tādu bezsmadzeņu radījumu kā Liene sev blakus. Kas var būt labāks par sievieti, kura visam māj ar galvu, bez sava viedokļa un vēl iedzer sīvo kopā ar vīriņu. Ehh, daudziem večiem tāda patiktos.
Kivis nav pilnīgs idiots. Ja viņam blakus būtu normāla sieviete, tad varētu būt sakarīgs vecis. Bet, nu, nodzēries ir krimināli tagad, līdz ar to arī visas šitās dziesmas un viss ko runā - izklausās tikpat lēti un drausmīgi, cik Liene izskatās.
Par meitenēm runājot - es viņu vecumā pati uztaisītu sencim histēriju, ja mana puskailā bilde atrastos kādā sociālā portālā. Prātiņ nāc mājās. Visi klasesbiedri jau būs noscreenojuši un izņirgs meitenes. Ne jau par lieko svaru, bet par pašu ideju, ka bez augšiņām dzīvojas.
Par lieko svaru man arī ir viedoklis - nemaz jau TIK apaļa neviena no viņām nav. Apģērbtas vispār normāli izskatās. Visi nav vienādi. Manos treniņos bija meitenes, kuras sportoja katru dienu, taču līdz vidusskolai bija nedaudz apaļākas par citām. Toties šobrīd, pat pēc bērniem - tievas, slaidas un izskatīgas sievietes.
Labāk lai paskatās kāds Kivičs liels teftelis, ticu, ka meitenes varbūt miesasbūvē viņā atsitušās, lai paši vaktē savu mazo meitu, ka ar neizplūst miesās.. bet gan jau arī pie tā atradīs kur Madarai bumbas piesiet. 🤣🤣🤣
Tiešām jūtu līdzi Madarai. Neviens mēs neesam bez grēka, bet nezinu kā jāizpelnas tāds ex vīrs, kurš visādas preteklības apkārt jau kuro gadu runā un mierā neliekas. Viņai tiešām vajadzētu labu advokātu un beidzot aizbāzt tiem diviem alkāniem mutes ciet.
Liene ir vienkārši prātā apdalīta. Ticu, ka viņa nav ļauna, bet vienkārši stulba. Viņa vispār nesaprot neko, kuļas pa vidu tā kā peļu sūds pa putraimiem, brīžiem liekas, ka pat Kivis viņā neklausās.
26.07.2021 23:44 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Kivja LIVE punkti:
1) "Kivja meita atrod ieroci mājās" Nezinam īsts, pielādēts vai uz drošību saslēgts, bet nav ok. Policija nolemj, ka nav nepieciešams sākt kriminālprocesu. Cerams šis atgadījums visiem ir laba mācība un vairs neatkārtosies. Grūti spriest vairāk bez detaļām.
2) Kivim nepatīk ka viņa meitas būs šovā. OK. Viņam ir tiesības pieprasīt lai meitas nepiedalās. Bet tukši dirst ka Madarai "nav nekāda ģimene, tas Jānis tevi negrib precēt" kaut kā velk uz paša greizsirdību un kompleksiem. Cilvēkiem vēl nav 30, nav tik ilgu laiku kopā, bauda dzīvi. Nahren brauc virsū kā opis "tā tev nav nekāda ģimene"
3) "Madara ir pārāk stingra māte, kas neko neļauj." Varbūt. Nav viegli būt vienai ar bērniem. Bet nevainoju Madaru, ja pasargā bērnus no otra vecāka skandāliem un vajāšanas internetā.
4) "Madarai nepatīk, ka bērni no Kivića atbrauc laimīgi". Drīzāk besī lasīt ziņu portālos par savu bērnu apdraudēšanu mašīnā un plikumu ētiskumu + visas tās samazgas tagad Laivos. Ja es uzticu bērnus otram vecākam, es uzticos, ka par to nebūs diskusiju vai negatīvu rakstu plašsaziņas medijos
5) "Madara manipulē ar bērniem". Pats kiva nu baigi manipulē visu laiku ar patiesību. Pēc tās heita kampaņas Instagram Madarai ir kaut kā jāpaskaidro bērniem, kas notiek. Un meitenēm var mainīties domas par 'vislieliskāko tēti' kas mammu (un meitas) vajā un noliek internetā. Un meitenes var arī līdz galam nesaprast, ka mīlošais tētis uzliek izsekošanas aplikācijas telefonos bez mammas ziņas
27.07.2021 00:06 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Pluss, Liene LIVE video kasās ar cilvēkiem ar savām jēlajām neasprātīgajām neloģiskajām replikām.
Interesanti ka jau otro reizi piemin par meitu vannošanu:
Madara aizmirsu visu labo, piemēram, kā es vannoju meitenes, kad man nomira tētis. Varēju aizsūtīt mājās dēļ sāpēm.

