KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Wonder woman @ 02.08.2021 19:52
Neesmu dakteris,bet Andrim gadījumā nav Narcissist personality disorder???
Nopietni,vinjam tie simptomi lien pa visam vīlēm laikā!
Tas varetu izskaidrot,kadelj vinjs tā uzvedas,(selfish,manipulative etc)
Liekas,ka ir pats svarigakais (popularakais muzikis Lv,precejies ar visskaistako sievieti,visa to talantu uzskaitishana,fiziskas formas piemineshana,múziga lielišanas,sevis slaveshana,citu noniecinašana viss šis ir simptomi kaut kam,veseli cilveki tā neuzvedas-iespejams tas alkohols,tikai pastiprina to NPD,kad rodas saāsinājumi pluss Liene ar savam mentalajam problemam ,viens otru tikai uzvelk vel vairak!
Liene saka ,ka Mia ir maza neko nesaprot,tiek milota un bucota,bet bērns tak ir klat ,kad notiek visi tie live un story,taja vecuma bernam pietiek dzirdet tikai vecaku intonaciju ,vecaku negativo energiju,tas bērns jau ir taja mikroflora,kas nav veseliga,bet tie jau Protams to nejut,tadā pašā mikrofloras gan jau arī vinju kvelakie sekotaji auguši,jo intelekts lielakajai daljai ir krietni zem vidējå IQ palasot tos komentatus!

Tikko vienā storijā ieberzās, ka nav kā Madara saka "pāris tūkstoši", bet 10+ tūkstoši skatījumu (!!!!!) storijiem. Noteikti ir narciss vai kaut kāds sociopāts (neesmu speciālists).
02.08.2021 20:08 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Man patīk Madaras atbildes - cilvēki pusmūžā! 😂
02.08.2021 20:13 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.02.2021
Sievietes vairums pēc šķiršanās atplaukst. Nevar saprast, vai tas tādēļ, ka vēlas atrast nākamo un tāpēc jāuzfrišinās vai vnk priekam.. var tak arī laulību laikā uzfrišināties un būt vīram, nevis pie šķiršanās kaut ko parādīt.. nesaku, ka šis gadījums, vnk domāju
02.08.2021 20:18 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Lizele @ 02.08.2021 20:18
Sievietes vairums pēc šķiršanās atplaukst. Nevar saprast, vai tas tādēļ, ka vēlas atrast nākamo un tāpēc jāuzfrišinās vai vnk priekam.. var tak arī laulību laikā uzfrišināties un būt vīram, nevis pie šķiršanās kaut ko parādīt.. nesaku, ka šis gadījums, vnk domāju

Attiecību beigas ir kaut kāda pauze ikdienas rutīnā. Var izanalizēt, kā esi mainījusies attiecību laikā, kā tu sev pašai patīc, ko vēlies mainīt dzīvē, u.t.t. Protams, to var arī darīt, kad esi attiecībās, bet šķiršanās piespiež par to domāt.
Nu tā vismaz man no pieredzes...
02.08.2021 20:24 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
100% piekriitu, ka Kivičs ir greizsirdiigs, visi tie teksti ir greizsirdiiga viiriesha teksti 🤣🤣🤣 Noteikti labi saprot, ka ieberzies ar to noplukusho blozgu Ljenku, tikai skalji jau to neteiks, bet gan meklees kashkji un dzers 🤣 jo ko nu, siikais uztaisiits, blozga nopreceeta, Madarai bez vinja forshi, reaali ieberzaas Kivis 🤣
Taa Ljenka duma kaa zaabaks, Kivim ar sho ir forshi plostot un shai kaajas paveertas, kad vien un kaa vien Kivis veelas, nekaadas cienjas un miilestiibas tur nav. Lai skataas, ka pavisam nenosit ar kaadu kreeslu, kad rozaa brilles pavisam nokritiis 🤣 Padauza un veejaslota, no kaadreiz gliitas sievietes (kad bij kopaa ar Ārenu) kljuvusi par taada paskata buutni, kaadas staav un piedaava apakalpojumus attieciigajaa Riigas rajonaa.
Veel abi tur nez ko plaataas, Kivis nobarojies kaa kuilis, fiziskaa forma shim esot laba, kaa tad, sviist kaa kuilis, lai skataas, ka sirds nenoglushii no dzershanas un liekaa svara. Taa baarda arii briesmiiga. Kad dziivoja ar Madaru, peec cilveeka izskatiijaas. Ljenka plaataas ar savu slaido augumu, tas slaidums neko nedod, ka muulis nodzerts taa, ka jaaliek 24/7 vakara grimms, un veel tie leetie grabulji kaa kaut kaada aborigeenu ciema iedzimtajai. Nu taadi skaistulji abi.
Un, jaa suns pazudis, lai tak nestaasta, ka neraada, nekur tas suns vairs nav maniits, kad shie valkaajas apkaart, sen jau patversmee nogruudushi, kameer dzeera, gan jau likaas par gruutu izvest to suni aaraa utt.
02.08.2021 20:30 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.02.2021
Es pat gribētu, lai viņš normālā veidā censtos viņu atgūt. Protams, izredzes viņam būtu 0, bet toties ar cieņu un skaisti.
02.08.2021 20:37 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Aaaaaa, un uz Norveegjiju shie brauks, ha ha. Uz Kataaru jau aizbrauca, ha ha (laiku atpakalj tak plaatiijaas, ka uz Kataaru brauks) Uz Tenerifi tikai aizbrauca toreiz, bet pirms tam paardeva Ljenkas auto un shmotkas, lai celjanaudai sagraabstiitu 🤣 un Tenerifee nodzeeraas un aizdirsa iires dziivokli, rija siljkjes uz tualetes poda un posteeja storijis kaa varonjdarbu. Ko shie Norveegjijaa dariis? Iire daarga, klimats skarbs, jaastraadaa tur nevis jaadzer kaa lopiem, ja grib normaali dziivot, un abiem jaastraadaa 🤣 tas losis domaa, ka speelees tur gjitaaru uz ielas un nopelniis? Lai nesapnjo 🤣🤣🤣 Uz Rumaaniju taadi var braukt, kaadaa chigaanu ciemaa Kiva var speeleet gjitaaru, a Ljenka var dejot, brunci uz augshu uzraavusi un dziivot abi var kulbaa, ko velk zirgs 🤣 Taads dziivesveids ideaali shiem piestaaveetu. Norveegjijaa meenesha laikaa apkakaasies.
02.08.2021 20:41 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
1. Liene saka: “Es nekomentēju citu dzīves, nelieniet manējā.”
Tu pati vispār sajēdz ko Tu gvelz? Tu jau mēnesi kopā ar savu sirsniņu Andrīti terorizē Madaru, Jāni un pat Jāņa ģimenes locekļus. Kādas tik samazgas no jūsu mutes netiek vērstas viņu virzienā!
2. Liene arī saka: “Ja būtu mana teikšana, es neļautu nevienam neko komentēt.”
Instagramā un Facebook var izvēlēties opciju- neļaut nevienam komentēt. Kas Tev liedz to uzstādīt?
3. Liene arī apgalvo, ka Andrītim neinteresējot bijusī sieva.
Ko tad viņš bez mitas no rīta līdz vakar cepjās par Madaras dibenu un jauno draugu?
Svētā Lienīte arī izrādās neciešot intrigas, negācijas un melus. Pati no Andra meitām velk ārā informāciju par Madaru, saukā Madaru par bezkaunīgo, sadomājušies, dāmīti ar melno dvēseli, kura nemīl savus bērnus, melo, ka viņas pašas meitas esot ar viltu atņemtas, ka suns patvermē nav nonācis utt. Andris pats šovā lamājās par to, ka Lienei vienam notikumam esot nez cik versijas.
Tas ir ārprāts, kā var viens cilvēks būt tik ļoti prātiņā apdalīts?
02.08.2021 20:53 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Tie Kiviča 101 storiji. Blāāā! Visu laiku maļ vienu un to pašu. Sasmējos par to, ka redz Liene Andra meitām matus mazgā ne tikai ar šampūnu, bet arī ar KONDICIONIERI! WTF? 😁 Es domāju, ka Lienei par kodicioniera izmantošanu ir jāpiešķir šī medaļa!
02.08.2021 21:03 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Pieliku savu pirkstu Lienes nākamajam nervu sabrukumam.

Tu Lienei par tām Kiviča krāpšanas bildēm teici? 😄
02.08.2021 21:07 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
ganesha @ 02.08.2021 21:07

Tu Lienei par tām Kiviča krāpšanas bildēm teici? ?

Nē. Neticu, ka Kivis var norauties no Lienes vakts un kādam iebāzt.
Bet,... ja mani pieminēs, atzīšos. :)
02.08.2021 21:13 |
 
Reitings 1460
Reģ: 03.03.2020
Kāda zin,kāds Lienei bija uzvārds pirms Skulmes?
02.08.2021 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 942
Reģ: 04.06.2012
Liene Liepina
02.08.2021 21:26 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Wonder woman @ 02.08.2021 19:52
Neesmu dakteris,bet Andrim gadījumā nav Narcissist personality disorder???
Nopietni,vinjam tie simptomi lien pa visam vīlēm laikā!
Tas varetu izskaidrot,kadelj vinjs tā uzvedas,(selfish,manipulative etc)
Liekas,ka ir pats svarigakais (popularakais muzikis Lv,precejies ar visskaistako sievieti,visa to talantu uzskaitishana,fiziskas formas piemineshana,múziga lielišanas,sevis slaveshana,citu noniecinašana viss šis ir simptomi kaut kam,veseli cilveki tā neuzvedas-iespejams tas alkohols,tikai pastiprina to NPD,kad rodas saāsinājumi pluss Liene ar savam mentalajam problemam ,viens otru tikai uzvelk vel vairak!
Liene saka ,ka Mia ir maza neko nesaprot,tiek milota un bucota,bet bērns tak ir klat ,kad notiek visi tie live un story,taja vecuma bernam pietiek dzirdet tikai vecaku intonaciju ,vecaku negativo energiju,tas bērns jau ir taja mikroflora,kas nav veseliga,bet tie jau Protams to nejut,tadā pašā mikrofloras gan jau arī vinju kvelakie sekotaji auguši,jo intelekts lielakajai daljai ir krietni zem vidējå IQ palasot tos komentatus!

Viņi ar Lieni atbilst cluster B. Es teiktu, ka abiem ir iezīmes gan no narcissistic, gan histrionic, gan antisocial, gan borderline. Un šādiem tipiem pat vislabākais terapeits Pasaulē palīdzēt nevar. Šitā kaite, diemžēl, nav ārstējama, un nekad nebeidz indēd visu apkārtējo dzīves un garīgo labklājību. Labākais ko veseli cilvēki var darīt savā labā ir turēties no tādiem kā viņi pēc iespējas tālāk.
02.08.2021 21:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
.. Bet tagad varu pateikt, ka es varēju no Madaras aiziet jau martā, kad viena tāda Nataša mani drausmīgi dušīja – viņai pat bija sava māja. Bet es negribēju, mani neinteresēja. Varēju aiziet prom arī jūnijā – arī bija, pie kā aiziet. Bet sanāca novembrī…
Nataša un vēl kaut kāda.. 😂😂 Baigais draiskulis tas Kivičs..
02.08.2021 21:36 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
C00L Dzipsy @ 02.08.2021 21:36
.. Bet tagad varu pateikt, ka es varēju no Madaras aiziet jau martā, kad viena tāda Nataša mani drausmīgi dušīja – viņai pat bija sava māja. Bet es negribēju, mani neinteresēja. Varēju aiziet prom arī jūnijā – arī bija, pie kā aiziet. Bet sanāca novembrī…
Nataša un vēl kaut kāda.. ?? Baigais draiskulis tas Kivičs..

Pag, kā tad tā? Nekad neesot varējis Madarā saskatīt sievieti, bet par visām varītēm pie viņas turpinājis turēties? Nabadziņš. :D
02.08.2021 22:28 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Palasiiju vecaas intervijas Kivicha, kad veel bij ar Madaru, pilniigi cits cilveeks.
Taa Ljenka savas meeneshreizes shim nav iebarojusi? 🤣🤣🤣
02.08.2021 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 1369
Reģ: 13.02.2009
Ko lai saka - lasu kādu brīdi forumu un izrādās, ka sen jau biju reģistrējusies, beidzot izmantoju savu kontu, lai piemestu savas pieckapeikas 😀
Šī pārīša uzburtā drāma būtu smieklīga, ja nebūtu tik bēdīga - no sirds žēl bērnus! This is too much!
Personīgi nepazīstu nevienu no viņiem, bet Madara līdz šim radījusi par sevi labu iespaidu un tiešām ilgi klusējusi. Patiesībā žēl, ka neizturēja un sāka runāt, jo pretējai pusei jau tikai tas vien bija vajadzīgs. Bet gan jau visi kiviču live un storiji tikai palīdz Madarai sakrāt pierādījumus attiecīgajām instancēm. Ceru, ka šis atrisināsies, jo bail iedomāties kā mazajām meitenēm būs skolā “mīlošā tēva” dēļ. 😟
man šķiet, ka sarīkojot labdarības akciju daudzi labprāt saziedotu vienvirziena biļetei prom, lai tikai tie abi āksti pazūd un jo tālāk, jo labāk! Izcili, ja uz vietu, kur nav interneta! 😬
02.08.2021 22:46 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
C00L Dzipsy @ 02.08.2021 21:03
Tie Kiviča 101 storiji. Blāāā! Visu laiku maļ vienu un to pašu. Sasmējos par to, ka redz Liene Andra meitām matus mazgā ne tikai ar šampūnu, bet arī ar KONDICIONIERI! WTF? ? Es domāju, ka Lienei par kodicioniera izmantošanu ir jāpiešķir šī medaļa!

😭😭😭😀😀😀
Šis ir vitāli svarīgi. Lai neaizmirst to savā tiesas iesniegumā pieminēt.
02.08.2021 22:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!