Meitenes ciemojas pie Andra. Ja gribi, lai atšuj meitenes atpakaļ pie mammas, tad prasi to Andrim. Vai arī 'pieciet' un gaidi atzinību no Andra. Nahren no Madaras kaut kādu pateicību gaida?
27.07.2021 00:28 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Liene ir vienkārši prātā apdalīta. Ticu, ka viņa nav ļauna, bet vienkārši stulba. Viņa vispār nesaprot neko, kuļas pa vidu tā kā peļu sūds pa putraimiem, brīžiem liekas, ka pat Kivis viņā neklausās.

Perfekti :D Tieši šodien biju ziņkārības pēc papetit viņas IG un tie garie teksti, un lack of self awareness kā reiz atbilst augstākminētajam aprakstam :D
27.07.2021 00:54 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Nav Madarai zilais keksis. Neko sliktu par to nesaku, vnk pamaniju. 😁
27.07.2021 01:01 |
 
Reitings 3659
Reģ: 19.09.2016
Funny @ 26.07.2021 20:42
Man Madara liekas nenormala. Kivicam ir savs raksturs arpus ramjiem, ka mums daudziem pietrukst.

Ooo, es jau gaidīju brīdi, kad kāda Kiviča fane uzradīsies :D Jā, pamatīgi ārpus rāmjiem un nē, paldies, bet nepietrūkst tāda rakstura. Pasarg, Dievs! Padarīt sevi par publisku klaunu.
27.07.2021 09:10 |
 
10 gadi
Reitings 160
Reģ: 21.03.2011
Man reāli grobas redzēt, kur ir tā Lienes vislaik pieminētā nomelnošanas kampaņa no Madaras. Meklēju pa pusi interneta, bet atrast nevaru :D
27.07.2021 10:11 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Es tā domāju, ja savāktu visu, ko abas padibenes ir teikušas un rakstījušas par Madaru, būtu diezgan uzsākt kaut vai kādu administratīvo lietu par apmelnošanu/pazemošanu internetā.
Gan jau Madara ari nav baigi pareizā, bet nu komunikācijā ar Kiviču nav pareiza veida, viņš visu sagrozīs.
Abi tādi manipulatori un tas, ka viņiem ir atbalstītāji, tikai pierāda, ka ar to savu uzbrūkošo toni un “faktiem” viņš māk pārliecināt cilvēkus sev par labu.
Un tā “koncertēšana” uz krēsla sēžot stūrī. Nu tas ir zemākais punkts kur būt.
27.07.2021 11:31 |
 
Reitings 119
Reģ: 20.07.2021
Ok nav neviens no viņiem zelta gabaliņš. Un īsto patiesību zin tikai viņi. Bet risināt savas ģiemenes problēmas visas LV priekšā parāda to cik daudz pelēkās šūnas ir palikušas abiem. Un tie atbalstītāji - gribētos redzēt, kā viņi reaģētu, ja otra ex puse visas LV priekšā tirzātu viņus ( dibenus, zobus, jaunās otrās puses u.tt. )
27.07.2021 15:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits